One thought on “Pavol Hucík – Buďme svätí – Okultizmus a modlitba za oslobodenie

 • 20. júla 2017 at 8:41
  Permalink

  Dobrý deň,
  rada by som sa na Vás obrátila s prosbou o radu. Ešte dávnejšie som sa zaujímala o potratovú politiku v USA a nechtiac som sa dostala aj k informáciám, ktoré ma mimoriadne šokovali- totiž že tento „odpad“ z potratov (ktorých v USA od čias sporu Roe vs Wade v roku 1973 bolo uskutočnených skoro 60 miliónov!), teda tkanivo zavraždených detí, je ďalej spracovávaný a ako surovina ďalej používaný na výrobu rôznych prípravkov ako napr. niektorých liekov či skrášľovacích krémov či sú dokonca využívané spoločnosťou Senomyx na výskum umelých príchutí, ktoré používajú mnohé medzinárodné potravinárske spoločnosti a pod.-ich zoznam nájdete tu: https://cogforlife.org/wp-content/uploads/fetalproductsall.pdf
  Tieto „prísady“ sú ale prítomné aj vo vakcínach, ktoré sú bežne používané aj na Slovensku. Jedná sa o niektoré typy vakcín od spoločností akosú napr. Sanofi Pasteur, Merck a ďalšie. Kompletný zoznam týchto vakcín nájdete tu: https://cogforlife.org/wp-content/uploads/vaccineListOrigFormat.pdf.
  Chcela by som sa Vás preto spýtať, aké konkrétne kroky mám ako kresťanka podniknúť a ako sa k tejto skutočnosti postaviť. Sama som tomu najprv nechcela celkom veriť, ale zistila som, že na tento problém reagoval už aj Vatikán vo svojom dokumente, ktorý nájdete tu: https://cogforlife.org/wp-content/uploads/2012/04/vaticanresponse.pdf.
  Mám na to upozorniť svojho lekára? Mám tieto informácie šíriť ďalej? Ako mi odporúčate postupovať? Myslím, že ide o problém, ktorému rozhodne treba venovať dostatočnú pozornosť a upovedomiť o ňom aj verejnosť.
  Zatiaľ čo v USA už katolícka verejnosť bojkotuje takéto produkty a snaží sa o presadzovanie a používanie humánnych alternatív, na Slovensku sa tejto problematike, pokiaľ viem, do hĺbky nevenuje žiadna pro-life organizácia. Nechápte ma zle, mojím cieľom v žiadnom prípade nie je kritizovať za to cirkev, pretože nebyť záujmu o americké články, zo slovenských médií by som sa túto strašnú skutočnosť asi ani ja nikdy nedozvedela. Až priveľmi mi to pripomína situáciu, keď nacisti vyrábali z pozostatkov svojich obetí mydlo.
  Viem, že moja otázka sa netýka priamo okultizmu, ale takéto nehorázne znevažovanie ľudského života nemôže byť dielom nikoho iného, ako Zlého, proti ktorému je potrebne rázne zakročiť.
  Vopred Vám ďakujem za Vašu odpoveď

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *