Novéna k svätému Šarbelovi

Prvý deň:
Ó, podivuhodný Charbel, ktorého nepoškvrnené telo nepodliehajúce rozkladu, vyžaruje vôňu neba, ponáhľaj sa mi na pomoc a vypros mi u Boha milosť, o ktorú prosím (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Svätý Charbel, oroduj za mňa.
Ó, Pane, ktorý si udelil svätému Charbelovi milosť viery, úpenlivo Ťa prosím, aby si mi na jeho príhovor udelil milosť žiť podľa Tvojich prikázaní a podľa Tvojho evanjelia. Tebe patrí sláva naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Druhý deň:
Ó, svätý Charbel, mučeník rehoľného života, ktorý si okúsil utrpenie, a z ktorého Pán
Ježiš učinil žiariaci maják, utiekam sa k Tebe a na tvoj príhovor prosím o túto milosť (tu povedz, o akú milosť sa jedná). Úplne ti dôverujem.
Ó, nekonečne dobrotivý Bože, ktorý si oslávil svätého Charbela milosťou konať zázraky, zmiluj sa nado mnou a udeľ mi na jeho príhovor to, o čo Ťa vrúcne prosím.Tebe patrí sláva naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Tretí deň:
Ó, milovaný Charbel, ktorý žiariš ako jasná hviezda na cirkevnom nebi, osvieť moju cestu a
posilni moju nádej. Od teba žiadam túto milosť (tu povedz, o akú milosť sa jedná). Vypros mi ju u ukrižovaného Ježiša, ktorého neprestajne oslavuješ.
Svätý Charbel, vzor trpezlivosti a mlčania, oroduj za mňa.
Ó, Pane Ježišu, ktorý si posvätil svätého Charbela a pomohol si mu niesť kríž, daj mi odvahu čeliť ťažkostiam života s trpezlivosťou a odovzdaním sa do Tvojej božskej vôle na príhovor tohto svätca. Tebe patrí sláva naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Štvrtý deň:
Láskavý otče, svätý Charbel, k tebe sa utiekam. Dôvera v teba napĺňa moje srdce. Skrze moc tvojho príhovoru u Boha očakávam milosť, o ktorú ťa prosím (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Preukáž mi znova tvoju láskavosť.
Svätý Charbel, záhrada cností, oroduj za mňa.
Ó, Bože, ktorý si svätému Charbelovi daroval milosť sa Ti podobať, daruj mi milosť rásť v kresťanských cnostiach. Zmiluj sa nado mnou, aby som Ťa mohol chváliť na veky vekov. Tebe patrí vďaka naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Piaty deň:
Ó, Bohom milovaný Charbel, osvieť ma a pomôž mi. Uč ma tomu, čo je Bohu milé. Ponáhľaj sa k mojej záchrane. Láskavý Charbel, prosím ťa, aby si mi u Boha vyprosil túto milosť (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Svätý Charbel, priateľ Ukrižovaného, oroduj za mňa.
Ó, Bože, vyslyš moju úbohú prosbu na príhovor svätého Charbela. Zachráň moje úbohé srdce a daruj mu pokoj. Upokoj starosti mojej duše. Tebe patrí sláva naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Šiesty deň:
Ó, svätý Charbel, všemocný orodovník, prosím ťa udeľ mi milosť, ktorú potrebujem (tu povedz milosť, o ktorú sa jedná). Jedine tvoje slovo u Ježiša postačiť k tomu, aby mi odpustil, aby sa nado mnou zľutoval a vyslyšal moju prosbu. Svätý Charbel, radosť neba i zeme, oroduj za mňa.
Ó Bože, ktorý si vyvolil svätého Charbela, aby nás obhajoval pred Tvojou božskou mocou, udeľ mi na jeho príhovor túto milosť (tu povedz, o akú milosť sa jedná), aby som Ťa s ním chválil a oslavoval na veky vekov. Tebe patrí sláva naveky. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Siedmy deň:
Ó, všetkými milovaný svätý Charbel, pomocník potrebných. Verím v tvoj príhovor u Boha, udeľ mi prosím túto milosť, ktorú tak potrebujem (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Svätý Charbel, hviezda, ktorá radí blúdiacim, oroduj za mňa.

Ó, Bože, moje početné hriechy bránia tomu, aby ma zasiahla Tvoja milosť. Daj mi teda milosť robiť pokánie. Odpovedz mi na príhovor svätého Charbela. Navráť radosť môjmu smutnému srdcu a vyslyš moju prosbu. Ty, ktorý si stelesnením milosti, Tebe patrí vďaka a chvála. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Ôsmy deň:
Ó, svätý Charbel, keď ťa vidím kľačiaceho na podlahe z rákosia, postiaceho sa, pokorujúceho sa
alebo v extáze pred Pánom, moja dôvera a viera v teba vzrastá. Vrúcne ťa prosím, aby si mi pomohol získať milosť, o ktorú ťa prosím (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Svätý Charbel, ponorený do Boha, oroduj za mňa.

Ó, najnežnejší Ježiš, Ty si pozdvihol svojho milovaného Charbela k dokonalosti evanjelia, pokorne Ťa prosím, udeľ mi milosť dokončiť svoj život podľa Tvojej vôle. Milujem Ťa, ó Bože, Spasiteľ môj. Amen.

1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Deviaty deň:
Ó, svätý Charbel, som na konci svojej novény. Moje srdce je plné radosti, keď s tebou hovorím. Mám veľkú dôveru, že obdržím od Ježiša tie milosti, o ktoré som ťa prosil skrze tvoj príhovor. Ľutujem svoje hriechy a sľubujem, že sa ich budem vyvarovať. Prosím ťa o vypočutie mojej prosby (tu povedz, o akú milosť sa jedná).
Svätý Charbel, korunovaný slávou, oroduj za mňa.

Ó, Pane, počúval si modlitby svojho Charbela a udelil si mu milosť zjednotenia s Tebou. Zmiluj sa nado mnou v mojej núdzi a zachráň ma od všetkej zloby, ktorú nemôžem uniesť. Tebe patrí sláva naveky. Amen.
1x Otče náš, Zdravas Mária a Sláva Otcu. Desatoro.

Obrazok: ucatholic.com

128 thoughts on “Novéna k svätému Šarbelovi

 • 22. septembra 2023 at 21:50
  Permalink

  Súcitim s vami, aj ja mám neustále krče pod bruchom. Modlime sa k sv.Charbelovi. On pomôže vyprosiť nam zdravie. Je to veľký orodovník.

  Reply
 • 2. augusta 2023 at 17:11
  Permalink

  Svaty CHarbel, prosim oroduj za nasu rodinu, vyliec moje neutichajuce bolesti brucha, zlcnika, uzdrav mojho manzela z vysokeho cholesterolu a preliec nasmu malemu Janikovi ocka.
  DAKUJEM

  Reply
  • 22. septembra 2023 at 21:48
   Permalink

   Súcitim s vami, aj ja mám neustále krče pod bruchom. Modlime sa k sv.Charbelovi. On pomôže vyprosiť nam zdravie. Je to veľký orodovník.

   Reply
 • 3. júla 2023 at 15:02
  Permalink

  Svätý Charbel, oroduj za uzdravenie mojich synov, za telesne a dusovne zdravie celej mojej rodiny,budem sa naďalej modliť tvoju novénu, prosím o uzdravenie mojich milovaných, dakujem

  Reply
  • 19. septembra 2023 at 12:40
   Permalink

   Sv.Charbel,oroduj u Pana najvizsieho za uzdravenie mojej dcery,za telesne a dusevne choru,postihnutu najhnusnejsou chorobou,modlim sa k tebe,vyprosujem boziu milost,pekne prosim prihovor sa u pana Boha,za milost mojej dcery….

   Reply
 • 12. mája 2023 at 17:55
  Permalink

  Svätý Charbel, vrúcne Ťa prosím o uzdravenie, prosím prihovor sa za mňa u nášho pána Boha, on vie čo ma bolí a trápi. Bože, buď milostivý mne hriešnej. Sv. Charbel oroduj za mňa. Amen.

  Reply
 • 1. mája 2023 at 20:36
  Permalink

  Svätý Charbel prosím o príhovor u Panny Márie, Ježiša za syna, ktorý má problémy a nie nie sa z toho vyslobodiť. Ďakujem svätý Charbel a budem sa stále k tebe modliť a prosiť o milosť.

  Reply
 • 23. januára 2023 at 2:05
  Permalink

  Sv. Šarbel, prosím ťa za svätosť pre môjho syna, aby prijal Ježiša do svojho života a za svojho Spasiteľa.

  Reply
 • 14. októbra 2022 at 12:53
  Permalink

  Sv. Charbel prosím vypros uzdravenie pre moje telo aj dušu,pokoj v mojom srdci a život. Vypros mi milosť u Ježiša,byť pokojnou v myšlienkach, správny k druhým. Amen

  Reply
 • 10. septembra 2022 at 22:15
  Permalink

  Sv.Charbel, prosím vypros mi u Boha dar uzdravenia môjho manžela, ak je to jeho vôľa.Ďakujem

  Reply
 • 19. augusta 2022 at 13:18
  Permalink

  Svätý Charbel, zmiluj sa a uzdrav na tele a duši Janka.

  Reply
  • 21. augusta 2022 at 19:56
   Permalink

   SV.Charbel zmiluj sa nad mojimi prosbami amen❤

   Reply
 • 23. apríla 2022 at 15:11
  Permalink

  Svätý Charbel prosím Ťa o uzdravenie u Boha Ďakujem ti veľmi pekne.

  Reply
  • 5. mája 2022 at 16:27
   Permalink

   Sv.Otec Charbel prosim Ťa uzdrav moje telo,vylieč ma z tejto mojej choroby,aby som mohla neustále ďakovať Božiemu milosrdenstvu za vypočutie mojej prosby.Pane Ježišu Kriste,buď milosrdný mne hriešnej.Marta

   Reply
   • 7. mája 2022 at 21:15
    Permalink

    Sv.Otec Charbel prosím Ťa z úprimného srdca a z neobyčajnej viery v Tvoj príhovor u nebeského Otca,prosím uzdrav moje telo,uzdrav všetky orgány v mojom tele,aby som mohla oslavovať a chváliť Tvoje milosrdenstvo naveky.Marta

    Reply
   • 9. mája 2022 at 16:34
    Permalink

    Sv.otec Charbel prosím Ťa uzdrav moje telo skrze nekonečné Božie milosrdenstvo.Marta

    Reply
    • 13. augusta 2022 at 22:00
     Permalink

     SV.otec CHarbiel prosim ta vipočuj moje prosby prosim oroduj za nas amen❤

     Reply
  • 8. mája 2022 at 13:18
   Permalink

   Sv.Otec Charbel prosim Ťa uzdrav moje telo,prosím Ťa zmiluj sa dobrotivý nebeský Otecko a na príhovor sv.Charbela vylieč moje telo.Pane nebeský Otec prosím Ťa zhliadni na mňa z neba a vypočuj ma,pokorne Ťa prosim o vyliečenie z mojej choroby.Amen.Marta

   Reply
  • 15. mája 2022 at 6:33
   Permalink

   Sv.Otec Charbel prosim o uzdravenie celého mójho tela-vsetkych orgánov v tele a tiež uzdrav moju psychiku.Marta

   Reply
  • 23. mája 2022 at 21:45
   Permalink

   Sv.otec Charbel veĺmi Ťa prosím uzdrav moje telo i dušu.Marta

   Reply
 • 16. apríla 2022 at 20:22
  Permalink

  svaty milovany Charbel,neopust ma v mojom trapeni,pomoz,prosim,vypros milost u nasho pana Jezisa Krista amen..

  Reply
 • 18. februára 2022 at 16:17
  Permalink

  Veľmi Ťa prosím Ťa svätý Scharbel za dobré výsledky z operácie.

  Reply
 • 1. februára 2022 at 21:38
  Permalink

  Svaty Charbel,dakujem za vsetky tvoje orodovania,a prosim aj nadalej,si moj velky pomocnik,dakujem

  Reply
 • 28. januára 2022 at 20:43
  Permalink

  drahy moj orodovnik Charbel pomoz prosim velmi…

  Reply
 • 17. januára 2022 at 19:28
  Permalink

  Svätý charbel prosím ťa o moje uzdraveniie ďakujem pekne.

  Reply
 • 30. decembra 2021 at 19:24
  Permalink

  Svaty Charbel,modlim sa posledny den uz druheho deviatnika tento mesiac,pretoze som nechcela ostat bez tvojho orodovania,dakujem ti,za to ze som prezila tazky priebeh kovidu,ze som to zvladla doma,a vzdy ked mi bolo najhorsie,prisla som sem prosit,a dostala duchovnu posilu,viem,ze som to s tvojou a Bozou pomocou uniesla,slava a vdaka ti,drahy Charbel,vzdy budem sirit tvoje meno

  Reply
 • 28. decembra 2021 at 18:19
  Permalink

  svaty Charbel ,velmi dakujem za tvoje orodovanie,tvoja pomoc mi bola posla uz velakrat,pane Jezisu dakujem,ze si laskavo vypocul orodovanie sv.Charbela. pan Boh zaplat

  Reply
 • 22. decembra 2021 at 19:31
  Permalink

  svaty Charbel,pomoz v tejto novej tazkosti,pomoz mi ju zvladnut ,neopust ma,pane Jezisu jeho orodovanie vyslis prosim upenlivo

  Reply
 • 27. septembra 2021 at 0:00
  Permalink

  Svaty Charbel, prosim o orodovanie u nasho Pana o uzdravenie nasho ocka z tazkej choroby. Nech mu laskavy otec doda sily na dusi i na tele aby sa nevzdaval, a trpezlivost a doveru v Panovi. Dakujem

  Reply
  • 23. októbra 2021 at 18:42
   Permalink

   Sv.Charbel uzdrav moj jazyk a cele moje telo i cele telo mojho muza Pavla,nasho Mattea,aby mal cele telicko dobre vyvinute a tiez pomiz mojim detom v ich kazdodennych skyskach,prosim uzdrav vsetky zranenia a nepokoje v nasej rodine.

   Reply
 • 23. augusta 2021 at 21:09
  Permalink

  Ahojte. Co znamena Desatoro za kazdou novenou? Co znamena desatoro Bozich prikazani viem, ale nejak mi to tam nesedi. A sv. Charbel, prosim, prihovor sa za mna u p. Jezisa na moj umysel. Dakujem

  Reply
 • 19. augusta 2021 at 19:41
  Permalink

  Sv.Charbel prosim o zdravie pre nasho Mattea,prosim o uspesnu operaciu pre mamu Justinu a o zdrave nohy pre nasho Filipa a za uzdravenie klbov a kolien mojho muza a za moje dusevne a telesne zdravie.Dakujem Ti sv.Charbel za uzdravenie celej mojej rodiny.

  Reply
 • 17. mája 2021 at 10:10
  Permalink

  Sv Charbel prosím ta o moje uzdravenie zbav ma všetkých taskosti posilní ma vo viere z ❤️ ďakujem Amen

  Reply
  • 19. augusta 2021 at 19:40
   Permalink

   Sv.Charbel prosim o zdravie pre nasho Mattea,prosim o uspesnu operaciu pre mamu Justinu a o zdrave nohy pre nasho Filipa a za uzdravenie klbov a kolien mojho muza a za moje dusevne a telesne zdravie.Dakujem Ti sv.Charbel za uzdravenie celej mojej rodiny.

   Reply
 • 11. februára 2021 at 20:35
  Permalink

  Svätý charbel prosím ťa o zdravie dakujem pekne.

  Reply
 • 3. februára 2021 at 5:18
  Permalink

  Sväty Charbel, vrucne Ta prosim o orodovanie a modlitbu za uspesnu onko operaciu bez komplikacii a vyvodu. Prosim Ta oroduj za uspesnu operaciu a pooperacnu liecbu, ako aj uplne uzdravenie z choroby pre mna.
  Prosim Ta o orodovanie za celu moju rodinu: maminu, tatina a sestru Dasku. Za nase dusevne a telesne uzdravenie, nech nedostaneme covid, nech nam Boh daruje pokoj, lasku, radost a vecnu spasu. Nech Boh vyslisi nase prosby a daruje nam milosti, o ktore Ho prosime.
  Prosim za spasu celej nasej sirokej rodiny, priatelov, dobrodincov, znamych, aj neznamych. Nech Dobry Boh prijme do Božieho kráľovstva vsetkych nasich zosnulych.
  Pokorne prosime, svaty Charbel, o Tvoje orodovanie, modlitbu a pomoc u Dobreho Boha. Vopred Dobremu Bohu a Tebe za vsetko zo srdca dakujeme.

  Reply
 • 13. januára 2021 at 9:23
  Permalink

  Svätý Charbel prosím Ťa uzdrav celú moju rodinu mňa, môjho manžela,moje deti , vnúčatá,moju mamku ANNU na tele a duši,uzdrav naše srdcia Amen

  Reply
  • 18. marca 2023 at 21:06
   Permalink

   Sväty Charbel, prosím Ťa oroduj za moju rodinu, za zdravie môjho manžela, a za uzdravenie mojich chorých nôh.

   Reply
 • 8. decembra 2020 at 21:35
  Permalink

  Svaty Charbel prosim Ta z celeho srdca,sprevadzaj ma vsade,kde pojdem,lebo robim take veci,ktore neskor lutujem a ohrozujem seba i svojich najblizsich,velmi sa teraz bojim,uzdrav mi moje telo o ochran ma pred koronavirusom,velmi sa o seba bojim,prosim prosim ochran ma pred tym zakernym virusom.Neposkvrnene pocatie oroduj za celu moju rodinu,prosim aby sme ostali zivi a zdravi.Budem Ti nekonecne vdacna Sv.Charbel za Tvoj prihovor u nebeskeho Otca.

  Reply
  • 12. decembra 2020 at 11:36
   Permalink

   Svaty Charbel prosim Ta zachran mojich rodicov pred koronavirusom,aby sme vsetci zostali zivi a zdravi.Prosim Ta,velmi Ta prosim aby mi neumreli,lebo ja by som bola zodpovedna za ich smrt.Dakujem Ti,ze ich ochranis a zostanu zivi.Zato Ti budem vdacna do konca mojho zivota.

   Reply
  • 21. decembra 2020 at 13:54
   Permalink

   Svaty otec Charbel znovu som prisla Ta prosit o ochranu mojich rodicov Jozefa a Justiny pred koronavirusom,velmi,velmi sa o nich bojim,zachran ich pre Milosrdenstvo Bozie,lebo mam obrovsky strach,neustale ich ohrozujem,nech mi nezomru teraz,ked uz vakcina na tento virus je vyvinuta.Prosim Ta dokaz aj na mojich rodicoch,aky si mocny a dobrotivy voci vsetkym,ktori Ta prosia o pomoc.Pomoz aj mne,nech cela moja rodina zostane zdrava.Dakujem Ti z celeho srdca a budem Ta neustale chvalit zato,ze si mi pomohol.Dobrotivy Otec nebesky,Panna Maria,Pane Jezisu Kriste,vsetci svati a svate prosim o ochranu mojej rodiny pred touto zakernou chorobou.Vypocujte ma prosim.Slava Ti otec nas nebesky,ze sa zmiluvas nad ubohou hriesnicou a prosim pomoz mi.

   Reply
  • 28. decembra 2020 at 23:28
   Permalink

   Sv.Otec Charbel velmi Ta prosim ochran celu moju rodinu pred koronavirusom,neustale robim zle rozhodnutia,ktorymi ohrozujem mojich blizkych,prosim mily moj pomocnik sv. Charbel vypocuj ma v mojej uzkosti a strachu,aby ma celkom neznicil,Ty vies ako velmi sa trapim, uz neviem ako mam dalej zit v takom psychickom rozpolozeni.Pomoz mi, pomoz mi,pomoz mi sv.Charbel,budem Ti zato velmi vdacna a budem sa k tebe stale utiekat a chvalit ta zato,ze si mi pomohol.Dakujem Ti a viem,ze mi neodmietnes moju prosbu.Nech je zvelebene najsvatejsie Srdce Jezisovo nasa spasa a neposkvrnene Srdce Panny Marie.

   Reply
 • 7. decembra 2020 at 0:35
  Permalink

  Svätý Charbel ochraňuj ma počas operácie, daj mi silu ju absolvovať✝️…

  Reply
  • 8. decembra 2020 at 21:35
   Permalink

   Svaty Charbel prosim Ta z celeho srdca,sprevadzaj ma vsade,kde pojdem,lebo robim take veci,ktore neskor lutujem a ohrozujem seba i svojich najblizsich,velmi sa teraz bojim,uzdrav mi moje telo o ochran ma pred koronavirusom,velmi sa o seba bojim,prosim prosim ochran ma pred tym zakernym virusom.Neposkvrnene pocatie oroduj za celu moju rodinu,prosim aby sme ostali zivi a zdravi.Budem Ti nekonecne vdacna Sv.Charbel za Tvoj prihovor u nebeskeho Otca.

   Reply
 • 5. decembra 2020 at 21:38
  Permalink

  Sv.Charbel,prosim Ta,prosim Ta,velmi Ta prosim uzdrav moje telo z tejto tazkej choroby,ktora ma postihla,viem,ze som bola velmi zla a neustupna k mojim rodicom a k celej rodine,pomoz mi ndchcem zomriet,uzdrav ma zazracne,ved si uzdravil vela tisicov ludi,ktori ta prosili a modlili sa k Tebe.Pomoz i mne,aby som zostala nazive,aby som z tejto choroby vysla uzdravena a chran ma nadalej proti koronavirusu.Vrucne Ti dakujem.Prid mi na pomoc,prid mi na pomoc,prid mi na pomoc.

  Reply
 • 23. novembra 2020 at 14:47
  Permalink

  Sv. Charbel, oroduj za duševné i telesne zdravie mojich synov, nech sú hlavne Zdraví, veľmi pekne dakujem.

  Reply
  • 3. decembra 2020 at 20:08
   Permalink

   Sv.Otec Charbel velmi Ti doverujem,daj prosim,aby zajtrajsi test na koronavirus bol negativny,aby som bola zdrava,aby som sa uz psychicky tolko netrapila.Vezmi pod svoju ochranu celu moju rodinu a uzdrav ju prosim.Do konca zivota Ti budem za Tvoju pomoc povdacna.

   Reply
   • 5. decembra 2020 at 21:37
    Permalink

    Sv.Charbel,prosim Ta,prosim Ta,velmi Ta prosim uzdrav moje telo z tejto tazkej choroby,ktora ma postihla,viem,ze som bola velmi zla a neustupna k mojim rodicom a k celej rodine,pomoz mi ndchcem zomriet,uzdrav ma zazracne,ved si uzdravil vela tisicov ludi,ktori ta prosili a modlili sa k Tebe.Pomoz i mne,aby som zostala nazive,aby som z tejto choroby vysla uzdravena a chran ma nadalej proti koronavirusu.Vrucne Ti dakujem.Prid mi na pomoc,prid mi na pomoc,prid mi na pomoc.

    Reply
  • 1. augusta 2021 at 22:41
   Permalink

   Sv.Charbel prosim o zdravie pre celu moju rodinu,uzdrav ma z mojej psychickej choroby,vezmi pod svoju ochranu mojho vnucika Mattea a moju mamu Justinu,aby nasa rodina ostala zdrava.Nekonecne Bozie milosrdensrvo oroduj za nas.

   Reply
 • 23. novembra 2020 at 14:47
  Permalink

  Sv. Charbel, oroduj za duševné i telesne zdravie mojich synov, nech sú hlavne Zdraví, veľmi pekne dakujem.

  Reply
 • 26. augusta 2020 at 8:09
  Permalink

  Sv. Charbel, prosim ta za uzdravenie mojej chrbtice, aby som znovu mohla sluzit P. Bohu, svojim najdrahsim a vsetkym ludom. Dakujem za vypocutie a pomoc.

  Reply
  • 20. septembra 2020 at 19:57
   Permalink

   Prosim Ta svaty otec Charbel o ochranu mojich rodicov Jozefa a Justiny pred koronavirusom,oroduj za celu nasu rodinu u nebeskeho Otca a u Panny Marie Bozej Matky za nasu rodinu,aby sme boli ochraneni pre touto zakernou epidemiou a zostali zivi a zdravi.

   Reply
  • 2. novembra 2020 at 21:08
   Permalink

   Svaty Otec Charbel, velmi Ta prosim ochran celu nasu rodinu pred koronavirusom,aby sme zostali zivi a zdravi.Vdaka Ti Panna Maria a drahy Jezis,ze nas ochranis pred touto zakernou chorobou.Verim,ze s Bozou pomocou ostaneme zivi a zdravi.

   Reply
  • 17. novembra 2020 at 19:26
   Permalink

   Svaty Charbel,velmi Ta prosim o ochranu celej mojej rodiny pred koronavirusom,daj nech mama Justina a otec Jozef zostanu zdravi a zachran ich pred chorobou koronavirusu,dakujem Ti za Tvoju neustalu pomoc.Velmi sa bojim o celu rodinu pomoz nam,aby sme zostali zdravi.Nech je zvelebena najsvatejsia Trojica Otec,Syn i Duch svaty.Amen.

   Reply
 • 16. júla 2020 at 12:47
  Permalink

  Drahý sv. Charbel prosím zo ♥️ o tvoj mocný príhovor za dieťatko, ktoré čakám a za mňa, nech je všetko v poriadku aj napriek všetkým problém, ktoré od začiatku máme… prosím veľmi o pomoc pri sekcii, nech to zvládneme

  Reply
  • 22. júla 2020 at 11:05
   Permalink

   Svaty Charbel prosim Ta zo srdca o uzdravenie mojho tela.Prosim o zazrak pre mna.Prihovor sa za mna u nebeskeho Otca,aby milostivo zhliadol na svoje dieta a pomohol mi.Budem Ti naveky vzdavat vdaku a chvalu,ze si ma vypocul.Marta

   Reply
  • 25. augusta 2020 at 19:21
   Permalink

   Svaty Charbel prosim Ta o ochranu mojich rodicov Justiny a Jozefa pred koronavirusom.Zhliadni na nich milosrdne z neba a uzdrav ich.Slava Otcu i Synu i Duchu svatemu naveky.Dakujem,ze si vypocul moju prosbu.

   Reply
 • 26. apríla 2020 at 6:47
  Permalink

  Sv. Charbel, prosím o uzdravenie nášho syna z nevylicitelnej choroby. Ďakujem

  Reply
 • 28. februára 2020 at 13:24
  Permalink

  Svätý Charbel, oroduj za mňa a moju priateľku u Pána, aby sme znova našli lásku k sebe. Nikdy sme nekonali vedomé zlo, proti sebe či okoliu, zľutuj sa nad nami. Verím že láska porazí všetko zlo. Vypočuj všetky prosby modliacich, za zdravie a rodinu. Oroduj za chorých. Modlím sa denne, vypros nám milosť aby pán mohol učiniť zázrak.

  Reply
 • 26. februára 2020 at 12:45
  Permalink

  Sv.charbel prosím uzdrav moje nohy, aby som mohla chodiť, tiež bez problémov chodiť na sv. omšu a aby som si mohla pokĺaknúť pred Pána. Ďakujem ti veĺmi pekne.

  Reply
 • 26. februára 2020 at 10:09
  Permalink

  Sv. Charbel,prosim,vypros uzdravenie pre mojich tazko chorych rodicov. Dakujem

  Reply
 • 15. januára 2020 at 21:37
  Permalink

  Svätý Charbel veľmi Ťa prosím uzdrav môjho ťažko chorého manžela a zabráň prosím, aby moje dve deti ostali polosirotami. Veľmi pekne Ťa o to prosím.Skrze Ježiša Krista näšho pána.Amen

  Reply
 • 17. decembra 2019 at 22:31
  Permalink

  Svätý charbel prosím tá uzdrav nohy môjho milovaného manžela,aby mohol chodiť …ďakujem ti velmi

  Reply
 • 12. decembra 2019 at 6:35
  Permalink

  Sv. Sarbel veľký divotvorca vypros prosím milosti a uzdravenie pre Alzbetu a pomôž všetkým, ktorí prosia o modlitby. Útes ich na tele a na duši.

  Reply
 • 19. novembra 2019 at 13:45
  Permalink

  Sv.Sarbel ,prosím oroduj u nášho p.Boha za mňa,za moje uzdravenie,za pokoj v rodine a chráň nás od Zlého. Ďakujem.

  Reply
  • 20. novembra 2019 at 22:59
   Permalink

   Prosím za moje uzdravenie.

   Reply
 • 20. októbra 2019 at 19:34
  Permalink

  Sv.Charbel prosím, vypros pre moju rodinu zdravie, pre moje deti Viktorku a Ondrejka pomoc v škole pri skúškach ktoré ich čakajú, Danke a Janikovi, pomôž aby urobili spravne rozhodnutie ktoré ich čaká. Prosim, daj aby v našej rodine zavládol pokoj a porozumenie. Ďakujem

  Reply
  • 7. novembra 2019 at 13:25
   Permalink

   Sv.Charbel s veľkou pokorou prosím,prihovir sa u Pán Ježiša za uzdravenie môjho vážne chorého manžela,aby sa čim skôr vyliečil na tele i duši,lebo Bohu nič nieje nemožné.Ďakujem zo❤.

   Reply
 • 11. októbra 2019 at 15:19
  Permalink

  Drahý svätý Charbel, učím si Tvoju pamiatku, modlím sa k Tebe za mnohých ľudí a teraz potrebujem pomoc ja. Prosím Ťa, vypros mi riešenie jednej ludsky neriešiteľnej, beznádejnej situácie. Vypros mi zázrak a pomôž mi prosím Ťa. Amen

  Reply
 • 2. októbra 2019 at 21:48
  Permalink

  Svaty Charbel prosim za poźehnie rodiny mojho syna a nevesty aby Pan Boh všemohuci aj im poźehnal aspoň jedno babätko. Ďakuje.

  Reply
 • 27. augusta 2019 at 15:38
  Permalink

  Sv Charbel, prosim Ta uz niekolko mesiacov za pomoc, no nic neprichadza. Mam iba zufalstvo, ze je to vsetko iba o prazdnych sluboch a prislubeniach, aby sa blazni radovali! Tisickam ludi pomahas a kadekto tiez, kadejaki iny svatci, no nam a mne nikto! A zevraj proste a dostanete – nie, nic nedostanete a cele roky sa iba spolieham na tieto klamstva zvane prislubenia! Nic, nikto nedava a ani ktovie ake noveny a ruzence nepomahaju! A to sluboval aj knaz, ze jeho v nebi vypocuju a bude sa modlit za moju pomoc. Sv Charbel, prosim Ta NEBUD DALSIA SLUBOTECHNA!

  Reply
  • 13. septembra 2019 at 10:17
   Permalink

   Pomahaju vsetci..nik vas neopustil ..verte v bohu nezúfajte Boch vypočuje vaše prozby..len Vas skúša kolko lasky a vieri mate k nemu …vytrvate a majte lasku a vieru v Boha a ono sa všetko udeje ako ma …Prajem vam pokoj a lásku a Božie požehnanie ❤

   Reply
  • 15. októbra 2019 at 6:51
   Permalink

   Vidím že slabá je tvoja viera a keď sa ti nedarí a Boh nerobí podľa toho ako ty chceš, tak už sú všetci zlý. Začni prvé ďakovať Pánu Bohu a potom až pros. Nájdeš tým pokoru, úctu a vďačnosť, ale každý robíme chyby. Prajem ti aby si našla pokoj v srdci.

   Reply
 • 14. augusta 2019 at 22:54
  Permalink

  Sväty Charbel, prosim za vyliecenie pre moju manzelku Janku dakujem

  Reply
 • 3. augusta 2019 at 18:28
  Permalink

  Svätý Charbel, oroduj za našu mamičku, prosíme ta vypros pre ňu u pána Boha zdravie ktoré potrebuje, prosíme ta velmi daj aby sa lekáry z mýlili v jej diagnóze. Veľmi ta o to prosíme a ku tebe sa modlíme. Ďakujeme

  Reply
 • 31. júla 2019 at 22:41
  Permalink

  Sv. Charbel ďakujem ti za príhovor u našho Pána za moje uzdravenie. Výsledky ukázali, že som vyliečená.

  Reply
 • 30. júla 2019 at 18:11
  Permalink

  Svaty Charbel prosim ta oroduj za moju mamku ktora je po operacii mocoveho mechura,zatial cakame na vysledky ale vyzera to na zhubny nador.nech nam Pan vsetkym da silu a aj ju uzdravi aby sme sa este dlho mohli tesit z jej pritomnosti.dakujem

  Reply
 • 3. júla 2019 at 10:55
  Permalink

  Svatý Charbel, prosím ťa, vypočuj prosbu o uzdravenie Marcela z choroby a daj mu silu aby sa nevzdával a bojoval s chorobou aby vzýťazil nad ňou. Amen

  Reply
 • 3. júla 2019 at 9:01
  Permalink

  Sv. Charbel, vypros zdravie pre Marcela, aby dobre dopadla liečba a aby mal silu ďalej bojovať so svojou chorobou a aby nad ňou zvýťazil.

  Reply
 • 9. júna 2019 at 2:22
  Permalink

  Buď pozdraveny sv. Charbel. Ďakujem ti za príhovor a prosím ťa naďalej o pomoc za seba a za moju rodinu. Za dcérku a manžela. Za situáciu ktorú máme…, Sami si nevládzeme pomôcť. Vypros nám prosím sv. Charbel pomoc aby sme zvládali svoje povinnosti a žili životom plným viery , nádeje a lásky.
  Vďaka zo srdca. Am s rod.

  Reply
 • 23. mája 2019 at 22:58
  Permalink

  Sv. Charbel prosím ťa, vypros mi u Pána Ježiša zdravie, aby som sa úplne vyliečila a aby manžel už prestal piť.
  Ďakujem

  Reply
 • 14. mája 2019 at 22:16
  Permalink

  Svätý Charbel veĺmi pekne Ťa prosím o ochranu a zdravie pre moju rodinu.Za moje deti, aby boli zdravé.Aby starší syn konečne začal rásť Modlila som sa za to aj Pompejskú novénu.A za ustúpenie mojich bolestí čo sa týka zubov.Aby som nemala už tolko problémov s nimi …PBZ

  Reply
 • 27. apríla 2019 at 22:39
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím, oroduj za moje zdravie a daj, aby som znovu videla. Ďakujem. Danka

  Reply
 • 10. apríla 2019 at 10:46
  Permalink

  Sväty Charbel, prosím vypros mi u Pana Jezisa uzdravenie a oslobodenie mojich dcer Petry a Patricie a zachovaj moju rodinu. Dakujem.

  Reply
 • 6. apríla 2019 at 20:14
  Permalink

  Prosim svety Sarbel o zdravie pre moju dcerku Viktorku.

  Reply
 • 22. februára 2019 at 10:50
  Permalink

  Svätý Charbel prosim ťa oroduj za zdravie môjho manžela. Ďakujem amen

  Reply
 • 12. februára 2019 at 12:54
  Permalink

  Svätý Charbel prosim vypočuj moje prosby a oroduj u našho Pana za zdravie môjho manžela. Ďakujem amen

  Reply
 • 8. januára 2019 at 12:00
  Permalink

  Svety charbel,prosim ta aby si denno denne vyprosoval u našho pana zdravie,ochranu a božie požehnanie pre moje sest deti,pre mna,manzela,zatov,za vnučatka aby silvika pekne rozpravala nezahakovala sa,katka aby zacala pekne rozpravat a to male babo aby zdrave rastlo a prislo medzi nas a jeho mamičke vyprosujem aby tehotenstvo dobre znasala,nič ine nepotrebujem ked mame to amen

  Reply
 • 16. decembra 2018 at 3:22
  Permalink

  Sv. Charbel veľmi ťa prosím o moje uzdravenie a pokoj celej rodine a ochranu od Zlého

  Reply
 • 23. novembra 2018 at 11:37
  Permalink

  Sv. Charbel na tvoje orodovanie prosim vypros u nasho Pana Jezisa uzdravenie Klary, prosim, aby ju prestal boliet klb na nohe a,utisili sa bolesti, aby jej zacalo chutit jest a zacala znovu chodit. Dakujem z celeho stdca za tvoje orodovanie. Chvala Panu a Panne Marii.

  Reply
 • 7. novembra 2018 at 19:05
  Permalink

  Svaty Charbel prosim o prihovor u Pana Boha za moje uzdravenie, aby dobre dopadla liečba a bdej nad mojimi dobrými výsledkami z CT. Verím Ti Pane a ďakujem! Amen

  Reply
 • 25. júla 2018 at 10:28
  Permalink

  Svätý o. Charbel prosím o vypočutie mojich prosieb za uzdravenie na tele a na Duchu pre môjho otca, brata a sestru a ich rodiny, uzdravenie a dar pokoja pre seba a za dary Ducha . Ďakujem. Dôverujem Tvojmu prihovoru+

  Reply
 • 17. júla 2018 at 9:57
  Permalink

  Sv.Charbel prosim Ta príhovor za mňa,mojho manžela ,moje deti a ich rodiny u nášho nebeského Otca,aby boli uzdravene na dusi a tele,aby mali viacej lásky k rodičom,aby nam ponevinne neublizovali.Dakujem Ti nas mocny orodovnik.

  Reply
 • 9. júla 2018 at 1:01
  Permalink

  Sv.Charbel prosim Ta oroduj u nasho nebeskeho Otca za tazko choru Janku aby jej Pan dal milost prijat a niest tento kriz, zmiernil jej bolesti, posilnil ju a ak je to Bozia vola nakoniec aj vyliecil. Bohu vdaka

  Reply
 • 8. júla 2018 at 22:37
  Permalink

  Svätý o. Charbel prosím o vypočutie mojich prosieb za uzdravenie na tele a na Duchu mojej mamky, za trpezlivosť a dar pokoja pre seba a za múdrosť a správne rozhodnutie pri zajtrajšom rokovaní. Ďakujem. Dôverujem Tvojmu prihovoru

  Reply
 • 28. júna 2018 at 22:16
  Permalink

  Svaty Charbel prosim vypros od pana Boha milost uzdravenia pre brata ktory je uz dlho v nemocnici uzdrav mu zaludok ma tam velku cistu a nemoze primat potravu velmi ta Prosím uzdrav ho velmi ta prosim

  Reply
 • 25. mája 2018 at 1:11
  Permalink

  Svaty Charbel prosim Vas o prihovor u Pana Boha za uzdravenie ťažko chorého Radka. Je mladý, nech má ešte radosť zo zdravia a zo života. Dakujem za vsetkych, ktorym vdaka Vam Pan Boh pomohol. Zverujem Radka do Vasich prosieb a do Božieho milosrdenstva.

  Reply
 • 3. mája 2018 at 19:00
  Permalink

  Svätý Charbel prosím ťa o obrátenie môjho manžela Mariana žehnaj jeho cestu ktorá by ho priviedla k jeho dcéram a vnúčatám odmäkči jeho srdce a žehnaj ho.

  Reply
 • 3. mája 2018 at 18:55
  Permalink

  Prosím ťa svätý Charbel prosím ťa o silu pre moje dcéry, naplň ich rodiny láskou a pokojom.Prosim oroduj za ne , prosím ťa aj za moje vnúčatká hlavne za Jakubka prosím pre neho dar reči.Bobu vďaka

  Reply
 • 14. apríla 2018 at 22:36
  Permalink

  Sv. Charbel, prosim pomodli sa za zazrak uplneho uzdravenia mojej mamy. Skusala som uz vsetko, 2x Lurdy, noveny, klasicku modlitbu ruzenca a nic! Vsetci mamu uz odpisuju ako staru… Dakujem Ti!

  Reply
 • 26. februára 2018 at 22:20
  Permalink

  Sv. Charbel prosim ta oroduj za telesne i dusevne uzdravenie mojho syna. Za pokoj, lasku, uctu a sudrznost nasej rodiny.
  Nech sa stane Bozia vola. Dakujem

  Reply
 • 18. februára 2018 at 17:07
  Permalink

  Nebesky Otče, prosím Ťa na príhovor svätého Charbela o uzdravenie nášho ocka, ktorému sa zhoršuje sluch. Svätý Charbel, prosím oroduj a prihovor sa za neho u Všemohúceho Boha Otca, aby sa mu sluch nezhoršoval a nemal v ušiach hučanie. Vypros mu aj trpezlivosť.
  Verím Ti Pane a vopred ďakujem! Žehnaj a ochraňuj nás aj všetkých čo sa tu k Tebe utiekajú!

  Reply
 • 29. januára 2018 at 10:34
  Permalink

  Sv. Charbel, vypros zdravie pre Michala, aby dobre dopadla liečba a bdej nad dobrými jeho výsledkami z CT

  Reply
 • 9. januára 2018 at 21:35
  Permalink

  O svaty Charbel prosim Ta za prihovor u nasho nebeskeho otca za ozdravenie zraku mojej maminky , aby nestracala nadej , prosim zachran jej zrak a pomoz jej ako si pomohol aj mne a mojmu bratovi. Bohu vdaka z celeho srdca Erika

  Reply
 • 2. januára 2018 at 6:18
  Permalink

  Sv.Charbel, prosím Ta za orodovanie u Nebeského Otca, za mňa a moje deti, nech máme zdavie, telesné i duševné, hojnosť práce a požehnanie vo všetkých myšlienkach, slovách i skutkoch. Ochranu pred viditeľnými i neviditeľnými nepriateľmi, ktorý sa pokúšajú o nepokoj v našich vzťahoch i v dusiach. Na slávu Otca, Syna i Ducha svätého. Amen.

  Reply
 • 29. novembra 2017 at 6:39
  Permalink

  Sv. Charbel, prosím Ťa o orodovanie za moje uzdravenie a zdravie mojej rodiny

  Reply
 • 28. októbra 2017 at 19:18
  Permalink

  Svätý Charbel. Oroduj za môjho syna Michala sa uzdravenie z cukrovky. Za zdravie môjho druhého syna, ktorý je ešte pár dni v brušku. Aby obaja bolo zdravi. Prosím ta vypros pre celú moju rodinu zdravie.

  Reply
 • 10. augusta 2017 at 9:53
  Permalink

  Sv.sarbel, prosim o uzdravenie a oslobodenie ,pre môjho manzela ,ktory prezil tazky psychicky sok ,traumu v detstve,ktory ma este doteraz negativny vplyv na rodinu,z pohladu komunikacie.Velmi casto byva nevrly, surovy az agresivny.Prosim ta, pomôz mu, aby dokazal odpustit svojim rodicom

  Reply
 • 25. júla 2017 at 21:42
  Permalink

  Sv. Charbel prosim vyliec ma, moje telo a dusu, nech dokaze chvalit Pana. Odstran vsetko zle co mi nici zivot.

  Reply
 • 24. júla 2017 at 18:07
  Permalink

  Sv.Charbel,prosím ťa,vypros mi u Ježiša Krista“zázrak“,aby som zvládla osobný bankrot-aby všetko dobre dopadlo. Ďakujem

  Reply
 • 21. júla 2017 at 18:55
  Permalink

  Sv.Charbel,prosím ťa,popros nášho Spasiteľa Ježiša Krista,aby ma uzdravil zo strachu,depresie,paniky a daroval mi radosť zo života. Ďakujem

  Reply
 • 10. júla 2017 at 10:51
  Permalink

  Sv.Charbel prosim o obratenie a nastupenie na cestu svatosti mojho zata Michala.vypros mu dar pokory,poslusnosti a chudoby ducha.

  Reply
 • 3. júla 2017 at 10:53
  Permalink

  Sv. Charbel, prosím o úprimné obrátenie môjho manžela, o uzdravenie jeho duše, srdca, tela, ako aj mojej duše. Prosím Ťa o uzdravenie aj jeho mysle po prežití hroznej traumy. Prosím o Tvoj mocný príhovor, o Tvoje uzdravujúce pôsobenie na nás, naše manželstvo a rodinu. Prosím Ťa, uzdrav naše srdcia, nech znova bijú ako jedno, tak ako nám to Boh prikázal. Svätý Charbel, prosím nenechaj nás v našej biede, pomôž nám. Ďakujem z najväčšej úprimnosti.

  Reply
 • 26. júna 2017 at 17:04
  Permalink

  Svätý Charbel prosím ťa oroduj za mňa a vypros mi pomoc v mojej ťažkej životnej situácii. Ďakujem.

  Reply
 • 11. mája 2017 at 18:44
  Permalink

  Sv. Charbel, prosim o pomoc pre našu rodinu, prosim o dobrú prácu a úspech v nej a prosim o pomoc všetkým dobrým ľuďom na celom svete. Ďakujem

  Reply
 • 27. apríla 2017 at 15:06
  Permalink

  Prosim Ta o pomoc pre mna a moju rodinku.

  Reply
 • 6. marca 2017 at 21:14
  Permalink

  Prosim o modlitbu za obratenie Michala a Michaelu

  Reply
 • 1. marca 2017 at 22:26
  Permalink

  Svatý Charbel, prosím ťa, vypočuj prosbu zúfalej matky a vypros pre môjho syna uzdravenie z ťažkej psychickej poruchy, ako aj uzdravenie celej mojej rodiny. Amen

  Reply
 • 8. februára 2017 at 21:43
  Permalink

  Svätý Charbel,prosim ta vypros pre nasu rodinu zdravie duchovne dusevne aj telesne a pracu pre mojich synov a dceru.A prosim za pokoj v nasej rodine lasku a odpustenie.Dakujem

  Reply
 • 8. januára 2017 at 11:32
  Permalink

  Sv. Sarbel,prosim vypros mi u Pana Jezisa milost uzdravenia,na duchu , dusi a tela

  Reply
 • 3. novembra 2016 at 22:20
  Permalink

  Sväty Charbel, prosím vypros pre moju rodinku zdravie a prácu. Ďakujem

  Reply
 • 13. augusta 2016 at 14:40
  Permalink

  Svaty Charbel prosim ta oroduj za mojho tazko choreho manzela nech mu laskavy otec vylieci ak je to jeho vola a da mu vela sil a trpezlivosti v jeho krizi dakujem

  Reply
  • 17. decembra 2019 at 22:33
   Permalink

   Svätý charbel prosím tá uzdrav nohy môjho milovaného manžela,aby mohol chodiť …ďakujem ti velmi

   Reply
   • 25. marca 2022 at 12:53
    Permalink

    Svätý Charbel vypros prosím u Boha o moje udzravenie. Ďakujem ti veľmi pekne.

    Reply
    • 22. septembra 2022 at 9:37
     Permalink

     Milovaný Sv.Charbel vrucne Ta prosím prihovor sa za mna u nášho Pána Ježiša Krista, aby uzdravil moje telo z rakoviny aj ostatných ťažkých chorob. Doverujem Ti.

     Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *