Biokrémy

Otázka:
Pochválený Pán Ježiš Kristus.
Začala som používať biokrémiky, ktoré mojej vyše 50ročnej pleti veľmi dobre sadli, sú ani drahé ani lacné, som s nimi naozaj veľmi spokojná.
Trochu ma zarazili úvodné slová o výrobkoch:
… „V každej krabičke, ktorú od nás dostanete, prijmete naše myšlienky, naše ruky, naše srdce. Každý krém, ktorý sa dostane ku svojmu majiteľovi je čerstvý a živý.“
Nedalo mi to pokoj, krémy som pokropila svätenou vodou, môže v nich byť mágia? Milostivý Pán Boh je najvyšší, všemohúci, strašne som s nimi spokojná, ale ak je niečo nedobré, vzdám sa ich.
Vopred ďakujem za odpoveď.
S pozdravom
Eva

 

Odpoveď:
Asi sa nedá všetko hodiť do jedného vreca. Vyberte si krémy, ktoré nemajú takýto podivný popis. Ide aj o to, aby sme finančne nepodporovali pochybné spoločnosti. Je dobré si preštudovať viac stránku spoločnosti, ktorá ich predáva a to, na čo sa odvolávajú. V každom prípade je dobré v mene Ježiša Krista sa zrieknuť takého podivného „preberania“ cudzích myšlienok a pod. Keďže však je veľká možnosť výberu, nemali by sme kupovať pochybné produkty, ktoré sa spájajú so šarlatánskou rétorikou.

4 thoughts on “Biokrémy

 • 26. novembra 2018 at 15:33
  Permalink

  Tato kniha, pani Eva, je sananisticka, plna okultnych praktik a samovrazd..urcite ju synovi vezmite a porozpravajte sa s nim, aby sa k niecomu nedajboze neznizil, pretoze taketo knihy uplne posadnu ludsky rozum a konanie..

  Reply
 • 18. septembra 2016 at 13:58
  Permalink

  Pochválený buď Ježiš Kristus.
  Svojmu synovi som našla na stole knihu Dumasov klub (Reverte-Pérez). Názvu veľmi nerozumiem, ale nepekné sú obrázky na obale tejto knihy /akoby démoni/. Myslím, že táto knižka neprinesie pokoj do srdca mladého človeka, ale naopak.
  Prosím vás o váš názor.

  Ďakujem vopred.

  Reply
  • 26. novembra 2018 at 15:26
   Permalink

   Prepacte ze odpovedam ja, ale je to satanisticka kniha. Autor v nej opisuje diablov a samovrazdy..Urcite by som ju synovi nedovolila citat.

   Reply
  • 26. novembra 2018 at 15:29
   Permalink

   Prepacte, ze odpovedam ja, ale ta kniha je satanisticka, autor v nej opisuje diablov a samovrazdy!! Urcite by som ju synovi vzala a porozpravala sa s nim. Taketo knihy dokazu cloveka aj prinutit na samovrazdu pod vplyvom diabla..

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *