Čo je to biela mágia?

Pri bielej mágii hovoríme o magických úkonoch a rituáloch, ktorých cieľom je nejaké dobro; aspoň zdanlivé. Tým cieľom môže byť vyliečenie z choroby, ochrana pred zlom a nešťastím, odrobenie kliatby či urieknutia, získanie a úspech v práci, podnikaní, zvládnutie skúšky a mnohé ďalšie. Ľudia, ktorí ju vykonávajú najčastejšie hovoria, že využívajú neznáme prírodné sily, ktoré však ešte nie sú dostatočne vedecky preskúmané alebo tvrdia, že ich schopnosti pochádzajú od Boha. Neraz je magický rituál sprevádzaný modlitbou. V byte „bielych mágov“ visia kríže a obrazy svätých a pod. Zarážajúcim je však fakt, že na to, že by to mal byť Boží dar, si dosť často nechávajú za jeho použitie zaplatiť.

9 thoughts on “Čo je to biela mágia?

 • 2. apríla 2022 at 13:36
  Permalink

  Ani biela mágia nie je v súlade s katolíckou vierou. Prosím Vás, radšej vyhľadajte pomoc kňaza a dobre sa vyspovedajte

  Reply
 • 6. februára 2022 at 4:52
  Permalink

  Dobrý deň.
  V komentároch sa spomína meno Zuzana Slovikova.
  Rád by som sa s ňou skontaktoval.
  Viete mi pomôcť? Ďakujem

  Reply
 • 8. júla 2019 at 19:03
  Permalink

  Súhlasím,zažila som to aj,ja,bola som,na totálnom dne,už dosť rokov sa mi nedarilo,totálna stagnácia,v novinách neskoršieho dáta som čítala článok o pani Zuzke Slovíkovej,že robí očistu s bielou mágiou,nedalo mi to a som ju oslovila,v kartách ako aj,na zápastiach oboch rúk sa mi potvrdilo,že mám,na sebe čiernu mágiu,tak,začala namne pracovať,robila očistu s bielou mágiou,už teraz je už len dobre somnou,vdaka jej pomoci,hlavne treba veriť,je pani Zuzka v tom naozaj dobrá

  Reply
  • 22. februára 2022 at 21:28
   Permalink

   Viete mi poradit kontakt na Zuzanu Slovíkovú. Mám pocit že som prekliatí alebo mám na sebe čiernu mágiu. Dejú sa mi stále zle veci. Neviem si sám pomôcť.

   Reply
  • 2. apríla 2022 at 13:32
   Permalink

   Ani biela mágia nie je v súlade s katolíckou vierou. Prosím Vás, radšej vyhľadajte pomoc kňaza a dobre sa vyspovedajte

   Reply
 • 25. novembra 2018 at 22:28
  Permalink

  v bielej mágii je veľmi dobrá Zuzana Slovíková,vie odstrániť porobenia od čiernej mágie,bol som dosť zle ,na tom,mal som porobené s čiernou mágiou,dozvedel som sa o pani Slovíkovej čírou náhodou,popýtal som si naňu kontakt,oslovil ju,neodmietla ma,pomohla mi,je veriaca,dakujem jej od srdca,vdaka jej pomoci sa mi vodí v živote už len dobre,je z Košíc

  Reply
  • 22. februára 2022 at 21:22
   Permalink

   Dobrý deň v komentároch sa spomína Zuzka Slovníková.
   Viete mi niekto pomôcť ako sa s ňou skontaktujem.
   Dejú sa mi stále negatívne veci. Nedokážem si nájsť prácu. Som stále unavený. Zle spím. Mám zlé sny. Nedokážem pozitívne myslieť. Ľudia ma stále ohovárajú. Cítim ako zo mňa niekto vysáva energiu. Mám pocit ,že ma nikto preklial. Nieje normálne aby sa mi stále diali len zle veci.
   Pomôžte mi prosím.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.