Nechutné: McDonald’s zavádza do predaja hranolky „gay pride“, kresťania vyzývajú na bojkot

K príležitosti mesiaca Gay Pride, McDonald’s v San Franciscu a v hlavnom meste zavádza do predaja „Pride Fries“ (hranolčeky) v dúhových farbách. Krabičky vo farbách dúhy majú byť zábavnou cestou, ako poukázať na našu Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pride friespodporu komunite LGBTQ, pomocou jedného z najznámejších produktov McDonald’s,“ uviedla v tlačovej správe Cathy Martin z reštaurácie „Pride Network.“  Dodala, že spoločnosť McDonald’s je „hrdá na to, že si môže uctiť a oslavovať komunitu LGBTQ, vrátane zamestnancov, zákazníkov – každého jedného z nich a to každý deň.“ McDonald’s je uznávaným lídrom v oblasti politiky podpory homosexuálov. Ako hovorí OneNewsNow reports, „The Golden Arches je hlavným hráčom a sponzorom pri propagovaní homosexuálneho správania v celej krajine. “McDonald’s v oblasti hlavného mesta je tiež veľkým sponzorom homosexuálnej skupiny Capital Pride Alliance, ktorá sa snaží legalizovať a normalizovať akékoľvek praktiky týkajúce sa homosexuálov v celej krajine. Tento komerčný moloch, ktorý v minulom roku vykázal zisk 25 miliárd dolárov, podporuje celý rok 2017 tému „Lovin‘ Is Lovin.“ Slogan je zrejme odrazom populárneho McDonald’s „I’m Lovin‘ It.“

Nie všetci zákazníci sú spokojní s hranolčekmi s homosexuálnym logom. Evanjelizátor a on-line osobnosť Joshua Feuerstein vyzval kresťanov, aby bojkotovali tento reťazec rýchleho občerstvenia. „Nechutné! McDonald’s dnes spustil predaj svojich RAINBOW FRIES na počesť GAY PRIDE!„ napísal Feuerstein 2 miliónom svojich čitateľov. „Som unavený z podnikov, ktoré sa snažia ovplyvňovať naše rodiny takýmto spôsobom,“ pokračoval Feuerstein. „Zdieľajte to a upozorňujte ľudí, aby SA PRESTALI STRAVOVAŤ v McDonalds.“ Feuerstein si získal pozornosť médií v roku 2015, keď odhalil pokrytectvo Cut Cut Cake, Longwood, Florida pekárne. Vytvoril video, v ktorom si objednal tortu s nápisom „Nepodporujeme homosexuálne manželstvá.“ Keď majiteľ odmietol napísať správu, Feuerstein použil toto odmietnutie, aby zdôraznil dvojaký meter, keď mnohé kresťanské podniky boli nútené ponúknuť tovar alebo služby homosexuálom a porušiť pritom ich úprimné presvedčenie. Feuerstein je od tej doby terčom posmešných rečí zo strany obhajcov homosexuálov. Dokonca mu hrozili aj obvinením z trestného činu za žiadosť o tortu.

Hovorkyňa za San Francisco McDonald’s obhajovala Pride Fries a povedala, že spoločnosť  už dlhodobo podporuje rozmanitosť a inklúziu svojich zamestnancov. McDonald pridal k svojej antidiskriminačnej politike v roku 1999  aj „sexuálnu orientáciu“ a aktualizoval ju v roku 2013 tak, aby zahŕňala aj „rodovú identitu a prejav.“ V roku 2004 začal ponúkať tento obrovský gigant homosexuálnym partnerom rovnaké výhody ako manželom. PRIDE sieť McDonald’s zamestnancov bola založená v roku 2005. Pro-homosexuálna skupina Human Rights Campaign udeľuje McDonald’s perfektné skóre v rámci svojho firemného indexu rovnosti, čo predstavuje, do akej miery presadzujú zamestnávatelia pro-homosexuálne politiku a práva.

37 thoughts on “Nechutné: McDonald’s zavádza do predaja hranolky „gay pride“, kresťania vyzývajú na bojkot

 • 4. júla 2017 at 7:10
  Permalink

  Problém je v tom, že keď uznáme homosexuálne manželstvá, takto postavíme právne základy nato, aby mohli adoptovať deti. Cirkev bola vždy na strane slabších. Ateistické režimy ma o tom ešte nepresvedčili. Je správne vnucovať deťom dvoch mužov, alebo dve ženy, ako rodičov?

  Reply
 • 3. júla 2017 at 22:11
  Permalink

  Keby ste poznali hlbsie krestansku vieru a bibliu, clanok by ste neodsudzovali. Boh stvoril muza a zenu a nie dvoch gejov ci lesby. To hovori samo za seba.
  Ked nacizmus propagoval vyhladenie nearijcov, ked komunizmus propagoval vyhladenie nekomunistov alebo akykolvek iny rezim ci ideologia sa zacinala peknymi recami a sloganmi a posobenim na cloveka od maleho detstva. A ako to dopadlo???
  Ak to bude takto dalej pokracovat, budu o desiatky rokov prenasledovat a diskriminovat heterosexualne pary. Treba si len zlozit klapky z oci a uvedomit kam to smeruje. Nie je to o nenavisti voci LGBTQ, ale o spravnej ceste.
  Alebo zacneme o par rokov povazovat za normalny aj kanibalizmus, pedofiliu, atd (ved sa taki nerodili a chudaci nemozu zato) len preto, aby sme neboli netolerantni???

  Reply
 • 30. júna 2017 at 1:49
  Permalink

  všetci tu mate plnu hubu tolerancie , no chcel by som vas vidiet ako by ste brali , keby vašmu synovi začal iny chlap pichat pero do zadku 🙂 aky kulturni a tolerantni by ste boli … je to psychicka choroba a treba sa liečit … dalšia vec je že ked sa tato tkz kultura rozširi a vy z tu pritomnich , možno už mate deti možno len budete mať , chcete aby to mali okolo seba? chcete aby to bolo ,,normalne“ ?? aby v tom vyrastali ? Tak im dajte potom rovno navyber , počuj moj maly , možeš sa rozhodnut skym budeš spavat , je to prirodzene musiš sa len rozhodnut čo je pre teba lepšie a čo ta pritahuje … AHAHAAAA pokrytci

  Reply
  • 30. júna 2017 at 16:03
   Permalink

   Chcem hlavne aby sa moje dieťa narodilo do mieru. Nie do utlačovania pre odlišnosť. Budem moje dieťa podporovať vo všetkom čo ho bude robiť šťastným, zdravým a múdrym človekom.

   Reply
 • 29. júna 2017 at 15:29
  Permalink

  To je príznačné ako poviete že „Feuerstein odhalil pokrytectvo“ a nedopoviete k celej kauze aj že vyvolal voči tej pekárni takú vlnu nenávisti aj vyhrážok smrťou, že kampaň radšej stiahol a označil ju iba za „experiment“. Zjavne odhalil niečo iné, nie pokrytectvo. Ale to sa vám nehodí do zafixovaného obrázku „prenasledovania kresťanov“ a „útokov na rodinu“.

  Reply
 • 29. júna 2017 at 14:49
  Permalink

  To snad fakt nemyslite vazne toto. Co je nechutne na prejave tolerancii? Vam to evidentne nic nehovori. Modlite sa radsej, ako to mate v nazve stranky a nesudte. Precitite pravost lasky. Takymito odpornymi clankami len delite ludi na tabory a sirite zlo. A to teda nie je krestanske.

  Reply
 • 29. júna 2017 at 12:04
  Permalink

  nechutní sú klérofašisti a pedofili

  Reply
 • 26. júna 2017 at 22:05
  Permalink

  Láska je láska. Každé náboženstvo sa myslím zhodne v tom, že láska je najdôležitejšia. Nie je to proti prírode, lebo sa takí narodili. Nie je to proti Bohu, lebo ich tak stvoril. Človek je človek nehľadiac na rasu, náboženstvo, orientáciu, ani nič iné. Nazval by niekto nechutným černocha či budhistu? Prečo sa skrátka všetci nemáme radi?

  Reply
  • 27. júna 2017 at 16:04
   Permalink

   Poviem to takto..precitaj si poriadne stary zakon a zistis ze je to proti Bohu..a proti prirode je to tez nakolko aj keby neviem ako chcely nemozu spolu splodit potomka..

   Reply
   • 29. júna 2017 at 13:25
    Permalink

    Keby si si stary zakon poriadne precital ty, tak vies, ze homosexualita je taky isty hriech ako nosenie zmiesanych latok a jedenie bravcoveho, co predpokladam robis pravidelnejsie nez ja mam analny sex. Okrem toho „miluj blizneho svojho“, na to vy krestania radi zabudate…

    Reply
   • 29. júna 2017 at 16:21
    Permalink

    ak by sa vsetci riadili podla stareho zakona, tak by 99% Slovakov musela byt ukamenovana.

    Reply
   • 29. júna 2017 at 20:32
    Permalink

    Príroda, hormóny, vývin zariadili existenciu homosexuality, nie je to výber či výmysel. Aj medzi zvieratami sa takýto jedinci nájdu a často tvoria páry. A vzhľadom na enormný nárast populácie na Zemi si myslím, že príroda vie čo robí.

    Reply
  • 27. júna 2017 at 18:38
   Permalink

   Treba si prečítať encikliku Boh je láska od pápeža Benedikta XVI., ak chcete vedieť ako katolícka Cirkev chápe lásku. V slobodnej spoločnosti každý môže vyjadriť svoj názor. Ja mám hrôzu z toho, že niekto nám katolíkom chce zakázať mať a vyjadriť slobodne názor a žiť podľa neho. To nám zakazovali komunisti. Teraz to chcú robiť nadnárodné spoločnosti. Aj toto je diktatúra!

   Reply
   • 29. júna 2017 at 20:27
    Permalink

    Váš názor plne beriem a v žiadnom prípade ho nechcem ani nemôžem zakázať. Len som chcela povedať že podľa mňa najviac záleží na láske, lebo podľa mňa je akákoľvek láska lepšia ako konflikt či vojna. Komunisti zakazovali názory nielen Vám a samozrejme že to bolo zlé. A neviem či priamo diktatúra, no niektorí katolíci majú k ateistom povedzme narážky, posmešky a aj tak sa to snažím brať ako formu názoru. Nechcem sa hádať, len poukázať na dôležitosť mieru.

    Reply
  • 30. júna 2017 at 1:59
   Permalink

   laska je laska ? ok … boh vytvoril dualitu , dva protipoly ktore sa pritahuju a doplnaju jeden druheho aby to fungovalo v rovnovahe , tak je to zkonštruovane , je to choroba , nepotrebuju podporu , potrebuju pomoc a liečenie … nevidno že im to akosi nepasuje doseba? že niesu tak skonštruovani? čo ich deti? ako sa budu vyvíjat v takej ,,rodine“ ??? budu mat prebytok jednej energie ,mužskej alebo ženskej … ja by som to povedal tak , mali by sme to tolerovat , tolerovat že su chori , nie tolerovat že je to ,,normalne“ a pozdvihovať ich do nebies , že sme na vas hrdi že si to robite do zadočku … len tak dalej , podporme to 🙂 sama vidiš ako to znie …

   Reply
   • 30. júna 2017 at 15:50
    Permalink

    Takže taká „tradičná“ rodina je vždy lepšia a môže deti biť, zneužívať, zanedbávať ale vždy je to lepšie ako nejaká slušná homosexuálna rodina alebo detský domov? Podľa mňa záleží viac na správaní človeka ako na orientácii. Ako choroba nie je braná od roku 1973. Musím povedať, že sa mi tiež nepáči prehnaná propaganda zo strany médii na podporu homosexuálov, niekedy je menej viac. Ale od môjho tvrdenia, že akákoľvek láska je lepšia ako vojna
    neupustím.

    Reply
 • 26. júna 2017 at 13:25
  Permalink

  Je úsměvné, jak náboženství dokáže zfanatizovat lidi. Jak kdybyste byli něco víc…
  Možná, že kdybyste SKUTEČNĚ DUCHOVNĚ ROSTLI, došlo by vám, že zbavit se vynášení soudů je podstatnější, než 24 hodin denně klečet na kolenou. Všichni jsme si rovni. A až jednou opustíme fyzické tělo, tak jediné, na čem bude záležet, bude to, jak jsme se chovali jeden k druhému a jak moc jsme milovali.
  Takže mí drazí pomatení přátelé, Bůh vás do nebíčka nevezme jen proto, že žerete mekáče a nelíbí se vám duha na obalu. 😀

  Reply
  • 26. júna 2017 at 17:16
   Permalink

   Vzájomná láska je najdôležitejšia. Avšak v pravde. Inak sa to nedá. http://www.incamminoconmaria.it/slovacco-39.html Páči sa mi jedna liturgická modlitba: Pane daj, aby som našiel pravdu a keď ju nájdem, tak, aby som je ešte viac hľadal. Tuším, že je to od sv. Augustína.

   Reply
 • 26. júna 2017 at 12:29
  Permalink

  choďte do riti vy nenávistní pokrytci… je mi z vás zle… nie som gay, mám všetky sviatosti, ale do kostola nechodím, a je mi na zvracanie, aké nenávistné kurvy ste… plná huba lásky k blížnemu, ale šírite samú nenávisť a odsúdenie… kresťanstvo má s islamom viac spoločné (toho negatívneho) ako sa zdá…

  Reply
 • 26. júna 2017 at 12:06
  Permalink

  Dúfam, že som pochopil správne, že to „Nechutné“ v titulku patrilo druhej časti: „kresťania vyzývajú na bojkot.“ A taktiež dúfam, že portál modlitba.sk nasleduje pápeža Františka, ktorý niekoľko krát zopakoval: „Kto som, aby som ich súdil?“ a taktiež uznáva aspoň základné učenie Ježiša Krista o láske, porozumení a tolerancii.

  Reply
 • 26. júna 2017 at 11:49
  Permalink

  Mať problémy katolíkov a prezidentov plat.

  Reply
 • 26. júna 2017 at 11:35
  Permalink

  Takéto nenávistné a homofóbne články sú od „milujúcich osôb“ nechutné

  Reply
 • 26. júna 2017 at 11:26
  Permalink

  Nevidim na tom naozaj nic nechutne. Nechutne je tlacit niekomu donekonecna svoje rozpravkove bachorky, vyjadrovat sa ku veciam o ktorych neviem nic a ututlavat pedofiliu a ine excesy vo vlastnej organizacii 😉

  Reply
  • 29. júna 2017 at 13:00
   Permalink

   Treba sa najprv dobre informovať a potom písať. Ako je to vo Svätom Písme: „aj keby si tĺkol hlupáka v možiari, nepodarilo by sa ti vytĺcť z neho hlúposť.“ Preto je zbytočné sa baviť s niekým kto do nekonečna opakuje vlastné výmysly a nič nevie o katolíckej Cirkvi. A povedal by som, že to ani nechce vedieť, lebo by potom nemalo do koho kopať.
   Ako je to v 1 Kor 13?

   Reply
 • 26. júna 2017 at 10:21
  Permalink

  Konečne niekto rieši podstatné problémy dnešného sveta! Gratulujem.

  Reply
 • 26. júna 2017 at 9:39
  Permalink

  neviem co je na tom nechutne. mne pride nechutne zneuzivanie maloletych knazmi napriklad. omnoho viac ako toto.

  Reply
 • 26. júna 2017 at 8:55
  Permalink

  Ak je na tom niečo nechutné, tak jedine samotné hranolky. Sme v 21. storočí, nie v stredoveku, kedy boli „nevyhovujúci“ jedinci utláčaní. Omnoho nebezpečnejší, než gay pride hranolky je pán Feuerstein a jemu podobní „evanjelizátori“ – ľudia s veľkým bohatstvom a obrovským vplyvom, ktorý využívajú na manipulovanie svojich nekritických ovečiek.
  Predpokladám, že keby McDolan uviedol do ponuky „kresťanské hranolky“, reakcia by bola diametrálne odlišná.

  Reply
 • 25. júna 2017 at 12:59
  Permalink

  nechutné: bigotni krestania sa seru kazdemu do života aj ked najvecsie percento pedofilov je medzi farami ale vadi im ked si niekto prejavuje lasku, tu, ktorej maju vzdy plnu hubu

  Reply
  • 26. júna 2017 at 13:20
   Permalink

   Odkiaľ ste zobrali tú štatistiku o pedofiloch? Ja som čítal iné štatistiky asi by vás to prekvapilo. Ak je niekto nahnevaný nech si dá poradiť a porozparcavsa z niekým. Písať urážky na internet je veľmi nezrelé správanie a určite Vám to nepomôže. Čo tak, keby ste sa šli vyspovedať . Určite by sa Vám uľavilo. Hnev škodí zdraviu a spôsobuje aj vrásky na tvári. Ak poznáte nejakého pedofila, choďte mu to osobne povedať. Ak nepoznáte, je lepšie mlčať než šíriť klamstvá. Už to, že existujete je znakom, že ste milovaný. Odpovedzte na dar života, ktorý ste dostali zadarmo, láskou a úsmevom. Prajem Vám nádherný deň plný dobra a požehnania!

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *