Mŕtva nevesta režiséra Tima Burtona

Otázka:
Pochválený buď Ježiš Kristus, chcem Vás poprosiť o vyjadrenie ku kreslenej rozprávke „Mŕtva nevesta režiséra Tima Burtona“.
Na mňa to a celá tvorba Tima Burtona pôsobí okultne, ale vypočul som si, že to preháňam …
ďakujem za odpoveď
Patrik Mikula, +

Mrtvá nevěsta Tima Burtona
– Animovaný / Komedie / Fantasy / Hudební, Velká Británie / USA, 2005, 78 min, Děj animovaného příběhu se odehrává ve viktoriánské vesnici v 19. století a sleduje příběh Viktora, mladého muže vtaženého do podsvětí, kde je oženěn s tajemnou mrtvou nevěstou. Jeho skutečná nevěsta Viktorie na něj mezitím čeká ve skutečném světě. Přestože se život v Zemi mrtvých ukáže být mnohem barvitější, než jeho striktní viktoriánská výchova, dospěje Viktor k závěru, že v tomto ani v dalších světech neexistuje nic, co by ho udrželo odloučeného od jeho skutečné lásky… (oficiální text distributora)

http://www.csfd.cz/film/194882-mrtva-nevesta-tima-burtona-corpse-bride/

Tu sú ešte niektoré ďaľšie filmy od režiséra Tima Burtona:
http://www.abicko.cz/clanek/precti-si-zabava/12291/pohadkove-hororovy-svet-tima-burtona.html

 

Odpoveď:
Paťo, spomínané filmy som nevidel a žiaľ v dohľadnom čase nemám čas sa na to pozrieť. Myslím si, že nepreháňaš. V tvojom postoji nevidím nič prehnané. Ľudia sú často necitliví a zbytočne sa otvárajú pre rôzne temné témy, o astrálnom svete, svete duchov a pod.
Pán Ti žehnaj!
Pavol Hucík

2 thoughts on “Mŕtva nevesta režiséra Tima Burtona

 • 2. marca 2019 at 13:13
  Permalink

  Že okultnosti 🙂 Aké prosím Vás?

  Reply
 • 16. decembra 2016 at 0:14
  Permalink

  Rozprávka o smutnom príbehu Emilie, ktorá bola oklamaná a zavraždená mužom, ktorého milovala a nakoniec našla pokoj vďaka láske a porozumeniu ľudí. Tim Burton má špecifickú animovanú tvorbu, ale dej ma peknu myšlienku
  Okultnosti by som určite neriešil 🙂

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *