Program LASKA.EXE

ZÁKAZNÍK: Prosím o radu; ako mám nainštalovať do môjho počítača program LASKA.EXE?

 TECHNICKÝ ASISTENT: Je to trochu náročnejšia re-inštalácia systému.

 ZÁKAZNÍK: Dúfam, že to zvládnem, aj keď viem, že nie som veľmi technický typ. Som pripravený. Čo mám spraviť najskôr?

 TECHNICKÝ ASISTENT: Prvý krok je otvorenie adresára MOJE_SRDCE. Našli ste už, pane, vo vašom počítači, kde sa nachádza adresár MOJE_SRDCE?

 ZÁKAZNÍK: Áno, ale v systéme mi beží práve niekoľko programov. Môžem inštalovať aj počas toho, ako bežia?

 ASISTENT: Aké programy to sú, pane?

 ZÁKAZNÍK: Moment pozriem sa…beží tu práve: ZRANENIE.EXE, NEDOVERA.EXE, HNEV.EXE a NEODPUSTENIE.COM.

 ASISTENT: LASKA.EXE automaticky vymaže ZRANENIE.EXE z vášho operačného systému. Možno niečo ostane v trvalej pamäti, ale už to nebude rušiť priebeh ostatných programov. LASKA.EXE nakoniec prepíše aj NEDOVERA.EXE vlastným modulom, ktorý sa volá ODOVZDANOST.EXE. Avšak, HNEV.EXE a NEODPUSTENIE.COM musíte úplne vypnúť sami. Tieto programy zabraňujú LASKA.EXE, aby sa nainštaloval úplne. Môžete ich vypnúť, pane?

 ZÁKAZNÍK: Neviem, ako to mám urobiť. Poradíte mi?

ASISTENT: S potešením. Kliknite na menu START a spustite program ZHOVIEVAVOST.EXE. Robte to niekoľko krát až dovtedy, kým nebudú HNEV.EXE a NEODPUSTENIE.COM úplne vymazané.

 ZÁKAZNÍK: Hotovo. LASKA.EXE sa začal automaticky sám inštalovať! Je to normálne?

 ASISTENT: Áno, je. Mal by sa vám zobraziť oznam že sa reštartuje ZIVOT.EXE vo vašom systéme. Vidíte ho?

 ZÁKAZNÍK: Áno. Už je teda úplne LASKA.EXE nainštalovaný?

 ASISTENT: To je, ale musíte pamätať na to, že máte len základný program. Potrebujte sa pripájať k okolitým počítačom, aby ste získavali aktualizáciami vždy vyššie verzie.

 ZÁKAZNÍK: Ach,…už tu mám nejaký chybový oznam. Čo mám robiť?

 ASISTENT: Čo je tam napísané?

 ZÁKAZNÍK: Je to CHYBA 412 – PROGRAM NEBEZI VO VNUTORNYCH SUCASTIACH. Čo to znamená ?

 ASISTENT: Žiadny strach, pane, to je bežný problém. Znamená to, že LASKA.EXE bol nastavený tak, aby sa mohol spustiť aj na okolitých počítačoch, ale ešte sa nespustil vo vašom vlastnom počítači. Je to jedna z tých komplikovaných programátorských záležitostí, ale netechnicky povedané, potrebujete mať najprv spustený program PRIJAT_SEBA.COM a MILOVAT_SEBA.COM vo vašom vlastnom počítači, než sa pripojíte na niektorý z okolitých počítačov.

 ZÁKAZNÍK: Čo mám teda robiť?

 TECHNICKÝ ASISTENT: Viete nájsť súbor SEBA_PRIJATIE.SYS?

 ZÁKAZNÍK: Už ho mám.

 TECHNICKÝ ASISTENT: Výborne, zlepšujete sa.

 ZÁKAZNÍK: Vďaka.

 ASISTENT: Nemáte za čo. Označte nasledujúce súbory a potom ich prekopírujte do adresára MOJE_SRDCE / ODPUSTI_SI.DLL, SEBAVEDOMIE.DOC, SOM_MILOVANY.DLL a DOBROPRAJNOST.OBJ. Systém prepíše všetky konfliktné súbory a zapláta diery vo vašom operačnom systéme. Tiež musíte zmazať súbor KRITIZUJ.EXE zo všetkých adresárov a následne vysypať kôš, aby ste sa ubezpečili, že sú natrvalo preč a už sa nespustia.

 ZÁKAZNÍK: Super, podarilo sa! SRDECNOST.OVL, POKOJ.EXE a SPOKOJNOST.BIN sa naviac kopírujú do adresára MOJE_SRDCE a dokonca USMEV.BMP sa práve zobrazil na monitore.

 TECHNICKÝ ASISTENT: Potom je program LASKA.EXE nainštalovaný a úspešne beží. Myslím, že odteraz by ste si už mali dať rady. Ešte by som chcel jednu vec…

 ZÁKAZNÍK: Nech sa páči.

TECHNICKÝ ASISTENT: Program LASKA.EXE sa môže šíriť bezplatne. Stiahnite ho každému, koho stretnete, aj s prídavnými modulmi. Oni ho budú kopírovať ďalším ľuďom a niektoré veľmi hodnotné moduly sa Vám po sieti od nich vrátia späť.

ZÁKAZNÍK: Dobre, budem. Úprimná vďaka za vašu pomoc.

image

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *