Zdravas‘, Kráľovná, matka milosrdenstva

Zdravas‘, Kráľovná, matka milosrdenstva;
život náš i sladkosť a nádej naša, zdravas‘.
K tebe voláme, hriešni synovia Evy,
v tomto sĺz údolí stenajúci, plačúci.

A preto teda, Orodovnica naša,
obráť k nám tie svoje premilosrdné oči.
A nám Ježiša, ktorý je požehnaný
plod života tvojho, tam vo večnosti ukáž.

Ó milostivá a nad všetky pobožná,
ó presladká Panna, Matka Božia Mária.

32 thoughts on “Zdravas‘, Kráľovná, matka milosrdenstva

 • 21. apríla 2023 at 6:06
  Permalink

  Panna Mária uzdrav môjho syna.Navrať ho späť k tebe.

  Reply
 • 9. júna 2022 at 13:48
  Permalink

  Zwykle, zanim życie wręczy nam swoje najwspanialsze prezenty, owija je starannie w największe przeciwnosci losu… – Richard Paul Evans

  Reply
 • 18. mája 2022 at 15:22
  Permalink

  The acceptance of video submission sites similar to YouTube is rising at a steady pace. Films are regarded as to become efficient means to place forth an idea, expertise entertainment, convey information, and in some cases advertise and market products. Undeniably, you are able to achieve video success with the right information and quality work. You too can boost YouTube views in your films and improve your net presence even when faced with rough competition. http://www.piano.m106.com

  Reply
 • 8. mája 2022 at 10:21
  Permalink

  Zdravas Mária, Matka milosrdenstva, ďakujem Ti za všetky moje vypočuté prosby.
  Ďakujem Ti, že som sa mohla zúčastniť ďakovnej púte k sv. otcovi, ďakujem Ti za všetkých ľudí, ktorých som stretla. Prvýkrát som zistila, aký krásny je svet, keď sa ľudia milujú.

  Reply
 • 13. februára 2022 at 20:31
  Permalink

  Svätá Mária prosím ťa o moje uzdraveniie ďakujem pekne.

  Reply
 • 9. decembra 2021 at 23:45
  Permalink

  Drahá Matka Božia, nájdi ma prosím ,zhliadni na mňa hriešnu a vypros mi U svojho syna Ježiša Krista vyliečenie z tejto hroznej choroby,aby som Ta mohla chváliť a velebiť po všetky dni môjho života Amen !

  Reply
 • 1. augusta 2021 at 0:54
  Permalink

  Svätá Panna Mária, prosím Ťa o orodovanie za našu zosnulú susedu Annu. Život jej nedoprial veľa radosti, o to viac nech je jej dopriané v nebeskom kráľovstve, o to Ťa s pokorou prosím. Amen.

  Reply
 • 1. marca 2021 at 7:11
  Permalink

  Matka ustavicnej pomoci,
  Prosim ta o uzdravenie tela,duse, ducha pre mojho syna, vyprosujem odpustenie milosrdenstvo pre mna a celu moju rodinu…
  Dakujem za tvoju pomoc nebeska matka…
  Z celeho srdca…

  Reply
 • 5. januára 2021 at 15:19
  Permalink

  Pre tých ktorý pochybujú či táto modlitba funguje áno funguje. Modlila som sa aby som po piatich rokoch našla prácu. Rok a pol už pracujem a v práci sa mi páči. Táto motlitba naozaj funguje. Ja som toho dôkazom.

  Reply
 • 6. decembra 2020 at 22:38
  Permalink

  Svätá Mária prosím ťa o zdravie so srdca veľmi pekne ďakujem.

  Reply
 • 9. apríla 2020 at 6:32
  Permalink

  Matka najdobrotivejsia ďakujem Ti za všetko čo si pre mňa doteraz urobila. Vkladám pod Tvoj ochranný plášť moju dcéru. Prosím daj jej duchovnú silu aby bola viac odvážna a nestratila vieru. Prosím aby si jej do cesty spolu so svätým Jozefom Tvojím ochrancom; priviedla dobrého partnera; nech pre moju sebeckosť v pozemkom živote nezostane sama. Láskavo vypočuj moju prosbu. Nech sklamanie, ktoré zažila, je poučením a štartom do nového života. Matka ustavičnej pomoci, verím v Tvoju pomoc a ďakujem.

  Reply
 • 16. februára 2020 at 22:35
  Permalink

  Panna Mária,matka nášho Pána Ježiša,orodovnica naša,prosím o pokoj duše a zdravie tela pre celú moju rodinu a o moju dcéru,aby sa začala správať tak,ako sa má správať kresťan,aby zanechala liberálne zmýšľanie a žila podľa božích prikázaní.

  Reply
 • 8. februára 2020 at 17:19
  Permalink

  Bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas, ktori sa k tebe utiekame.Panna Maria ,Matka milosrdenstva z celeho srdca ta prosim o tvoj prihovor u Tvojho Syna Pana Jezisa Krista za nase manzelstvo.Prosim ta modli sa za nas a prihovaraj sa , aby sa nase manzelstvo upevnilo a bolo preziarene svetlom od Nasho Pana.Bohu vdaka a chvala Panne Marii.

  Reply
 • 5. februára 2020 at 12:10
  Permalink

  Matka milosrdenstva, úpenlivo Ťa prosím za môjho vnuka Dominika, aby zmenil svoje správanie, urobil všetky skúšky a dokončil školu. Tiez prosím za môjho syna Ladislava, aby si našli k sebe cestu všetky jeho deti. Prosím o pomoc.

  Reply
 • 9. decembra 2019 at 21:24
  Permalink

  Drahá Panna Mária,naša Kráľovná , mocná Orodovnica za nás v nebi u svojho Syna, vrúcne prosím, žobrem o uzdravenie môjho synovca z onkologického ochorenia,za dobré výsledky z CT vyšetrenia, za dar zdravia, dary Ducha Svätého, Božích milostí pre chorého i celú rodinu, ktorí trpíme s ním a ťažko to nesieme…Mária, Ty naša nádej, ochrana vždy istá , oroduj za nás. Ďakujem zo srdca za modlitby.

  Reply
 • 27. augusta 2019 at 20:40
  Permalink

  Kráľovná, matka milosrdenstva, prosím Ťa za pokoj, za zdravie a lásku v našej rodine. Daj, aby sa manželove srdce otvorilo v láske ku všetkým, aby nenávisť bola konečne pošliapaná, aby sme mohli viesť lepší život s Bohom. Pomôž mi, prosím Ťa. Pán Boh zaplať.

  Reply
 • 4. novembra 2018 at 15:17
  Permalink

  Svätá Mária, prosím polož svoju milosrdnú ruku na hlavy všetkých, ktorí ťa úpenlivo žiadajú o lásku v tvojom srdci, prosím roztiahni svoj ochranný plášť nad všetkými, ktorí ťa hľadajú, ale zišli z cesty spásy. Prihovor sa u Ježiša za nás hriešnikov a daj nám silu a vôľu prekonať všetky prekážky v živote.
  Viem, že nie som príkladný človek, pomôž mi byť lepším.

  Reply
 • 23. júna 2018 at 22:29
  Permalink

  Zdravas Mária milosti plná, oroduj prosím u svojho presvätého syna Ježiśa Krista za uzdravenie mojej sesternice Evy z ťažkého ochorenia. Presvätá Matka Božia Ty si naša nádej a spása.
  Svätá Mária Matka božia pod Tvoju ochranu sa utiekame…
  Amen

  Reply
 • 23. júna 2018 at 22:17
  Permalink

  Zdravas Kráľovná Matka milosrdenstva, pod Tvoju stálu ochranu vkladám svojho syna. Chráň ho milostivo prosím pred zvodmi zlého, pomáhaj mu prosím v štúdiu a prihováraj sa za neho u svojho presvätého syna.
  Ave Maria gracia plena
  Amen

  Reply
 • 18. júna 2018 at 23:19
  Permalink

  Úpenlivo prosím Matka Milosrdenstva, orodovnica naša… Pomôž sa vyliečiť zo závislosti môjmu priateľovi, ktorý opäť pochybil a nezvládol svoju chorobu. Prosím bud mu oporou v ťažkých časoch, jeho seba nájdenia a seba prijatia. Amen.

  Reply
 • 18. mája 2018 at 23:17
  Permalink

  Za našu rodinu, manžela a syna,za súrodenca pre syna, za uzdravenie syna +++

  Reply
 • 18. apríla 2018 at 10:42
  Permalink

  Märia Matka milosrdenstva,ktebe sa obraciam a úprimne prosím o uzdravenie nemocného nenarodeného dieťaťka,ktoré má iba 22 týždňou,v lone matky,prosím ťa,ty vieš ,a poznáš diagnózu,pomöž,Matka ustavičnej pomoci,ak je to Boźia vôĺa,všetko vkladám do tvojho Nepoškvrneného srdca,pomôž,pomóž,nám,prosiaca rodina.

  Reply
 • 10. apríla 2018 at 23:31
  Permalink

  Svätá Panna Mária oroduj za nás u svojho syna a nášho Pána Ježiša Krista, aby sme sa dostali z dlžôb aby sme dokázali zabezpečiť potrebnú liečbu pre našu jedinú onkologický chorú dcérku. Ak by mal niekto záujem pomôcť nejakým spôsobom či už oblečenie dezinfekcie obuv vitamíny…. Budeme veľmi vďační dcérka má 7 rokov a má nádor v medzihrudi. Môj mail v prípade akýchkoľvek otázok [email protected]
  Pán Boh zaplať všetkým dobrým ľuďom+++

  Reply
 • 8. januára 2017 at 22:12
  Permalink

  Panna Mária, vypros uzdravenie mojej sestre, prosím
  sestra

  Reply
  • 20. septembra 2017 at 22:33
   Permalink

   Prosim o uzdravenie pre moju sestru Veroniku, Panna Maria vypros jej zdravie

   Reply
 • 19. decembra 2016 at 20:43
  Permalink

  Draha matka milosrdenstva,pomoz aj mne, k uzdraveniu ducha, duse tela

  Reply
 • 13. decembra 2016 at 12:35
  Permalink

  Svätá Mária pomôž mojej rodine úpenlivo ta prosím , oroduj za nás daj aby sa im darilo a ich srdcia boli dobré .Daj aby ich v živote sprevádzalo štastie , láska ti jediná mi vieš pomôcť a vieš ma pochopiť akú bolesť mám vo svojom srdci.Viem že aj ti si matka a mám nekonečnú lásku. Preto Kralovná naša ťa prosím o pomoc .

  Reply
 • 30. novembra 2016 at 14:30
  Permalink

  matka prosim za pokoj v rodine.nech vladne medzi nami laska a pokoj v dusi.

  Reply
 • 25. novembra 2016 at 21:43
  Permalink

  matka prosím ťa za obrátenie mojich deti k viere a môjho muža obrat od zlých návykov na tele i na duši,prosím pomôž amen

  Reply
 • 19. novembra 2016 at 22:53
  Permalink

  Svätá Mária pomocnica Kresťanov oroduj u Svojho Syna Ježiša Krista, ak je to božia vôľa uzdrav nás súrodencov. Zvlášť prosím za sestru moju milovanú Mariu, úpenlivo prosím o jej zdravie.
  Rozpamataj sa, najlaskavejsia Panna Maria že nebolo počuť, kto Ťa o pomoc prosil, alebo primluvu žiadal, že by si ho nevypocula. Aj ja veľkou láskou Ťa prosím vypočuj moju vrúcne prosbu….

  Reply
 • 19. novembra 2016 at 13:27
  Permalink

  matka prosim za obratenie syna, za jeho vieru,krestansku manzelku,za vyliecenei na tele a na jeho dusi,prosim ,neviem kad speje jeho zivot ,prosim pomoz.

  Reply
 • 12. novembra 2016 at 0:16
  Permalink

  Pochválený buď Ježiš Kristus! Úpenlivo prosím Matku milosrdenstva, oroduj za nás, aj za tých, ktorí nepoznajú Tvoju milosrdnú lásku. Ave Maria gracia plena…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *