Modlitba za šťastnú hodinu smrti

Nebeský Otče, k Tebe volám z hlbín srdca: Nedopusť, aby zahynula duša, ktorú Tvoj Syn draho vykúpil a Duch Svätý často posväcoval.
Božský Spasiteľ! V rozjímaní o Tvojom kríži a utrpení, o Tvojej bolestnej smrti, prosím, udeľ mi blaženú hodinu smrti, aby moja duša, Tebou draho vykúpená, počula slová: Ešte dnes budeš so mnou v raji.
Duch Svätý, posväť moju dušu, aby v hodine rozlúčenia, odetá vo svadobnom rúchu milosti, mohla sa dostaviť pred Sudcu.
Amen.

4 thoughts on “Modlitba za šťastnú hodinu smrti

 • 24. apríla 2020 at 0:28
  Permalink

  Prosim ta pane, sam vidis, ze moj zivot nema zmysel, nemam stastie nemam lasku, kazdym dnom trpim zradou, sklamanim a smutkom, ked mi nedokazes pomoct, prosim zober si ma k sebe do svojho raja nech uz viac netrpim a nehresim

  Reply
  • 28. októbra 2022 at 1:12
   Permalink

   Ahoj Mário. Cítim Vašu bolesť tak ako to odpisujete. Prosím, ale zvážte v hĺbke svojho srdca, vyšetrenie u klinického psychológa, psychiatra. Neberte to v zlom. Ale, možno máte nediagnostikovanú depresiu, a pomoc v depresívnych epizódach v dnešnej dobe už je možne. Hovorím Vám, že už aj lieky sú upravené pre potrebu dnešných depresii. Nebudem na tejto stránke rozpisovať medikamenty. Ale prosím zvážte pomoc, sú ľudia, ktorý sa zaoberajú smútok, depresiami ak sú dlhšie ako 14 dní.
   Pomoc je v písme, sola scriptura, sola fide , rozhovor s kňazom a prijatí a nosení kríža, ale nikto nepovedal, že neliečiť dušu, ak ochorie.
   S pozdravom
   Ľubomír.

   Reply
 • 19. marca 2017 at 7:59
  Permalink

  Prosím o modlitbu za dedka, šťastnú hodinu smrti, pokoj.
  Pán Vás žehnaj, ďakujem Vám.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *