Modlitba ponorenia do Kristovej krvi

Modlitba ponorenia do Kristovej krvi 

Ježišu, ponáram do tvojej krvi celý deň, ktorý sa práve začína a ktorý je pre mňa darom tvojej nekonečnej lásky. Ponáram do tvojej krvi seba a všetkých, ktorých dnes stretnem, na ktorých si spomeniem alebo sa o nich niečo dozviem. Ponáram do tvojej krvi všetkých svojich blízkych a tých, ktorí ma prosia o modlitbu. Pane, ponáram do tvojej krvi všetky situácie, ktoré dnes vzniknú, všetky záležitosti, ktoré budem vybavovať, rozhovory, ktoré budem viesť, prácu, ktorú budem vykonávať, ako aj svoj odpočinok. Ježišu, pozývam t’a k týmto situáciám, záležitostiam, rozhovorom, práci a odpočinku. Prosím ťa, aby tvoja krv obmývala týchto ľudí a tieto situácie a prinášala im oslobodenie, očistenie, uzdravenie a posvätenie podľa tvojej vôle. Nech sa dnes prejaví sláva a moc tvojej krvi. Prijímam všetko, čo mi dnes zošleš, na slávu tvojej krvi, úžitok svätej Cirkvi a na zadosťučinenie za svoje hriechy. Na príhovor Panny Márie to všetko odovzdávam Bohu Otcovi. Celý sa odovzdávam k dispozícii Panne Márii. Bezvýhradne jej odovzdávam svoju minulosť, budúcnosť aj prítomnosť.
Amen.

4 thoughts on “Modlitba ponorenia do Kristovej krvi

 • 5. januára 2019 at 9:07
  Permalink

  Pane Ježišu, ponaram do Tvojej predrahej krvi moje deti, zachráň ich duše pred zlom!. Vo svojom veľkom milosrdenstve zachráň našu rodinu! Panna Mária, Matka milosrdenstva ,oroduj za nás u svojho Syna!

  Reply
 • 5. augusta 2018 at 19:12
  Permalink

  Pane Jezisu ponaram do tvojej predrahej krvi mojho manzela Pavla, deti Lenku a Andreja a seba. Prosim o tvoje nekonecne milosrdensvo.Bohu vdaka.

  Reply
 • 16. júla 2018 at 13:19
  Permalink

  Pane Ježišu, ponáram do Tvojej predrahej krvi všetky dnešné rozhodnutia, stretnutia a všetkých ľudí, ktorých stretnem tak ako aj celú moju rodinu. Buď nám milosrdný Pane.

  Reply
 • 19. júna 2018 at 7:48
  Permalink

  Pane Ježišu, ponáram do Tvojej predrahej krvi môjho manžela a mňa, naše manželstvo,vo svojom veľkom milosrdenstve , zachráň nás ,Pane!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *