Zasvätenie sa Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie II.

Panna Mária fatimská, Matka milosrdenstva, Kráľovná neba i zeme, Matka Sedembolestná, útočište hriešnikov! My sa pripájame k Mariánskemu hnutiu a zasväcujeme sa celkom osobitným spôsobom Tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu.

Týmto zasvätením rozumieme žiť s Tebou a skrze Teba všetky svoje záväzky, ktoré sme na seba vzali svojím krstným zasvätením.

Preto sa zaväzujeme usilovať sa o svoje vnútorné obrátenie, tak veľmi požadované evanjeliom, aby sme sa zbavili každej náklonnosti k sebe samým, k ľahkým kompromisom so svetom, aby sme boli ako Ty, vždy ochotní plniť jedine Božiu vôľu.

Dobrotivá a milosrdná Matka!

Zverujeme Ti seba samých a svoje kresťanské povolanie, aby si ho v tejto rozhodujúcej hodine, ktorá ťažko dolieha na svet, použila pre svoje spánonosné zámery a na záchranu duší. Zaväzujeme sa preto žiť svoje kresťanské povolanie podľa Tvojho priania. Predovšetkým sa chceme usilovať o obnovu ducha modlitby a pokánia, horlivú účasť na slávení Eucharistie, apoštolát, každodennú  modlitbu svätého ruženca a prísny spôsob života v zhode s evanjeliom, aby sme tak dávali dobrý príklad v zachovávaní Božieho zákona a v praktickom žití kresťanských čností, predovšetkým čistoty.

papez fatima zasvatenieTiež Ti sľubujeme, že chceme byť spojení so Svätým Otcom, s hierarchiou s ním zjednotenou a so svojimi kňazmi a tak postaviť hrádzu pokračujúcemu odboju proti učiteľskému úradu Cirkvi a brániť ho proti útokom, ktoré ohrozujú samotné základy Cirkvi.

Pod Tvojím materským vedením a ochranou chceme byť tiež apoštolmi tejto, dnes tak nutnej jednoty modlitby a lásky s pápežom a vrúcne Ťa prosíme preňho o zvláštnu ochranu.

Napokon Ti sľubujeme šíriť medzi tými, s ktorými sa stretáme, obnovenú úctu a dôveru k Tebe.

Sme si vedomí, že ateizmus spôsobil u mnohých veriacich stroskotanie vo viere, že znesvätenie vo viere vniklo i do svätého Božieho chrámu a neušetrilo ani mnohých našich kňazov, že sa zlo a hriech stále viac šíri vo svete. Preto sa s plnou dôverou odvažujeme pozdvihnúť svoje oči k Tebe, Ježišova a naša milosrdná a mocná Matka a znova Ťa dnes prosiť o pomoc pre záchranu všetkých Tvojich detí a s veľkou dôverou ju od Teba očakávať, Ty milostivá, dobrotivá, sladká Panna Mária. Amen.

 

(Podľa knihy „Kňazom, najmilším synom Panny Márie“ – Imprimatur František Tondra, spišský biskup. Tiež mnohonásobné imprimatur biskupov z celého sveta, dodnes platné)

 

8 thoughts on “Zasvätenie sa Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie II.

 • 13. marca 2023 at 5:07
  Permalink

  Panna Mária Fatimská ďakujem za všetky milosti, prosím za moju rodinu, prosím odvráť zlo, zvady a pomôž mi splatiť dlhy. Panna Mária prosím o pomoc v práci a vo vzťahu na úrade aby zažehnané všetko zlo a nenávisť, Panna Mária Fatimská oroduj za nás,

  Reply
 • 9. septembra 2021 at 5:19
  Permalink

  Matička drahá prosím za seba a za moju rodinu zachráň nás odvráť od nás všetko zlo, zvady, prosím pomóž mi splatiť moje dlhy, a hlavne aby sme boli zdraví. Prosím Matka neopúšťaj nás.

  Reply
 • 12. januára 2021 at 5:10
  Permalink

  Matička prosím neopusť ma a pomôž mi v mojom trapení a núdzi , zachráň moju rodinu Ty znáš moje trápenie a moje súženie, daj mi silu ,nádej a pomoc prekonať toto všetko čo ma trápi. Panna Mária Fatimská oroduj za nás.

  Reply
 • 16. novembra 2020 at 6:10
  Permalink

  Matička prosím neopusť ma v mojej bide stoj pri nás Matka drahá neopúšťaj nás, neopúšťaj nás.

  Reply
 • 6. januára 2020 at 7:23
  Permalink

  Matička prosím neopusť ma a pomôž mi v mojom trapení a núdzi , zachráň moju rodinu Ty znáš moje trápenie a moje súženie, daj mi silu a pomoc prekonať toto všetko čo ma trápi. Panna Mária Fatimská oroduj za nás.

  Reply
 • 9. decembra 2017 at 5:22
  Permalink

  Maticka Sedembolestna prosim za svoju rodinu.Zazen zvady a hnev z mojej rodiny.Vypros u svojho synacka Jeziska pomoc pre moju dceru aby sa obratila k Bohu a s jeho pomocou si zachranila manzelstvo ktoremu hrozi rozpad.Budem Ti dakovat po cely svoj zivot.Si Matka milostiva Oroduj za nas.

  Reply
 • 20. novembra 2017 at 23:09
  Permalink

  Dakujem ti Pana Maria za všetko ze nám pomahaš a visliš moju modlibičku Amen.

  Reply
 • 8. septembra 2016 at 7:49
  Permalink

  7
  Chcem sa denne modlit k nasej Panne Marii za ochranu a pomoc nas vsetkych aby sme sa denne modlily jej krasny ruzenec aj za nasho svateho otca .Maticka ti si pre nas kralovna na celom svete. Helena

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *