Krásny úkaz pri krste

Cordova, Španielsko 10.9.2009, (www. forgetomori.com) –Očarujúci obrázok sa stal posolstvom viery v Španielsku. Fotografia koluje internetom, pretože v čase, keď kňaz leje na hlavu dieťaťa svätenú vodu, táto získava tvar ruženca.

Príbeh sa začal vo farnosti Nanebovzatia Panny Márie v Cordove, Španielsko, kde sa krst jednomesačného dieťaťa odohral. Keď prišiel rad na Valentína, jeho matka Erika (21. rokov, slobodná mamička) sa spýtala fotografky Maríe Silvany Sallesovej, ktorú si objednali ostatní rodičia, či by aj jej ako láskavosť neurobila záber s tým, že ho nemá možnosť zaplatiť. Fotografka jej záber urobila.

María Silvana pracuje s tradičným fotoaparátom a film poslala na vyvolanie do fotoslužby v Cordobe. Keď obdržala fotografie, všimla si, že voda ktorou bol krstený malý Valentín má tvar ruženca. Fotografia posilnila vieru ľudí v Cordova, ktorý prichádzajú do skromného Erikinho príbytku, aby sa dotkli Valentina.

One thought on “Krásny úkaz pri krste

  • 27. júna 2018 at 20:01
    Permalink

    Sv.Sarbel upenlivo prosim o zdravie jednorocnych vnuciek a vnuka Tobiasa ,ak je to Bozia vola nech vyslisi tvoje orodovanie za tieto tri deti. Denne sa obracia v na teba v modlitbe.Sv.Sarbel pomoz prosim za tieto deti.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *