Hodiny utrpenia nášho Pána Ježiša Krista vo videniach Luisy Piccarrety, kniha

Boh je láska – táto pravda našej viery nie je holý fakt, ale tajomstvo, do ktorého sa treba dennodenne ponárať a nechávať sa ním skrz-naskrz presiaknuť. Tento proces ponárania sa do Božej lásky, ktoré má moc od základu pretvoriť náš život, sa odohráva najmä prostredníctvom rozjímania o Kristovom umučení, pri ktorom v nemom úžase hľadíme na to, kam až bola schopná zájsť jeho láska k nám.

Presne to je náplňou i zámerom tejto knihy. Texty zjavení Božej služobníčky Luisy Piccarrety, z ktorých pozostáva, nás vyzývajú k tomu, aby sme rozjímavým spôsobom hodinu po hodine sprevádzali trpiaceho Krista od chvíle, keď sa pred svojím umučením rozlúčil so svojou Matkou, až po uloženie jeho tela do hrobu, a tak dospeli k otázke, ktorá je zároveň odpoveďou: Kto obsiahne nesmiernosť jeho lásky k nám?

Kniha na Zachej.sk 

One thought on “Hodiny utrpenia nášho Pána Ježiša Krista vo videniach Luisy Piccarrety, kniha

  • 19. marca 2022 at 0:09
    Permalink

    …Ježišovu lásku obsiahne skôr či neskôr každý, či už verí, alebo nie. Svojim životom nám dal príklad, hlavne prvým kresťanom, aby sa nebáli položiť život za vieru. Okrem veľa ďalších vecí. Odvtedy sa úplne zmenil vzorec pre vývoj ĺudských duší- urýchlil sa..
    Teším sa, že sa to ĺudia konečne dozvedia, lebo vlastne ani kňazi stále neprišli na to, prečo všetko sa vlastne obetoval…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *