Príroda dokazuje reálnu prítomnosť Krista v Eucharistii

Situácia sa odohrala v októbri v roku 1995 počas apoštolskej cesty jeho svätosti Jána Pavla II. do Spojených štátov v priestoroch „prázdnej“ kaplnky.

Webová stránka www.americaneedsfatima.org  tento rok vydala šokujúcu správu o udalosti zaznamenanej v posledný deň apoštolskej cesty pápeža Jána Pavla II. do Spojených štátov v roku 1995. Správu predkladá Fr. Albert J. Byrne v článku nazvanom “ Príroda dokazuje reálnu prítomnosť “ („Fyzický dôkaz o reálnej prítomnosti„), živá prítomnosť Ježiša Krista v Eucharistii, Jeho telo, krv, duša i božstvo.

Svedectvo opisuje príchod Svätého Otca 8. októbra do Baltimoru, kde navštívil seminár Santa Maria a chcel uskutočniť neplánovanú návštevu kaplnky Najsvätejšej sviatosti. Tí, ktorí boli zodpovední za pápežovu bezpečnosť, okamžite prechádzali cez všetky priestory budovy s cvičenými psami, tými, ktorí pomáhajú nájsť ľudí pri zrútení budov a počas prírodných katastrof, aby sa uistili, že na mieste nie sú žiadne skryté – nebezpečné osoby.

Psy tiež robili svoju prácu vo vnútri kaplnky, ktorá vyzerala prázdna. Keď však psy prišli pred Bohostánok, zastavili sa a doslova zízali, ako to robia, keď spozorujú osobu, ktorá je uväznená medzi troskami. S očami hypnoticky upriamenými na Bohostánok zostali sedieť a odmietali opustiť miesto. Svojím správaním dokazovali, že pre nich bola vo vnútri ukrytá osoba.

Psy opustili miesto až  na niekoľkonásobné vyzvanie od svojich vodcov.

Zdroj: http://catolicaconect.com.br, Obrázok: Baltimore Sun

2 thoughts on “Príroda dokazuje reálnu prítomnosť Krista v Eucharistii

  • 7. februára 2019 at 21:17
    Permalink

    Pokiaľ ide o prítomnosť Božiu v Eucharistii, môžem to potvrdiť osobne viacerými mojimi skúsenosťami. Keď som sa po 12 rokoch ako novoobrátený kresťan vrátila späť k Bohu – moja duša bola vo veľmi zlom stave. Síce som bola aj vyspovedaná, ale jasne som cítila veľmi negatívne energie, ktoré stále okolo mňa „lietali“. Raz som bola doma, čítala som Písmo a cítila som strašný duševný boj. Odrazu som sa rozhodla že idem okamžite na večernú omšu. Keď som prijímala – jasne som cílila ako odo mňa vyšli niektoré zlé energie, bol to vyslovene exorcizmus na vlastnej koži. Tiež sa mi stalo, že som mala zdravotné problémy a kvôli liekom som zle videla, po prijímaní sa mi naspäť zaostril zrak. Keď som mala kŕče v žalúdku, poprosila som v prijímaní Pána Ježiša aby ma toho zbavil a krče mi zmizli. Taktiež sa mi stalo, že po jednom prijímaní som jasne počula vo svojom vnútri hlas: „MILUJEM ŤA“. Veľmi pozbudzujem všetkých bratov a sestry aby vždy prišli k prijímaniu ako k živému Pánovi Ježišovi, nikdy nie ako k nejakej „mŕtvej veci“ – takýto postoj nesmierne zraňuje Jeho Najvätejšie srdce. Chvála Pánovi!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *