Modlitba o ukončenie nespravodlivostí

Ó Pane, Ježiš Kristus, náš Boh,
prosíme ťa, prijmi naše úprimné modlitby a odpusť nám naše viny.

S pomeň si na našich nepriateľov, na tých čo nás nenávidia a čo nás utláčajú a neodplať im podľa ich skutkov, ale daj im rozum a pochopenie, podľa svojho veľkého milosrdenstva, aby spoznali, že zlo nemôže priniesť dobro.

Svojou mocnou pravicou zbav svoju Cirkev a svoj veriaci ľud všetkého zla. Pomôž nám, ó Bože, pretože si bol ukrižovaný a zomrel si za spásu všetkých ľudí. Pomôž nám, aby medzi nami aj všade vo svete sa z nenávisti stala láska, aby nepokoj nahradil pokoj a žiaľ ustúpil šťastiu, aby sme mali život v pokoji ako tvoj ľud a spoločne žili ako bratia a sestry.

Ó, najsvätejšia Božia Matka, obraciame sa k tebe v modlitbe, pretože ty poznáš bolesť matky za svojho Syna, ktorý trpel a bol ukrižovaný. Poteš ustrašené matky a otcov trpiacich pre svoje deti, ktoré sú vystavené útokom, násiliu a prenasledovaniu. Uchovaj nás od zla ničomníkov a zachráň nás od každého zla a hriechu.

Obraciame sa v modlitbách aj k vám mučeníci, ktorí ste potešením Boha a ktorí stojíte pred Bohom, modlite sa k nemu, aby uchránil našu krajinu a náš národ od nespravodlivosti, násilia, sporov a nejednoty. V pokání uznávame, že nie sme horúci ani studení v našej horlivosti za pravdu a spravodlivosť tvojho nebeského kráľovstva, pretože sme opustili lásku, ktorú si priniesol na zem.

Ó , Boh pokoja a lásky, pomôž nám vrátiť sa na cestu k tebe. Neodstráň svetlo tvojej Cirkvi z nášho pohľadu, pretože ty si Boh milosrdenstva, dobroty a Milovník ľudstva a tebe patrí sláva – Otcovi, Synovi a Duchu Svätému teraz i na veky vekov.
Amen.

vojna

9 thoughts on “Modlitba o ukončenie nespravodlivostí

 • 2. marca 2021 at 20:38
  Permalink

  Pane Bože ukončí, nespravodlivosť a lož v mojej práci. Odožeň všetko zlo, pomáhaj mi v mojej náročnej práci. A daj mi pocítiť Tvoju uzdravujúcu moc. Amen

  Reply
 • 19. októbra 2019 at 13:36
  Permalink

  Dobrotivy Boze, prosim ta a modlim sa za odvratenie od vsetkeho zleho mojej buducej svokry Eleny. Raz je sladka ako med inokedy ako hadi jed. Viac ako jed. Stale sa snazi robit rozbroje medzi mnou a jej synom stale mu hovori ako ona ma nechce v rodine. Mne to velmi ublizuje. Prosim ta odpust jej lebo nevie co robi, nevie co hovori. Odrvat ju od vsetkeho zleho v jej zivote . Prinavrat jej pokoj, lasku a vieru do jej srdca. Oslobod jjej mysel od vsetkeho zleho. Ved jej kroky po ceste lasky, spravodlivosti, ohladuplnosti. AMEN

  Reply
 • 2. júla 2019 at 22:16
  Permalink

  Pane môj, ukonči nespravodlivosť a lož v mojej práci. Odožeň odo mňa všetko zlo, pomáhaj mi v mojej náročnej a zodpovednej práci. Ďakujem

  Reply
 • 16. marca 2018 at 20:48
  Permalink

  Najsvätejšie trojica, prosím Ťa, vzdiaľ odo mňa mojich neprajných kolegov, ochráň ma pred nimi a daj mne i mojej rodine pokoj v práci i v rodinných a medziľudských vzťahoch. Amen.

  Reply
 • 1. novembra 2017 at 8:39
  Permalink

  Ó milosrdný Pane,vyslyš moje modlitby a prosby.Odožeň odo mňa všetko zlo.Prosím Ťa,pomáhaj mi v mojej zodpovednej práci a daj mi pocítiť Tvoju uzdravujúcu moc.
  Tvoja služobníčka.

  Reply
 • 2. marca 2017 at 1:37
  Permalink

  Dobrotivý Bože, dopraj nám prežiť plnohodnotne pôstne obdobie. Dobrotivý Bože, odpusť prosim, hriechy celej našej rodiny, prinavráť pokoj, lásku, radosť a porozumenie medzi nami. Veď naše kroky po cestách pokory. Preblahoslavená Bohorodička, skry nás pod svoj ochranný plášť.

  Reply
 • 19. januára 2017 at 19:48
  Permalink

  Milosrdný Pane, ukonči nespravodlivosť v mojej práci. Uzdrav zranenia a daj všetkým ducha múdrosti. Eva

  Reply
 • 5. januára 2017 at 9:53
  Permalink

  Drahý Spasiteľu prosím odpusť pády a hriechy moje a celej našej rodiny a prinavráť pokoj, lásku a porozumenie medzi nami, aj v spoločenstvách ktoré navštevujeme. Veď naše kroky po cestách spravodlivosti, ohľadoplnosti a pokory s našou Milostivou matičkou.

  Reply
 • 12. novembra 2016 at 21:59
  Permalink

  Dobrotivý Bože vypočuj moju vrúcne modlidbu. Ďakujem.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.