Pečať živého Boha

Otázka:
Prosím Vás, môžete mi odpovedať, či je tento odkaz pravý, myslím si, že Boh by takúto pečať neposlal. Je to od falošnej vizionárky Márie Božieho milosrdenstva a šíri sa to na Facebooku.
Ďakujem
http://jezis-kristus-varovanie.webnode.sk/pecat-ziveho-boha/

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus

 

Odpoveď:
Nie sú to pravé zjavenia, sú to výmysly. Pozrite si TU v archíve TV Lux besedu na tému o zjaveniach. O. biskup Štefan Sečka sa k tomu tiež odmietavo vyjadril, TU si to môžete prečítať. Ak by ste potrebovali detaily, mám na túto tému vypracovanú prednášku s citáciami z týchto „varovaní“a ich porovnanie s učením Cirkvi.

3 thoughts on “Pečať živého Boha

 • 1. januára 2018 at 22:49
  Permalink

  Živu pečat sme dostati pri KRSTE.BIRMOVANI .niektori priPomazani KŇAZSTVA a tiež pri Pomazani chorych su to pečate nezmazatelne a dokonca pri svätom prijimani dostavame na jazyk okruhlu pečat živeho Krista

  Reply
 • 14. júla 2017 at 7:12
  Permalink

  Tato zjevení jsou práva, otec bohužel nemá ducha rozlišení duchu, modliteb sa aby ho dostal, jinak sa bude jistě ruhat Duchu svatému, pece od Boha Otce, Píša se o ní v Písmu svatém, ti kdo měli Pečeť, není to myšleno obrazně ale do slova, toto je modlitba za přijetí Pečeti Živého Boha, jak nás budou pak označovat andělé. Bůh ti žehnej duše která upřímně hledá pravdu. Zjevení jsou práva, akord do církve se vmísili jednali a teď všude dělají bordel!Aleluja

  Reply
 • 24. mája 2017 at 18:03
  Permalink

  V Taliansku nedávno vyšla veľmi dobrá kniha o tom, ako rozlišovať zjavenia (Marc Flichy, La Chiesa e i suoi profeti). V tej knihe sú aj údaje z dejín.Napr. V 16. storočí jedna reholníčka mala zjavenia. Dokonca aj kardináli sa s ňou radili. Napokon vyšlo najavo, že sa predala diablovi a on sa jej zjavoval.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *