Za duše v očistci

Najláskavejší a najmilostivejší Bože, zmiluj sa nad všetkými dušami v očistci a vysloboď ich z hrozných očistcových múk. Zmiluj sa nad nimi pre Tvoju nekonečnú lásku a milosrdenstvo a na ich úzkosti vzhliadni s otcovskou láskou. Zabudni na ich hriechy a krehkosti. Skrze svojho najmilšieho Syna, Ježiša Krista, v ktorého silne verili a dúfali, vysloboď ich a pre Jeho horké umučenie odpusť im zaslúžené pokuty. Nedrž ich dlhšie v ich smutnom väzení, aby Ťa tým viac milovali a tým radostnejšie velebili na večné veky. Amen.

V: Odpočinutie večné daj im, Pane!

R: A svetlo večné nech im svieti!

Duše všetkých verných zomrelých, pre milosrdenstvo Božie, nech odpočívajú v pokoji. Amen.

Ó, Mária, Matka Božia, Matka milosrdenstva, pros za nás a za zomrelých!

12 thoughts on “Za duše v očistci

 • 17. mája 2018 at 8:41
  Permalink

  Matinka Božia pros za moju drahú mamičku, ktorá len pred pár dňami zomrela, aj za nášho otca, ktorý je
  tiež už vo večnosti, nech im a mojim všetkým príbuzným Boží syn odpusti všetky previnenia dobrovoľné
  aj nedobrovoľné. Bože prijmi mojich drahých rodičov a príbuzných do kráľovstva Tvojho.

  Reply
 • 1. marca 2018 at 22:05
  Permalink

  Matka Božia, oroduj za moju mamičku, ktorá zomrela pred dvoma rokmi. Veľmi mi chýba. Prosím, nech je to tak, ako ju v predstavách vidím ja, ako kľačí s pokorou pred Bohom Otcom a idú jej v ústrety Panna Mária a Boží Syn. To je moje najväčšie želanie, prosby. A nech sa raz s ňou, s mojou rodinou stretnem v Božom kráľovstve.

  Reply
 • 21. februára 2018 at 20:14
  Permalink

  Prosim o modlidby za dusu v ocisci pre matku Mariu,starych rodicov Mariu-Frantiska, Mariu-Vojtecha a vserkych zomrelych z nasej rodiny do stvrtej generacie z jednej aj druhej strany.Prosim o modlidby za vsetky dusicky v ocisci.Amen

  Reply
 • 7. februára 2018 at 1:32
  Permalink

  Modlim sa za spevacku Dolores O’Riordan, nech Boh nezabudne na nadej a radost, ktoru rozdavala ludom, modlim sa aj za dalsich slavnych ludi, ktori nahle odisli a prosim aj o dalsie motlitby za nich. Vela z nich zilo a zije obklopenych ateistickym, liberalnym svetom a mozno nemaju nikoho, aby sa za nich modlil.

  Reply
 • 27. augusta 2017 at 20:10
  Permalink

  Z celeho srdca prosim za dusicku pre zomrelu Gabrielu.Odpocinutie vecnej daj jej Pane a svetlo vecne nech jej svieti a nech odpociva v pokoji.Amen.

  Reply
 • 12. februára 2017 at 23:19
  Permalink

  Pred rokom mi zomrela mamička. Príde mi na myseľ nespočetne krát denne, chýba mi. Prosím denne pre ňu o Milosrdenstvo Božie. Nech sa raz rodina stretneme v nebi.

  Reply
 • 1. novembra 2016 at 19:30
  Permalink

  Ďakujem za odpoveď Ivan.Neprejde jediný deň aby som sa nepomodlila za dušičky. Verim že moje modlitby sú vyslyšané. Nech nám Pán odusti všetky naše hriechy a je ku nám milostivý.

  Reply
 • 14. októbra 2016 at 11:44
  Permalink

  AHOJ MILA IVETKA CITAL SOM TVOJ TEXT tu ANO JE TO VELKA BOZIA PRAVDA CO PISES MNE SA ZJAVUJU DUSICKY MODLIM SA ZA DUSE KRASNE MODLIDBY AJ ZA TRPIACE DUSE V OCISTCI AJ ICH POCUJEM AKO VELMI VELMI NAS PROSIA O MODLIDBY TY SA VELA MODLIDBY ZANE PROSIA TA OTO DIK CAU POZEHNANI DEN IVUS

  Reply
 • 19. júla 2016 at 12:20
  Permalink

  Večne odpočinúťie daj mu Pane nech večne svetlo mu svieti .nech dušička mojho ocka .a všetkých zomrelých nech odpočívajú v pokoji a Božím milosrdenstve….Amen Panebože moj prosím ta pomôž dušičkam v očistí

  Reply
 • 15. júna 2016 at 9:37
  Permalink

  Tam niekde za ríšou dobra a zla je záhrada.V nej sa raz všetci stretneme.

  Reply
 • 9. júna 2016 at 8:31
  Permalink

  Večné odpocinutie daj mu Pane a svetlo večné nech mu svieti, nech dušička môjho ocka a vsetkych zomrelých veriacich odpočíva v božom milosrdenstve v pokoji amen. Bože, prosím ťa, zmiluj sa nad nami hriešnymi.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *