Nechutné: McDonald’s zavádza do predaja hranolky „gay pride“, kresťania vyzývajú na bojkot

K príležitosti mesiaca Gay Pride, McDonald’s v San Franciscu a v hlavnom meste zavádza do predaja „Pride Fries“ (hranolčeky) v dúhových farbách. Krabičky vo farbách dúhy majú byť zábavnou cestou, ako poukázať na našu Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pride friespodporu komunite LGBTQ, pomocou jedného z najznámejších produktov McDonald’s,“ uviedla v tlačovej správe Cathy Martin z reštaurácie „Pride Network.“  Dodala, že spoločnosť McDonald’s je „hrdá na to, že si môže uctiť a oslavovať komunitu LGBTQ, vrátane zamestnancov, zákazníkov – každého jedného z nich a to každý deň.“ McDonald’s je uznávaným lídrom v oblasti politiky podpory homosexuálov. Ako hovorí OneNewsNow reports, „The Golden Arches je hlavným hráčom a sponzorom pri propagovaní homosexuálneho správania v celej krajine. “McDonald’s v oblasti hlavného mesta je tiež veľkým sponzorom homosexuálnej skupiny Capital Pride Alliance, ktorá sa snaží legalizovať a normalizovať akékoľvek praktiky týkajúce sa homosexuálov v celej krajine. Tento komerčný moloch, ktorý v minulom roku vykázal zisk 25 miliárd dolárov, podporuje celý rok 2017 tému „Lovin‘ Is Lovin.“ Slogan je zrejme odrazom populárneho McDonald’s „I’m Lovin‘ It.“

Nie všetci zákazníci sú spokojní s hranolčekmi s homosexuálnym logom. Evanjelizátor a on-line osobnosť Joshua Feuerstein vyzval kresťanov, aby bojkotovali tento reťazec rýchleho občerstvenia. „Nechutné! McDonald’s dnes spustil predaj svojich RAINBOW FRIES na počesť GAY PRIDE!„ napísal Feuerstein 2 miliónom svojich čitateľov. „Som unavený z podnikov, ktoré sa snažia ovplyvňovať naše rodiny takýmto spôsobom,“ pokračoval Feuerstein. „Zdieľajte to a upozorňujte ľudí, aby SA PRESTALI STRAVOVAŤ v McDonalds.“ Feuerstein si získal pozornosť médií v roku 2015, keď odhalil pokrytectvo Cut Cut Cake, Longwood, Florida pekárne. Vytvoril video, v ktorom si objednal tortu s nápisom „Nepodporujeme homosexuálne manželstvá.“ Keď majiteľ odmietol napísať správu, Feuerstein použil toto odmietnutie, aby zdôraznil dvojaký meter, keď mnohé kresťanské podniky boli nútené ponúknuť tovar alebo služby homosexuálom a porušiť pritom ich úprimné presvedčenie. Feuerstein je od tej doby terčom posmešných rečí zo strany obhajcov homosexuálov. Dokonca mu hrozili aj obvinením z trestného činu za žiadosť o tortu.

Hovorkyňa za San Francisco McDonald’s obhajovala Pride Fries a povedala, že spoločnosť  už dlhodobo podporuje rozmanitosť a inklúziu svojich zamestnancov. McDonald pridal k svojej antidiskriminačnej politike v roku 1999  aj „sexuálnu orientáciu“ a aktualizoval ju v roku 2013 tak, aby zahŕňala aj „rodovú identitu a prejav.“ V roku 2004 začal ponúkať tento obrovský gigant homosexuálnym partnerom rovnaké výhody ako manželom. PRIDE sieť McDonald’s zamestnancov bola založená v roku 2005. Pro-homosexuálna skupina Human Rights Campaign udeľuje McDonald’s perfektné skóre v rámci svojho firemného indexu rovnosti, čo predstavuje, do akej miery presadzujú zamestnávatelia pro-homosexuálne politiku a práva.

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *