Za blúdiacich

Mária Panna, jasná ako mesiac v tmavej noci, osvetli blúdiacim cestu, aby našli Boha, po ktorom nevedomky túžia. A tých, čo sa hrdo hlásia k falošným bohom, priveď nebadane k pravému Bohu, ktorého meno je Láska a ktorého skutky sú plné pochopenia, odpustenia a opravdivej radosti.
Amen.

12 thoughts on “Za blúdiacich

 • 25. decembra 2020 at 8:46
  Permalink

  Dnes sú Vianoce, čas zázrakov.Prosím svätú Pannu Máriu, aby urobila zázrak a pomohla mne a mojej mamine s problémom- susedia.Strpčujú nám život , sú hluční aj včera na Štedrý večer, tento krásny deň,keď si má človek v pokoji sadnúť k štedrovečernému stolu a osláviť narodenie Ježiška,tak oni 12 hodín premiestňovali nábytok a hulákali..a takto trpíme roky každý boží deň.Prosím Ducha svätého nech ich osvieti ,aby nám nestrpčovali život.Zároveň prosím o uzdravenie mojej maminy a môjho brata a o zdravie pre mňa, aby som im vládala byť oporou.Prosím o odvrátenie Covidu vo svete, nech sa všetci môžme tešiť zo života.Ďakujem

  Reply
 • 13. júla 2020 at 8:24
  Permalink

  Matka ustavičnej pomoci pomôž mojej rodene som rozvedena s 3deti v buberte nasej rodine skorou žijem aby sme mali pokoj,vazit si zivot lebo zijeme len raz.moji surodenci zabudli tiez ze boli v takom veku dospievajucom.nech nam vyjde byvanie je tazke zit s niekym kto roby zle

  Reply
 • 11. júla 2019 at 21:01
  Permalink

  Prosím za mojich susedov, aby ich duch svätý osvietil a nerobili nám zlo.

  Reply
 • 18. januára 2018 at 19:48
  Permalink

  Velmi pekne prosim o vyslisanie mojich modlitieb pana Maria,za obratenie a uzdravenie mojho syna.Milujem ho nadovsetko a neviem ako mu mam pomoct.Prosim o silu a odpustenie mojich hriechov.

  Reply
  • 19. februára 2018 at 10:12
   Permalink

   Dakujem pekne za vyslysanie mojej prosby.Pana Maria daj mi prosim silu a skore uzdravenie.

   Reply
   • 14. júna 2019 at 15:25
    Permalink

    Draha Matka ustavicnej pomoci pomoz mojej neveste najst dobru pracu zaco Ti budem povdacna po cely moj zivot.Vypros pomoc u svojho syna Pana Jezisa pre nu aj celu jej rodinu ktora preziva velku financnu krizu.

    Reply
 • 18. januára 2018 at 10:21
  Permalink

  Pána Maria veľmi ťa prosím daj nech naší susedia ktorý nám zo života robia peklo a zlo daj nech skutočne nám dajú pokoj a nech už konečne aj my môžme ukončiť a oplotiť náš pozemok veľmi ťa prosíme pána Mária neopusť nás ale pomôž nám v tomto veľkom trápení ktoré máme s našimi susedmi Farkašovou a jej druhom Džudžom .

  Reply
 • 12. januára 2018 at 11:33
  Permalink

  Panna Mária veľmi pekne Ťa prosím pomôž naším susedom Farkašovej a jej druhovi Džudžovi aby mne aj mojej rodine dali pokoj a nerobili nám úmyselne škodu na našom pozemku ani nás nepreklinali my nič od ných nechceme len aby nám dali svätý pokoj a už konečne firma ktorá nám robila oplotenie nech ho už konečne dokonči. Osvieť týmto naším susedom rozum aby konali dobro veď mi sme im nijak neubližili a ony stále nám konajú zlo.Verím,že s Tvojou pomocou naša matička panna Maria sa nám podari poraziť zlo ktoré ovláda našich susedov Farkašovu a jej druha Džudžu.

  Reply
 • 22. mája 2017 at 11:59
  Permalink

  Maria panna matka naša drahá veľmi Ťa prosím o pomoc pomôž naším susedom ktorý bývajú na konci nášho pozemku aby nám dali svätý pokoj aby našu rodinu neurážali ani nepreklínali aby nič zlého nerobili ale nech veria,že Božia moc existuje.Matka naša milá nič im zlého neprajeme ani im nič nezavidime nech majú veľa peniazi ktorými sa chvália len nech skutočne dajú pokoj mne mojej manželke našej mamke aj mojej dcérke a jej rodine.Veľmi Ťa prosím matka naša panna Maria neopusť nás a zošli na ných ducha svätého nech im osvieti rozum a nech nám dajú svätý pokoj mne aj mojej rodine.Za vypočutie mojej prosby Ti drahá naša Matka Maria veľmi pekne ďakujem a Vás drahý veriaci vrúcne prosím o modlitbu za pomoc aby títo susedia našli pokoj vo svojej duši a obrátili sa k našej drahej matke Márii našej pomocníci. Amen.

  Reply
  • 18. júla 2017 at 13:21
   Permalink

   prosim o modlitbu za zdravie.mam ist na kozne vysetrenie.a prosim o modlitbu za syna aby neostal saam.dakujem aj ja budem modlit a prosit za vsetkych co potrebuju pomoc Panny marie Matky Ustavicnej pomoci

   Reply
  • 25. júla 2017 at 6:34
   Permalink

   Skuste este aj sv.Martu vrele ju odporucam!!!

   Reply
 • 15. mája 2017 at 22:31
  Permalink

  Prosím za živú vieru v mojej rodine, nech zavládne u nás Boží pokoj, nech je Mária Panna oslávená, nech moje ústa volajú len po nej, pomôž mi. Nech ma viera drží pri sile, o ktorú tak veľmi prosím. Amen

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *