Vaše otázky
Vaše otázky týkajúce sa okultizmu môžete písať na e-mail [email protected]. Odpovie Vám na ne Pavol Hucík. Odpovede si môžete potom prečítať na našej stránke, kde ich budeme publikovať
Niečo o mne
Volám sa Pavol Hucík a pochádzam Brezovice na severnej Orave. Od mala ma priťahovali skryté a tajomné veci, z čoho sa vo mne zrodila láska k archeológii, k jaskyniam a k mágii. Môj vzťah k mágii začal nevinnou záľubou v kúzelníckych trikoch, čo mi zostalo až dodnes. Neskôr som sa dostal k literatúre, ktorá ma voviedla do sveta už nie iluzórnej ale skutočnej mágie.
Zdalo sa mi, že objavujem skryté nadprirodzené schopnosti, ktoré do mňa vložil Boh. Už na strednej škole som napísal seminárnu prácu s názvom „Ako sa každý môže naučiť hypnotizovaniu“ a na požiadanie profesora a spolužiakov som mal dve prednášky o využití skrytých síl. Najviac ma ovplyvnili autori ako Břetislav Kafka a José Silva. Prakticky som sa venoval hypnóze, Silvovej metóde, bielej mágii, magnetizovaniu, práci s kyvadlom a mumiálnej liečbe. Postupne som svoje vedomosti a tajomné sily začal zneužívať aj proti vôli ľudí, ktorých sa to týkalo a tiež, aby som získal isté finančné výhody.
Prvou situáciou, ktorá otriasla mojím presvedčením, bolo zistenie, že sa v tzv. hladine alfa nedokážem modliť. Druhou bol záhadný neúspech niektorých pokusov, za ktorým mohol stáť jedine Boh, ktorý vedel aj o tých najtajnejších praktikách a prekazil ich. Treťou situáciou boli abstinenčné úzkostné stavy, ktoré som prežíval počas prípravy na maturitu, keď som nemal čas konať pravidelné hypnotické sedenia. To však ešte nestačilo na môj úplný rozchod s paranormálnymi javmi.
V tom čase sa zrodilo vo mne kňazské povolanie. Až v seminári som stretol spolužiakov, ktorí mi podrobne vysvetlili, čo je zlé na mágii a okultizme. Počas seminára Obnovy v Duchu Svätom som sa konečne všetkého zriekol. Teologické štúdiá som ukončil diplomovou prácou pod názvom „Parapsychológia z pohľadu kresťanstva“ pod vedením ThDr. Františka Tondru, spišského diecézneho biskupa.
V kňazskej pastorácii (od roku 1999) sa popri inom venujem aj ľuďom, ktorí prišli do kontaktu s mágiou, okultizmom a sektami. Začali prichádzať sami. Keď mi hovorili o svojich problémoch, zistil som, že im rozumiem. Postupne prišli aj prvé pozvánky na prednášky. Doteraz ich bolo okolo osemdesiat po celom Slovensku. Mnohí ľudia prichádzajú a prosia o radu a tiež o modlitbu.
Táto rubrika sa zrodila po prednáške vo Svite, kde som bol oslovený, aby som svoje poznatky a skúsenosti ponúkol širšej verejnosti cez internet. Súhlasil som najmä preto, lebo vnímam, že to, čo som v tejto oblasti zažil, nebola náhoda a že Vám dlhujem poznanie, ku ktorému ma Boh priviedol.
Z Vašich článkov je vidieť neskutočná sebestrednosť a potreba vyjadrovať sa k všetkému. Často aj k veciam, ktorým vôbec nerozumiete a nemáte o nich prehľad. Jediné, z čoho pri tom vychádzate je to, že ste kňaz a máte skúsenosť s okultizmom. Tým sa ale zrejme pasujete na odborníka na všetko a potom vo Vašich článkoch šírite fantazmagórie o „satanistickom metale“, vidíte okultizmus vo veciach, kde vôbec nie je a tak podobne. Vidíte diabla za každým rohom.
Pavol Hucík V tom čase sa zrodilo vo mne kňazské povolanie. to od vašej praktiky sa moc nezmenilo , čarovať ste neprestal ani stanu ste nezmenil, preto nie je pre vás písať to čo vám sprostredkuje vaše vedomie , spolužiakov, ktorí mi podrobne vysvetlili, čo je zlé na mágii a okultizme. Počas seminára Obnovy v Duchu Svätom som sa konečne všetkého zriekol. Teologické štúdiá som ukončil diplomovou prácou pod názvom „Parapsychológia z pohľadu kresťanstva“ pod vedením ThDr. Františka Tondru, spišského diecézneho biskupa. Problém je v tom že vám to vysvetlili spolužiaci a prácu tiež ste pod vedením ThDr a ta Obnova v Duchu Svätom tiež prebehla zo seminára , ale milí pane tak to vôbec nieje toto ste mali dostať vysvetlené od toho ktorí povedal všetkých Vás bude učiť BOH! preto blúdite lebo neposnáte Písmo ani Božiu moc .
Dobrý deň,
chcem sa spýtať, kupujem si produkty od firmy JUST NAHRIN je to Švajčiarská firma,ktorá je na trhu už dávno.Často rozmýšľam o tom, či aj táto firma nemá okultné pozadie, ako som čítala o firme EMWAY, nakoľko jej predaj je podobný len cez poradcov.
Veľmi pekne ďakujem
S pozdravom
Tina
ja mam otazku … koho alebo coho je svata bernadeta patronka ????
Dobrý deň mala by som záujem o zelený skapuliarik .Preto Vás chcem poprosiť či sa dá u Vás zakúpiť veľmi by som potrebovala
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť…Môj 7 ročný syn, ma v noci často volá alebo kričí, pretože sa mu snívajú škaredé sny… Vždy večer sa modlíme, prosíme Pannu Máriu aj sv. Michala Archanjela o ochranu pred zlom a škaredými snami. Aj túto noc ma syn volal, dvakrát, potom sa bál zaspať, tak som ho zobrala k sebe do postele, po chvíli ma prebudil s tým, že v spálni niekto bol…Ráno mi opísal mi ženu s oranžovými vlasmi po plecia, v čiernej sukni, no do tváre jej nevidel, pretože sa otočila a odišla. Pýtala som sa, či sa jej bál, povedal, že nie. Ja teraz neviem, čo mám robiť, na koho sa obrátiť?!?, či sa mám modliť za duše v očistci, alebo ku komu sa utiekať?! Ako mám pomôcť synovi? Ako odohnať zlé sny a nočné mory? Dom nám vysvetil farár v decembri…
Dobry Den,
Chodte k vasmu ponovy fararovy a poproste nech vam posveti Sol normalnu si kupte z obchodu a potom posypte dom z vnutra dookola a este pouzivajte svetenu vodu kazdy den.
ak to je niekto z vasich predkov moano by sa mal spytat syn ci ona potrebuje aby za nou knaz odsluzil omsu?!
Mal som to iste u nas doma stale u nas bolo pocut ze tu niekto beha. Stalo sa to po tom co sme sa modleli za nasich starych rodicov krizom na zemi pred oltarnom sviatostou.
Ked sme znova poculi kroky moja manzelska sa spytala ci ta dotycna osoba potrebuje aby sa sa za nu odsluzila omsa a povedala ze ak potrebuje omsu nech zaklope 3 x a co sa stalo svetci sme poculi ako niekto 3x zaklopal na stenu.
Takze sme dali odsluzit omsu a uz je pokoj.
Tiez treba pozriet ci nemate do ma neake okultisticke knihy alebo nieco ako homeopatia atd.
Tomáš čiste okultné praktiky , čo hovorí Písmo o rozprávaní sa z mŕtvymi ? to čo tu prezentuješ je jedna babka povedala !! ver že tá soľ je posvätená od Boha kto ma väčšiu moc farár alebo sam Boh ktorého tým dávaš za slabého ? Tomáš postrehol si kedy sa to stalo ???Stalo sa to po tom co sme sa modleli za nasich starych rodicov krizom na zemi pred oltarnom sviatostou. v starom zákone to volali zlaté tela vý to voláte oltarnom sviatostou!!!! skus porozmýšlať o tom „Robte pokánie a nech sa dá každý z vás pokrstiť v mene Ježiša Krista na odpustenie svojich hriechov a dostanete dar Svätého Ducha.“ a tanete s jeho učeníkmi! Nie, hovorím vám, ale ak nebudete robiť pokánie, všetci podobne zahyniete.Lukáš 13:3 Hovorím vám: Takú radosť majú Boží anjeli z jedného hriešnika, ktorý robí pokánie.Lukáš 15:10
Obráťte sa ku mne, hovorí Pán zástupov, a obrátim sa k vám, hovorí Pán zástupov.
Júlia začnem asi takto čo čakáte od okultizmu ktoré praktizujete ? myslím tým vieru katolícizmu ! Dom nám vysvetil farár v decembri… komu veríte ? učeniu o okultných praktikách cirkvi nazvom rkc ? Ráno mi opísal mi ženu s oranžovými vlasmi po plecia, v čiernej sukni, aj takto sa demon prezentuje lebo okultizmus je to čo podporujete a to je modlíme, prosíme Pannu Máriu aj sv. Michala Archanjela o ochranu ! Ja teraz neviem, čo mám robiť, na koho sa obrátiť?!? Júlia Peter im povedal: „Robte pokánie a nech sa dá každý z vás pokrstiť v mene Ježiša Krista na odpustenie svojich hriechov a dostanete dar Svätého Ducha. Júlia 1. Pokánie nieje spoveď , pokánie je odvrátenie od toho čo konáte v rozpore z Božím slovom ! 2. pokrstiť nieje to vaše nebiblické ako dieťa ! ale v mena Ježiša Krista tak ako bol on ponorením do vody ! 3. A prijmite Svätého Ducha. Prinášajte teda ovocie hodné pokánia!
Matúš 3:8 Pán nemešká s prisľúbením, ako sa niektorí nazdávajú, že mešká; on je len trpezlivý s vami a nechce, aby niekto zahynul, ale aby sa všetci dali na pokánie.
2. Petrov 3:9 Priblížte sa k Bohu a on sa priblíži k vám. Obmyte si ruky, hriešnici, a očistite si srdcia, vy, čo máte rozpoltenú myseľ.Jakub 4:8 Ale Boh prehliadol časy nevedomosti a teraz zvestuje ľuďom, aby všetci a všade robili pokánie.Skutky 17:30Obráťte sa ku mne, hovorí Pán zástupov, a obrátim sa k vám, hovorí Pán zástupov.Zachariáš 1:3 na záver Júlia Veď všetko, čo sa narodilo z Boha, premáha svet. A tým víťazstvom, ktoré premohlo svet, je naša viera.1. Jánov 5:4 to čo ti skutočne pomôže je : „Milovať budeš Pána, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou a celou svojou mysľou! To je najväčšie a prvé prikázanie. v preklade pre teba prosiť ,modliť a veriť iba v NEHO, nie v Máriu ani Michala Archanjela ani nie všetci Sv.ku ktorím sa utiekaťe alebo modliť za duše v očistci Rob pokánie zmeň svoje zmýšľanie a navráť sa k Bohu! ver že vtedy ti to pomôže aj tvojmu synovi .
Júlia, nepýtajte sa v tomto na radu kňaza, choďte za lekárom alebo psychoterapeutom.
Dobrý den, čirou náhodou jsem narazila na Vaše webové stránky, moc se mi líbí. Jsem věřící, můj život byl jedno velké trápení, ale láska k Bohu mi dala vždycky obrovskou sílu jít dál. Občas, v průběhu života, jsem hledala nějakou tu menší útěchu i ve spiritualitě a přesto na problém, který mě tíží již řadu let, nedokážu najít odpověď a vysvětlení. Téměř každou noc se mi zdají sny o mých příbuzných, již zemřelých, o mém otci, milované babičce, o mé sestře a dalších, kterých je hodně a kteří jsou, jak se říká, již na pravdě Boží. Ve snu je vidím živé, mluvím s nimi, jsou se mnou v různých životních situacích. Nevím, co mi chtějí sdělit. Modlím se každý večer za jejich duše, přesto mě ve snu každou noc „navštěvují“. Proč? Nikdy za jejich života jsem s nimi neměla sebemenší problém, spíše naopak, měli mě hodně rádi a já je taky. Taky se mi každou noc zdá o batolatech anebo o dětech tak maximálně do 3 let, každou noc je to jiné dítě, jsou v bílém oblečení a jsou nádherné. Mám 3, již dospělé děti, určitě v tom snu to nejsou mé děti, když byly malé, jsou to cizí dětí, které ve snu vidím. Pokaždé jsou v mé blízkosti, mám je v náručí, anebo držím za ruku. Prosím, můžete mi alespoň trochu objasnit tyto mé sny, proč se mi to všechno děje? Kdyby to byl jednou začas nějaký ten sen o zemřelém anebo o dítěti, ale je to každou noc. Jinak netrpím žádnými psychickými problémy, deprese, atd., to naštěstí ne. Děkuji Vám za radu. S pozdravem a přáním hodně božích milostí,
Eva
Ahojte
Mám ohľadom viery veľa otázok ale dnes má trápi len jedna…
A síce to, že som si kúpil náramok z pravdepodobne kryštálu menom Tigrie oko. Súvisí to s čakrami a spol., a preto sa pýtam jestli to je v poriadku.
Ďakujem za odpovede a ak by niekto sa smial, že to je banalna vec, tak pre informáciu… Mam 15
Ja by som ho nenosil.
Pochvaleny bud Jezis Kristus. Chcela by som sa opytat, je nieco zle na pouzivani parfemov. Ked som si citala zlozenie, tak su tam rozne esencie, ambra ( co sa pouziva aj v arometerapie ) casto parfem pouzivam. Dakujem za odpoved
LAUDETUR JEZUS KRISTUS,nejhorši co vnímam u nás křestanu,že P8na Boha za nohy a čerta za rohy,nemáme lásku ani k Bohu ani k lidem,protože jsme ji sami nedostali.
Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, čo si myslíte o chválach kde sa kladú ruky, aby na človeka zostúpil Duch Svätý a ľudia odpadávajú?
Za odpoveď ďakujem.
Moja sestra bola na biorezonancii, že to jej pomohlo a chce tam objednať aj našu mame. Je to v súlade s 1.božím prikázanim? Vraj tam nie je nič zlé, žiadne, čary, mágia a podobne.
Vďaka
Moja sestra bola na biorezonancii, vraj jej to veľmi pomohlo a chce tam zobrať našu mamu. Vraj tam nie sú žiadne čary, magia a nič zlé. Prosím Vás, je to v súlade s1. božím prikázaním?
Po prípade mi prosím ujasnite tú tému.
Vďaka
Dobrý deň,
chcela by som saopýtať, či je možné sanejakým spôsobom brániť proti pôsobeniu silvovej metódy. Ide o to, že človek v mojej blízkosti využíva túto metódu na to, aby vstupoval do môjho podvedomia, tela, a tam si preveroval, čo som robila, nerobila, pozerá si obrazy z minulosti a budúcnosti môjho života. neželám si to, a vzhľadom na to, že on odmieta akceptovať to, že si to neprajem, tak sa chcem nejakým spôsobom voči tomu brániť. aby sa nemohol dostať do môjho vedomia, podvedomia a jednoducho mojich záoležitostí. Dakujem za pomoc
Zuzana
Ty Jozef ha alebo om tat sat, to naschvál píšeš s takými chybami, alebo naozaj neovládaš pravopis ? Keď už v mene Ježiš urobíš chybu, tak to o niečom svedčí. Zamysli sa nad sebou a potom raď niekomu inému. Nech sa Pán zmiluje nad tebou. Budem sa za teba modliť. Nechcem byť ironická, lebo to nie je správne, ale toto je neuveriteľné, čo ty píšeš. Skôr by si si mal vyšetriť duševné zdravie. Myslím to vážene, nie ironicky.
Ahoj perla. Ak sa ťa pravopis dotkol ospravedlňujem sa, ale pravopis v tomto prípade naozaj nie je dôležitý. Zaujíma ma, čo sa ti zdá neuveriteľné na mojom komente ? Môžem ťa ubezpečiť, že Ježíš ma miluje, zmilováva sa nado mnou deň čo deň. Prejem ti požehnaný deň.
chcem sa spitat pisete ze ste taka cirkevna stranka ale ked citam tak sama nenavist same nadavanie same udavanie je to stale tak v cirkvy? neni nahodov ze cirkev ma sirit lasku ? Poznam par cirkevnich hodnostarov alebo nazvem ich fararov ale su aj knazi tak ze nevydim v tom nejaki velki rozdiel ale kazdy z nich nerobi pre cirkev nic ak myslite to ze opcas spravi omsu alebo niekoho vyspoveda neni to dost malo nemal bi sa spravat ludski k ludom nemal by sa nehrat na poviseneho nemal by pristupovat jemne k ludom a z laskov ich podporovat ? Ako je to mozne ked knaz na vas zacne kricat alebo zacne vyhanat ludi z kostola len preto ze falosne spievaju alebo z parketu ze zavadzaju ze nevedia super tancovat vari tachto sa sprava cirkev ?
Zijem v katolíckom zariadení pre seniorov. Nasla som tu prostredie nielen pekné a plné lásky, ale aj plné možnosti prostriedkov pre duchovný život, dá sa dokonca hovoriť o obrátení. Po sledovaní návštevy sv. Otca Františka vo Fatime prežívam ráno – veľmi včas, nikdy som sa tak skoro nebudila a ani tu nie je dôvod, tesne pred prebudením hrôzostrašné sny: pokušenia proti viere, násilné vnucovanie do sekty mormonov- nikoho príbuzného ani známeho v nej nemám, proti čistote, strach z duchovných osôb. Fyzické týranie nie, ale veľké duchovné a duševné. Navštívila som kompetentného lekára, katolíka, podľa jeho usudku som psychicky naprosto v poriadku. Casto sa spovedám . Je pravdou, že až posledné mesiace som Boha začala prežívať ako láskavého Otca, dovtedy som sa utiekala výlučne k Ježišovi.(Co sa deje?
Pekný deň Maja, je úžasné a správne, keď niekto začne Boha poznávať ako Otca. Ježíš nám zjavuje Boha ako Otca. Keď kukneš do evanjelií tak budeš vidieť, že Ježíš stále ukazuje na Otca, hovorí o Otcovi. A taký máme byť aj my, ako On.
om tat sat
Tvoja cesta čo sa večnosti, pravdy a života týka zla. Žiješ v satanskom zvode. Žiadny kult ani náboženstvo ti neukáže cestu k vzťahu s Bohom-Otcom. Jedine a iba jedna cesta, jedny dvere a to prijatie Ježíša do svojho srdca. Prijať ho ako Pána! Vytvorý ti sa vzťah s Bohom Otcom a až potom k tebe začnú prudiť Živé vody, Živá pravda, Živé a druhých do večného života privádzajúce poznanie. Zatiaľ máš poznanie satana a jeho vplyvu. To, ak sa ti niečo stane a ty budeš musieť ísť, tak v tomto stave ťa čaká peklo. Očakáva ťa ten komu veríš, komu sa podriaďuješ a koho uctievaš. Ježíš to nie je. Plné a živé poznanie Pravdy je jedine v Kristovi Ježíšovi. Sú rôzne duchovné úrovne, ale tá najvyššia je sám Ježíš, lebo z Neho a pre Neho je všetko stvorené a tý ktorý ho prímu dostávajú večný život.
ako sa da vsetko lahko zrelativizovat, vdaka Bohu za Cirkev a jej nauku, za to, ze stale drzi tradiciu a obranuje pravé hodnoty … iba krestanstvo dava zmysel, cim viac sa snazim vediet o tom viac, byt Bohu blizsie, tym je to jasnejsie a uzasnejsie, fascinujuce … Boh je dokonalý!!! nic ine nemoze viac naplnit tuzby cloveka 🙂
Vďaka za svedectvo. Božie cesty sú nevyspytateľné …
Prečítala som si príspevok od „OM TAT SAT, 10.august 2013 12:43“ … sú to satanské „záblude“, ako by povedal páter Slavko Barbarič.
…..
A ako povedal exorcista páter Amorth (http://modlitba.sk/?p=5811): „Démon pracuje všade. Raz mi Madona v Medžugorí povedala, že akonáhle sa niekto zverí Pánovi, diabol sa tam okamžite ponáhľa.“
…..
Áno, aj v prípade hore uvedeného svedectva Pavla Hucíka diabol dobehol hneď ako prvý v poradí a začal trepať svoje „záblude“.
Mily, Pavol Hucík z Brezovice, dostali ste velky dar ked vas od mala pritahovali tajomne veci. Oni ostali dodnes skryte. Vo vestiarni v Delfach bolo napisane. Poznaj sam seba. To je najtajomnejsia vyzva. A preto ze ste nestudovali a nemilovali svoje zle vlastnosti ani svate pisma a napr. ucenie starsie ako Biblia … dali ste na rady spoluziakov. Kde ostala Laska? Kazdý majster by povedal, ze nemozete len tak preskocit stupne vyvoja. magicke sily su iba bonus na Vasej ceste. Rozsirene vedomie je to ze ste akoby vo vsetkom. Na tejto urovni nepoznate ziadostivost. Nezaujimate sa o peniaze, materialne statky a nesnazite sa o poziciu duchovneho. Nezobrete o desiatky. To su prejavy Ega. Aj podstatou Budhovho ucenia je odputanie sa od vonkajsieho zivota cestou vonkajsej a vnutornej disciplíny až po sebazrieknutie sa. Preto Kristus povedal ze zabudnite na svoje male Ja zanechajte vsetko a nasledujte ma. S paranormalnymi javmi sa neda rozist oni su prirodzene – su to mimoriadne schopnosti. Sliapat po bozich daroch je hriech a je to zla karma. Viete ake ma motto napriklad Bhagavatgita? Predpokladam ze ste studovali Budhove ucenie – jeho pravdy? Viete a predsa neopustite svoju zivotnu schemu, zachovavanie tradicii a hlupe zvyky? Lenze vy idete systematicky dalej? Potierate boziu nauku napr. Homeopatiu? Viete kde sa nachadza momentalne Nanotechnologia? Ako je daleko smerom do hlbky? Preco sa hmota sama zoskupuje? Kde podobne lieci podobne? Vy neviete co su to potencie latok? Ze voda ma uzasnu pamat? Viete ze existuju rozne druhy H2O? Ziva voda, svatena voda, voda ktora preteka horskymi potocikmi. A nase tela su tiez voda. Co si zapamatala voda Vo Vas osobne? Dnesna veda este len pomaly prichadza na vsetky tajomstva. Preto bolo pekne ked Vas pritahovali. A co dnes? Chcete dat snad chemoterapiu do svetlej rubriky? Je chemoterapia vlastne eutanazia? … Prosim dost! Zaradovat bozie nauky napr. ako Joga do temnej rubriky? Cvicenie ktore ocistuje, podporuje pozitivne cele ludske telo i ducha? Dnesny clovek vie akurat co su to civilizacne choroby? Preco nie sme pri tolkej nevzdelanosti potom pokorni? Viete o tom ze jogini sa modlia Otce Nas ked cvicia Pozdrav Slnku? Viete ze zdravotne ucinky pozdravu slnka su: posilovanie brusneho a chrbtoveho svalstva, svalstva koncatin a vnutornych organov, povzbudzovanie traviaceho systemu, zvysena je ventilacia pluc, povzbudena srdecna cinnost, prekrveny je cely organizmus, normalizuju sa zlazy s vnutornou sekreciou? Preco este nie je Joga v beznom vyucovacom procese na skolach alebo v kostoloch? Preco su tam drogy a katolicka nauka? Chceme vychovat na skolach poslusne bytosti – ovecky? Male ozubene kolieska, ktore sa nebudu skumat a pytat preco? Budu ludia buducnosti pod drogami, TV a zabavkami? A co vo vsetkych smeroch vzdelani, zdravi ludia slobodnej a otvorenej mysle? Nemrzaci ducha uzka vytycena cesta? Podporujeme odhalovanie neznameho po odhaleni seba? Vy osobne chcete podporovat zopicenie planety zem? Je prospesne zanechat www diabolsku aktivitu ak vidime ze sme sa dostali nebadane na zivotnej ceste z blata do kaluze? Prajem Vam vsetko dobre – vela Praveho poznania. Opat sa potvrdzuje ze sa poznanie nemoze prehliadnut a nie je mozne hned preskocit na poziciu tzv. povolania knaza. Ste zasvateny do poznania a roznych bozich nauk a knih celej planety? Vy citate iba jednu? Mozem odsudzovat autora knihy ak som ja sam moralne sklamal? Ja osobne mam nekonecnu uctu k dielu Bretislava Kafku a vsetkym vedcom od pociatku sveta ktori pracuju na pozdvihnuti a rozkvete planety a vesmiru. Preto hovorim: Poznajte sami seba a potom nastane naozaj Laska, Boh a Modlitba.
OM TAT SAT
10.8.2013
PS: Z ničeho nepozná strach ten, kdo poznal štěstí brahma, kterého nemohou postihnout slova a ani mysl. Toho netrápí myšlenky: „Proč jsem nekonal dobro?“ „Proč jsem se dopouštěl hříchů?“ Kdo toto ví, osvobodí átma; neboť skutečné osvobození je ztotožnění átma a brahma. Toto je upanišad, toto je důvěrné vědění brahma.
Taittiríjópanišad II.9.1
Mily OM TAT SAT,
Tie dary o ktorych ty pises nie su Bozie.
Prosim ta ktory jogin sa modli otce mas? A ak sa aj modlia urcite je nieco zmenene a ak aj nie Kedysi jeden Indicky Jogin povedal nech len krestania cvicia jogu cakrany sa aj tak otvoria a oni prv ci neskor budu patrit zlemu.
Nechcem na nic poukazovat ale chod k neakemu exorcistovy napr. otec Daniel myslim v ziline a precitaj mu to co si napisal a hnet ti povie ze si na sirokej ceste do Pekla.
To su bludy ake rozpravali znamy ked este ani nevedeli ze su posadnuty.
Treba si davat pozor a otvorit oci.
Povedz na hla ze sa zriekas tych „Darov“ a sam uvidus ze to nemozes povedat.
Drzim palce a podpis sakrstnym menom!
Ahoj
Prisiel som tu trocha neskor….o par rokov, ale toto mi neda :-), ……co povies Tomas na toto ?
Anthony de Mello bol indický kňaz, jezuita, psychoterapeut a spisovateľ. Bol známy tým, že písal knihy formou krátkych príbehov. Mnohé z nich boli humorne ladené, mali meditačný charakter, ktorý smeroval stále k zmyslu ľudského života. Za kňaza bol vysvätený 24. marca 1961.
Veľa cestoval, navštívil Španielsko, Spojené štáty americké, kde študoval a neskôr aj učil. Vo svojich knihách veľmi obratne spájal myšlienky kresťanstva s východnou spiritualitou a s poznatkami z psychológie. Zomrel náhle na infarkt.
Moj nazor je, ze mate pekne povyberane z kazdeho co vam vyhovuje… Nema zmysel sa k vasej reakcii ani len vyjadrovat, ja by som chcel len vidiet, kde budete za par rokov. Nie v zlom, ale zo zvedavosti, lebo poznam par ludi z mojho okolia ktory zili podobne nazori a uz su na dne, su z nich duchovny a pomaly uz aj materiany bezdomovci, ktory cez pychu nevidia a neakceptuju realitu…
https://youtu.be/_Vpb7D-5Y4c Ahoj, posielam kratky pribeh – od Samadhi ku Kristovi, kde podstatou je vysvetlenie medzi budhizmom/hinduizmom a krestanstvom, kde prve dve su ochudobnene o vecny zivot v blazenosti. Pribeh rozprava otec Joseph, ktory robil osobneho asistenta u majstra v Himalajach, u ktoreho boli aj clenovia Beatles. U tohoto majstra prezil osobne zjavenie Krista, ktore ho donutilo odist. Vo videu sa dozvies preco a tiez aj to, aky obrovsky rozdiel je v meditacii a v modlitbe a v sposobe smrti Budhu a Krista.
Vsetko najlepsie Ti prajem a nech Ti je dane poznanie – Pravda 🙂
Majka
om tat sat
Tvoja cesta čo sa večnosti, pravdy a života týka zla. Žiješ v satanskom zvode. Žiadny kult ani náboženstvo ti neukáže cestu k vzťahu s Bohom-Otcom. Jedine a iba jedna cesta, jedny dvere a to prijatie Ježíša do svojho srdca. Prijať ho ako Pána! Vytvorý ti sa vzťah s Bohom Otcom a až potom k tebe začnú prudiť Živé vody, Živá pravda, Živé a druhých do večného života privádzajúce poznanie. Zatiaľ máš poznanie satana a jeho vplyvu. To, ak sa ti niečo stane a ty budeš musieť ísť, tak v tomto stave ťa čaká peklo. Očakáva ťa ten komu veríš, komu sa podriaďuješ a koho uctievaš. Ježíš to nie je. Plné a živé poznanie Pravdy je jedine v Kristovi Ježíšovi. Sú rôzne duchovné úrovne, ale tá najvyššia je sám Ježíš, lebo z Neho a pre Neho je všetko stvorené a tý ktorý ho prímu dostávajú večný život.