Zasvätenie rodín Božskému Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Ježišovo, Ty si prejavilo cez Margitu Máriu Alacoque, že chceš mať miesto vo všetkých kresťanských rodinách. Uvedomujúc si Tvoje prianie, chcem Ti dnes verejne zasvätiť a obetovať našu rodinu. Chceme žiť podľa Tvojho príkladu, aby v našej rodine prekvitali čnosti, za ktoré si Ty, najmilší Spasiteľ, prisľúbil pokoj už tu na zemi. Budeme sa chrániť všetkého, čo Ty odmietaš a odsudzuješ ako zlo. Vládni nad naším rozumom jednoduchosťou viery. Kraľuj v našich srdciach, ktoré horia láskou k Tebe a my budeme i naďalej roznecovať oheň tejto lásky predovšetkým častým svätým prijímaním.
Božské Srdce Ježišovo, buď vždy medzi nami kdekoľvek a kedykoľek sa stretneme. Žehnaj všetky naše práce a námahy. Rozptyľuj naše starosti, posväcuj naše radosti a uľav nám v našich trápeniach.
Keby Ťa niekto z našej rodiny urazil hriechom, prosím Ťa, Božské Srdce, nedaj mu zabudnúť, že si plné dobroty, lásky a milosrdenstva k hriešnikom.
A keď nadíde hodina rozlúčky a tieň smrti pohrúži našu rodinu do smútku, posilňuj nás, aby sme všetci s vierou prijímali Tvoje večné rozhodnutia. Nech nás uteší myšlienka, že príde deň, keď sa celá rodina znovu stretne v Tvojej sláve, kde Ťa chceme naveky oslavovať za Tvoje dobrodenia.
Amen.

8 thoughts on “Zasvätenie rodín Božskému Srdcu Ježišovmu

 • 14. februára 2019 at 13:00
  Permalink

  Prosim o modlidby za dar zdravia a celistveho uzdravenia pre Mareka, Alzbetu, Klaru, Karmen.Bohu vdaka.Najsvatejsie Srdce Jezisovo prosim o tvoje Milosrdenstvo.

  Reply
 • 31. januára 2019 at 19:21
  Permalink

  Z celeho srdca prosim o modlidby za moju rodinu a nase manzelstvo, prosim o pretrhnutie puta zla od nas od MJZJ a vsetkych , ktori nam narusaju nas zivot.Bohu vdaka.Panna Maria zober nas pod tvoj ochranny plast a ochranuj nas od zlych ludi.Chvala Panu a Panne Marii.

  Reply
 • 10. januára 2019 at 13:46
  Permalink

  Najsvatejsie Srdce Jezisovo, z celeho mojho srdca ta prosim o dar zdravia na tele aj dusi pre choru Klaru.Chvalim ta Jezisu, klaniam sa ti Jezisu, aleluja, aleluja.

  Reply
 • 3. januára 2019 at 9:58
  Permalink

  Prosim o modlidby za moju rodinu, prosim o sedem darov Ducha sv.Prosim o ochranu mojich deti Lenky a Andreja od utokov zleho.Prosim o obratenie svojho manzela Pavla a prijatie sv krstu.Prosim o modlidby za seba , aby som bola stale horliva v modlidbach, v dobrych skutkoch a vedela odpustat.Chvalim ta Jezisu, klaniam sa ti Jezisu, aleluja, aleluja, aleluja.

  Reply
 • 7. decembra 2017 at 6:36
  Permalink

  Nech nas Pan Jezis Kristus sa oslavi v nasich zivotoch.Tak ako sa oslavil v nasej rodine pocas tazkej chodoby mojho syna.

  Reply
 • 1. decembra 2017 at 4:45
  Permalink

  Prajem pekné ráno . Mam štyri deti a vnúčatká. Myslím si, že stále potrebujeme Božiu ochranu , preto sa denne modlím za nich a s dôverou prosím o ich zdravie na tele a na duši . Považujem modlitbu za hlavné, čo má robiť matka pre svoje deti. Nebeský Otec všetko vidí a pozná potreby svojich detí. Vie zasiahnuť hlavne vtedy, keď ľudské sily už nestačia. Verím, že Pán Boh ma miluje .

  Reply
 • 20. septembra 2013 at 23:09
  Permalink

  napsal:Dneska jsem na radiu Proglas poslouchala vas porad. Znovu jsem si uvldomiea, ze to nemohu vzdat. Manzel dela spatne veci (nevera, lez, kradeze a podvody ). Uz jsem na to chtela zapomenout, protoze me to moc zranovalo. Ale znovu zacnu prosit Boha, aby to s nim a s celou nasi rodinou nevzdal. Mame 5 deti a ty ho uz 2 roky nevidely. Tak snad se nekdy objevi Preji krasny, slunecny a pokojny den. A prosime za modlidbu. Kupkovi

  Reply
  • 30. júla 2016 at 8:10
   Permalink

   Ja sa modlym kazdi den za mojej manzelkki rodinu lebo naozaj ziju zle averim ze jezis lch uzdravi Amen

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.