Humanitárna pracovníčka varuje pred moslimami

Rakúsko bude čoskoro patriť moslimom?

 Viedeň, 9.8.2017 (kath.net) 020 925 – „Náboženstvo je u moslimov jadrom každého rozhovoru.“ Povedala to iracká kresťanka, ktorá pomáhala pol roka vo viedenskej humanitárnej organizácii pre KRONE.TV. A jej posolstvo je znepokojujúce! Mária (pseudonym) totiž chce zostať v anonymite. Mnohí utečenci jej pre spoločný jazyk veľa zverili a tiež jej oznámili, čo si myslia o svojej hosťovskej krajine. Sama bola v Iraku prenasledovaná a bola diskriminovaná aj moslimkami, pretože otvorene nosí krížik.

„Islamská viera je v moslimských krajinách všade prítomná. Oni nič iné nepoznajú. Mnohí utečenci sú z liberálnosti a vládnucej náboženskej slobody v Rakúsku užasnutí,“ hovorí.

Pre ňu osobne zachádza náboženská sloboda v Rakúsku príliš ďaleko! Moslimských utečencov v Rakúsku prijímajú radikálne spolky, ktorým sú islamské hodnoty nado všetko.

„Rozprávajú im, že tu môžu v pokoji praktizovať svoje náboženstvo a že Rakúsko bude čoskoro patriť im!“

Iracká kresťanka zdôrazňuje, že mimoriadna doba si vyžaduje aj mimoriadne zákony, pretože pred 30-40 rokmi sa v Iraku, Sýrii, či Egypte žilo rovnako, ako teraz v Rakúsku:

Žili sme v liberálnej spoločnosti. Politici musia zasiahnuť, inak bude Rakúsko za maximálne 20 rokov také ako Afganistan dnes!“zg-

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *