Slávnostný ruženec 11/1999

1.Zmŕtvychvstanie

Mária, živý je ten, ktorému si v Betleheme dala život. Ty si Matkou živých. Oroduj za svoje deti, ktorým Ježiš prinavrátil život, keď ich oslobodil od hriechu a smrti.

2.Nanebovstúpenie

Mária, tvoj Syn opúšťa svet, aby svet bol odteraz v ňom, aby ľudia pozdvihli svoj zrak do výšky. Pomôž nám, aby sme uprednostňovali Božie veci pred ľudskými, aby sme ako Ty, prebývali s Bohom uprostred ľudí.

3.Zoslanie Ducha Svätého

Mária, čistý chrám Ducha Lásky, priprav naše srdcia na prijatie Ducha Svätého, ktorý svojím ohňom neustále obnovuje tvárnosť celej zeme.

4.Nanebovzatie Panny Márie

Mária, tvoje nanebovzatie je znakom toho, že Boh si želá, aby každý človek prebýval s ním v sláve. Vypros nám všetky potrebné milosti, aby sme sa stali svätými ľuďmi.

5.Korunovanie Panny Márie
Mária, Kráľovná nebies, Prostrednica všetkých milostí, usmerňuj naše životy, aby sme neochvejne kráčali cestou, ktorá nás privedie k Otcovi.

S láskavým dovolením Inštitútu Nepoškvrneného Srdca Panny Márie
www.maria.sk

One thought on “Slávnostný ruženec 11/1999

  • 2. januára 2022 at 9:02
    Permalink

    Dobry den, chcem aj ja svedcit o tom, ze mi Panna Maria pomohla. Moja znama mi doporucila modlit sa pompejsku novenu. Tiez som bola prekvapena, ze 3 ruzence kazdy den a 54 dni nezvladnem, ale mala som starosti o svojho syna. Uz 3 roky poriadne nerobil. Velmi som sa preto trapila. Tak som sa rozhodla, ze tie motlitby obetujem na umysel mojho syna, aby sa zamestnsl a vytrval v zamestnani. Ani nie po dvoch tyzdnoch mi zavolal ze zacal robit. Nechcela som tomu verit. Plakala som od stastia. Vytrvala som v motlitbe a prosila dalej, aby tam vytrval. Zatial pracuje, robota jo bavi, tiez sa urovnali vztahy s priatelkou. Doporucujem. Dnes dom sa zacala modlit pompejsku novenu na dalsi umysel.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *