Zázraky na príhovor Pátra Pia sa dejú aj dnes

Príbeh sv. Pia z Pietrelciny a mimoriadne udalosti, ktoré sa odohrali počas jeho života aj po jeho smrti sú dobre známe veriacim po celom svete, ktorí ho uctievajú roky. Oddanosť sv. Pátrovi Piovi sa zvýšila ešte viac od 16. júna 2002, keď ho pápež Ján Pavol II. pozdvihol k úcte na oltár. Pred mnohými rokmi, keď mal svätec iba 35 rokov, o ňom povedal iný pápež – pápež Benedikt XV.: „Páter Pio je skutočne veľká duša, jeden z tých mimoriadnych ľudí, ktorých Boh občas posiela na zem, aby obrátil ľudí.“

Kniha Páter Pio: Neznáme zázraky svätca so stigmami (La Fontana di Siloe) španielskeho novinára José Maria Zavalu nielen sleduje život svätca, ale uvádza aj predtým nezverejnené svedectvá o konverziách, zázrakoch a milostiach, ktoré sa nedávno udiali ľuďom všetkých vekových skupín na príhovor kapucínskeho mnícha, ktorý kedysi prorokoval: „Budem mať viac ctiteľov ako mŕtvy, než ako živý.“

Viac ako štyridsať rokov po jeho smrti je prítomnosť Pátra Pia plodnejšia ako kedykoľvek predtým, a to tak z hľadiska spirituality jeho oddaných, ktorí ho poznali priamo alebo nepriamo, ako aj u mnohých ľudí, ktorí sa s ním v rozhodujúcich okamihoch svojho života stretli cez jeho zásah z neba prostredníctvom mimoriadnych darov. Uvádzame niektoré z mnohých zázrakov na príhovor Pátra Pia z nedávnej doby.

Šesť potratov, anorexia, závislosť na drogách a alkohole, spoveď a zoznámenie sa s Pátrom Piom

„Môj príbeh nie je príbehom veľkého zázraku, ale mnohých malých zázrakov, ktoré Páter Pio urobil v mojom srdci. Bola som vychovaná v arogancii a bola som si vždy istá, že dostanem všetko, čo budem chcieť. Všetko som mala a aj za cenu pošliapania ľudskej dôstojnosti. Môj sexuálny život bol úplne neusporiadaný. Potrat som mala šesťkrát. Zakaždým moje srdce odmietlo Boha, tento obrovský dar. Nakoniec som sa cítila veľmi nespokojná. Začala som sa nenávidieť a postupne som sa ponorila do temnej priepasti drog a alkoholu. Stratila som pri tom všetkom toľko hmotnosti, že môj terapeut mi diagnostikoval formu anorexie. V nasledujúcich rokoch som sa po rozchode s americkým manažérom o dvadsať rokov starším ako ja vrátila do Dallasu, do domu svojich rodičov, aby som sa pokúsila dať si život do poriadku. Keď som prišla, vyzerala som ako mŕtvola. Akoby to bola božia prozreteľnosť, moja matka mala známeho filipínskeho kňaza. Keďže som nemala čo robiť, jedného dňa som prijala pozvanie na svätú omšu. Omšu slávil otec Santos Mendoza. Krátko nato mi ponúkol, že si vypočuje moju spoveď. Zaváhala som pri dverách malého bytu, pretože to bolo pätnásť rokov od môjho posledného spovedania. Ale nakoniec som vošla. Na konci môjho vyznania mi otec Mendoza s úsmevom povedal, že som „veľká ryba“, ktorá práve padla do Božích rúk. Keď otec Santos zomrel, dozvedela som sa, že bol exorcista, a že počas spovede mal dar čítať v duši kajúcnika: ja sama som toho svedkom. Vďaka nemu som objavila Pátra Pia. Vložil do môjho srdca veľkú úctu k Pátrovi Piovi a aj k sv. Ignácovi z Loyoly, ktorí mi svojim príhovorom pomohli znovu žiť a spoznať veľkú lásku môjho života – môjho manžela Jesúsa, ktorý je otcom našej dcéry Annemarie. Kedykoľvek premýšľam o svojej dcére, ďakujem Pánovi, že mi odpustil, prijal ma a zasial do môjho lona toľko krásy, lebo ja sama som ho toľkokrát sebecky premenila na hrobku.

Zdravé oči

Pre rádiológa ako som ja, sú oči hlavným nástrojom práce. Po nespočetných liečeniach a zákrokoch v roku 2000 mi bola diagnostikovaná okulárna hypertenzia. V apríli 2010 sa situácia zhoršila: tlak v ľavom oku sa zvýšil aj napriek dôslednej lekárskej starostlivosti na 22 mmHG. Riziko operácie na jedinom „zdravom“ oku bolo teda extrémne vysoké.

Jedného dňa som na obed pozval veľmi dobrého priateľa. Vedel som, že sa za mňa modlí od chvíle, keď som dostal správu o mojom vážnom stave očí. Keď sme si dali kávu, podal mi kartičku sv. Pátra Pia s modlitbou novény a malou relikviou z jeho šiat. O Piovi som nikdy nepočul. „Vezmi si to, modli sa s vierou a on sa o teba postará,“ ubezpečil ma môj priateľ. Bál som sa o svoju budúcnosť a v tú noc som sa začal modliť novénu. Počas niekoľkých dní som v telefóne našiel správu od priateľa: „Prikladaj si relikviu na choré oko.“ Opäť som poslúchol. O niekoľko dní neskôr lekári neverili môjmu náhlemu uzdraveniu: tlak očí sa znížil na 10! Chirurgia bola teraz úplne zbytočná. V snahe presvedčiť sa, ma odborníci nechali absolvovať sériu testov, ktoré len potvrdili zázračné uzdravenie. Musím zdôrazniť, že ani v Španielsku, ani v Spojených štátoch, kde som v zúfalstve hľadal riešenie, nemohli lekári znížiť môj očný tlak. Keď som povedal svojmu priateľovi, čo sa stalo, povedal mi, že on, jeho manželka a ich dve deti sa každý večer modlili novénu k Pátrovi Piovi za moje uzdravenie.

Malý Pio

„S manželkou Andreou sme sa liečili na neplodnosť štyri roky. Nakoniec sa v roku 2004 narodila naša dcéra María Delfina Lujan. O tri roky neskôr, po dúfaní v príchod druhého bábätka, Andrea potratila. Bola to hrozná rana. Išli sme do Salty v Tres Cerritos, kde sa zhromaždilo viac ako 60 000 ľudí, aby sa modlili ruženec na počesť Matky Eucharistického srdca Ježišovho. Videl som svoju sestru Mariu, ktorá pracovala ako gazdiná v centre, ako vybrala obrázok sv. Pátra Pia z vrecka a dala ho Andrei, aby sa k nemu modlila. Na ceste domov nám Delfina, ktorá mala v tom čase iba tri a pol roka, v aute povedala, že vedľa stromu, pod ktorým sedela Andrea, videla mnícha. Nedávali sme tomu príliš veľký význam, mysleli sme si, že to bola typická fantázia malého dievčaťa jej veku. Neskôr, keď som o tejto príhode povedal svojej sestre Maríi, vysvetlila nám, že mnoho ľudí videlo Pátra Pia vedľa toho istého stromu. Naše modlitby k svätcovi z Pietrelciny boli rýchlo vyslyšané. Nasledujúci mesiac sme dostali radostnú správu, že Andrea je znova tehotná. Jej pravdepodobný dátum pôrodu bol 23. september. V ten istý deň zomrel Páter Pio. Rozhodli sme sa, že keby to bol chlapec, pomenovali by sme ho Pio; a ak to bude malé dievčatko, tak Pia. Pio Santiago sa narodil 1. augusta, a preto sme sa rozhodli ho pokrstiť 23. septembra v kostole sv. Pia neďaleko La Plata. Neskôr sme poslali kópiu rodného listu do San Giovanni Rotondo ako prejav vďaky.

Relikvie Pátra Pia

Otec John Paul Zeller je hrdým majiteľom relikvie prvého stupňa Pátra Pia a bol svedkom niekoľkých uzdravení po modlitbe na príhovor Pátra Pia s relikviou v ruke. Otec Zeller spomína, že hoci spočiatku nemal nijakú osobitnú oddanosť k Pátrovi Piovi, rozvinula sa u neho po ceste do San Giovanni Rotondo.

Po tom, čo sa kňaz dozvedel viac o živote Pátra Pia, povedal, že bol dojatý a zbieral odvahu požiadať o relikviu svätca, jedného z predstavených v San Giovanni. Predstaviteľ súhlasil a dal otcovi Zellerovi nie len jeden, ale dva kusy krvavých obväzov, ktoré boli ovinuté okolo rán stigiem Pátra Pia.

Otec Zeller povedal, že potom, čo dostal relikvie, dal jednu komunite založenej Matkou Angelikou a dostal povolenie nechať si druhú pre seba. Vo svojej funkcii riaditeľa pútnického oddelenia v ústredí EWTN v Birminghame „Mám príležitosť sa modliť s mnohými ľuďmi.“

„Modlil som sa s ľuďmi a boli prípady, keď sa vyskytli, povedal by som, uzdravenia,“ povedal kňaz a vysvetlil, že ľudia k nemu prichádzajú aj niekoľko mesiacov, dokonca rok potom, čo sa s nimi modlil a svedčia o uzdravení.

Jedna takáto skúsenosť sa stala len pred niekoľkými mesiacmi počas služby vo svätyni Najsvätejšej sviatosti v Hanceville na sviatok Panny Márie z Fatimy. Spomínam si, ako som sa spolu so svojimi dvoma ďalšími spolubratmi modlil nad ľuďmi s dvomi krvou nasiaknutými obväzmi a rukavicami Pátra Pia, ktoré patrili Matke Angelike.

Keď sme sa modlili, prišla k nemu žena trpiaca ischiasom a on sa nad ňou modlil a poznamenal, že žena k nemu prišla neskôr a povedala, že potom, čo sa vrátila domov, povedala manželovi „Som uzdravená.“

Ischias je veľmi vážnym ochorením chrbta, ktoré samé o sebe nezmizne a je veľmi bolestivé, hovorí kňaz a poznamenáva, že pri tejto žene úplne zmizol, keď sa nad ňou modlil s relikviami.

V inom prípade otec Zeller spomína, ako krátko po tom, čo dostal relikviu, rozprával s priateľmi a zistil, že ich 12-ročná dcéra trpí infekciou uší, ktorú nemohli lekári vyliečiť a vždy sa vracala. Spýtal sa dievčaťa, či sa nad ňou môže modliť so svojou relikviou a keď povedala áno, iba som sa opýtal ktoré ucho to je. Otec Zeller povedal, že len čo priložil relikviu k uchu dievčaťa a začal sa modliť, „klesla na zem. Z mojich rúk úplne vykĺzla. Mal som ju zachytiť, ale nevedel som, čo sa deje, bol som trochu vystrašený z toho, že sa jej niečo stalo, ale ona úplne vykĺzla z mojich rúk a padla na zem,“ povedal a poznamenal, že zatiaľ čo on bol znepokojený situáciou, matka dievčaťa bola pokojná a povedala: „to bude spočinok v Duchu Svätom.“ Ušná infekcia u dievčaťa úplne odišla, hovorí kňaz a poznamenáva, že od tej chvíle, čo viem, nemala ušnú infekciu.

Pokiaľ ide o uzdravenia, otec Zeller zdôraznil, že „to nie som ja, to je príhovor sv. Pátra Pia.“

Hoci spočiatku nemal oddanosť k Pátrovi Piovi, kňaz hovorí, že to cíti tak, že si ho vybral svätec a nie naopak. „Jeden z mojich profesorov v seminári hovoril, že si nevyberáme svätých, svätí si vyberajú nás. Dnes to už chápem.“

Páter Pio sa vždy prihovára za každého kto trpí. Obnovuje fyzické alebo duševné zdravie. Ten, kto prijal milosť na príhovor Pátra Pia je vždy a radikálne transformovaný. Ja sám môžem zaručiť, že som sa doteraz nestretol s jediným prípadom, v ktorom by „dar“ udelený Bohom na príhovor sv. Pátra Pia nebol sprevádzaný radikálnou zmenou života..oveľa bližším a radostnejším vzťahom s Kristom.

Zdroj: Aleteia.org, Catholicherald.com, Obrázok: Pinterest

31 thoughts on “Zázraky na príhovor Pátra Pia sa dejú aj dnes

 • 1. februára 2022 at 3:03
  Permalink

  Svätý páter pio prosím ťa o uzdravenie ďakujem pekne.

  Reply
  • 8. mája 2022 at 20:22
   Permalink

   Sv.pater Piť prosím Ťa z celého srdca a z celej duše o vyliečenie môjho tela z choroby.Prosím Ťa,prosím Ťa,prosím Ťa.Marta

   Reply
 • 27. septembra 2021 at 21:26
  Permalink

  Sv. Páter Pivo, prosím za zdravie moje i mojej rodiny. Pána Mária, oroduj za nás.

  Reply
 • 19. septembra 2021 at 18:09
  Permalink

  Svätý Páter pio prosím ťa o zdravie dakujem pekne.

  Reply
 • 8. marca 2021 at 0:07
  Permalink

  Sv. Páter Pio prosím ťa o príhovor u pána Boha za môjho syna Alexka ktorého čaká operácia, aby všetko dobre dopadlo a veď aj ruky lekárov aby sa operácia podarila.

  Reply
 • 8. marca 2021 at 0:00
  Permalink

  Sv. Páter Pio prosím ťa o príhovor u pána Boha za môjho syna Alexka ktorého čaká operácia, aby všetko dobre dopadlo a veď aj ruky lekárov aby operácia dopadla dobre.

  Reply
 • 20. januára 2021 at 18:54
  Permalink

  Svätý Pater Pio prosím ťa o zdravie dakujem pekne.

  Reply
 • 11. decembra 2020 at 8:51
  Permalink

  Sv páter Pio vrúcne ťa prosím za mamku Mariu aby bola v nebicku za jej dušičku
  Ďakujem ti za vyslisane prosby a všetko čo robíš pre nás
  Za záchranu priateľstva oslobodenie od všetkého zlého

  Reply
 • 7. decembra 2020 at 18:04
  Permalink

  Pozorne som si tuná prečítala všetky príspevky ludí, čo prosia pátra Pia o niečo, alebo o niekoho,na kom im v živote záleží..Aj ja som si v živote prešla všeličím a vela som si vytrpela aj reptala na Boha, ale dnes už po rokoch, dobre viem, že všetko je to božia vôla, iba Boh môže riadiť naše životy a aj ked nás svätí hned nevyslišia, určite to má všetko ,,pán,,zapísané o nás a nezabúda na nás a naše ludské potreby i žalosti..človek až rokmi pochopí, aká je silná jeho viera, ked prijme od Boha aj to utrpenie a bolesť..Chcela by som aj ja velmi pekne poprosiť pátra Pia ,za moju rodinu, deti, všetko to, čo sa deje okolo nás, za ludí .Boh je a bude stále a naši svätí a sväté, sú ,,iba,,nástrojmi v božích rukách, aby tuná na zemi, ludom pomáhali..dakujem im za všetko..

  Reply
 • 26. novembra 2020 at 22:44
  Permalink

  Drahy p. Pio. Som tvoja duchovna dcera a tvoja veľka ctiteľka. Prosim o orodovanie u nasho draheho p. Jezisa za moju rodinu. ´Dakujem Ti.

  Reply
 • 8. októbra 2020 at 23:22
  Permalink

  Sv Páter Pio prosím o uzdravenie

  Reply
 • 12. júla 2020 at 9:09
  Permalink

  Páter Pio prosím ťa úprimne o vyriešenie zložitej situácie, o vyriešenie problémov v našej rodine, aby sme žili podľa Srdca Ježišovho, verím, že s tvojou pomocou a tvojim príhovorom sa všetko obráti na dobre, ale dobre nie podľa môjho srdca ale podľa Srdca Ježišovho. Ježišu dôverujem ti a ďakujem. Amen.

  Reply
 • 11. júla 2020 at 17:54
  Permalink

  Sv. páter Pio prosím o príhovor u nášho nebeského Otca za vyriešenie mojej zložitej situácie.
  Bohu vďaka.

  Reply
 • 28. júna 2020 at 17:19
  Permalink

  Pridavam osobnu skusenost, cestovali sme v novembri 2019 prosit o pomoc do Talianska ku hrobu Patra Pia, prosit o 2 veci a to o uzdravenie mojej mamy s chronickou chorobou aj mojich problemov so zamestnavatelom. Vysledok? V januari ma zamestnavatel vyhodil z prace, nezaplatil, aj ked mam zmluvu, plati pravnikov proti mne a ja kazdu sekundu trpim neskutocnym stresom! (nechala som pri hrobe Patra Pia aj peniaze na niekolko individualnych sv omsi) Potom prisla dalsia rana – mama mi nahle bez varovania vo februari zomrela! Toto je vysledok mojej prosby, upenlivej modlitby so slzami v ociach pri vystavenom tele Patra Pia. Tymto chcem aj varovat tych, co si myslia, ze Pater Pio im pomoze, pretoze on pomoze aj inak – tak ako oni to nechcu. Pripadne mozno to chapat, ze Pater Pio nepomoze a mate smolu tak ako ja!

  Reply
  • 30. júna 2020 at 1:23
   Permalink

   Chcem ti len k tomu povedať toľko, že niekedy je to božia vôla a inokedy zase môže byť aj sám diabol že človeka skrz také myšlienky aké máš zvádza a odrádza ho od toho aby sa modlil k bohu lebo sa ho snaží od boha odtrhnúť proste nám diabol prichystá pasce, lákadlá a podobne aby nás zviedol z našej cesty. Ja osobne som v minulosti spoznal jedného človeka čo chodil do jednej ezoterickej spoločnosti a povedal mi veci ktoré som o duchovnom svete vedel lebo keď mi zomrel dedko jedna vec že som ho videl u nás doma a druhá že mi telepaticky poslal myšlienky čo zažil v nemocnici kde ho odprevadili z tohoto sveta lekári a preto som ho videl lebo vtedy neviem ako je to s ním teraz ale vtedy neprešiel na druhú stranu, a potom o 3 roky neskôr som sa práve ako som písal dostal k človeku čo mi o týchto veciach hovoril a denne pracovával aj s virgulou a keď s ňou išiel zhora dole tak sa mu vychylovala proti smeru gravitácie takže som vedel a videl že mu to naozaj funguje. On mi hovorieval že boh neexituje že život je riadený modrými bytosťami, že aj naše životy sú riadené duchovným svetom, o chorobách a podobne že skrátka pochádzajú z duchovného sveta a mal som to celé 4 roky a veru som aj počas nich začal čítať ezoterické veci a pod skrátka som tomu začal prepadať lebo numerológia, horoskopy sú hneď a mne to vtedy hodne vychádzalo tie predpovede + som na internete sa dostal aj k iným ľudom čo sa venujú okultizmu takže ja som vtedy hodne stratil úplne vieru v boha ale snažím sa ju obnoviť. A na internete som uvidel aj video jedného človeka bol to elektrotechnik ako som aj ja a on sám začal pracovať s virgulou a skúmať ako to funguje až nakoniec dospel k tomu poznaniu čo za tým je. Takže ti týmto mojím skráteným príbehom chcem povedať aby si nestrácala vieru a tiež viacej naslúchala svojmu vnútornému hlasu.

   Reply
  • 19. júla 2020 at 21:25
   Permalink

   Pozrite si ako to bolo vo filme aj keď je to síce len film ale bolo tam že Páter Pio dostal novú vôľu alebo ako to proste pomenovať že to bude teraz pre neho niečo nové. Jedna chorá žena v tom filme zomierala snažil sa jej pomoc ale pani už chcela ísť sama a Patrovi piovi to bolo očividne ľúto ale zmieril sa stým ze jej musí pomôcť inak. Musel ju teda nechať asi ísť nemohol už nič iné spraviť bolo to pre neho utrpenie ale nemohol stým nič urobiť. Aspoň tak som to pochopila v tom filme. Ja sa k nemu aj s maminou modlíme, zatiaľ som pocítila zázrak.

   Reply
 • 11. mája 2020 at 22:34
  Permalink

  Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus.
  Z celeho srdca Ta prosim Sv.Pater Pio o prihovor za uzdravenie chorej Anetky, prosim aj za dobrych lekarov a zdravotny personal.Sv.Pater Pio Ty ma dobre poznas modlim sa kTebe kazdy vecer.Prosim Ta o uzdravenie Anetky.Bohu vdaka a chvala Panne Marii.Jezisu klaniam sa ti, milujem Ta z celeho svojho srdca.

  Reply
 • 27. februára 2020 at 9:39
  Permalink

  Bola som pri hrobe sv patra Pia v Novembri. So slzami v ociach som ho vrucne prosila o uzdravenie mojej milovanej mamy, mala problemy s chodzou a zabudanim. Bol to hlavny ciel mojej pute k nemu. Moja mama zomrela nahle na trombozu vo Februari. Takze budte pripraveni, ze Pater Pio nepomoze podla Vasich modlitieb. Ja som na to nebola pripravena. Verila som na viac ako len na 100%, ze predsa Pater Pio mi mamu uzdravi a bude sa tesit zo staleho zdravia tela i duse. Hovorila som to aj mame, kym zila. Vsetci to tak tvrdia, ze on urcite pomoze. Dnes uz len stojim pri maminom hrobe…

  Reply
  • 30. júna 2020 at 1:24
   Permalink

   Chcem ti len k tomu povedať toľko, že niekedy je to božia vôla a inokedy zase môže byť aj sám diabol že človeka skrz také myšlienky aké máš zvádza a odrádza ho od toho aby sa modlil k bohu lebo sa ho snaží od boha odtrhnúť proste nám diabol prichystá pasce, lákadlá a podobne aby nás zviedol z našej cesty. Ja osobne som v minulosti spoznal jedného človeka čo chodil do jednej ezoterickej spoločnosti a povedal mi veci ktoré som o duchovnom svete vedel lebo keď mi zomrel dedko jedna vec že som ho videl u nás doma a druhá že mi telepaticky poslal myšlienky čo zažil v nemocnici kde ho odprevadili z tohoto sveta lekári a preto som ho videl lebo vtedy neviem ako je to s ním teraz ale vtedy neprešiel na druhú stranu, a potom o 3 roky neskôr som sa práve ako som písal dostal k človeku čo mi o týchto veciach hovoril a denne pracovával aj s virgulou a keď s ňou išiel zhora dole tak sa mu vychylovala proti smeru gravitácie takže som vedel a videl že mu to naozaj funguje. On mi hovorieval že boh neexituje že život je riadený modrými bytosťami, že aj naše životy sú riadené duchovným svetom, o chorobách a podobne že skrátka pochádzajú z duchovného sveta a mal som to celé 4 roky a veru som aj počas nich začal čítať ezoterické veci a pod skrátka som tomu začal prepadať lebo numerológia, horoskopy sú hneď a mne to vtedy hodne vychádzalo tie predpovede + som na internete sa dostal aj k iným ľudom čo sa venujú okultizmu takže ja som vtedy hodne stratil úplne vieru v boha ale snažím sa ju obnoviť. A na internete som uvidel aj video jedného človeka bol to elektrotechnik ako som aj ja a on sám začal pracovať s virgulou a skúmať ako to funguje až nakoniec dospel k tomu poznaniu čo za tým je. Takže ti týmto mojím skráteným príbehom chcem povedať aby si nestrácala vieru a tiež viacej naslúchala svojmu vnútornému hlasu.

   Písal som to už predtým len sa opakujem

   Reply
 • 16. októbra 2019 at 20:26
  Permalink

  Sv pater pio prosim za vyzdravenie mojej duse i tela a za vyzdravenie v rodine

  Reply
 • 5. októbra 2019 at 22:21
  Permalink

  Pochvaleny bud Jezis Kristus.
  Svaty Pater Pio z hlbky srdca prosim za vyprosenie uzdravenia z choroby a nasledkov po operacii, za uzdravenie ducha, duse i vztahov v rodine. Oroduj za mna a vypros mi pravu a zivu vieru v nasho nebeskeho Otca. AMEN.

  Reply
 • 27. septembra 2019 at 20:51
  Permalink

  Drahý sv. Páter Pio, prosím Ťa o príhovor u nášho Pana Jeziša Krista za uzdravenie mojej mamičky Anny ktorá je ťažko chorá,nech sa jej uľavi v chorobe,ak je to Božia vôľa, nech sa jej prinavráti zdravie. Z celého srdca ďakujem Trojjedinemu Bohu a nasej Panne Marii.Sv.pater Pio budem sa k tebe modlit a rozsirovat desiatnik k tvojej úcte.Bohu vďaka

  Reply
 • 23. septembra 2019 at 18:26
  Permalink

  Pane Jezisu prosim sv Pia o oslobodenie a obratenie T, L, R, P, A, F, odvratenie zla tela a duse. Uzdravenie mojich najblizsich, blizkych a mna. Bohu vdaka a chvala na
  veky

  Reply
 • 23. septembra 2019 at 17:39
  Permalink

  Drahý sv. Páter Pio, prosím Ťa o príhovor za našu mamku. Nech nájde radosť zo života, ak je to Božia vôľa, nech sa jej prinavráti zdravie. Prosím aj za zdravie našej rodiny – telesné, duchovné, duševné aj vzťahové.

  Reply
 • 23. septembra 2019 at 10:51
  Permalink

  Uzasne pravdive slova: „Jeden z mojich profesorov v seminári hovoril, že si nevyberáme svätých, svätí si vyberajú nás. Dnes to už chápem.“

  Je to 100% pravda, lebo ja sa modlim ku vsetkym moznym svatcom, ale NIKTO SI MA NEVYBRAL!

  Reply
  • 9. júla 2020 at 11:32
   Permalink

   Tak som sa nasmial….
   Rád by som ti napísal komu patríš, ale ja zďaleka nie som ten, kto tu môže niekomu v niečom radiť. Neviem, či sa to preberá v seminári, ale v prvom ročníku na náboženstve áno.

   Reply
 • 23. septembra 2019 at 9:48
  Permalink

  Sv. Páter Pio prosím ťa príhovaraj sa u Pána Boha za uzdravenie môjho otca Jána, ktorý má veľké bolesti kvôli vysunutým platničkám. Nech sa pán zamiluje a obnoví mu zdravie na tele i na duši a zbaví ho závislosti na alkohole. Ďakujem

  Reply
 • 23. septembra 2019 at 8:04
  Permalink

  Pochvaleny bud Pan Jezis Kristus.
  Sv. Pater Pio z celeho srdca ta prosim o uzdravenie chorej Janky , ktora ma zapal v uchu a nasledne dostala otravu krvi, prosim ta na tvoj prihovor u nasho Pana Jezisa Krista za jej uzdravenie.Sv.pater Pio viem za ma vypocujej a budes sa modlidbami prihovarat za uzdravenie Janky.Z celeho srdca dakujem Trojjedinemu Bohu a nasej Panne Marii.Sv.pater Pio budem sa k tebe modlit a rozsirovat deviatnik k tvojej ucte.Bohu vdaka

  Reply
  • 19. októbra 2019 at 8:53
   Permalink

   Drahý páter Pio celým svojím srdcom prosím, vypočuj ma, ako si ma vypočul, keď som bola malé 6ročné dievčatko, uzdrav Martinkove očká, aby mohol s tvojou pomocou robiť na veľkých božích dielach, aby sa cítil pocteným a vďačným božím nástrojom, že môže neustále pomáhať plniť božiu vôľu, aby bol najšťastnejším človekom, že išiel na pútnický zájazd do Rotonda, ktorý mu zmenil život. Keďže nemá prácu, verím, že páter Pio má s ním veľké plány. Už vopred ďakujem, lebo viem, že drahý Pio nesklame, už 2x urobil zázrak v našej rodine, aj preto cítim, že je, aj má byť stále našim patrónom a je naozaj verný v tom, čo povedal „…“ Bohu vďaka

   Reply
   • 7. apríla 2023 at 5:48
    Permalink

    Svaty drahy pater Pio, prosim Ta o milost z uzdravenia z vaznej onko dg.,mam 2 syncekov.
    Bohu Vdaka.
    Nelka.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.