Slavočka Kraszennikow: Hlas Boha je vždy ten istý (2. časť)

10-ROČNÝ PROROK SLAWIK KRASZENNIKOW, FAKTY Z JEHO ŽIVOTA A POSLANIE

V úvode je citovaných niekoľko splnených proroctiev, ktoré predstavujú malého proroka: kto to bol a v čom spočívalo jeho poslanie. Presne predpovedal svoju chorobu (rakovinu) a smrť a dokonca aj to, že jeho rakvu ponesú podplukovníci a mnohé udalosti zo života jeho rodiny.

V nasledujúcej časti budú predstavené Slawikove proroctvá, z ktorých väčšina sa týka budúcich čias. Na začiatok niektoré z proroctiev, ktoré sa už splnili, ktoré predpovedal pred svojou smrťou:

* V Amerike vyhodia do vzduchu dva veľké rovnaké domy.

Potom zdola vyhodia do vzduchu Sochu slobody. Bude to vyzerať takto: socha urobí akoby krok vpred a rozpadne sa.

*Aj v Rusku vyhodia do vzduchu domy. Na matkinu otázku: „Kto to potrebuje? A kto vybuchne?“ Odpovedal: „Vybuchnú.“ (To, čo sa už presne stalo, bola zámienka na reštartovanie vojny v Čečensku a obvinenie čečenských bojovníkov – „teroristov“, že sú páchateľmi – pozn. prekladateľa)

* Začiatkom 90. rokov bude existovať spoločná svetová mena, peniaze „svetovládcu“, ktoré sa budú volať „euro“. S tými peniazmi to pôjde dobre a Amerika bude posledná. (Ako mohol malý provinčný chlapec vedieť viac ako 10 rokov predtým, ako bola táto mena vytvorená a uvedená do obehu? Niečo, čo nikto nikde na svete nevedel a ani len netušil? Tiež správne špecifikovať názov tejto meny?)

* Dva dni pred 8. marcom (Dňom žien) povedal matke: „Mami, ja zomriem a oni budú spievať a tancovať.“ Matka si ani nevedela predstaviť, čo to bude znamenať. Dva dni prešli pokojne. Vedľa izby, kde ležal Slavočka, bola izba hlavného lekára a oproti, na chodbe, bol veľký televízor. 8. marca sa v náčelníkovej izbe začala párty pre štáb a na chodbe začali spievať a tancovať deti trpiace rakovinou, pričom hlasitosť televízora sa dala na plný výkon. Celým oddelením otriasol rev televízora a Slavočka ticho ležal so zavretými očami, aby mamu neznervózňoval a myslela si, že spí. Cítil sa vtedy veľmi zle, pretože bol na laparoskopii.


Nižšie je uvedených niekoľko ďalších krátkych proroctiev, po ktorých budeme citovať tie, ktoré sa týkajú témy celého cyklu.

* Los Angeles, ktoré sa teraz raduje, za svoje hriechy zhorí v ohni a láve a stane sa to náhle a rýchlo.

* Vladivostok veľmi rýchlo zomrie – celé mesto naraz. Vlna typu tsunami dopadne na mesto a zmetie celý Vladivostok a zostane len jedna lampa.

* Mesto Ťumen sa zrúti samo od seba, najmä jeho centrum, ropa sa tam ťaží dlhé roky.

* Keď všade nastanú katastrofy, Anglicko sa potopí, vláda Anglicka to vie, ale neuverí, a až keď z Anglicka zostane malý kúsok sucha, budú nútení evakuovať do Ruska. Na tento účel tam budú zachované lode.

* Všetko, čo sa deje v Rusku, sa stane aj na celej Zemi. Všetky ťažké budovy a stavby sa zrútia, dôjde k obrovským posunom zemských lalokov. Objavia sa obrovské trhliny – ako priepasti.

* Nemci budú veľmi radi, keď zistia, kto som. Keď sa jeho matka spýtala prečo, odpovedal: „Mami, strávil som tam polovicu života.“ (Po Slawikovom narodení žili jeho rodičia tie roky v Nemecku, otec slúžil v armáde v NDR – z prekl.)

* Pobaltské krajiny – za jasného bieleho dňa bez viditeľných dôvodov nedôjde k zemetraseniu ani búrke – zdvihne sa obrovská vlna … a všetko bude odplavené, všetko odnesené, zostane len piesok.

* Na Urale je mesto ako v pohári. Počas zemetrasenia na Urale bude toto mesto pokryté skalami a zaplavené vodou a z tohto mesta sa nezachráni ani zviera a v Moskve ich ani nenapadne prísť mu na pomoc.

„A s tebou, mamička,“ povedal Sławik, „rozbije sa nielen všetok riad, ale aj všetko zo skla. Rozpadne sa aj neďaleká materská škola, ktorá sa bude dlho rekonštruovať. Matka potvrdzuje: „Rekonštrukcia materskej školy trvala viac ako 6 rokov a bola otvorená pomerne nedávno.“ „V škôlke nikto nezomrie, nikto tam v tom čase nebude“ – povedal Sławik.

Na Urale dôjde k niekoľkým veľmi silným zemetraseniam.

Časy Antikrista, značka (pečať) šelmy, čipy, čipovanie

Príde čas, povedal Slawočka, že na Zemi sa dostane k moci nový svetovládca (Antikrist), ktorý povolí všetky neresti a vysvetlí, že Boh vraj nepotrebuje, aby sa ľudia držali späť, že všetko bolo stvorené, aby sa ľudia tešili a zažívali rozkoše a potešenia. Ľudia budú pobúrení, že ich svätá Cirkev učila „nesprávne“. Prijmú falošné učenie vládcu sveta, že Boh nepotrebuje zdržanlivosť a pôst a vôbec zbožný život.

Slavočka sa držal za srdce a hľadel na nespravodlivosti, ktoré sa všade tvorili. Prekvapilo ho najmä správanie žien; šokovalo. Povedal mi: „Mami, aké sú tieto dámy nehanebné! Aké zhýralé! A čím bude bližšie k príchodu Krista, tým budú ľudia zhýralejší.“

Slavočka povedal, že keď diabol robí falošné zázraky a hovorí, že je Boh, kresťania v ňom uvidia Ježiša Krista, moslimovia – Mohameda a budhisti – Budhu, ale niektorí budhisti začnú váhať, pretože Budha sa nechystal prísť.

Slavočka povedal: „Mami, bude okolo neho toľko démonov! A ľudia v ňom uvidia Boha, každý svojho, a démoni sa im budú zdať anjelmi. Od diabla bude vychádzať silný smrad, ale ľudia to nepocítia. Len niektorí sa na neho nepôjdu pozrieť.“ Slavočka bol prekvapený a povedal: „Aký je nehanebný! Aký strašný! Tvár ako posypaná múkou je biela a nahnevane na mňa pozerá.“ Tento diabol „pohne“ horami a ľudia sa s veľkým prekvapením dotknú tých hôr, ktoré „prišli“ spoza mora a v skutočnosti tam žiadna hora nie je! Budú si to len myslieť. Ale oheň z neba, ktorý ukáže, bude skutočný.

Ľudí, ktorí zostanú verní Bohu, Pán ukryje s takou mocou, že títo ľudia, žijúci v malých osadách a útočištiach, budú neprístupní silám zla. Len nebudú viditeľní. Tí, ktorí Boha nezradia a nič nezmenia, jednoducho zostanú obyčajnými ľuďmi. A toto je ich víťazstvo.

Slavočka povedal, že do osád a útočišť nebudú môcť preniknúť žiadni zašestkovaní, žiadni ľudia šelmy (rus. – «зашестеренный», teda ten, ktorý prijal pečať Beštie – tri šestky). Pri jednej takej osade bude všetko okolo obklopené vodnou priekopou a priekopa bude naplnená vodou. Všetky brány budú pevne zatvorené. Jednému človeku sa však nejako podarí dostať k múru, no Božia sila ho odhodí späť tak, že prepadne cez priekopu, postaví sa na všetky štyri, opráši sa a vo veľkom hneve odíde.

Neskôr sa vrátia všetky choroby, na ktoré už ľudia zabudli. Objaví sa jedna choroba bez mena, z ktorej bude v uliciach množstvo mŕtvol a nikto ich nepochová. Vylezú po nich červy a bude okolo nich smrad. Slavočka povedal: „Mami, ľudia pôjdu a pomrú v pohybe, pretože nebudú mať absolútne žiadnu energiu. Rovnako to bude aj v našom meste.“

„Čo sa stane v Rusku, bude rovnaké aj v iných krajinách,“ často hovoril Slavočka.

– „Slavočka, čo je to za chorobu, ako sa volá?“ spýtala sa matka. „Uvidím, mami. Tu je dom, v ktorom bývame, a žena kráča ticho, pomaly, po chodníku. Ide a vidí, že jej priateľka umiera vedľa lavičky, ako spadla a zomiera. Žena sa zastavila a pomyslela si: „Môžem jej pomôcť? Budem mať dosť sily? Pôjdem potom do bytu a uvidím svoje deti?“ … A pomaly kráča ku vchodu … Nie, mami, táto choroba nemá meno.“

Raz Slavočka hovoril o drogách, ktoré sa neskôr budú falšovať. „Ako,“ povedal som, „budú falšovať drogy?“ – „Vieš, mami, teraz, keď niekoho bolí hlava, zapije Ataralgin  a prestane bolieť hlava, ak bude bolieť žalúdok, zje tabletku na žalúdok a bolesť bude zastavená. A potom to bude takto: bolesť hlavy, dal si liek, len ten je už falošný a bolesť hlavy neprestáva a bude ešte silnejšia, pri miernej bolesti brucha zapije liek na žalúdok a dostane koliku, to znamená že budú falošné lieky. A ľudia nebudú dlho podozrievať, že niekto úmyselne falšuje lieky, aby sa nevyliečili, a ľudia ich budú prijímať viac a viac a bolesť bude silnejšia a silnejšia … tisíce ľudí zomrú, otrávení takýmito liekmi. V tom čase dá profesor profesorovi polovicu tablety Ataralginu zo starých zásob, pretože všetkých ľudí bude veľmi bolieť hlava.

Raz sme pili čaj v kuchyni a rozprávali sa. Zrazu mi spánkami prepichla veľmi silná bolesť, náhle sa objavila a rýchlo zmizla. Slavočka si to všimol a povedal: „Mami, zlí duchovia na teba neustále útočia zhora. Démonická energia vo forme čiernych hrudiek sa neustále pohybuje veľkou rýchlosťou, snaží sa vniknúť do človeka, prepichnúť ho, a keď sa im to nepodarí, človek stále cíti ostrú bolesť niekde v tele, vrátane toho, ako Ty teraz v spánkoch.

Inokedy Slavočka povedal: „Stromy budú hynúť a istý človek vyrobí liek ako z destilácie brezy a tento liek ľuďom veľmi pomôže a ľudia budú pripravení dať mu za tento liek všetko, čo majú a mohol by byť veľmi bohatý, ale nepotrebuje to“.

Často hovoril: „Celý svet príde o výhody!“ a intonácia jeho hlasu bola buď nahnevaná, alebo smutná alebo prosebná; že ľudia by sa nemali rozhodovať len podľa toho, či „je to pre mňa dobré alebo nie“? Slavočka bol veľmi šokovaný, že ľudia žijú tak bezstarostne: okrem slávy, rozkoše, moci a blahobytu mnohí nehľadajú nič iné. To ho veľmi prekvapilo a potom zopakoval: „Veď jedného dňa sa aj tak všetci postavia pred Boha! A čo potom povieš Bohu?“

Slavočku sa často pýtali, ako budeme žiť v budúcnosti, čo sa stane v Rusku, vo svete, o vládcoch našej krajiny. To, čo Slavočka rozprával, bolo úžasné, niekedy – desivé, niekedy – sa zdalo nemožné, ale veľa sa už stalo skutočnosťou.

Z jeho predpovedí o budúcnosti si pamätám veľmi málo. Pripomínam, že v decembri 1991 mi povedal, že na Kaukaze bude krvavá, nekonečná vojna, veľa civilistov zomrie, mestá budú zničené. Že lietadlá budú padať a havarovať. Povedal, že bez vojny zomrie a „zmizne“ viac ľudí ako vo vojne. Že Raisa Gorbačovová zomrie na ťažkú ​​chorobu a že pred jej smrťou nebude s jej hlavou všetko v poriadku a Gorbačov zostane sám, pre nikoho nepotrebný. Že Boris Jeľcin veľmi ochorie, ale nezomrie, no nakoniec bude nútený opustiť prezidentský post. Potom bude vodca, ktorý nepatrí do žiadnej strany a nikto ho nepozná. Posledným vodcom bude ten, kto povie pravdu o Gorbačovovi a Jeľcinovi. Že na Zemi a v Nebi začnú rôzne znamenia, ľudia sa o ne začnú veľmi zaujímať a zabudnú na nich. Slavočka hovoril o týchto znameniach presne tak, ako sa o nich píše v evanjeliu, o klamaní ľudí. Požiadal ma, aby som sa nepozeral, aby som sa nezaujímal o tieto „zázraky“, z ktorých mnohé sa ukážu na oblohe a Mesiaci – budú to démonické podvody. Že na Mesiaci je veľa démonov, predvedú rôzne triky na Mesiaci a oblohe a Slnku. „Preto,“ povedal, „to ťa nesmie zaujímať, mama, nech by tam bolo čokoľvek zaujímavé.“ Že Amerika uzavrie mier s Ruskom len naoko, ale na všetkých ruských hraniciach budú americkí vojaci. Do Ruska začnú dovážať americké potraviny a spotrebný tovar, každý si ich rád kúpi, obchody zaplaví táto „hojnosť“. Všetko bude u nás americké, dokonca aj kino.

Slavočka povedal, že ľudia sa naučia, ako liečiť rakovinu. Že príde čas, keď začnú zvyšovať ceny a mzdy a potom jeden a pol až dva roky pred hladomorom zostanú mzdy vysoké no ceny komodít, najmä potravín, výrazne klesnú. Znovu otvoria štátne predajne a veľkoobchody. Práca colníkov sa zmení a tovar cez ne bude prechádzať bez akýchkoľvek prekážok. Spočiatku bude kvalita tovaru nízka, ale neskôr bude lepšia. Ľuďom bude umožnené chvíľu dobre žiť ale potom schovajú jedlo pred ľuďmi pod zem a začne hlad. Rusko sa začne deliť. Dokonca aj malé republiky ako Tatarstan sa odtrhnú, prispeje to k ekonomickému prežitiu, ale v prípade katastrof nebude existovať žiadna vzájomná pomoc, pretože každý región sa bude zaoberať len svojimi vlastnými problémami. Výpadky elektriny začnú z Ďalekého východu a potom sa dostanú všade. Všade bude zima, pretože kúrenie nebude zapnuté. Vypnú plyn a elektrinu. V školách nebude ani krieda a papier. Deti sa budú túlať po uliciach. Všetky choroby sa vrátia. V Čeľabinsku sa továrne zastavia a vyprázdnia, zostanú len stráže. Potom sa tieto prázdne rastliny ponoria do zeme. Všetky gigantické budovy sa zrútia do zeme. Zvyšok ľudí na zemi bude trpieť hladom a smädom. Voda začne miznúť z povrchu Zeme, utekať. (Už o tom hovoril sv. Serafín Sarovský. Keď sa pri studni postaví kríž, vždy v nej bude voda – z prekl.). Voda, ktorá zostane, bude hustá, páchnuca a červená ako krv mŕtveho muža. Rastliny prestanú rásť. Nebude vietra ani dažďa. Všetka možná háveď vylezie zo zeme až na vrchol.

Pre tých, ktorí prijmú pečať Antikrista, vybudujú obchody s najlepším tovarom a najlepšími potravinami. Pre tých, ktorí pečať neprijmú, budú nejaký čas otvorené aj obchody s nekvalitným tovarom a veľmi vysokými cenami; potom nebudú pre nich žiadne obchody. Antikrist pokazí mladých tým, že dovolí všetko, povolí všetky závislosti a zvrátenosti. Boh ich ochráni a nikto nezomrie od hladu, len na krátky čas budú ľudia trpieť útrapami a Boh im príde na pomoc. Pánovi anjeli budú brániť ľud, ktorí nezradili Boha.


Aj naše závody a továrne budú v tomto čase zatvorené, objaví sa nezamestnanosť. Všetko „nie naše“ ale Rusov rýchlo omrzí a radi uvidia aj malú ruskú známku. Čas diabla – čas zmeniť všetko: pocity, vieru, tovar. Na Ďalekom východe Ruska budú mestá opustené, najmä vojenské mestá, ľudia odídu, lebo tam nebude svetlo ani kúrenie. A Číňania, Kórejci a Vietnamci tieto oblasti obývajú masovo a budú doma. Aj Slavočka povedal, že sa začne hrozná svetová vojna a to, čo sa deje v Rusku, sa stane vo všetkých krajinách. Do tejto svetovej vojny bude vtiahnuté aj Rusko, „nechtiac, nechtiac, kvôli nejakým okolnostiam a naplneniu niektorých proroctiev o Rusku ako osloboditeľovi“. Do ruskej armády budú vzatí všetci muži a neskôr aj ženy. Doma zostanú len staršie ženy, starí ľudia a malé deti. Všetky dievčatá a ženy, ktoré nosili nohavice, budú násilne odvedené do armády, pretože armáda bude v tom čase v stave „kolapsu“ a bude musieť byť takmer celá znovu vytvorená. Rovnako to bude aj v armádach iných krajín.

Slavočka povedal, že psy by sa nemali chovať doma, že psy by mali žiť vonku. Že je zakázané zbierať veci ako masky, lebky, magické a fantasy knihy a pod., lebo sa v nich usadia zlí duchovia. A naopak – zlí duchovia neodolajú obrazom svätých. Nemajú radi horiace povätené sviečky, vôňu kadidla, základné modlitby typu „Otče náš“, z ktorých sa začnú mlátiť a miznúť. Chrámy zostanú prázdne a neoficiálne sa v nich budú môcť otvárať malé dielne, najmä tesárske. Keď bude hlad, strašný hlad, vyhladované ženy odnesú svoje cennosti vrátane starých starožitných ikon do záložných obchodov v Čeľabinsku a hladní predajcovia budú so strachom pracovať v týchto obchodoch s obrázkami, pretože Boh tieto obchody spáli ohňom.

Vyšší velitelia, ktorí počuli o Slavočkovi, požiadali môjho manžela, aby sa s ním stretol, niekedy môj manžel vzal svojho syna na cvičisko, kde diskutoval s armádnymi dôstojníkmi. Veľmi miloval našich vojakov, vyrastal vo vojenských mestách a sám ako syn vojenského muža veľmi ľutoval, že armáda bude čoskoro rozložená a nahradená brigádami rýchlej reakcie. Nazval ich tak – „brigády rýchlej reakcie“, ktoré pred príchodom vládcu sveta – Antikrista „uhasia“ svojím rýchlym zásahom každý, aj ten najmenší prejav ľudskej nespokojnosti. A tieto brigády sú už tu… Slavočka povedal, že Američania budú stáť na všetkých našich hraniciach, ale do Ruska nevstúpia.

Náš štát bude poliajný; vo vlakoch, na cestách sa všade budú kontrolovať pohyb a doklady i pečať a kto ju nebude mať, tomu ju dajú aj nasilu.

Človek nebude môcť bývať na dvoch miestach, napríklad v dome a v byte, pretože budú prísne obmedzené všetky pohyby ľudí, cesty mimo bydliska, najmä tých, ktorí neprijali pečať Antikrist. Teraz môžu ľudia ísť na víkendy a v lete z bytu na chatu (rusky – dača) a v poslednom čase je lepšie bývať doma, pretože bývanie a strava sú v blízkosti. A vypnutie všetkého „pohodlia“ je jednoduchšie vydržať doma ako v mestských bytoch.


Boh neodpustí… Pridané podporné citáty z Apokalypsy sv. Jána

… Už v sovietskych časoch Slavočka povedal: „Mami, potajme pred rodičmi v niektorých moskovských pôrodniciach sa novorodencom implantujú pod kožu mikroschémy (čipy), rodičia nevedia, prečo sa im narodilo také šikovné dieťa.“ Slavočkova matka: „A dnes vidím, že jeho proroctvá sa plnia a satanské čipy sú už pripravené pre všetkých. Hrdo o tom informujú v televízii, ukazujú laboratórium, v ktorom je pre každého z nás pripravená táto živá mikroschéma, teda biočip. A čo to je? A kto je vlastník, ktorý bude obsadzovať naše telo, vstúpi do každej bunky nášho tela a kým potom budeme my? Závery si musíte urobiť sami. Prvým neľudským dokladom u nás bola poukážka, aj ďalšie doklady budú od Satana. Príde čas, keď človek bude chcieť malý certifikát a povedia mu: „Vezmi si číslo, inak certifikát nedáme.“ Konečným dokumentom bude svetový pas.“ Po biočipe Slavočka povedal: „Bude tam malinká, veľmi sympatická sivá doštička (kartón) – svetový pas, a keď si ho ľudia zoberú, toto špeciálne zariadenie sa nainštaluje takým spôsobom, že na čelo alebo pravú ruku, ktorú spravidla vyťahujeme, keď niečo berieme, sa vtedy lúčmi (nejakýmy izotopmi) označia tri drobné šestky (666) v podobe tetovania a Boh neodpustí nikomu, kto prijme pečať.

“A ďalší anjel, tretí, išiel za nimi a mocným hlasom povedal: „Ak sa niekto klania šelme a jej obrazu a prijme jej znamenie na čelo alebo na ruku, aj on bude piť pripravené víno Božieho hnevu nezriedého, v pohári Jeho hnevu; a budú mučení ohňom a sírou pred svätými anjelmi a Baránkom. A dym ich múk stúpa na veky vekov a vo dne v noci nemajú pokoja tí, ktorí sa klaňajú šelme a jej obrazu a tomu, kto berie znak jej mena.“ (Zjavenie 14:9, 10, 11).

„A spôsobí, aby všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní i otroci, dostali znak na pravú ruku alebo na čelo“ (Zj 13,16).

Spočiatku tieto šestky nebudú viditeľné, no potom sa ako elektronická tabuľka na čele a rukách rozžiari na zeleno. Ak sa človek pokúsi zbaviť sa týchto šestiek a odreže si ruku, na pahýli sa objavia šestky a ak je človek rozsekaný na kúsky, na každom jeho kuse sa objavia tri šestky. Spočiatku sa ľudia budú hanbiť a schovávať toto znamenie, no neskôr sa prestanú strápňovať a začnú otvorene nosiť pečať Antikrista.

V Apokalypse svätého Jána je to opísané takto: „A prvý (anjel) odišiel a vylial svoju čašu na zem. A na ľuďoch, ktorí mali znamenie šelmy, a na tých, ktorí sa klaňali jej obrazu, sa objavil zhubný, bolestivý vred“ (Zj 16,2).

Postupne sa títo ľudia veľmi nahnevajú, budú ich trápiť choroby a hnisavé rany. Budú sa hnevať najmä na tých, ktorí túto pečať nemajú. Ak človek nemôže vydržať hlad, vojde do obchodu a dostane nejaké tovary, potom mu cez pokladňu vytetujú pečať „666“, ak nemal tento znak. Ľuďom, ktorí skutočne alebo falošne dostali šestky, nebude dovolené zomrieť. Stanú sa nesmrteľnými. Slavočka povedal, že „ak takýto človek kvôli hroznému životu chce ukončiť svoj život samovraždou a v rýchlosti autom narazí napríklad do steny a spolu s autom ho roztrhá na kusy, potom ako monštrum v hororových filmoch sa znovu pozbiera zo svojich kúskov do celého človeka ako zombie bude znova žiť.“

V Apokalypse u sv. Jána je na túto tému napísané: „A v tých dňoch budú ľudia hľadať smrť, ale nenájdu ju a budú chcieť zomrieť, ale smrť od nich utečie.“ (Zjavenie 9:6). Podľa Apokalypsy má trvať 5 mesiacov.

Svätý Ján Evanjelista hovorí: „A že nikto nemôže kupovať ani predávať, kto nemá znamenie – meno šelmy alebo číslo jej mena“ (Zj 13,17).

Slavočka tiež povedal, že tí, ktorí neprijmú pečať, si nebudú môcť v obchode nič kúpiť a nebudú môcť jesť ani „šestkové“ potraviny. Nebudú to môcť ani prehltnúť, keď im budú chcieť ľudia, ktorí pečať prijali, ich príbuzní, pomôcť darovaním niektorých takýchto výrobkov. V týchto časoch budú na niektorých miestach deti hladovať a Moskva bude žiť v blahobyte, no potom sa začne prepadávať do zeme. Bude sa pohybovať ako na naklonenej rovine, a keď Ježiš Kristus vkročí na Červené námestie, potom sa zvyšky Kremľa spolu s hviezdou konečne zrútia. V tom čase sa vodca pravdepodobne presťahuje do Bonnu a odtiaľ bude vládnuť národu.

Ľudia, ktorí obdržia nové svetové pasy, si najskôr budú užívať všetky výhody, všetko si kúpia, všade pôjdu, ak budú mať peniaze, pretože aj chudobní, aj bohatí zostanú pri svojich majetkoch a tituloch, ale potom ani oni nebudú môcť nič vlastniť a nadobudnúť pochopia, že boli oklamaní a budú veľmi nahnevaní… Bude strašný hlad, ktorý bude spôsobený umelo.

Príde čas, keď aj blízki ľudia budú udávať a zrádzať, a kvôli udaniam ich budú mučiť, posielať do vyhnanstva a zabíjať čestných ľudí a pravoverných kresťanov, skutočných kňazov a mníchov. Okrem toho bude veľa odpočúvacích zariadení, dokonca aj na ulici sa ľudia budú báť rozprávať. Prídu horšie časy ako za Stalina. Zostane len veľmi málo obyčajných ľudí. Takmer všetci budú praktizovať špiritizmus a žiť počúvaním nabádaní a vedení démonov, pretože ich budú jasne počuť a ​​dokonca sa s nimi budú rozprávať, pričom ich budú považovať za „vyššiu inteligenciu“. Budú si robiť srandu z obyčajných ľudí, budú ich považovať za „zaostalých, nemoderných, nevzdelaných a zbytočných na Zemi, ale Boh bude s nimi. Svätý apoštol Ján cituje slová Pána Ježiša: „Toto som vám povedal, aby ste vo mne mali pokoj. Vo svete budete mať súženie, ale majte odvahu. Ja som premohol svet.“ (Ján 16:33).

A časom, keď si uvedomia, že práve oni dostali znamenie šelmy, padli do diablovej pasce, budú takí nahnevaní, že by boli pripravení roztrhať tých, čo prežili, vlastnými rukami. Tak ako za čias Noeho, pred potopou, kráčali demoralizovaní a pred nimi blčal hnev, tak aj v časoch, ktoré prídu, budú normálni preživší nútení skrývať sa pred oklamanými, ale príde čas: „A Boh utrie každú slzu z ich očí a smrť už odteraz nebude. Už nebude smútku, plaču ani bolesti, lebo prvé veci sa pominuli“ (Zjv 21, 4).

Slavočka povedal, že Boh neodpustí nikomu, kto prijal svetový pas a pečať Antikrista, bez ohľadu na to, s čím ľudia prídu, aby sa ospravedlnili. „Hľa, prídem skoro a moja odplata je so mnou, aby som odplatil každému podľa jeho skutkov.“ (Zjavenie 22, 12)

Peklo

Slavočka povedal, že peklo je skutočné a je pod nami. Pýtal som sa na Stalina. Vysvetlil, že v pekle je miesto, kde tečie vriaca voda a v tejto vriacej vode sa niektorí postavia po členky, iní – po kolená, ďalší – po hruď a Stalin je celý, s hlavou v to. „Aké hriechy, také miesta,“ povedal Slavočka.

Démoni (besy) strašne nenávidia ľudí, pretože Boh dopĺňa miesta v nebi  padlých anjelov o počet svätých ľudí, ktorých pre neposlušnosť zhodil na Zem a do pekla a premenili sa na démonov (besov). Slavočka povedal, že jeden svätec je cenený viac ako všetka pozemská veda a je drahší než mnohí kňazi dokopy a sú aj obyčajní, jednoduchí ľudia, ktorí ani len netušia, akí sú svätí. Sú tiež pokrytci prezlečení za svätých, o ktorých ľudia veria, že sú svätí, no v skutočnosti sú to čarodejníci. V histórii ľudstva sa vyskytli prípady, keď boli svätí považovaní za čarodejníkov a naopak. A veria tomu dodnes.  

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *