K sv. Michalovi archanjelovi II.

Sv. Michal archanjel, bráň nás v boji,
buď nám ochrancom proti zlobe a úkladom diabla.
Pokorne prosíme, nech mu Boh ukáže svoju moc.
A ty, knieža nebeských zástupov,
Božou mocou zažeň do pekla satana
a iných zlých duchov,
ktorí sa na skazu duší potulujú po svete.

Amen.
svaty michael archanjel

45 thoughts on “K sv. Michalovi archanjelovi II.

 • 18. mája 2022 at 20:48
  Permalink

  It shows how you comprehend this subject. Added this page, is for more.

  Reply
 • 7. apríla 2022 at 7:23
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel prosím ta stoj pri mne uzdrav zlé vzťahy v mojej rodine najmä s rodičmi zazen s Božou pomocou všetko zlé od nas Dakujem ti…

  Reply
  • 12. apríla 2022 at 6:39
   Permalink

   Svary Michal archaniel bran nas v kazdodennom boji proti zlym a neziclivym ludom posadnutym satanom. Prosim Ta o psychicku, dusevnu silu odvratit ich zamer inym smerom .
   Amen

   Reply
 • 18. marca 2022 at 22:07
  Permalink

  Svätý Michal ochraňuj našu rodinu od všetkého zlého.od duševného a fyzického trápenia Prived do našej rodiny pokoj, lásku, radosť,materstvo.Amen

  Reply
  • 11. júla 2023 at 6:04
   Permalink

   Sv Michal
   Archanjel oroduj za moju rodinu

   Reply
 • 13. februára 2022 at 20:47
  Permalink

  Svätý Michal prosím ťa o moje uzdraveniie ďakujem pekne.

  Reply
 • 13. novembra 2021 at 8:32
  Permalink

  Svãty Michal prosím za zdravie a duševný pokoj mojej rodiny, odvrať alkoholizmus z mojej rodiny a znič všetkých diablov a satanov ktorí mojej rodine ubližujú skrze nášho Pána Ježiša Krista. Amen.

  Reply
 • 23. augusta 2021 at 21:35
  Permalink

  Sv. Michal archanjel, prosím za seba a brata, chráň nás pred útokmi Zlého ,pred neprajníkmi a pred každou zlobou v nás a okolo nás. Ďakujem.

  Reply
 • 5. februára 2021 at 18:59
  Permalink

  Svaty Michal, prosim Ta ochranuj moju mamu pred zlymi ludmi, chorobami a ukladmi diabla a vsetkych zlych duchov. Amen

  Reply
 • 19. januára 2021 at 20:03
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel prosím ochráň ma a moju rodinu skrz Kristovej krvi a zažeň do pekla zlých duchov .
  Amen.

  Reply
 • 29. novembra 2020 at 19:21
  Permalink

  Sv. Michal Archaniel, Ďakujem za Tvoju pomoc a ochranu a prosím Ťa ochraňuj ma aj naďalej na ceste životom, aby som bola silná pri útokoch zlého ducha, verím v Tvoju pomoc a ochranu budem sa k Tebe modliť s úctou a pokorou.

  Reply
 • 7. novembra 2020 at 1:08
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel, vrúcne Ťa prosím daj aby opäť v našej rodine zavládol pokoj a úcta. Aby sa vzťahy medzi nami súrodencami, opäť obnovili. Aby sme si vážili jeden druhého a navzájom si priali len to najlepšie.
  Verim, Svätý Michal Archanjel že nám pomôžeš. Zlých duchov zažeň do pekla, lebo sa na skazu duší potulujú po svete. Amen

  Reply
 • 7. novembra 2020 at 1:06
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel, vrúcne Ťa prosím daj aby opäť v našej rodine zavládol pokoj a úcta. Aby sa vzťahy medzi nami súrodencami, opäť obnovili. Aby sme si vážili jeden druhého a navzájom si priali len to najlepšie.
  Verim, Svätý Michal Archanjel že nám pomôžeš. Zlých duchov zažeň do pekla, lebo sa na skazu duší potulujú po svete. Amen

  Reply
 • 7. novembra 2020 at 0:55
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel, prosím o pomoc pre môjho syna Jozefa, aby v jeho duši zavládol pokoj, aby našiel cestu k Pánu Bohu a ozdravel na tele i duši. Verím že mi v tomto trápení, ktoré má tak sužuje pomôžeš. Budem tvoju úctu rozširovať a ďakovať ti. PBZ AMEN

  Reply
 • 4. októbra 2020 at 20:53
  Permalink

  Svätý Archanjel Michal, ty vládca anjelských zástupov, veď ma a posilňuj na ceste srdca a s pokorou prosím o lásku a úctu v mojej rodine, ktorej sa mi nedostáva už tak dlho. Prosím o zázrak. Ďakujem ti, Pane.

  Reply
  • 17. februára 2022 at 14:15
   Permalink

   Svätý Archanjel Michal, ty, ktorý vládneš všetkým zástupom, odním vibráciu, ktorá nás ako zlo sužuje, a vypros nám u Pána ticho v našom domove. Ďakujem zo srdca.

   Reply
 • 2. októbra 2020 at 3:34
  Permalink

  Svätý Michal archanjel, prosím o uzdravenie mňa mojej duše, nášho domu ktorý prepadá zlobe, zlým ducham. Prosím znič ich nech sa vrátia tam kde sú a kde boli. Prosím veľmi prosím

  Reply
 • 1. októbra 2020 at 13:28
  Permalink

  Archanjel Michal,pridi mi na pomoc,vyčeň z mojej rodiny zlého,alkohol,zlobu,nenávisť,daj nech u nás zavladne pokoj,láska,radost,živá viera,amen.

  Reply
 • 29. septembra 2020 at 11:45
  Permalink

  Svätý Michal, prosím ťa, bráň moju celú rodinu pred každou chorobou, pred koronou, ochraňuj syna na jeho cestách, pomôž mu vyriešiť jeho problémy, nech zavládne v rodine pokoj a porozumenie. Svojím mocným mečom odožeň od nás akúkoľvek zlú silu, ktorá by nám chcela ublížiť na tele aj na duši. Veľa krát si nám už pomohol, pomôž aj teraz. Prosím a dakujem za všetko.

  Reply
 • 29. septembra 2020 at 10:35
  Permalink

  Dnes je sviatok sv. Michala Archaniela. Dakujem svojemu Anielovi Strazcovi za ochranu, prosim ho, aby ma aj nadalej bezpecne sprevadzal na mojich cestach a pomahal mi. Sv. Michala prosim, aby ochranil moju rodinu, predovsetkym dceru, pred ukladmi zleho, aby Bozou mocou zahnal do pekla satana a zlych duchov ktori sa usiluju o znicenie rodin. Amen.

  Reply
 • 23. augusta 2020 at 8:10
  Permalink

  Príd do našho domu s celým svojím vojskom,vyžeň z nášho domu nepokoj,zlobu alkohol,nenávisť od manžela,prived k nám Ježiša,Pannu Máriu,nech sa naplnia našé srdcia ich láskou,pokojom,spokojnosťou so všetkým.Prosím ťA o to,oroduj za nás.Nech je tak ako Pánboh chce,nie ako ja,ak je to možné zober odo mňa tento kríž,ak ho mám niest dalej ,prosiím ta ved maDuchom svatym.PBZ.

  Reply
 • 4. júna 2020 at 8:52
  Permalink

  Svätý archanjel Michael,ochraňuj moju rodinu .Vyžeň zlého ducha z tela môjho syna Jána ,nech nájde pokoj ,radosť,lásku. Nevie byť pokojný je plný nenávisti a negatívnej energie.Nech začne byť šťastný pod novou strechou nad hlavou aj s jeho rodinou .Prosím ťa v mene celej rodiny. Za seba ťa prosím pomôž mi vyriešiť finančnú situáciu ,ktorú riešim už veľmi dlho .Potrebujem byť nápomocná svojej rodine. Veľmi pekne ťa prosím a ďakujem z celého srdca.Zažeň to zlé preč svojou nebeskou silou lebo ty žiješ a kraľuješ na veky vekov amen.
  A.

  Reply
  • 5. augusta 2020 at 1:31
   Permalink

   Sv.Michal archanjel prosím vyžeň zlosť a zlobu, nenávisť z môjho syna a nevesty,nech sa odvrátia od veštice, ktorú navštevujú,nech sa vráti pokoj do našej rodiny.Ja ako matka za seba prosím o trocha účty a lásky od týchto dvoch ľudí.Ďakujem.
   .

   Reply
 • 31. mája 2020 at 21:18
  Permalink

  Svaty Michal archanjel, pomoz nam v boji proti zlym duchom. Nez zavladne pokoj a radost v nasej rodine. Nech nam Boh daruje dary Ducha svateho, najma rozum, silu a rozvahu. Oroduj za nas, velmi Ta prosim.

  Reply
 • 1. apríla 2020 at 23:54
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel, ochraňuj Gabrielu od všetkého zla, vyžeň zlého ducha a naplň ju pokojom.
  Byť v jej prítomnosti ma veľmi ničí a odoberá mi energiu. Pokorne veľmi prosím o pokoj. AMEN

  Reply
 • 1. apríla 2020 at 0:15
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel, prosím Ťa, ochraňuj a vypros milosť pre môjho syna Jozefa. Aby sa ho dotkol Pán a našiel zmysel života. Aby jeho srdce bolo naplnené láskou a zavládol pokoj v jeho duši. AMEN

  Reply
 • 8. októbra 2019 at 8:39
  Permalink

  Svätý Michal Archanjel bráň nás v boji proti zlosti a úkladom diabla.Pokorne prosíme zvlášť za moju maminu,brata ktorý chcú zanechať svoj hriešny život ale diabol ich stále premôže.Vyzeň Božou Mocou z ich tiel tohoto zákerneho pekelného ducha .Ďakujem ti Bože za meno ktoré si mi dal pri KRSTE.Meno,ktoré môžem nosiť.Meno MICHAL.Meno,nášho kniežaťa nebeských zástupcov.Nech je zvelebený BOH vo všetkom čo robíš a ešte urobíš pre nás a pre CIRKEV.(3x)ĎAKUJEME TI NÁŠ PATRÓN SVÄTÝ MICHAL

  Reply
 • 14. júla 2019 at 23:00
  Permalink

  Drahy Michal Archaniel, deju sa mi zle veci. Prosim odozen zlo a smolu z nasho domu a problemy z vodou a potopami… Nech uz nemusim trpiet. Citim zlo a utlak, prosim o tvoju ochranu, lasku podporu a silu. Prosim zosli mojho anjela v tvojom mene na moju rodinu, dom a moju osobu. Prosim odozen mrtvych z mojho domu, nech ma uz nenicia a neublizuju. Dakujem ti drahy Archaniel v mene otca i syna i ducha svätého.

  Reply
 • 16. júna 2019 at 16:39
  Permalink

  Svätý Michal Archaniel,ja som veľmi slabý človek.Ty máš silu od Všemohúceho Boha, pokorne prosím,vyžeň všetkých zlých duchov z nášho nového domu, mocou ktorú Ti dal Pán náš Boh ich vyžeň do pekla.Na slávu Boha Otca i Syna i Ducha svätého,Amen

  Reply
 • 13. marca 2019 at 15:27
  Permalink

  Sv.Michal archanjel prosim ta predstup pred vchod nasich domov, zavolaj vsetkych svojich anjelov, aby strazili , kazdy kut , kazdu miestnost nasich domov, aby jedinym Panom nasich domov, v mene Jezisa Krista bol Vsemohuci Boh , Otec, Syn i Duch sv. o to ta prosim.Bohu vdaka

  Reply
 • 26. januára 2019 at 23:20
  Permalink

  SV. Michal prosim o pomoc mne a mojej mamke,nech nájdeme strechu nad hlavou , nové bývanie,nech dokazeme vyriesit problem s financiami, prosim za vieru, pokoj, lasku a vzajomne odpustenie v našej rodine aby mamina sestra nám pomohla a nie obracala sa nám chrbtom. Amen

  Reply
 • 29. septembra 2018 at 4:25
  Permalink

  Svätý Michal prosím ochraňuj mňa a moju rodinu od útokov diabla a zleho ducha ktorý útočí na moju rodinu,pokorne prosím nech mu Boh ukáže svoju moc,zazen ho do pekla svojou nebeskou silou.amen.

  Reply
 • 13. júla 2018 at 22:29
  Permalink

  Svaty michal archaniel zachran manzelstvo mojej dcery pred utokmi zlych duchov zazen ich prec svojou nebeskou silou lebo ty zijes a kralujes na veky vekov amen.

  Reply
 • 20. marca 2018 at 6:21
  Permalink

  SV. Michal prosim o pomov v rodine,nech manzel prijme syna,nech dokazeme vyriesit problem s financiami,prosim za vieru,pokoj,lasku a vzajomne odpustenie v našej rodine

  Reply
 • 30. októbra 2017 at 22:12
  Permalink

  Svätý archanjel Michael, ochraňuj môjho otca pred útokmi diabla, nech sa jeho duša netrápi a nájde pokoj Boží. Prosím o ochranu aj ostatných členov našej rodiny. Zažeň ho v mene Božom, Amen. Ďakujem.

  Reply
 • 29. septembra 2017 at 22:45
  Permalink

  Svätý Michal,
  Dnes, zvlášť v Tvoj sviatok, Ťa prosím, ochraňuj moju rodinu a mňa od útokov diabla. Od osočovania a zákernosti na pracovisku, od ohovárania a všetkého škodenia. Zažeň svojím mečom diabla do pekelných hlbín.

  Reply
 • 15. septembra 2017 at 1:11
  Permalink

  Svätý Michal. Ochranuj nás pred diabolskou zlobou s ktorou bojujeme už 8 rokov.Pomôž nám prosím dostať sa von z tej zloby a pomôž nám zvíťaziť. Zažen s pomocou Božou do pekla tých satanov čo si myslia že sú nad Bohom a trápia,mučia našu rodinu. Zachráň nás v mene Kristovej krvi jednorodeného Syna večného Otca, amen.

  Reply
 • 25. mája 2017 at 14:10
  Permalink

  Sv. Michal archanjel ochranuj mna a moju rodinu v boji proti zlu a ukladom diabla. Pokorne prosim zvlast za mojich synov skrze Jezisa Krista. Amen

  Reply
 • 17. mája 2017 at 22:48
  Permalink

  Svätý Michal, ochraňuj moju rodinu pred úkladmi diabla, nech neovláda môjho muža,pretože je plný nenávisti, zla, nevie byť pokorný. Zažeň ho svojou nebeskou silou, nech zavládne pokoj. Amen

  Reply
 • 26. apríla 2017 at 19:15
  Permalink

  Svätý Michal.Ochraňuj našu rodinu proti zlým silám a diablovi.Zažeň ich preč svojou nebeskou silou lebo Boh žije a kráľuje na veky vekov AMEN.

  Reply
 • 5. apríla 2017 at 5:52
  Permalink

  Svätý Michal ochraňuj Štefana aj celú našu rodinu pred útokmi zlých duchov a zachráň nás v mene Kristovej krvi jednorodeného Syna večného Otca, amen.

  Reply
  • 11. októbra 2022 at 10:15
   Permalink

   Sväty Michal prosím o pomoc pre rodinu, pokoj a dobre vzťahy, za zdravie a pokoj v srdci a duši, chráň nás od útokov zlého…

   Reply
 • 27. februára 2017 at 8:06
  Permalink

  Svätý Michal ochraňuj Jana pred útokmi zlých duchov ktorí sa na skazu duši potuluje po svete zažen ich Bozou mocou do pekla amen

  Reply
 • 7. augusta 2015 at 12:01
  Permalink

  Skoda, ze na Slovensku je malo zname putnicke miesto San Damiano piacentino, ktore aktualne je uznane Cirkou podobne ako Litmanova. Rosa Buzzini in Quatrini sa radi medzi najvacsie mysticky dejin. Viaceri znami teologovia sa zaoberali tymito zjaveniami.Roland Maisonneuve napisal velmi kvalitnu knihu, ktora sa da zohnat po francuzsky a po taliansky. Aj Rene Laurentin, Jacques Philippe sa zaujimali o udalosti v San Damiano. 5 dni pred atentatom na papeza JP2 Rosa povedala, ze chcu zabit papeza. Ked jej Matka Bozia povedala, ze slobodomurari (framassoneria) chcu znicit Cirkev, ona si myslela, ze je to jedna zena. Potom jej vysvetlili, co to je. 12 krat bola na puti u patra Pia, ktory ju povzbudil modlit sa velmi k sv. Michalovi. Velmi trpela a bola velmi osocovana. aj to jej Matka Bozia predpovedala.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *