Osobné zasvätenie sa Božskému Srdcu Ježišovmu

Ja, M. zasväcujem sa Tebe, Božské Srdce Ježišovo. Odovzdávam Ti seba celého(ú) – svoj život, svoje myšlienky, svoje skutky, bolesti, aj trápenia. Zasväcujem sa Ti tak, aby každá čiastka mojej vôle a mojej bytosti oslavovala Teba, môjho Tvorcu a Vykupiteľa a patrila iba Tebe.
Chcem z lásky k Tebe rešpektovať Tvoju svätú vôľu, ktorú mi zjavuješ v slovách Evanjelia a chcem sa vyhnúť všetkému, čo Ty odsudzuješ ako hriešne a nehodné Božieho dieťaťa. Ty, Božské Srdce, buď jediným objektom mojej lásky, ochrancom môjho života, zárukou spasenia, lekárom mojej krehkosti a nestálosti v dobrom, buď mojím útočiskom v hodine mojej smrti.
Dobrotivé Srdce, buď mojím ospravedlnením u svojho Otca. Odvráť odo mňa trest jeho spravodlivého hnevu. Láskavé Srdce, na Tebe staviame všetku svoju dôveru. Pre svoju hriešnosť sa obávam všetkého, ale pre Tvoju dobrotu nestrácam nádej.
Znič vo mne všetko, čo by sa Ti nepáčilo, alebo bolo proti Tebe. Vtlač do môjho srdca svoju lásku tak hlboko, aby som na Teba nikdy nezabudol(a).
Amen.

10 thoughts on “Osobné zasvätenie sa Božskému Srdcu Ježišovmu

 • 26. apríla 2023 at 17:34
  Permalink

  jezisu ti vies poznas moje srdce a chcem spoznat to tvoje pane otce nebeski satana odmietam a budem stale on mi zivot neda ale zoberie ti moj zivot v zduch ktori dicham maticka nasa vipros nas u svojo sina

  Reply
 • 26. apríla 2023 at 17:29
  Permalink

  boske neposkvnene srdce zasvet mna manzala moje deti prosim odpust nam nase hriechi co sme kedi utobyli jezisu moj pane nedovol aby satan ovladal nase zivoty hlavne mojoch deti pros pane vyslis moje slova chceme byt stebou kracat po tvojom boku tui si ten pravy boh a pan nebies zachran tuto rodinu amen

  Reply
 • 5. marca 2021 at 21:07
  Permalink

  Buď pozdravrné Božské Srdce Ježišovo.
  Nádej a záchrana našich sŕdc, utiekame sa k tebe, pod tvoju ochranu, uzdrav môjho manžela, mňa, či dcérku, Zverujeme ti s Predrahou Mamkou Nebeskou naše životy, naše bývanie, naše dlhy, pomôž nám ich vyrovnať, skôr než zomrieme my rodiča. A nech ostane naša dcéra v pluse. Ty nás môžeš oslobodiť od zlého a pomôcť dotiahnuť veci do konca. Vďaka. Amen. Mária. Amen.

  Reply
 • 7. júla 2019 at 4:41
  Permalink

  Najsvatejsie Bozske Srdce Jezisovo, tebe zasvacujem seba i svoju rodinu. Dakujem za vsetky dary a milosti. Velmi prosim stoj pri nas, ochranuj nas, ved nas a daj nam silnu vieru az do konca.

  Reply
 • 7. júna 2018 at 7:10
  Permalink

  Najsvätejšie Srdce Ježišovo, vzdám Tvojmu vznešenému Srdcu vďaku, úctu, lásku a nesmiernu oddanosť. Ďakujem Ti za Tvoju ochranu a nekonečné more milostí, ktoré prúdia do mojej rodiny. Ochraňuj mojich synov a rozmnožuj živú vieru v našej rodine. Daj, aby sme Ti vždy zostali verní a nadovšetko si uctievali Tvoje Srdce plné lásky ……….

  Reply
 • 2. júna 2018 at 23:47
  Permalink

  Božské Srdce Ježišovo, za mňa trnim korunované a obtazene mojimi hriechmi, obetujem Ti seba,môjho manžela a dcéru a celú moju rodinu…veď nás po ceste spásy a daruj nám svoje milosrdenstvo…Všetko pre teba najsvatejsie srdce Ježišovo!milujem Ta

  Reply
 • 18. apríla 2018 at 14:31
  Permalink

  Najsvätejšie Srdce Ježišovo, prosím ťa o obrátenie mojich detí a dar viery. Prosím najmä za svojich rozvedených synov, aby našli cestu k Tebe.

  Reply
 • 29. decembra 2017 at 16:18
  Permalink

  Božské ♥ Ježišovo, ľutujem všetko zlé, čo som v živote urobila. Prosím, Ježišu, zmiluj sa nado mnou a pomôž mi , daj zdravia. Ty všetko môžeš, Ty si vo Svojom pozemskom živote uzdravoval, dokonca mŕtvych kriesil. Tak veľmi, veľmi by som ešte chcela žiť. Zmiluj sa nado mnou, buď mojím zástancom pred Otcovým hnevom, prosím…

  Reply
 • 5. júla 2017 at 22:02
  Permalink

  Bozske srdce Jezisovo,tebe sa zasvacujem, seba, moj urodinu,moju pracu,bud pri mne prosim

  Reply
 • 2. mája 2017 at 6:05
  Permalink

  Božské srdce Ježišovo, prosím vtlač do srdca môjho syna Svoju lásku tak hlboko, aby na Teba nikdy nezabudol AMEN

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *