Generálny riaditeľ Starbucks: „Ak podporujete tradičné manželstvo, nekupujte našu kávu.“

Starbucks nielen podporuje homosexuálne manželstvá, oni bojujú proti tradičným manželstvám. Je to výkrik do boja. Posledný úder libVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ceo starbucks gayerálov predtým, než konzervatívci zlegalizujú manželstvá homosexuálov. Je to ako modlitba moslima. Postavíš sa za to, čo vyhlásil Boh? Manželstvo je zväzok medzi jedným mužom a jednou ženou! Ak Starbucks chce vojnu, potom ju bude mať. Kresťania tvoria väčšinovú komunitu v tejto krajine. Vráťme úder sabotovaním Starbucks!! Napravme tento veľký omyl, ktorý spáchali. Keby každý kresťan zaujal správne stanovisko k tejto otázke, Starbucks by bol nútený sa ospravedlniť. Súhlasíte?

 

Podľa The Washington Press: Počas výročnej schôdze akcionárov spoločnosti Starbucks poslal generálny riaditeľ spoločnosti Howard Schultz jasnú správu investorom, ktorí nepodporujú homosexuálne manželstvá: nechceme s Vami podnikať, s Vami nebudeme spolupracovať. Jedna vec je byť za jedno s niekým a držať sa vlastných presvedčení, ale iná vec je, keď tieto presvedčenia prekročia hranicu a stanú sa zlými. Zdá sa, že riaditeľ spoločnosti Starbucks, Howard Schultz v priebehu tohto stretnutia prekročil hranicu a zmiešal svoj systém hodnôt s podnikaním. Schultz vo svojom vyjadrení ďalej vyznal, že Starbucks sa usiluje o „prijatie a pochopenie rozmanitosti vo všetkých formách.“ Zašiel až tak ďaleko, že pokračoval vo svojom vyjadrení akcionárom, ktorí podporujú a stoja za tradičným manželstvom, aby predávali svoje akcie a podiely a investovali niekam inam. Časopis Forbes opisuje Schultza ako človeka veľmi nepriateľského a netolerantného voči akcionárom, ktorí namietali proti homosexuálnemu manželstvu z morálnych alebo náboženských dôvodov. Počas stretnutia akcionár Thomas Strobhar (ktorý založil The Corporate Morality Action Center) poukázal na to, že po tom, ako spoločnosť vyjadrila svoju podporu referendu o homosexuálnych manželstvách v štáte Washington, bojkot prívržencov tradičných manželstiev spôsobil pokles výnosov, tržieb z predaja.

Zdroj: FFS

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ceo starbucks gay
Dúhová vlajka – gay flag – ako propaganda na streche podniku.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ceo starbucks gay
Kelímok s kávou vo verzii gay rainbow a citátom: Všetko, čo potrebuješ je láska.
Súvisiaci obrázok
Dvojchvostá siréna, symbol zvádzania a sexu, zdobí logo tejto značky.

 

8 thoughts on “Generálny riaditeľ Starbucks: „Ak podporujete tradičné manželstvo, nekupujte našu kávu.“

 • 19. júla 2018 at 11:41
  Permalink

  Radšej zdochnem ako by som mal piť Starbucks kávu.Nekupovat výrobky spoločnosti ktoré podporujú homosexuálov.Mali by sme byť už uvedomelí.

  Reply
 • 30. júna 2017 at 12:24
  Permalink

  Ja ich bojkotujem od vianoc neviem presne ktorých, ale vtedy sa priznávali, že neuznávajú ani vianoce…. Ja si môžem vybrať, komu zaplatím za kávu….

  Reply
 • 27. júna 2017 at 17:57
  Permalink

  Nevadia mi ludia opacne orientovany pokial sa neusiluju o 100% akceptovanie svojej sexuality v spolocnosti.. Starbucks na jeho konto sa ani neda nic povedat co cakame od spolocnosti ktora ma v logu simbol neresti a zvadzania“ze bude normalna“ tak to asi sotva..je tam diabol od morku kosti

  Reply
 • 26. júna 2017 at 22:14
  Permalink

  Vyhlasujeme vojnu, ak chcú vojnu, výkrik do boja a iné…. Náboženstvo mieru a lásky? Ak je niekto schopný naznačiť vojnu proti láske… To nie je v poriadku.

  Reply
 • 9. júna 2017 at 17:28
  Permalink

  kdyby ten starbucks nebyl tak drahý, kupovala bych. Manželství podporuju jak hetero, tak LGBT, ale prostě 100 za jedno kafe… no nic 🙂

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.