Sv. Rita, patrónka nemožného

Svätá Rita z Cascie bola pokorná a svätá žena, ktorá žila v 15. storočí. Počas života i po smrti sa silnou príhovornou modlitbou prihovárala za tých, ktorí to najviac potrebovali.

Po smrti na tuberkulózu spájali sv. Ritu takmer okamžite s viacerými zázrakmi. Spisovateľ Bert Gezzi napísal: „Tri dni po jej smrti Doménico Angeli, notár z Cascie, zaznamenal hneď jedenásť zázrakov. Odvtedy je všeobecne známa ako zázračná príhovorkyňa s nespočetnými zázrakmi, ktoré sa dejú na jej príhovor, najmä vo veľmi ťažkých, zvláštnych a dokonca nemožných situáciách. Napriek tomu bola Rita oficiálne kanonizovaná až v roku 1900. Udiali sa tri úžasné zázraky, ktoré pripravili cestu pre jej kanonizáciu, dokazujúc, že ​​veriaci sa bez pochybností môžu modliť k tejto mocnej svätici. Tu sú spomínané tri zázraky, tak ako sú uvedené v oficiálnom dekréte o kanonizácii.

Prvý zázrak hovorí o príjemnej vôni vychádzajúcej z ostatkov svätice. Tento jav potvrdili mnohí svedkovia a tiež dôveryhodná tradícia, takže pochybnosti o tejto skutočnosti by boli absurdné. Navyše nie je možné uviesť prirodzenú príčinu vône vychádzajúcej z jej tela. Tento zázrak je doložený výskumom, ktorý spracovali tí najkvalifikovanejší odborníci. Okrem toho sa táto vôňa rozptyľuje spôsobom, ktorý presahuje bežné zákony prírody. Preto sme presvedčení, že vôňa má pôvod v božskej intervencii.

Ďalším zázrakom sa stala Elizabeth Bergaminiová, mladá dievčina, ktorej hrozila strata zraku kvôli kiahňam. Lekári skonštatovali, že stav dieťaťa je tak závažný, že lekárska veda nemá naň žiaden prostriedok. Rozhodli sa vziať ju preto do augustiniánskeho kláštora v Cascii a v bolesti a žiali prosili svätú Ritu za svoju dcéru, ktorej slepota sa medzitým vážne rozvinula. Po príchode do kláštora bolo dieťa oblečené v šatách rehole na počesť sv. Rity. O štyri mesiace neskôr vykríkla Elizabeth, že vidí. Spolu so sestrami okamžite začala ďakovať Bohu, ktorý vykonal zázrak skrze sv. Ritu.

Tretí zázrak sa stal Cosimo Pelligrinimu, trpiacemu chronickou katarálnou gastroenteritídou a hemoroidným postihnutím v takom rozsahu, že neexistovala žiadna nádej na uzdravenie. Vrátil sa v jeden deň z kostola, a bol tak oslabený svojou neznesiteľnou chorobou, že sa ocitol blízko smrti. Lekári, ktorí boli k nemu privolaní, mu nariadili, aby prijal posledné pomazanie. A to aj prijal. Keď ležal v posteli v agónii smrti, zrazu sa mu zazdalo, že vidí svätú Ritu, ako ho pozdravuje. Následne po tomto videní sa mu vrátila sila a chuť do jedla a vo veľmi krátkom čase dokázal robiť prácu s mladíckou silou, hoci bol už niekoľko rokov dôchodcom. Mal totiž 70 rokov.

 

Tu je tradičná modlitba k svätej Rite za príhovor v nemožných situáciách

Ó, svätá patrónka núdznych, svätá Rita, ktorej prosby Boh takmer nikdy neodmietne. On ťa vďaka tvojmu vnútornému bohatstvu obdaroval mnohými milosťami a preto ťa nazývame Pomocníčkou v bezradnosti a v neriešiteľných situáciách. Svätá Rita, tak pokorná, čistá, ponižovaná, trpezlivá, ty si tak plná útrpnej lásky k ukrižovanému Ježišovi, ktorý ti dopraje všetko, čo od neho žiadaš, a kvôli ktorému sa všetci s istotou obraciame na teba. Skloň sa k našej prosbe a v mene tvojho ctiteľa a prosebníka ju predostri pred Boží majestát. Buď k nám štedrá tak, ako si aj vždy bola v toľkých nádherných prípadoch. Pre väčšiu slávu Boha, pre šírenie úcty k Tebe a pre útechu tých, ktorí ti dôverujú.

Sľubujeme ti, že ak nám Boh udelí tú milosť, o ktorú tu prosíme, budeme ti preukazovať svoju priazeň, budeme ťa  chváliť a navždy ti spievať piesne chvál. Spoliehajúc sa na tvoje zásluhy a mocný príhovor pred Ježišovým Najsvätejším Srdcom ťa prosíme, aby si nám vyprosila tieto milosti [tu povedzte, o čo prosíte]. Oroduj za nás, svätá Rita, aby sme sa stali hodnými Kristových prisľúbení.

 

Prečo sa svätia ruže sv. Rity?

Jedna z legiend hovorí, že v treskúcej zime roku 1457, už ako ťažko chorá, sv. Rita poprosila spolusestru o ruže a figy. Tá sa na prekvapenie všetkých vrátila s kvitnúcimi ružami a zrelými figami. V augustiniánskych komunitách sa vždy na jej sviatok, 22. mája, svätia Ruže svätej Rity.

Daľšia legenda dopĺňa informácie, že onou spolusestrou bola príbuzná sv. Rity, ktorú poprosila, aby zo záhrady jej domu priniesla ruže a figy. Príbuzná skutočne v strašnej zime našla v záhrade dve rozkvitnuté ruže a jednu zrelú figu. Figa bola symbolom jej manžela a dve ruže symbolom ich dvoch synov.

 

237 thoughts on “Sv. Rita, patrónka nemožného

 • 10. septembra 2023 at 16:09
  Permalink

  Prosím ťa Svätá Rita o tvoju pomoc v mojej duševnej chorobe aby som prestal hresit a žil podľa Božieho zákona a nakoniec mohol sláviť Boha na večnosť, za všetko Ďakujem

  Reply
 • 28. augusta 2023 at 8:28
  Permalink

  Svätá Rita, prosím Ťa o záchranu nášho vzťahu s mojou manželkou Majkou nech sme spolu štastní a všetko sa pomaličky dá do poriadku. Verím a ĎAKUJEM Ťi

  Reply
 • 18. augusta 2023 at 19:23
  Permalink

  Sv.Rita, prosím o uzdravenie duše môjho kamaráta. Prosím, nech sa odpúta od nezdravého vzťahu, v ktorý slepo verí.
  Ďakujem

  Reply
 • 16. augusta 2023 at 21:54
  Permalink

  Sv. Rita, veľmi Ťa prosím, pomôžu mojim deťom, synovi a dcére nájsť si k sebe cestu, zlepšiť ich vzájomný vzťah, aby sa mali radi a rešpektovali sa. Z celého srdca ďakujem.

  Reply
 • 15. augusta 2023 at 10:10
  Permalink

  Sv. Rita prosím o uzdravenie môjho otca z ťažkej choroby. Prosím prihováraj sa u nášho Pána za telesné uzdravenie otca a za duchovnú silu pre mňa a maminu. Amen

  Reply
 • 8. augusta 2023 at 16:58
  Permalink

  Sv.Rita,patronka nemožného,prosim Ta o pomoc,aby ma prestala bolieť ruka.Vdaka sv.Rita.

  Reply
 • 8. augusta 2023 at 16:37
  Permalink

  sv.Rita, mocná orodovníčka, zo srdca Ti dakujem,ze si mi vždy pomohla,ked som Ta vzývala o pomoc.Teraz znova prosím o Tvoj mocný príhovor,pomôž mi nájsť dobrú,trvalú,kludnejšiu prácu,v ktorej by som bola spokojná. Vdaka Ti sv.Rita.Nech je pochválený Pán.

  Reply
 • 28. júla 2023 at 19:04
  Permalink

  Sv.Rita prosím Ta o pomoc pri hladaní novej práce.Zo srdca Ta prosím, vypros mi dobru prácu, vhodnu pre mna, ktorú by som zvládla a bola spokojná.Vdaka Ti sv.Rita, Si predsa patronka nemožného….

  Reply
 • 27. júla 2023 at 22:12
  Permalink

  Sv. Rita, úpenlivo a s pokorou ťa prosím, daruj zdravie mojej dcérke, ktorá strašne trpí kvôli ekzému. Predostri túto moju prosbu pred Nebeského Otca.
  Nech je zvelebený Pán

  Reply
 • 27. júla 2023 at 22:04
  Permalink

  Sv. Rita, patrónka nemožného, úpenlivo a s pokorou ťa prosím za zdravie mojej dcérky, ktorá strašne trpí kvôli ekzému. Prosím, predostri túto moju prosbu pred Nebeského Otca.
  Nech je zvelebený Pán

  Reply
 • 14. júla 2023 at 23:01
  Permalink

  Sv.Rita,dakujem za manzela a prosim o dar dietatka,za potenciu pre manzela

  Reply
 • 11. júla 2023 at 19:29
  Permalink

  Sv. Rita, veľmi Ťa prosím.. za negatívny výsledok z vyšetrenia. PBZ

  Reply
 • 7. júla 2023 at 18:14
  Permalink

  Svatá Rita, prosím o pomoc v mojej neriešiteľnej situácii. Verím v Teba, doverujem ti!

  Reply
 • 26. júna 2023 at 16:18
  Permalink

  Svätá Rita, prosím o uzdravenie môjho otca Jaroslava z ťažkej choroby.

  Reply
 • 26. júna 2023 at 15:15
  Permalink

  Predrahá sv. Rita, ďakujem Ti za všetky moje vyslyšané prosby, ..prosím , aby mi priateľ odpustil a zabudol na to , že som mu z lásky k nemu ublížila…bola som žiarlivá..a aby som v jeho očiach bola mu opäť blízka a láskavá
  Ďakujem

  Reply
 • 5. júna 2023 at 16:33
  Permalink

  Prosím o modlitbu na môj úmysel.PBZ

  Reply
 • 16. mája 2023 at 19:01
  Permalink

  Sv. Rita vráť našej neterke Livke plnohodnotný život a uzdrav ju

  Reply
 • 8. mája 2023 at 16:03
  Permalink

  sv. Rita, prosím o príhovor, požehnanie – dar dieťaťka. Veľmi túžime stať sa rodičmi a nedarí sa nám. Prosííím pomôž!

  Reply
  • 16. mája 2023 at 7:34
   Permalink

   Dobrý deň, p.Lenka, pozrite stránku http://www.plodar.sk
   Nájdete tam kresťanských lekárov, ktorí vám môžu pomôcť k bábätku.
   Nech vás na príhovor sv.Rity Pán žehná!

   Reply
 • 16. apríla 2023 at 21:50
  Permalink

  Prosím sv. Rita za zdravie pre Imra. Veľmi trpí. Na zlpšenie zdravot.stavu nieje nádej. Prosím o zázrak

  Reply
  • 23. mája 2023 at 8:17
   Permalink

   Sv. Rita prosím na tvoj mocný príhovor za uzdravenie a oslobodenie od všetkého zla pre Vlastimila.

   Reply
 • 13. apríla 2023 at 9:12
  Permalink

  Sv.Rita,prosím pomôž mojej dcére Petre pri skúške osviet jej rozum a daj jej silu ,aby to zvládla..pan Boh zaplať

  Reply
 • 9. januára 2023 at 17:11
  Permalink

  sv.Rita,prosím ťa.prihovor sa za Evku.Tvoj príhovor je mocný.Dakujem ti.

  Reply
  • 28. februára 2023 at 21:15
   Permalink

   Drahá sv.Ritapoprosim o príhovor u nášho nebeského Otca za uzdravenie brata Jána, buď mu vo svojom trápení na tele a duši svojou silou…nech je chválene tvoje meno naveky.

   Reply
  • 4. marca 2023 at 21:25
   Permalink

   Sv.Rita prosím Ťa o pomoc pre moju rodinu,za uzdravenie všetkých zranení telesných i dusevnych v mojej rodine a za pokoj a lásku i porozumenie v našej rodine.Vďaka Ti sv.Rita za vyslyšanie mojej prosby.

   Reply
 • 8. januára 2023 at 14:00
  Permalink

  Svata Rita prosím Ta o pomoc,aby sa mi darilo v práci nakoľko mám okolo seba zlých ľudí,ktorí mi nedajú dýchať.AMEN

  Reply
 • 28. decembra 2022 at 23:34
  Permalink

  Draha Svata Rita,prosim o uzdravenie Janka,aby sme mohli mat babatko.

  Reply
 • 17. decembra 2022 at 1:04
  Permalink

  Predrahá sv.Rita, ďakujem Ti za všetky moje prosby, a znova Ta prosím o ochranu mojej krehkej povesti…som veľmi slabá a nedokážem odolať pokušeniam prosím ochraňuj ma od všetkého zlého, prosím nech dotyčná osoba mlčí a nechá si tajomstvá pre seba
  Ďakujem ❤

  Reply
 • 6. októbra 2022 at 19:34
  Permalink

  Sv.Rita,prosím Ta o pomoc, o požehnanie v mojej práci, za dobré vzťahy medzi kolegami a aby sa už konečne šťastlivo vyriešila celá táto komplikovaná situácia týkajúca sa mojej práce. Tiež Ťa prosím, aby si mi pomohla aj v ďalšej ťažkosti, o ktorej vieš….. prosím premen túto záležitosť na taku, aká bola predtým, ešte krajšiu.Vdaka sv.Rita…..zo srdca Ti ďakujem za všetky vyslyšané prosby. Ty naozaj počuješ,oroduješ, pomáhaš.Vdaka.Amen.Amen.Amen.

  Reply
 • 4. októbra 2022 at 5:29
  Permalink

  Ďakujem Ti sv.Rita, za vyslyšanie všetkých mojich prosieb..a hanbím sa pred tebou, ale neviem odolať pokušeniam…prosím daj mi silu odputať sa od toho…prosím urob zázrak a ukončí to prosím
  Ďakujem

  Reply
 • 3. augusta 2022 at 10:17
  Permalink

  Svatá Rita ,prosím pomož vylieč ma s Tetanie PP a uzkosti ,zbav ma prosim choroby!Prosím ta vylieč moje telo,ozdrav moje bunky ,polož svoje ruky na mna a uzdrav ma skrze tvoju lasku.Vyhoď všetko, čo by vo mne nemalo byť. Oprav, čo je rozbité. Odstráň všetky neproduktívne bunky. Otvor všetky zablokované tepny a žily a obnov poškodené oblasti. Odstráň všetky zápaly a vyčisti akúkoľvek infekciu.Nech teplo Tvojej liečivej lásky prejde mojím telom, aby obnovilo nezdravé oblasti, aby moje telo fungovalo tak, ako ho Pán Boh stvoril.AMEN

  Reply
  • 5. augusta 2022 at 20:10
   Permalink

   Svätä Rita, pomocníčka v bezvýchodiskových situáciách, vrůcne Ťa prosím, uzdrav môjho syna Tomáša na tele a na duši. Nech sa objaví znovu úsmev na jeho tvári, nech nájde zmysel života . Zbav ho pocitu strachu a beznádeje. Prosím, vyslyš naše modlitby, Dotkni sa svojou nehynúcou láskou jeho oslabených orgánov a daj mu dostatok sily niesť kríž a bojovať so zákernou chorobou. O to Ťa prosím skrze Krista nášho Pána Amen

   Reply
   • 28. septembra 2022 at 21:24
    Permalink

    Sv. Rita, zázračnica, prosím Ťa za mňa a za moju rodinu: za pokoj a zdravie telesné i duševné a za ochranu od zlého a od síl ktoré nepochádzajú od Ducha svatého, za manžela a za požehnanie v práci. Ďakujem.

    Reply
 • 26. júla 2022 at 20:01
  Permalink

  Svätá Rita, nikdy som ta neuctievala, a som veľmi hriešna, ale i tak ta veľmi prosím, vypros pokoj a uzmuerenie medzi mojimi rodičmi a mojim manželom. Veľmi ma to psychicky vyčerpáva, ťaží, trápi. Neviem, čo robiť, ale viem, že Bohu je všetko možné.
  Prosím, aby Boh urobil zázrak aj v našich vzťahoch a rodinách. Budem ta uctievať. Ďakujem…

  Reply
 • 21. júla 2022 at 9:23
  Permalink

  Svätá Rita veľmi Ťa prosím o uzdravenie z psychickej choroby a nespavosti a pokoj v nasom dome. Uzdravenie mojho muza z tyranstva , mamonárstva . Viem,že mi pomôžeš a preo Ti vrúcne ďakujem. Pozdrav odo mňa nášho Pána a Pannu Máriu.

  Reply
  • 26. marca 2023 at 15:43
   Permalink

   Svätá Rita,zo srdca Ta prosim o milost pre brata Sebastiana.

   Reply
 • 16. júla 2022 at 20:35
  Permalink

  Sv.Rita,prosím Ta pomôž,nech ma ocino vsetky vysledky boli v poriadku,a aby ho operácia štastlivo dopadla,nech znova chodí.Vdaka sv.Rita,vdaka za vyslyšanie prosby.Amen.

  Reply
 • 12. júla 2022 at 8:30
  Permalink

  Sv.Rita prosim Ťa vypros moju prosbu za vnuka Janika ,ktorý je autista a podstupuje lekarskymi vyšetreniami aby rodičia ,lekári a sestry našli pri nom pokoj a trpezlivosť Nech chvalene tvoje meno naveky❤❤❤❤

  Reply
 • 8. júla 2022 at 14:23
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa uzdrav ma z tetanického syndrómu, o ktorom lekári hovoria, že je neliečiteľný. U Boha je všetko možné. Nech je oslávené tvoje meno naveky.

  Reply
 • 8. júla 2022 at 14:19
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa uzdrav ma z tetanického syndrómu, depresií a úzkostí. Nech je oslávené tvoje meno naveky.

  Reply
 • 26. júna 2022 at 1:03
  Permalink

  Sv Rita , prosim za jediny povzdych . Prosim o pomoc pri panickych atakoch nech mam silu postarat sa o svoje deti . Bohu vdaka za vyslisanie prosieb prosim ochranujte celu moju rodinu

  Reply
 • 19. júna 2022 at 18:12
  Permalink

  Sv.Rita poprosím za príhovor u nášho Otca za uzdravenie mamky Nech je požehnane tvoje meno.

  Reply
 • 22. mája 2022 at 19:46
  Permalink

  Sv. Rita prosím Ťa o vyslyšanie a pomôž mi … PBZ

  Reply
 • 12. mája 2022 at 14:36
  Permalink

  Svätá Rita, prosím Ťa uchráň našu rodinu od rozpadu. Zo srdca
  Erika

  Reply
 • 10. mája 2022 at 6:39
  Permalink

  Sv.Rita, vždy si mi pomohla keď som Ťa prosila o pomoc, prosím , pomôž mi i dnes, vypros mi dar Ducha Sv., Ty najlepšie vieš čo ma čaká, prosím oroduj za mňa a za moje deti.
  PZP

  Reply
 • 23. apríla 2022 at 20:31
  Permalink

  The style that you write make it really trouble-free to read. And the design you use, wow. Its a really good combination. And I am wondering what is the name of the template you use?

  Reply
 • 28. marca 2022 at 4:40
  Permalink

  Sv.Rita, velmi ťa prosím, pomóž mi v mojej chorobe, daj mi silu PBZ

  Reply
 • 26. marca 2022 at 19:17
  Permalink

  Sv.Rita prosim Ťa za uzdravenie Maxika ktorý sa prave narodil a bojuje na Jyske.Ďakujeme za vyslyšanu prosbu❤

  Reply
 • 13. marca 2022 at 13:21
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa o moje uzdraveniie ďakujem pekne.

  Reply
 • 6. marca 2022 at 0:00
  Permalink

  Ďakujem z celého srdca Ti sv. Rita, za všetky moje vyslyšané prosby,prosím naďalej o tvoju ochranu a požehnanie vo veciach o ktoré Ťa s pokorou prosím ..

  Reply
 • 26. februára 2022 at 13:56
  Permalink

  Svätá Rita, úpenlivo prosím o uzdravenie a zachovanie pri živote môjho snúbenca, aby sme sa v láske stretli a prežili spoločne zvyšok našich životov.

  Reply
 • 30. januára 2022 at 23:08
  Permalink

  Draha Svata Rita, chcem sa Ti z celeho srdca podakovat za najvacsi dar akym si nas pozehnala a to je dietatko, dar bozi, ktore nosim pod srdcom. Prosim Ta z celeho srdca, aby som ho donosila v zdravi aby vsetky vysledky boli v poriadku a aby som porodila najvacsi dar aky clovek moze mat a to je dieta bozie aby bolo zdrave nase dietatko. Velmi ho lubime.

  Reply
 • 23. januára 2022 at 11:15
  Permalink

  Sv.Rita,patronka nemožných vecí,som zúfala, z celého srdca Ťa prosím o Tvoj mocný príhovor,aby sa obnovili pekné vzťahy, velmi Ta prosím aj za brata,aby si našiel dobrú prácu a za ocina,aby ho operovali a aby to všetko dobre dopadlo.Vdaka Ti sv.Rita.

  Reply
 • 11. januára 2022 at 13:04
  Permalink

  Ďakujem Ti sv. Rita, za vyslyšane moje prosby, a prosím Ťa naďalej o ochranu mňa a mojej rodiny, Zvlášť prosím o ochranu vo veciach o ktorých vieš iba Ty..ďakujem❤

  Reply
 • 10. decembra 2021 at 9:53
  Permalink

  draha svata Rita,ja som ta este neziadala o pomoc,robim to zo zufalstva dnes,prosim viacerich svatych,lebo som v tazkej situacii,prosim prispej aj ty svojou laskavou pomocou,aby som som sa vyliecila,aby vsetko odislo,prosim nenechaj ma samu v mojom biednom stave..

  Reply
  • 8. januára 2022 at 14:03
   Permalink

   Svata Rita prosim ta pomoz mi v mojim tazkom probleme s rodicmi prosim pomoz prihovor sa za mma Prosim pomoz.PBZ.

   Reply
 • 2. decembra 2021 at 20:27
  Permalink

  Sv.Rita, mocná orodovníčka zo srdca Ti ďakujem,že si pomohla,ked som Ťa prosila o pomoc.Znova prosím, prosím,prosím o Tvoj mocný príhovor, o Tvoju pomoc! Vypros mi milosť po ktorej tak veľmi túžim, o ktorej vieš.Vdaka Ti sv.Rita.Nech je pochválený Pán.

  Reply
 • 5. novembra 2021 at 11:37
  Permalink

  Sv.Rita prosim Ta za zdravie mojej dcerky Klaudiky aby sa uzdravila z diabetes , prosim Ta vyslis moju jedinu prosbu Zdravie pre moju dcerku.Predostri tuto prosbu pred Pana Jezisa Krista on Ta vzdy vypocuje a vyslisi tvoje prosby.Prosimm

  Reply
 • 4. novembra 2021 at 13:09
  Permalink

  Svätá Rita, úpenlivo ťa prosím o pomoc pre moju dcéru Emku pri skúške. Prosím ťa o jej zdravie, pokoj, rozvahu a psychickú pohodu pri skúškach. Ty, ktorá dokážeš pomôcť v neriešiteľných situáciách a si patrónkou študentov, pomôž jej a prihovor sa za ňu u Nášho Nebeského Otca. Nech je zvelebené Tvoje meno naveky. Vopred ti ďakujem za vyslyšanie mojej prosby.

  Reply
 • 26. októbra 2021 at 4:45
  Permalink

  Sv.Rita, prosím za zdravie tela i duše pre syna,a tiež pre celú rodinu❤PBZ

  Reply
 • 18. októbra 2021 at 8:23
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa pomôž mojej rodiny oslobodiť sa od zlého človeka, ktorý nám ubližuje už vyše piatich rokov. Takisto prosím za manžela o uzdravenie a aby netúžil po pomste voči tomuto človeku. Pomož mu na súde, aby zvíťazil.

  Reply
 • 20. septembra 2021 at 17:39
  Permalink

  Predrahá sv.Rita, úpenlivo Ťa prosím o milosť, aby mi manzel odpustil ..veľmi som ho sklamala..ďakujem

  Reply
 • 16. septembra 2021 at 4:55
  Permalink

  Sv.Rita, toĺko krát si mi už pomohla, prosím aj teraz, za dobré vysledky a za zdravie celej rodiny, ty vieš.❤Pan Boh zaplať

  Reply
 • 14. septembra 2021 at 23:01
  Permalink

  Svätá Rita, ďakujem ti za pomoc a vyslyšanie mojich prosieb. Verím ,že vďaka tvojmu orodovaniu môj ocko znáša boj s chorobou (ktorá ustupuje)a mamka je zdravá… Ďakujem aj za vyslyšanie prosby pre kamaráta … ktorý sa opäť teší z detičiek a manzelky..aj keď si ho Pán takmer povolal k sebe.

  Nech nájdu útechu u teba tí ktorí ju hľadajú a aj tí ktorí stratili všetku nádej.Tvoje meno budem oslavovať naveky.

  Reply
  • 1. novembra 2021 at 14:46
   Permalink

   sv Rita prosim Ta o zrak ,ci uz telesny ,ktory stracam ale aj o duchovny,prosim zhliadni na mna nehodnu a vypros mi milosti o ktore ta upenlivo prosim

   Reply
 • 10. septembra 2021 at 21:53
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa o zdravie dakujem pekne.

  Reply
  • 12. septembra 2021 at 19:03
   Permalink

   Sv.Rita prosim Ta,aby som zajtra vybavila na ortopedii vsetko dobre,aby moja mama mohla ist do Oazy,aby mohla chodit po takej tazkej operacii,vypros u Pana Jezisa Krista,aby zajtra vsetko dopadlo dobre.Doverujem v Tvoj prihovor a pomoc u samotneho Pana Boha.Marta

   Reply
 • 9. septembra 2021 at 7:43
  Permalink

  Drahá sv. Rita, prosím ťa o vyprosenie manžela podľa Božieho srdca.

  Reply
 • 22. augusta 2021 at 11:45
  Permalink

  Sv.Rita, prosím ťa za moje uzdravenie a za dobré výsledky výšetrenia , Bohu vďaka❤

  Reply
 • 21. augusta 2021 at 14:48
  Permalink

  Drahá sv.Rita celým srdcom ťa prosím vo svojích modlitbách za milosť úplného uzdravenia,obrátenia môjho chorého manžela Petra,Boh vie.Precitni prosim srdcom a prihováraj sa u Ježiša svojim mocným orodovaním za jeho uzdravenie❤❤❤Bohu vďaka za teba sv.Rita.Dôverujeme ti❤❤❤

  Reply
 • 19. augusta 2021 at 15:36
  Permalink

  Prosim ta sv Rita za moje uzdravenie za dobré výsledky z vysetrenia ktoré ma čaká zajtra z celého ❤️ďakujem Amen

  Reply
 • 15. augusta 2021 at 20:09
  Permalink

  Svätá Rita, prosím ťa o prihovor za všetky ženy, ktoré sa túžia stať matkami, nech im náš Pán požehná a naplní svojou milosťou. Amen

  Reply
  • 16. augusta 2021 at 17:37
   Permalink

   Pripájam sa k tejto prosbe sv. Rita. Prihovor sa za tieto ženy a naplň ich životy darom dieťaťa.
   Vďaka Ti

   Reply
 • 3. augusta 2021 at 14:44
  Permalink

  Prosím Ťa sv. Rita o tvoju ochranu, aby mi dcera odpustila a pochpila ma ..ďakujem❤

  Reply
 • 3. augusta 2021 at 14:40
  Permalink

  Ďakujem Ti sv.Rita za zlapšenie zdravotneho stavu mojho syna❤

  Reply
 • 1. augusta 2021 at 12:46
  Permalink

  Sv. Rita, ďakujem za pomoc a orodovanie!

  Reply
 • 3. júla 2021 at 22:57
  Permalink

  Svätá Rita, vypros Vladkovi, aby sa mu navrátil zrak. Aby neoslepol. Bohu vďaka.

  Reply
 • 24. júna 2021 at 10:34
  Permalink

  Svätá Rita, ďakujem za zlepšenie zdravotného stavu mojej mamy. Prosím pomáhaj aj naďalej.
  Nech je Pán oslávený naveky

  Reply
 • 22. júna 2021 at 11:58
  Permalink

  Svätá Rita, vrúcne prosím o príhovor za moju ťažko chorú mamu. Nech sa Pán nad ňou zľutuje a uzdraví ju. Tiež prosím za silu pre otca aby zvládol toto náročné obdobie.
  Vďaka Ti, nech je oslávené Tvoje meno a Božie milosrdenstvo naveky

  Reply
 • 12. júna 2021 at 9:41
  Permalink

  Sv Rita, dakujem za pomoc v mojej chorobe,nech je oslavene meno Panovo naveky

  Reply
 • 11. júna 2021 at 16:03
  Permalink

  Sv Rita veľmi ta prosím o moje uzdravenie❤️Amen

  Reply
 • 7. júna 2021 at 8:53
  Permalink

  Sv.Rita, veĺmi prosim o tvoju pomoc pred vyšetrenim, daj aby vsetko dobre dopadlo. Nech je oslávene meno Pánovo naveky,amen

  Reply
 • 3. júna 2021 at 6:51
  Permalink

  Sväta Rita z celého srdca ta prosím o vyliečenie môjho syna. Nech je oslávene tvoje meno naveky. Sláva otcu i synu i duchu svätemu amen.

  Reply
 • 2. júna 2021 at 23:14
  Permalink

  Sv Rita pros za mojo Dceru Pauline aby uspesne zvladla statnice a ukoncila Skolu Zajtra. Dakujem

  Reply
 • 2. júna 2021 at 14:04
  Permalink

  Svätá Rita, prosím o príhovor za uzdravenie mojej mamy, o odpustenie a uzdravenie vzťahov v rodine. PBZ

  Reply
 • 30. mája 2021 at 16:07
  Permalink

  Svätá Rita, patrónka nemožného, prosím o príhovor za odpustenie, oslobodenie a uzdravenie rodových koreňov našej rodiny z oboch strán.
  PBZ

  Reply
 • 26. mája 2021 at 14:47
  Permalink

  Svatá Rito, prosím za uzdravení našeho manželství a odvrácení hrozby rozvodu, ať se manžel vrátí k nám domu.Svatá rito, oroduj za nás.

  Reply
 • 24. mája 2021 at 9:43
  Permalink

  Svätá Rita, prosím o príhovor za uzdravenie môjho syna, za jeho vieru a pokoj do duše.
  Sláva Ti a chvála na veky

  Reply
 • 20. mája 2021 at 6:00
  Permalink

  Sv.Rita, prosím pomož mi v mojej chorobe.Nech je oslávene meno Pánovo naveky.

  Reply
 • 19. mája 2021 at 19:29
  Permalink

  Sv Rita celeho❤️ti ďakujem za moje vyslisane prozby prosim ta prihováraj sa za mňa i nadalej u Pána Jezisa z celého ❤️ďakujem Amen

  Reply
 • 18. mája 2021 at 9:44
  Permalink

  Milovaná sv.Rita,pre lásku Božiu vypros môj umysel za uzdravenie,Boh vie a pokoj a súdržnosť v mojej rodine.Prosíme srdcomDokáž aj na mne aká vzácna je tvoja prímluva za moje úmysly Amen❤❤❤

  Reply
 • 18. mája 2021 at 9:30
  Permalink

  Sv.Rita,patronka nemožneho,prosím z celeho srdca, premen tuto situáciu, o ktorej vieš a vyslyš moju prosbu.Vdaka Ti sv.Rita.Nech je pochválený Pán.

  Reply
 • 17. mája 2021 at 18:12
  Permalink

  svätá Rita,prosím ,prihovor sa!

  Reply
 • 17. mája 2021 at 13:26
  Permalink

  Svätá Rita, vrúcne prosím o mocný príhovor za môjho chorého syna. Za jeho uzdravenie a pokoj do duše. Tak isto Ťa prosím za jeho snúbenicu, daj im pevnú vieru, lásku a trpezlivosť prekonávať skúšky.
  Bohu vďaka, nech je oslávené Tvoje meno

  Reply
 • 17. mája 2021 at 6:06
  Permalink

  Svätá Rita, úpenlivo ťa prosím o pomoc pre moju dcéru Emku pri skúškach. Prosím ťa o jej psychické aj fyzické zdravie, pokoj, rozvahu a psychickú pohodu na tejto skúške. Ty, ktorá dokážeš pomôcť v neriešiteľných situáciách a si patrónkou študentov, pomôž jej a prihovor sa za ňu u Nášho Nebeského Otca. Nech je zvelebené Tvoje meno naveky. Vopred ti ďakujem za vyslyšanie mojej prosby.

  Reply
 • 15. mája 2021 at 18:28
  Permalink

  Sv. Rita prosím ta vypros mi uzdravenie z ťažkej choroby. Prosím ťa pomôž mi v mojom trápení. Zlutuj sa nado mnou, hriesnou. Amen.

  Reply
 • 27. apríla 2021 at 18:37
  Permalink

  Svätá Rita, prosim Ťa prihovor sa u nášho Pána za moje uzdravenie a tiež za moju rodinu, za pokoj a zdravie ,vypočuj prosim všetky prosby, ktoré ti tu predkladáme.Nech je oslávene meno Pánovo naveky.

  Reply
 • 26. apríla 2021 at 20:48
  Permalink

  Sv.Rita prosím ťa pomôž mi! Prosím vyslyš moju prosbu,po ktorej túžim.Vdaka Ti sv.Rita.

  Reply
 • 26. apríla 2021 at 20:45
  Permalink

  Sv.Rita,patronka nemožných vecí, z celého srdca Ťa prosím o Tvoj mocný príhovor za uzdravenie nášho ocina.Vdaka Ti sv.Rita.

  Reply
 • 23. apríla 2021 at 22:22
  Permalink

  Predraha sv. Rita, prosím ťa o ochranu mojho dobreho mena., nech sa všetko na dobre obrati , ďakujem❤

  Reply
 • 1. apríla 2021 at 7:43
  Permalink

  Predraha sv.Rita, prosím Ťa o ochranu mojho syna, uzdrav ho prosím nech to nie je nič zlé. Daj mu silu a zdravie. Ďakujem❤

  Reply
 • 31. marca 2021 at 21:01
  Permalink

  Sv. Rita, prosime o uzdravenie najlepšieho ocina, manžela a dedka Janka. Modlíme sa za jeho uzdravenie, nech mu ustúpi zápal pľúc. Ďakujeme zo srdca ❤️

  Reply
 • 31. marca 2021 at 11:37
  Permalink

  Svätá Rita, vrúcne prosím o pomoc a príhovor za môjho psychicky chorého syna. Je mladý a choroba ho ničí. Neviem ako sa dá takto ďalej žiť. Prosím aj o jeho vieru, silu, aby dokázal prekonávať ťažké chvíle a pokoj do našich sŕdc.
  S vďakou
  nešťastná mama

  Reply
 • 24. marca 2021 at 19:00
  Permalink

  Sv. Rita prosíme ťa vysliš tieto krásne prosby všetkých, ktorí prosia o pomoc aTvoju ochranu! ˇDakujeme ti Sv. Rita! Aj Tebe Pane Bože. Ochraňuj nás.

  Reply
 • 15. marca 2021 at 16:02
  Permalink

  Svätá Rita,velmi prosím za zdravie pre mňa i celu rodinu ❤ nech je oslavene meno Pánovo naveky

  Reply
  • 17. marca 2021 at 6:57
   Permalink

   Sv.Rita prosím ťa o prihovor neh Všemohúci vypočuje moje prosby.ON vie.

   Reply
 • 13. marca 2021 at 11:53
  Permalink

  Sv. Rita ďakujem za vypočutie mojej prosby a prosím ťa aj naďalej o pomoc a orodovanie.

  Reply
 • 9. marca 2021 at 16:45
  Permalink

  Svätá Rita, veľmi ťa prosím pomôž mi pri mojej práci , len nech mi to dobre vychádza. Ďakujem veľmi pekne

  Reply
 • 6. marca 2021 at 7:58
  Permalink

  Sv Rita prosím ta o moje zdravie prihovor sa za mňa u Pána Ježiša posilní ma tele a na duši prosím ta o darí ducha sveteho❤️Amen

  Reply
 • 27. februára 2021 at 21:25
  Permalink

  Predrahá sv.Rita, prosím , aby mi moja dcera odpustila moje prešlapy. Ďakujem❤

  Reply
 • 20. februára 2021 at 18:40
  Permalink

  Sv. Rita prosim, oroduj za mojich rodicov a vypros pre nich uzdravenie a pokojnu a stastnu starobu, prezitu v zdravi. Nech je oslavene Tvoje meno naveky. Amen.

  Reply
 • 1. februára 2021 at 21:11
  Permalink

  Svätá Rita, úpenlivo ťa prosím o pomoc pre moju dcéru Emku pri zajtrajšej skúške. Prosím ťa o jej psychické aj fyzické zdravie, pokoj, rozvahu a psychickú pohodu na tejto skúške. Ty, ktorá dokážeš pomôcť v neriešiteľných situáciách a si patrónkou študentov, pomôž jej a prihovor sa za ňu u Nášho Nebeského Otca. Nech je zvelebené Tvoje meno naveky. Vopred ti ďakujem za vyslyšanie mojej prosby.

  Reply
 • 24. januára 2021 at 12:36
  Permalink

  Sv. Rita. Úprimne ťa prosím o moje uzdravenie s celého môjho ♥️♥️♥️♥️♥️♥️.

  Reply
 • 11. januára 2021 at 15:38
  Permalink

  Ďakujem Ti predraha sv.Rita za všetky moje vyslyšane prosby . Dnes ťa znovu prosim o to aby moje zlyhanie zostalo bez nasledkov. Slubujem že to uz bolo poslednykrát. Ďakujem❤

  Reply
 • 1. januára 2021 at 20:59
  Permalink

  Predrahá sv. Rita ďakujem Ti za všetko čo si pre mňa vyprosila, a znovu ťa prosím o tvoje orodovanie, aby som všetko ukončila v poriadku a aby som dostala odstupne .ďakujem❤

  Reply
  • 24. januára 2021 at 12:33
   Permalink

   Sv. Rita. Úprimne ťa prosím o moje uzdravenie s celého môjho ♥️♥️♥️♥️♥️♥️.

   Reply
 • 16. decembra 2020 at 13:37
  Permalink

  Ďakujem Ti predrahá Rita za vyslyšane moje prosby, aj dnes ťa chcem poprosiť o milosť aby sa zasielka dostala do spravnych ruk ďakujem❤

  Reply
 • 15. decembra 2020 at 21:12
  Permalink

  sv.Rita, mocná orodovníčka zo srdca Ta prosím o pomoc,aby sa opať obnovili pekné vzťahy, vyprosím mi prosím milosť po ktorej túžim.Vrúcne prosím o Tvoj príhovor aj za moju sestru,pomôž jej nájsť kludejšiu prácu.Vdaka Ti sv.Rita.Nech je pochválený Pán.

  Reply
 • 13. decembra 2020 at 16:52
  Permalink

  Sv. Rita zo srdca ti ďakujem za moje vyslišane prosby za moju dcérku a jej dieťatko.

  Reply
 • 2. decembra 2020 at 9:52
  Permalink

  Predrahá sv.Rita, ďakujem Ti za tvoju ochranu nadomnou, a prosím o vyslyšanie mojej prosby aby som dostala tu pracu o ktorej som sa dnes dozvedela. Ďakujem❤

  Reply
 • 29. novembra 2020 at 22:44
  Permalink

  Svata Rita prosím ta za moju manzelku ktora je teraz na operacii hlavy pomoz jej prosim. Dakujem Martin

  Reply
 • 29. novembra 2020 at 22:43
  Permalink

  Svätá Rita prosím ta za moju manzelku ktora je teraz na operacii hlavy pomoz jej prosim. Dakujem Martin

  Reply
 • 5. novembra 2020 at 20:00
  Permalink

  Sv.Rita,ktorú som si vyvolila za orodovníčku a patrónku nemožných vecí.Prosím ťa srdcom prihovor sa u Ježiša za skoré uzdravenie tela i duše môjho ťažko chorého manžela,Boh vie…Ty si naša jediná nádej v našej bolesti a trapení,ktorú Boh dobre pozná.Prosím príď s uzdravením k môjmu manželovi Petrovi.Ďakujem že ma vypočuješ❤

  Reply
 • 1. novembra 2020 at 19:10
  Permalink

  Predraha sv.Rita, upenlivo Ťa prosím, aby neskumali minulosť, a neobjavili moje chyby, ktore sa už nedaju z mojej strany napraviť. Prosím ťa o milosť, a uchraň ma od tej chulostivej veci. Ďakujem srdečne, za vyslyšane moje prosby.

  Reply
  • 22. mája 2021 at 8:07
   Permalink

   Sv. RITA,PROSÍM A ĎAKUJEM TI ZA UZDRAVENIE A PRESVETLENIE VZŤAHOV LÁSKOU, DOBROM A POROZUMENÍM V MOJEJ VLASTNEJ RODINE NAVZÁJOM,AJ MEDZI MOJIMI SÚRODENCAMI A MNOU,PROSÍM ZASTAV TOHO,KTO ŠÍRI ZLO A NENÁVISŤ MEDZI NAMI,ĎAKUJEMs

   Reply
 • 30. októbra 2020 at 20:48
  Permalink

  Sv.Rita,ďakujem Ti, že si vypočula moju prosbu, peniaze mi vrátili. Povzbudzujem všetkých, obracajte sa vo svojich potrebách na túto mocnú sväticu, naozaj vyprosí mnohé milosti, o ktoré s pokorou prosíme….Pan Boh zaplať.

  Reply
 • 21. októbra 2020 at 20:08
  Permalink

  Sv.Rita,prosím Ťa vypros mi milosť, o ktorú Ťa prosím,pomôž! Vďaka.

  Reply
 • 19. októbra 2020 at 9:14
  Permalink

  Sv.Rita,prosím ťa,vypros mi u Všemohúceho Boha Otca to,o čo ťa prosím…Ďakujem

  Reply
 • 15. októbra 2020 at 21:02
  Permalink

  Sv.Rita,pokorne Ťa prosím, pomôž mi,aby mi vrátili peniaze za vrátený tovar.Je to velká suma pre mna. Vdaka sv.Rita.

  Reply
 • 15. októbra 2020 at 20:32
  Permalink

  Drahá sv. Rita, úpenlivo Ťa prosím o vyslyšane mojej prosby aby som mohla pokojne pracovať… daj, aby prestali na mňa útočiť, ďakujem.

  Reply
 • 15. októbra 2020 at 20:28
  Permalink

  sv.Rita,patronka nemožných vecí,pokorne prosím pomôž mi,nech sa táto zlá situácia, ktorú teraz prežívam Tvojím mocným príhovorom u nášho Pána premení ako chcem a prosím. Vdaka.PBZ.

  Reply
 • 14. septembra 2020 at 21:52
  Permalink

  Drahá sv.Rita, prosím Ťa o vyslyšanie mojej prosby, nech sa v sobotu stane tak ako chcem a nech to bude na dobro všetkych , nech si nevymyslia žiadne špinavosti a nepravdy na mňa.
  Ďakujem.

  Reply
 • 6. septembra 2020 at 20:57
  Permalink

  Svätá Rita, pokorne prosím,pomôž mi,vyslyš moju naliehavu prosbu.Prosím pomôž,aby môjho manžela prestal bolieť chrbát,aby sa uzdravil.Pomôž mi prosím sv.Rita,prosím pokorne,naliehavo,patronka nemožných vecí,vypros mi milosť po ktorej túžim…Vdaka Ti sv.Rita,nech je oslávené Tvoje meno.Amen.

  Reply
 • 17. augusta 2020 at 21:14
  Permalink

  Predraha sv. Rita, srdečne ďakujem Ti za vyslyšane moje prosby, a prosim o neustalu ochranu mojej rodiny od vsetkeho zleho.
  Ďakujem

  Reply
 • 27. júla 2020 at 19:44
  Permalink

  Sv.Rita,prosím pomôž mi, vypočuj moju prosbu,pomôž mi v moje práci, so vzťahmi s kolegami…
  Vyslyš moju prosbu,po ktorej tužim.Dakujem Ti sv.Rita.Amen.

  Reply
 • 16. júla 2020 at 23:34
  Permalink

  Predraha sv. Rita, dakujem za vyslysale moje prosby, a prosim o ochranu pred zlymi ludmi a od verejnej hanby , nedovol aby na mna vymysleli niejake spinavosti. Dakujem

  Reply
 • 2. júla 2020 at 0:44
  Permalink

  Ďakujem ti predrahá sv. Rita za vypočuté moje prosby, a ďalej ťa úpenlivo prosím o vyslyšane mojej prosby aby som mohla pokojne pracovať aby som mohla dokončiť co potrebujem, daj mu zdravý rozum aby prestal na mňa útočiť, ďakujem

  Reply
 • 2. júla 2020 at 0:39
  Permalink

  Predrahá sv. Rita, srdečne ďakujem za vyslyšane prosby, a úpenlivo ťa prosím o vypočutie mojej prosby, prosím aby ma pochopili že ma potrebujú vpráci aby som mohla pokojne vykonávať svoju prácu aby mi dali pokoj aby som dokončila všetko ako treba pokojne a bez stresov. ďakujem.

  Reply
 • 13. júna 2020 at 22:43
  Permalink

  Prosím ťa sv. Rita o pomoc v mojom trápení, zariad aby bolo všetko v poriadku, aby som stihla všetko urobiť ako treba, aby na mňa nemohli vymyslieť žiadnu hanbu a problém, prosím o zmierenie a pochopenie

  Reply
  • 30. júna 2020 at 18:45
   Permalink

   Svätá Rita, Ty vieš, ako veľmi trpím, utiekam sa k Tebe s nádejou, že sa nadomnou zmilujes a budeš za mňa orodovat u Pána, ktorého som v zúfalých časoch hanlivo spomínala…môj život je ťažké trápenie, nemám pokoj,ani v dome od rodiny, ani od susedov..som prenasledovania a terorizovana.. , rodina voči mne zbroji, nenávidí ma..som oslabená veľmi..psychicky aj fyzicky..rozpisat to nejde, čo všetko vlastná krv proti mne dokázala vykonať…, Dokonca v slabých chvilach uvažujem nad samovrazdou.. neviem ani aký to je pocit byť milovaná mužom..nepoznam partnerskú lásku..ale Ty to vidíš.. prosím Ťa, z celého srdca, daj do môjho života pokoj, lásku ..budem Ťa o tvoju milosť nadomnou prosit každý deň a ďakovať Ti za kazdy pokojný deň a lásku.o Tebe som sa dopočula až v týchto mojich ťažkých snoch a našla som si v Tebe zaľúbenie a dôveru..prosím, prosím, prosím vydlts moje volanie o pomoc.
   Ďakujem, svätá Rita

   Reply
   • 17. októbra 2020 at 20:41
    Permalink

    Mila Zita, ked takto diabol utoci cez bliznych v dome a cez susedov potom je lepsie sa mu vystupit a odist. Nepisete co robite, ale urcite to pomoze situacii, ked sa na nejaku dobu vzdialite a budete samostatna bez nich. Skuste sa popozerat po nejakej dvojtyzdnovke, kde budete mat postarane o ubytovanie a budete aj zarabat pekne peniaze. Urcite Vam pomoze v tichu pochopit, ze mate velku cenu a nestoja Vam vsetci ti, co spolupracuju s diablom proti Vam, aby ste im urobila radost samovrazdou. Tou len sebe zle spravite-diabol dosiahne to co chce – nepojdete do neba a oni si najdu dalsiu obet. Skuste sa skontaktovat s reholnym spolocenstvom, ktore poskytuje psychologicku pomoc, poradia Vam zopar krokov co robit v case utoku od blizkych – ako ich aspon na cas odstavit. Verte, ze ked budete mat na svojej strane aspon niekoho, budete to mat aspon o trochu lahsie. Myslim na Vas v modlitbach.

    Reply
 • 7. júna 2020 at 22:26
  Permalink

  Najmilšia sv. Rita, zo srdca ti ďakujem za vypočute moje prosby, a znovu ta žiadam o vyprosenie milosti, aby som dostala príležitosť v novej práci sľubujem budem sa učiť nové veci, len ma vysloboď z toho bludneho spoločenstva v ktorom sa teraz nachádzam. Ďakujem

  Reply
  • 16. marca 2021 at 9:21
   Permalink

   Drahá sv.Rita,prosím ťa o mocný príhovor u Všemohúceho Pána Boha,aby boli vypočuté moje prosby.On vie.

   Reply
 • 29. mája 2020 at 1:03
  Permalink

  Prosím Ťa sv. Rita pomôž mi v trápení, nech je očistena moja česť od všetkého zlého a ochraňuj ma pred všetkými zlými ľuďmi a úmyslami. Ďakujem

  Reply
 • 26. mája 2020 at 23:59
  Permalink

  Prosím ťa drahá sv. Rita, pomôž mi v mojom trápení, buď prosím nápomocná môjmu synovi v zámere ktorý sa rozhodli uskutočniť. Daj im potrebnú silu, priazeň od ľudí odhodlanie bojovať za spravodlivosť a dobro. Ďakujem.

  Reply
 • 22. mája 2020 at 14:44
  Permalink

  Svätá Rita, prosím o moje úplné odovzdanie sa bôžej vôli a tiež o dva malé VEĽKÉ zázraky nášho života.
  Pomôž rovnako aj tým, ktorí majú rovnaké túžby.
  Vďaka vopred!

  Reply
 • 19. mája 2020 at 19:00
  Permalink

  Sv. Rita, ďakujem za vyslyšane prosby, prosím pomôž mi v súžení, ktoré pociťujem. Ďakujem.

  Reply
 • 17. mája 2020 at 14:29
  Permalink

  Sv.Rita ty vies co ma suzuje bud mi napomocnaa obrat vsetko na dobre.

  Reply
 • 10. mája 2020 at 7:07
  Permalink

  Sv Rita prosím ta o uzdravenie môjho ocina Jana prosím ta o tvoju pomoc aby sa uzdravil zo❤️ ti ďakujem Amen

  Reply
 • 8. mája 2020 at 22:49
  Permalink

  Ďakujem Ti sv. Rita, za vyslyšane moje prosby. A prosím aby si ma naďalej ochranovala a vyprosovala šťastie a lásku, ktorú pociťujem. Prosim, aby som ju mohla dávať všetkým ktorí ju potrebujú., a aby sa jej dostávalo aj mne. Veľmi ma to napĺňa dobrou energiou. Prosím o lásku od môjho milovaného, potrebujem hodakujem

  Reply
 • 1. apríla 2020 at 21:43
  Permalink

  Predrahá sv. Rita, prosím ťa o príhovor u nebeského otca, aby si môj muž našiel dobru prácu aby bol zdravý aby nás vedel zabezpečiť aby bol spokojny a sčasný.
  Dakujem

  Reply
 • 29. marca 2020 at 15:46
  Permalink

  Sväta Rita, prosim Ťa pomáhaj mi v mojej práci, vypros mi milosť, po ktorej túžim, o ktorú Ťa úpenlivo prosím.Vrucne prosim o Tvoj prihovor nasho Nebeskeho otca.Sväta Rita prosim oroduj za nas aj za vsetkych,ktori Ta prosia o pomoc.Vdaka Ti sv.Rita.Nech je pochválený Pán.

  Reply
 • 28. marca 2020 at 6:14
  Permalink

  Sväta Rita, mnohokrát si vypočula moje prosby, za čo ti ďakujem, a znovu prosím o zvláštnu milosť nech ma deti neodsudzuju a prosím o ochranu pred klebetami.. Nechcem to viac robiť, no veľmi som slabá daj mi silu aby som odolala pokušeniam ktoré sú silnejšie ako ja.

  Reply
 • 24. marca 2020 at 20:59
  Permalink

  Sv.Rita, patronka nemožných vecí,upenlivo Ta prosím,oroduj za mna, vyslyš moje prosby.Ty vieš o čo Ta prosím.Vdaka sv.Rita.Nech je oslávený Ježiš a Mária.

  Reply
 • 21. marca 2020 at 13:13
  Permalink

  Svata Rita,prosim ta o spoznanie manzela,ktorym budem.s Bohom kracat zivotom v laske.

  Reply
 • 13. marca 2020 at 22:20
  Permalink

  sv. Rita, patrónka nemožného, úpenlivo Ťa prosím o Tvoj mocný príhovor za vhodné a stále zamestnanie pre mňa. S pokorou v srdci Ťa prosím, popros nášho pána, prihovor sa za moje deti, za mamku, za mňa. Som v ťažkej bezvýchodiskovej situácii, bojím sa, strácam vieru, trpím duševne a fyzicky. Stratila som zamestnanie, nemáme z čoho žiť, cítim strach. Svätá Rita pokorne prosím o nádej a tvoju pomoc, pomôž mi Prosím. Ďakujem Ti

  Reply
 • 13. marca 2020 at 16:03
  Permalink

  Sv. Rita, prosím na Tvoj príhovor o uzdravenie z choroby.

  Reply
 • 12. marca 2020 at 6:26
  Permalink

  Sv.Rita prosim ta aby som bol oslobodený od mojich zavislosti a môj život naplní božia laska. Dakujem

  Reply
 • 14. februára 2020 at 10:57
  Permalink

  Najsvatejsia Rita, zbav nas Zleho, nedaj nam odpadnut od pravej viery. Dakujeme ti, ze si tu. Milujeme ta. Prepac ze nebojujeme tak ako by si chcela. Chcem ti doverovat

  Reply
 • 12. februára 2020 at 19:25
  Permalink

  Svata Rita, zastav posobenie toho hada v mojom zivote. Syci ako môže. Chce ma nakazit tou hnusnou depresiou a napada moju rodinu. Vtiera sa do mojich myslienok a skutkov. Do mojej rodiny! Posli ho do pekla tam, kde patrí Lucifera hnusneho! Navrat mi moju vieru a odvahu bojovat proti Nemu. Najdi liek na uzdravenie tejto choroby. Dakujem Ti

  Reply
 • 12. februára 2020 at 9:39
  Permalink

  Svata Rita, dakujeme, ze nas neopustas ❤️

  Reply
 • 28. januára 2020 at 0:31
  Permalink

  Dráha Rita, prosím ťa, aby manželovi vyplatili všetci dlžníci peniaze. Veľmi by nám to teraz pomohol.
  Ďakujem

  Reply
 • 31. decembra 2019 at 22:47
  Permalink

  Svätá Rita, ako matka Ťa z úprimného srdca prosím, pomôž môjho synovi, aby už po niekoľkýkrát opakovania urobil skúšku…prosím, pomôž mi…

  Reply
  • 24. januára 2020 at 22:53
   Permalink

   Prosím o modlitby za uzdravenie našej maminky, ktorá dostala mozgovú príhodu, aby jej pán Boh uľavil jej trápenie a ak je táto choroba jej posledná na jej ceste životom aby ju sprevádzal na ceste k otcovi,kde sa stretne so svojimi najbližsimi.

   Reply
 • 29. decembra 2019 at 14:13
  Permalink

  Sv.Rita, prosím Ťa ochrán moju česť a nevinnosť pred falošnými klebetami.
  Prosím Sv.Rita o Tvoj mocný príhovor za dobrú, vhodnú prácu pre môjho manžela a pre mna.Vdaka Ti sv.Rita,že nám pomáhaš.Nech je oslávené Tvoje meno.

  Reply
 • 29. októbra 2019 at 20:39
  Permalink

  Sv. Rita ďakujem Ti za vyslyšanie mojich prosieb počas ťažkých chvíľ kedy mi hrozil predčasný pôrod. Aj s tvojou pomocou sme všetko zvládli a teraz nám robí radosť zdravá dcérka, ktorá prišla na svet rýchlo a dokonca deň po termíne.

  Reply
 • 13. októbra 2019 at 10:49
  Permalink

  Sv. Rita, pomocnica v nemoznych situaciach, prosim ta o uzdravenie mojej duse a zdravie. Viem, ze ak ty poprosis Boha Otca o cokolvek, on ti to splni. Ja ta prosim o sprostredkovanie mojej prosby. Slubujem, ze navzdy ta budem chvalit. Velakrat si mi uz pomohla a preto viem, ze ty mi moju prosbu vyprosis u nasho Otca. Dakujem ti za vsetko, co pre mna robis. Amen

  Reply
 • 9. septembra 2019 at 19:09
  Permalink

  O sv. Rita pomôž mi nájsť dobrú manželku. A tiež pomôž mi v práci to všetko zvládať. Ďakujem Ti.

  Reply
 • 21. augusta 2019 at 8:58
  Permalink

  Sv. Rita, prosím ťa o uzdravenie tela aj duše môjho manžela,aby mi znova začal dôverovať, aby zabudol akú bolesť som mu spôsobila,nech si neublíži ani nikonu,nech máme šťastné manželstvo,daj mu silu žiť ,aby nemusel ísť na operáciu,prosím aj za otca a krstnú mamu našich detí,aby sa vyliečili. Prosím z celého srdca,oroduj za nás…ďakujem za všetko…

  Reply
  • 5. septembra 2019 at 13:52
   Permalink

   Sv. Rita prosim pomoz mi v mojom trapeni. Daj nech prekonam vsetky skusky a nesklamem rodinu a dokaze sa o nu postarat. Popros nasho pana nech sa zmiluje nad mojim suzenim. Uz nevladzem niest to bremeno. Prisim ho ako dieta prosi otca. Dakujem sv. Rita a sv. Juda Tadeas. Orodujte za mna.

   Reply
 • 4. augusta 2019 at 23:35
  Permalink

  Sv. Rita, úpenlivo Ťa prosím za svojho syna, aby sa opäť vrátil k Bohu, našiel sám seba a správnu cestu. Nech sa vzdá všetkých závislosti a nájde zmysel v rodine a v Bohu. Sv. Rita,Ty vieš,aká som zúfalá,prosím Ťa, vypočuj moju modlitbu. Verím a ďakujem

  Reply
 • 18. júla 2019 at 10:35
  Permalink

  Prosím ťa Sv. Rita o uzdravenie krstnej mamy mojich detí z ťažkej choroby .oroduj za ňu
  Zbav bolesti na tele, na duši môjho manžela, nech máme šťastné manželstvo. Oroduj za nás, chválim a velebím Ťa Sv. Rita Ďakujem ti za všetko

  Reply
  • 29. júla 2019 at 8:21
   Permalink

   Sv. Rita, prosím ťa o uzdravenie duše mojho otca a manžela,nech už netrpia a netrápia sa pre mňa ani pre nič iné. Nech nás obchádza všetko zlé,aby sme už boli len šťastní. Oroduj za nás prosím ťa z celého srdca.

   Reply
 • 16. júla 2019 at 22:40
  Permalink

  Sv.Rita prosim Ťa osloboď ma zo zúfalstva…

  Reply
 • 15. júla 2019 at 7:24
  Permalink

  Sv. Rita, prosím ťa o uzdravenie našej krstnej mamy z ťažkej choroby, aby mohla ešte tu byť dlho s nami, rodina ju potrebuje. Oroduj za ňu, pomôž jej…. prosím ťa

  Reply
 • 8. júla 2019 at 8:05
  Permalink

  Sv. Rita, prosim ta o pokoj v mojej rodine, nech clovek, s ktorym zijem nepozna viac zlost a nenavist, pretoze to nici celu moju rodinu. Dakujem.

  Reply
 • 2. júla 2019 at 13:20
  Permalink

  sv.Rita, patronka nemožného, upenlivo Ťa prosím Ťa o Tvoj mocný príhovor za vhodné a stále zamestnanie pre mna.Tiež Ťa prosím sv.Rita o uzdravenie z myomu.Ďakujem Ti sv.Rita,že nám pomáhaš,pomôž mi teraz prosím,a pomôž všetkým,ktorí v Tvoju pomoc dúfaju.Nech je oslávené Tvoje meno naveky.Vdaka Ježišovi a Márii.Vdaka.

  Reply
 • 2. júla 2019 at 2:28
  Permalink

  Ludia radsej sa usilovne modlite

  Reply
 • 26. júna 2019 at 12:23
  Permalink

  Svätá Rita,

  Prosím Ťa úpenlivo o pomoc pre môjho syna, ktorého čaká zajtra ťažká skúška. Prosím Ťa o jeho zdravie psychické aj fyzické, pretože v posledných dňoch má problémy, ktorých príčinu nevieme.Ty, ktorá dokážeš pomôcť v neriešiteľných situáciách a si patrónkou študentov, pomôž mu a prihovor sa za neho u Nášho Nebeského Otca.
  Nech je zvelebené Tvoje meno naveky.
  Ďakujem

  Reply
 • 18. júna 2019 at 14:43
  Permalink

  Sv. Rita prosím ťa, nech sme znova šťastná rodina, aby mi manžel znova dôveroval, miloval ma, nech zabudne na bolesť čo som mu spôsobila,nech mi odpustí, nech nás to posilní. Oroduj za nás sv. Rita

  Reply
  • 20. júna 2019 at 8:24
   Permalink

   Prosím sv. Rita, zachráň moje manželstvo,nech mi manžel odpustí,znova začne dôverovať,nech ma neopustí, nech sa nám vráti život čo sme mali pred tým. Aby sme boli znova šťástná rodina,aby naše deti netrpeli. ˇÓ sv. Rita prosím ťa o tento zázrak, daj nám silu bojovať .Oroduj za nás S. Rita

   Reply
  • 25. júna 2019 at 13:36
   Permalink

   Ďakujem sv. Rita za Tvoje orodovanie,dúfam, že sa všetko na dobré obráti. pros za nás u Najsvätejšieho Boha aj Ježiša Krista nech mi manžel odpustí, znova dôveruje a miluje ma. Ó patronka moja som ti za všetko vďačná a velebím tvoje meno. Oroduj za nás stále

   Reply
 • 18. júna 2019 at 14:20
  Permalink

  Sv.Rita, už toľkokrát si mi pomohla, prosím vypočuj i teraz moju prosbu, vrúcne Ťa prosím ty patrónka nemožných vecí zachráň moje manželstvo a rodinu, vypros mi uzdravenie manžela, nech sa lieči z ťažkej choroby, nech si uvedomí čo by v nás ako rodine stratil. Pomôž nám prosím sv.Rita. Pán Boh zaplať

  Reply
 • 13. júna 2019 at 13:55
  Permalink

  Prosim Ta sv. Rita oroduj za moje manzelstvo,nech Pan obrati mojho manžela,nech nepije,nenadava,neni agresivny,uzdrav jeho dusu,daruj mu pokoj,nech sa stane ako ty chces,nie tak ako ja,ja uz ozaj nevladzem,prosi ta oroduj za moju rodinu,

  Reply
 • 7. júna 2019 at 9:59
  Permalink

  Sv. Rita, prosím ťa, zachráň naše manželstvo, nech sme zase rodina, aby mi manžel odpustil moje zlyhanie. Oroduj za nás

  Reply
 • 29. mája 2019 at 11:21
  Permalink

  Sv. Rita, pomocnica študentov, prosím Ťa úpenlivo o pomoc pre môjho syna, ktorého čaká zajtra ťažká skúška. Prosím aj o jeho fyzický aj duchovný pokoj a rozvahu na skúške. Bohu vďaka za Tvoju pomoc.
  Nech je zvelebené Tvoje meno naveky.
  Ďakujem

  Reply
 • 26. mája 2019 at 13:13
  Permalink

  Sväta Rita. S pokorou v srdci mojou Ta prosim popros nášho pána, prihovor sa za moje dieťa, za mojich rodičov, za mňa. Som v ťažkej bezvýchodiskovej situácii. Strácam vieru v Boha, strácam vieru v dobro. Trpím duševne a fyzicky, mám veľký strach o svojich blízkych. Stratila som zamestnanie. Nesiem zodpovednosť za svoje dieťa, ktoré milujem. Cítim strach a obavy z budúcnosti. Stratila som nádej. Vytratila sa mi všetka energia a nádej. Svätá Rita pokorne prosím oroduj za mňa nech dokážem ďalej niesť svoje bremeno. Ty vieš o čom píšem. Prosím.

  Reply
 • 23. mája 2019 at 17:02
  Permalink

  Sv.Rita veľmi pokorne prosím o záchranu manželstva môjho syna a dar dieťatka po ktorom tak veľmi túžia. Veľmi prosím.

  Reply
 • 3. mája 2019 at 9:06
  Permalink

  Sväta Rita Ty vieš o našich ťažkostiach, o našich trápeniach a problémoch, popros Boha a Matinku Božiu na nebesiach, ak je to na spásu duši mojej rodiny, nech nám pomôže. Nech je oslávené tvoje meno naveky.

  Reply
 • 28. apríla 2019 at 17:18
  Permalink

  Sv. Rita prosím o príhovor u BOHA a pomoc v rodine v ťažkej situácii pri chorobe manžela.

  Reply
 • 2. apríla 2019 at 14:17
  Permalink

  Sv.Rita,prosim pozehnaj novy zivot v mojom lone;uchran ho od potratu alebo zleho vyvoja.Prosim,nech sa nam toto dietatko zdrave narodi napriek vsetkym diagnozam,ktore mam.

  Reply
 • 31. marca 2019 at 22:15
  Permalink

  Svätá Rita,pomôž prosim našej rodine,aby sa obnovil vztah mezi nama v našom manželstve, kez dokazame odpustat a aby zvíťazilo Ježišovo srdce.

  Reply
 • 29. marca 2019 at 20:59
  Permalink

  Sv.Rita prosim ta upenlivo daj aby sa zlepsila chodza nasho synceka a uzdravili sa mu nozky.

  Reply
 • 9. marca 2019 at 21:08
  Permalink

  sv.Rita prosim prednes moju prosbu za zlepsenie a obnovenie vztahu s nevestou a vypros milost krstu pre vnucika

  Reply
 • 8. marca 2019 at 7:51
  Permalink

  Svätá Rita, prosím o pomoc a uzdravenie zo závislosti na alkohole a psychických ťažkostí pre Jozefa, taktiež za jeho príbuzných, aby trpezlivo zvládli tento stav.

  Reply
 • 17. februára 2019 at 18:02
  Permalink

  Svätá Rita, prosím Ťa o príhovor u Boha za moje uzdravenie z ťažkej cukrovky a za nájdenie vhodného zamestnania. Prosím aj za dobré vzťahy v rodine a požehnanie pre môjho lekára. PBZ za Tvoj príhovor a vyslyšanie mojich prosieb. Sv. Rita oroduj za nás.

  Reply
 • 10. februára 2019 at 0:55
  Permalink

  Sv.Rita, utecha nemozneho, s velkou pokorou a uctou k tebe, prosim Ta za uzdravenie mojho manzela

  Reply
 • 1. februára 2019 at 18:49
  Permalink

  Sv.Rita,prosim Ta vypros u nasho nebeskeho otca uzdravenie mojej dcery z alkoholu a psychickych problemov.Dakujem.

  Reply
 • 14. januára 2019 at 22:42
  Permalink

  Svata Rita, najpokornejsie prosim o moje uzdravenie duse aj tela, vypros u Boha zmilovanie sa nado mnou, aby som dokazala vykonat este vela dobra v Tvojom mene Boze a podla Tvojho posolstva Jezisu…

  Reply
 • 19. decembra 2018 at 5:54
  Permalink

  O Svätá Rita,prosim Ťa o uzdravenie mohej dcery Anny z psychickej I fyzickej choroby,prodim o pokoj v rodine,o utriedenie mojich myšienok,o zabudnutie na človeka ,ktory nebol ferovy ku mne../Ka/prosim oroduj u nášho Pana za mojho muža,aby sa stal tolerantnym ku všetkym doma..Dakujem

  Reply
 • 9. decembra 2018 at 9:35
  Permalink

  Sv. Rita, prosím ťa o orodovanie za milosť obrátenia pre môjho muža, ktorý ma celé naše manželstvo psychicky týra.
  Prosím ťa, oroduj aj za mňa, aby som našla vnútorný pokoj a dôveru v Boha, lebo žijem celý svoj manželský život ako úbohá ponižovaná žena, ktorá nepoznala, ako má vyzerať normálny vzťah.
  Svätica, oroduj za našu rozbitú rodinu.
  Nech sa na nás Boh oslávi!

  Reply
 • 6. decembra 2018 at 9:57
  Permalink

  Sv. Rita z celeho srdca ta prosim o dar uzdravenia mojej krstnej mamy z jej tazkej choroby, bolaveho klbu, za dobre vysledky v krvi a za dar zdravia na tele aj dusi.Modlim sa k tebe sv.Rita a viem , ze aj mna hriesnicu na tvoj prihovor vyslysi nas Pan Jezis, ktoreho Milosrdenstvo je nekonecne. Chvala Panu a Panne Marii. Sv. Rita z celeho srdca dakujem za tvoj prihovor a modlidby.Chvalim ta Jezisu, velebim ta Jezisu, aleluja, aleluja,aleluja.

  Reply
 • 26. novembra 2018 at 11:18
  Permalink

  Sv. Rita prosím Ta, o pomoc pri hľadaní prace aj za ľudí,ktorí potrebujú Tvoju pomoc, keď sú v zložitej situácie.

  Nech je oslávené tvoje meno.

  Reply
 • 13. novembra 2018 at 21:26
  Permalink

  Svätá Rita,prosím ťa za orodovanie u Boha za môjho manžela,aby sa mu vyliečili oči a ďalšie zdr.problémy…Po celý život Ti budem vďačná..Ďakujem Ti z celého srdca..Aj za moje detičky…

  Reply
 • 2. novembra 2018 at 8:21
  Permalink

  Svätá Rita, patrónka v nemožných veciach,prosím Ťa o pozitívne riešenie v mojom probléme v práci.

  Reply
  • 11. júla 2023 at 19:21
   Permalink

   Sv. Rita, s pokorou Ťa veľmi prosím za negatívny výsledok mamografie. Za zdravie mojej rodiny. PBZ

   Reply
 • 1. októbra 2018 at 21:17
  Permalink

  Sv.Rita prihovor sa za ťažko choreho stryka,,aby nepadol do zúfalstva a bezdnadeji .Nech je chválene tvoje meno naveky

  Reply
  • 3. novembra 2018 at 17:14
   Permalink

   Svätá Rita,prosím ťa o uzdravenie zo zavislosti od cigariet ,alkoholu a drog,pre členov našej rodiny. Vďaka za Tvoje orodovanie.

   Reply
 • 26. augusta 2018 at 22:22
  Permalink

  Svätá Rita pomocnica v beznadeji,pomož nám pri hladani internatu.Sv.Rita oroduj za nas a prednes našu prosbu

  Reply
 • 8. augusta 2018 at 13:13
  Permalink

  Pozdravujem ťa svätá Rita ,dnes som objavila túto stránku,pomohla si už veľakrát prosím pomôž aj mne .prosím pomôž môjmu kamarátovi,oslobod ho od nenávisti voči mne a mojej rodine,vyhraza sa mne manželovi a dcéram,daj prosím aby naša rodina držala spolu,aby nás nerozdelíla kamarátova nenávisť.pan Boh zaplať za tvoje vyprosenie milostí pokoja a lásky,nech je oslavene tvoje meno.

  Reply
 • 20. júna 2018 at 15:22
  Permalink

  Sv.Rita, vkladam sa Tvojich modlitieb a s velkou pokorou ta prosim o pomoc v tazkej zivotnej situacii. Prosim Ta o obratenie mojho manzela a o zachranu nasho rozpadajuceho sa manzelstva. Vypros mi navrat manzela k svojej rodine,ak je to v sulade s Bozou volou. Sv.Rita,oroduj za nas. Prosim, prid mi na pomoc v tejto tazkej situacii.

  Reply
  • 9. apríla 2019 at 12:45
   Permalink

   Zdravim Vás Mariana…zaujali ste Ma,lebo teraz ja prežívam to isté čo vy min. rok…obrátil som sa k Bohu a k sv. Rite o záchranu manželstva pred rozvodom,aby sa mi manželka vrátila späť..ako je to teraz s Vami??? pekný deň .

   Reply
 • 18. júna 2018 at 10:52
  Permalink

  O sv. Rita prosím ťa o zdravie a vyprosenie milosti celej mojej rodine. Synovi šťastie v rodinnom živote, zdravie všetkým jeho deťom, aby vyrastali v božej milosti, aby spoznali Božiu lásku a boli poslušnými bohumilými deťmi svojich rodičov. Za nevestu prosím, aby v donosila pod srdcom, dúfam, že syna, zdravé dieťa pre oslavu nášho Pána a radosť celej rodiny. Prosím aj o pomoc pri mladšom synovi, nech nájde si slušné katolícke dievča, pracovité a láskavé, s ktorým by si rozumel a mali sa po celý život radi. Prosím o tvoj príhovor aj o pomoc pri rekonštrukcií jeho domu, o finančnú zábezpeku. Lebo máme založený dom a už mu viac nemáme z čoho dať. Vypros aj mne a môjmu manželovi zdravia, aby sme mohli byť nápomocní svojim deťom, vnúčatám a mojej chorej mamke. Ďakujem Ti

  Reply
 • 15. júna 2018 at 3:28
  Permalink

  Buď pozdravena sv. Rita. Chcem ťa poprosiť za zdravie a Božie požehnanie pre mojich rodičov. Za vďaku a lásku či obetu s ktorou nás 6 deti vychovali. Prosím keď príde ich čas o šťastnú cestu do neba.
  Prosím aj za brata Vratka za jeho povolanie. Aby sa slobodne otvoril.Boziemu plánu. A ak sa má oženiť tak prosím ťa sv. Rita o skore zoznámenie s dobrým slušným veriacim dievčaťom ktoré by mal rád a ona jeho. Aj za sestru Števku aby sa uzdravila na srdci.
  Za každého súrodenca prosím aby im Pán pomáhal a viedol ich.
  Aj za drobca ktorý dúfam je už v nebi.
  Sv. Rita vďaka za príhovor a pomoc.

  Reply
  • 28. februára 2023 at 21:14
   Permalink

   Drahá sv.Ritapoprosim o príhovor u nášho nebeského Otca za uzdravenie brata Jána, buď mu vo svojom trápení na tele a duši svojou silou…nech je chválene tvoje meno naveky.

   Reply
 • 15. júna 2018 at 3:07
  Permalink

  Bud pozdravena sv. Rita. Vkladám sa do tvojich modlitieb. Ja so svojím zdravím životom a manželstvom. Prosím za svoju dcérku ktorá je v rozpuku mladosti . Za dobrú výchovu ochotu učiť sa a pomáhať a milovat Jezisa nadovšetko. Za jej budúcnosť a zdravie. Aby sa vyhla zlým nástrahám sveta a z úctou nás rodičov doopatrovala a dala vsetko do poriadku. Prosím za ňu aj z nás z manželom o múdrosť a silu plniť si svoje povinnosti a byť vďační za tvoj príhovor. Aj za manžela prosím aby mu Pán pomáhal vytrvať vo viere nádeji a láske. Aby sme skôr ako dokoname vrátili všetky dlhy a dali do poriadku svoje bývanie a šťastné sa pripravili na cestu do večnosti. A ešte predtým s láskou doopatrovali moju svokru. Pbz sv. Rita.

  Reply
 • 5. júna 2018 at 14:08
  Permalink

  Svätá Rita,prosím ťa vlej do srdca mojho muža lásku k blížnemu,oslobod ho od nenávisti,daj aby spoznal Boha,pre moje deti zdravie ,pomoc v ťažkých situáciách a pre mna pokoj na duši i na tele .Nech je oslávené tvoje meno naveky.

  Reply
  • 13. júna 2018 at 2:31
   Permalink

   Svätá Rita s veĺkou pokorou Ťa prosím za priateľa ,ktorý je alkoholik,verím v tvoju pomoc ,lebo si mi bola vždy útechov v mojich trápeniach.Ďakujem velmi pekne za vypočutie.

   Reply
 • 3. júna 2018 at 9:02
  Permalink

  Sv Rita prosím ťa o pomoc pre moju dcéru Mirku pomôž jej aby mohla počať a porodiť zdrave dieťatko. Pomôž jej ostatnych problemoch v osobnom živote aj v präci.Už vopred ti ďakujem za vyslysanie mojej prosby.

  Reply
 • 28. mája 2018 at 9:18
  Permalink

  Svata Rita pomoz duchovnej sestre Ludmile a manzelovi, aby spoznali ze ziju v hriechu, onje otcom inej rodiny, ako ich zranuju svojim pocinanim.
  Vypros im spoznanie ze zranuju a falosne stastie je obera vsetkych radozti Bozieho dietata.
  Vypros Ludmile aby sa nebala kracat s detmi po ceste svatosti a dovere Pana ze sa o nich postara, prosim pre nas vsetkych o svetost a obnovu, amen.

  Reply
 • 27. mája 2018 at 21:38
  Permalink

  Prosim o zdravie pre pani riaditelku.

  Reply
  • 13. septembra 2022 at 4:41
   Permalink

   Sv.Rita, velmi prosím za dobré výsledky vyšetrení,za dar zdravia,PBZ

   Reply
 • 27. mája 2018 at 21:36
  Permalink

  Sv.Rita prosim o pokoj a lasku a pre syna Boziu milost na ceste zivotom.

  Reply
 • 27. mája 2018 at 21:28
  Permalink

  Svätá Rita. Pomôž mi zapadnúť do kolektívu v práci, rozumieť jej a robiť ju najlepšie ako viem. Prosím aj o príhovor za môjho budúceho manžela, lebo láska je to, po čom najviac túžim – rozdávať i prijímať. Amen!

  Reply
 • 25. mája 2018 at 22:14
  Permalink

  Sveta Rita prosim vypros zdravie mojmu muzovi aj mne Ty najlepsie vies ake mame zdravotne problemy.Vrucne prosim o Tvoj prihovor nasho Nebeskeho otca.Sveta Rita prosim oroduj za nas aj za vsetkych,ktori Ta prosia o pomoc.

  Reply
 • 25. mája 2018 at 18:51
  Permalink

  Svätá Rita, prihovor sa u nášho Nebeského Otca za uzdravenie môjho manžela z ťažkej choroby. Nech sa Boh oslávi v manželovom uzdravení.

  Reply
 • 25. mája 2018 at 8:18
  Permalink

  Svätá Rita, prosím Ťa o uzdravenie mojej vnučky Evičky od diabetes, môjho vnuka Milana z hiperkinézy, oslabenia mozgu a nevesty Zlatice od mánie depresie. Bohu vďaka za Tvoje vyslišania, buˇpožehnané Tvoje meno na veky.Amen

  Reply
 • 25. mája 2018 at 6:42
  Permalink

  Svätá Rita,pomocníka v suzeniach, pomôž našej rodine,aby sa obnovili vztahy, aby sme všetci nastúpili cestu pokory ,lasky,aby v našom manželstve zvíťazilo Ježišovo víťazstvo.

  Reply
 • 24. mája 2018 at 16:28
  Permalink

  Sv Rita prosím o uzdravenie mojej sestry Márie z agresívneho nádoru prsníka veríme že nám vyprosis čo potrebujeme pbz

  Reply
 • 24. mája 2018 at 12:45
  Permalink

  Svätá Rita prosím ťa pomôž mojej dcérke Márii oslobodiť sa z duševnej a fyzickej choroby . Nech je oslávené tvoje meno naveky.

  Reply
  • 20. apríla 2023 at 21:00
   Permalink

   Svätá Rita pomôž mojej dcére sa uzdraviť a táto chroba nech sa jej už nevracia
   Ďakuje Ti Sv. Rita

   Reply
   • 3. septembra 2023 at 22:18
    Permalink

    Svata Rita prosim Ta ak je to vola Bozia o pomoc pri nasom babatku nech je zdrave, Bohu na slavu, nam na radost a svetu na osoh. Bohu nic nieje nemozne. Dakujem a zaroven prosim za vsetky tu napisane prosby. Amen

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *