Príroda dokazuje reálnu prítomnosť Krista v Eucharistii

Situácia sa odohrala v októbri v roku 1995 počas apoštolskej cesty jeho svätosti Jána Pavla II. do Spojených štátov v priestoroch „prázdnej“ kaplnky.

Webová stránka www.americaneedsfatima.org  tento rok vydala šokujúcu správu o udalosti zaznamenanej v posledný deň apoštolskej cesty pápeža Jána Pavla II. do Spojených štátov v roku 1995. Správu predkladá Fr. Albert J. Byrne v článku nazvanom “ Príroda dokazuje reálnu prítomnosť “ („Fyzický dôkaz o reálnej prítomnosti„), živá prítomnosť Ježiša Krista v Eucharistii, Jeho telo, krv, duša i božstvo.

Svedectvo opisuje príchod Svätého Otca 8. októbra do Baltimoru, kde navštívil seminár Santa Maria a chcel uskutočniť neplánovanú návštevu kaplnky Najsvätejšej sviatosti. Tí, ktorí boli zodpovední za pápežovu bezpečnosť, okamžite prechádzali cez všetky priestory budovy s cvičenými psami, tými, ktorí pomáhajú nájsť ľudí pri zrútení budov a počas prírodných katastrof, aby sa uistili, že na mieste nie sú žiadne skryté – nebezpečné osoby.

Psy tiež robili svoju prácu vo vnútri kaplnky, ktorá vyzerala prázdna. Keď však psy prišli pred Bohostánok, zastavili sa a doslova zízali, ako to robia, keď spozorujú osobu, ktorá je uväznená medzi troskami. S očami hypnoticky upriamenými na Bohostánok zostali sedieť a odmietali opustiť miesto. Svojím správaním dokazovali, že pre nich bola vo vnútri ukrytá osoba.

Psy opustili miesto až  na niekoľkonásobné vyzvanie od svojich vodcov.

Zdroj: http://catolicaconect.com.br, Obrázok: Baltimore Sun

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *