Uzdravenie Dominika

Chcem sa s Vami podeliť o obrovský dar, ktorý dostal môj vnúčik od Pána Boha a Pána Ježiša prostredníctvom Ducha Svätého. Môj vnúčik Dominko je autista. Prestal rozprávať, keď mal jeden a pol roka.Teraz má päť rokov a nerozpráva. Pred nedávnom jeho rodičia zistili,že vie čítať a písať, aj keď ho nikto neučil.Podľa neho to ovláda už pol roka. Teraz komunikuje s rodičmi písomnou formou. Modlili sme sa za neho, aby Pán Boh urobil zázrak a ten zázrak prišiel: sám si číta knihy, rýchlejšie ako dospelý človek, píše a má veľké vedomosti a matematické schopnosti a úžasnú pamäť. Touto cestou sa chcem poďakovať aj v mene jeho rodičov za tento úžasný zázrak Pánu Bohu, Pánu Ježišovi, Panne Márii,Svätému Jánovi Pavlovi II., ku ktorým sme sa denne modlili. Ďakujem všetkým priaznivcom, ktorí sa za Dominka modlili. Chcem týmto svedectvom povzbudiť všetkých rodičov, ktorí majú autistické  dieťa, aby nestrácali nádej.Pán Boh je láska a miluje všetky deti rovnako a robí zázraky,len treba veriť. Ďakujem za to, že som sa mohla s Vami podeliť o túto Božiu lásku.

Vlasta Dobiasová

2 thoughts on “Uzdravenie Dominika

 • 31. januára 2020 at 23:56
  Permalink

  Duch Svätý, prosím o dary poznania a viery pre syna Jozefa, aby pochopil zmysel života a miloval ľudí. Pán Boh zaplať! Pochvalený buď Pán Ježiš Kristus!

  Reply
 • 24. júla 2017 at 7:48
  Permalink

  Nech je zvelebeny nas Drahy Boh a Pan! Dakujem sv.Janovi Pavlovi II.za orodovanie a tiez prosim o dalsie milosti pre celu rodinu! Prosim aj sv.Gerarda, svateho ochrancu deti a mamiciek o ochranu. Dakujem Duchu Svatemu – ktory rozdeluje dary kazdemu, kto v Neho veri a som presvedcena, ze toto je len „zaciatok“ 🙂 Panna Maria, stoj pri nich tiez nadalej! Dakujem. Amen

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *