Symboly vládnu svetom…

Toto gesto použila Lady Gaga v klipe k piesni Judáš. Ide o ohlasovanie okultného gospelu.
Toto gesto použila Lady Gaga v klipe k piesni Judáš. Ide o ohlasovanie okultného gospelu. Nie je to jej prvá pieseň oslavujúca diabla.

To nie slová ani zákony, ale symboly ovládajú svet

Odpradávna bolo ľudstvo pokúšané diablom starou známou vetou „Budete ako Boh“ Gn 3,5. V moderných médiách sa objavujú čoraz viac idoly – ľudia, ktorí robia gestá, ktoré vyzerajú čudne. Čo sa skrýva za jednotlivými postojmi, gestami, znakmi a symbolmi? Prečo prestížne svetové značky vo svojich reklamách a celebrity vo filmoch a pesničkách opakujú obrazy, ktoré na prvý pohľad nedávajú zmysel, ale po hlbšom preštudovaní nájdeme spojitosti, ktoré sú známe tisíce rokov. Vychádzajú častokrát zo starých egyptských mytológií alebo priamo z okultizmu. Niektorí ľudia okamžite namietnu, že ide o domnelé konšpirácie – akési len náhodné zoskupenie pozoruhodných prvkov. Ale prečo je tých podozrivých luciferiánskych prvkov stále viac a viac? Prečo témy piesní predtým príjemných spevákov sa menia na čoraz temnejšie odriekavania sa Boha a uctievanie vlastného egoizmu končiace sebadeštrukciou?

 

Symbol jedného oka

Je veľmi dlho známe, že už prví slobodomurári používali pri svojom označovaní symbol jedného oka. Prebrali ho zo židovsko-kresťanského ponímania Boha, ktorý všetko vidí a riadi. Je normálne, že ho nájdeme v kresťanských kostoloch namaľovaný k božej úcte. Je však úplne niečo iné, ak ho uvidíme na jednodolárovej bankovke kompilované na pyramíde a ešte aj s nápisom “Novus ordo seculorum” – Nový svetový poriadok.

novy poriadok

Ešte viac upúta pozornosť oko, ktoré je z pohanského prostredia Egypta. Tam ale predstavovalo démona, ktorého doslovne nazývali “Ten, ktorý nikdy nespí”. Pripisuje sa egyptskému bohovi podsvetia Horovi alebo tiež Osirisovi. Egypťania verili, že tento okultný symbol nezničiteľnosti napomôže ich znovuzrodeniu. [1]

oko

 

Avšak symbol One eye a gestá trojuholníka môžeme vidieť v klipoch spevákov, na ich koncertoch a čo je najpozoruhodnejšie na obaloch ich CDčiek. Čo ich viedlo k tomu aby používali práve tieto gestá? Je to presvedčenie pochádzajúce z okultizmu – Ja som boh. Takto osvietení novým svetlom Lucifera sa z celebrít stávajú Iluminátske bábky.

 

Z krehkého a sladkého idola mnohých tínedžerov sa stala bábka v rukách mocných... Symboly one eye, motýlik a oblečenie v čierno-bielom prezrádazajú komu bývalý katolícky chlapec slúži.
Z krehkého a sladkého idola mnohých tínedžerov sa stala bábka v rukách mocných… Symboly one eye, motýlik a oblečenie v čierno-bielom prezrádazajú komu bývalý katolícky chlapec slúži.

Zotročenie až po deštrukciu duše

Je to novodobá mentalita hudobného a filmového priemyslu zotročiť človeka až po jeho úplnú sebadeštrukciu. Práve tieto filmy dostávajú Oscary; tieto sublimové piesne s miliónmi pozretí na YouTube sú oceňované Grammy a MTV Video Music Awards. Je to v programe Svetovlády urobiť z ľudí morálne trosky, ktoré by bez rozmýšľania počúvali na slovo.

Marshall Bruce Mathers III better known by his stage name Eminem and by his alter ego Slim Shady,... - See more at: http://www.chacha.com/question/who-is-the-song-how-come-about%3F-%28eminem%29#sthash.P075P6QU.dpuf
Eminem, vlasným menom Marshall Bruce Mathers III., nezaprie šelmu v sebe najmä oplzlým slovníkom. Bývalý katolík, ktorý verejne vzýva démonov úspechu a prosperity. Toto je obal z jeho CD Americká nočná mora.

 

 Iniciácia

Ako dochádza k takému niečomu, že napr. speváčka, ktorú ešte pre rokom či dvoma médiá proklamovali ako katolícku pannu, ktorá „do svatby nie!“ a spievala zaliečavé romantické piesne, má dnes za sebou aféry, potrat, bezsenné noci, koncerty pre gayov a lesby ale najmä rozbitý osobný život? Všetko je to daň, ktorú si dobrovoľne zvolia …

Pokračovanie nabudúce.

 

 

 

13 thoughts on “Symboly vládnu svetom…

 • 20. novembra 2018 at 16:02
  Permalink

  Vysvetlite jedno, ak je znak oka nad trojuholníkom vše vidiace oko Boha znak krestanstva atď prečo je to ostatné oko nad piramidou atd znak opaku ak je to prebrane z kresťanstva? Prečo je to zle? Dajte tu článok skôr ktorý vysvetľuje čo v skutočnosti tie symboli znamenajú a nie za čo ich vydava kresťanstvo… Ten symbol ako aj iné tiež prebralo kresťanstvo a vydáva ich za dobré skôr by ma zaujimalo, kde sa objavil po prví krát takýto symbol.. Skúsim si to naštudovať a potom z hodnotím kvalitu článku.

  Reply
 • 11. marca 2018 at 9:22
  Permalink

  ,,Nikomu neberte jeho vieru ani „BOHA“lebo MOŽNO“BOH“je iba jeden len každy ho inak VOLAME.,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,Ale to však neznamená že iny „BOHOVIA“NEEXiSTUJU,,

  Reply
 • 17. novembra 2016 at 0:15
  Permalink

  rotary je uz celosvetova zalezitost na slovensku v kazdom meste kazdy tam kludne vstupi nikto nehovorí o com to je

  Reply
 • 8. augusta 2016 at 18:24
  Permalink

  Vacsina spevakov a najme tych top su v sluzbach zleho skoda ze vymenili buha za 5 minut slavy treba sa za nich modlit.

  A Eminem treba pocuvat co spieva tak isto Beyonce J Z
  Nicky Minaj, Katie Perry, Bob Dillan atd.

  Reply
 • 16. mája 2014 at 1:30
  Permalink

  Az na to, ze Eminem od freemesonry odišiel a prosil Boha o odpustenie. A album je zvýrazňujúci prave tuto skutočnosť. Rozbitie oslobodenie od zla. Ale inac vsetko fajn 😉

  Reply
 • 7. októbra 2013 at 12:41
  Permalink

  Ako je to s kupovaním výrobkov firiem AVON?, ORIFLAME a pod.
  Je to len obyčajná kúpa pre kresťana, alebo to nie je až také nevinné kupovanie zo strany svedomia?(ich filozofia …./ Može tam byť niečo zakódované, čo može človekovi škodiť- nebude sa dariť v práci, osobnom živote, ochorie…/
  Ďakujem za odpoveď! Viera

  Reply
  • 22. januára 2021 at 20:53
   Permalink

   Ano pani, kupovanie výrobkov z tychto firiem je podporovanie zla co robia napr. Ich filozofiu a kto vie co este ine , mam aj dôkazy ci blizsie info. len to musim najst.

   Reply
 • 4. októbra 2013 at 23:41
  Permalink

  inak Pan prstenov je takou „rozpravkovou“ vypovedou celej skutocnosti. Tolkien tak isto pouzil „vsevidiace oko“, ako vladnuci prsten moci mozeme definovat peniaze ktore menia ludi a rozsievaju zlo….

  Reply
 • 1. septembra 2013 at 13:58
  Permalink

  Konečne sa o týchto veciach hovorí aj na slovenskej časti internetu a ešte k tomu na kresťanskej stránke. O týchto veciach netreba mlčať a ani sa báť toho, že nás niekto označí za naivných konšpirátorov. Tieto veci sledujem už dlhšie a s článkom súhlasím. Nech nás Pán všetkých žehná a ochraňuje od všetkých satanských vplyvov v hudbe, filmoch a všetkých typoch masmédií a nech nám dáva poznanie pravdy a silu odolávať zlu.

  Reply
 • 28. júla 2013 at 19:08
  Permalink

  Zrejme tym okom uz je asi kazdy zasiahnuty

  Reply
 • 5. júla 2013 at 21:59
  Permalink

  Parádny článok, už sa teším na pokračovanie, dúfam, že bude čoskoro

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.