Symboly vládnu svetom…

Toto gesto použila Lady Gaga v klipe k piesni Judáš. Ide o ohlasovanie okultného gospelu.
Toto gesto použila Lady Gaga v klipe k piesni Judáš. Ide o ohlasovanie okultného gospelu. Nie je to jej prvá pieseň oslavujúca diabla.

To nie slová ani zákony, ale symboly ovládajú svet

Odpradávna bolo ľudstvo pokúšané diablom starou známou vetou „Budete ako Boh“ Gn 3,5. V moderných médiách sa objavujú čoraz viac idoly – ľudia, ktorí robia gestá, ktoré vyzerajú čudne. Čo sa skrýva za jednotlivými postojmi, gestami, znakmi a symbolmi? Prečo prestížne svetové značky vo svojich reklamách a celebrity vo filmoch a pesničkách opakujú obrazy, ktoré na prvý pohľad nedávajú zmysel, ale po hlbšom preštudovaní nájdeme spojitosti, ktoré sú známe tisíce rokov. Vychádzajú častokrát zo starých egyptských mytológií alebo priamo z okultizmu. Niektorí ľudia okamžite namietnu, že ide o domnelé konšpirácie – akési len náhodné zoskupenie pozoruhodných prvkov. Ale prečo je tých podozrivých luciferiánskych prvkov stále viac a viac? Prečo témy piesní predtým príjemných spevákov sa menia na čoraz temnejšie odriekavania sa Boha a uctievanie vlastného egoizmu končiace sebadeštrukciou?

 

Symbol jedného oka

Je veľmi dlho známe, že už prví slobodomurári používali pri svojom označovaní symbol jedného oka. Prebrali ho zo židovsko-kresťanského ponímania Boha, ktorý všetko vidí a riadi. Je normálne, že ho nájdeme v kresťanských kostoloch namaľovaný k božej úcte. Je však úplne niečo iné, ak ho uvidíme na jednodolárovej bankovke kompilované na pyramíde a ešte aj s nápisom “Novus ordo seculorum” – Nový svetový poriadok.

novy poriadok

Ešte viac upúta pozornosť oko, ktoré je z pohanského prostredia Egypta. Tam ale predstavovalo démona, ktorého doslovne nazývali “Ten, ktorý nikdy nespí”. Pripisuje sa egyptskému bohovi podsvetia Horovi alebo tiež Osirisovi. Egypťania verili, že tento okultný symbol nezničiteľnosti napomôže ich znovuzrodeniu. [1]

oko

 

Avšak symbol One eye a gestá trojuholníka môžeme vidieť v klipoch spevákov, na ich koncertoch a čo je najpozoruhodnejšie na obaloch ich CDčiek. Čo ich viedlo k tomu aby používali práve tieto gestá? Je to presvedčenie pochádzajúce z okultizmu – Ja som boh. Takto osvietení novým svetlom Lucifera sa z celebrít stávajú Iluminátske bábky.

 

Z krehkého a sladkého idola mnohých tínedžerov sa stala bábka v rukách mocných... Symboly one eye, motýlik a oblečenie v čierno-bielom prezrádazajú komu bývalý katolícky chlapec slúži.
Z krehkého a sladkého idola mnohých tínedžerov sa stala bábka v rukách mocných… Symboly one eye, motýlik a oblečenie v čierno-bielom prezrádazajú komu bývalý katolícky chlapec slúži.

Zotročenie až po deštrukciu duše

Je to novodobá mentalita hudobného a filmového priemyslu zotročiť človeka až po jeho úplnú sebadeštrukciu. Práve tieto filmy dostávajú Oscary; tieto sublimové piesne s miliónmi pozretí na YouTube sú oceňované Grammy a MTV Video Music Awards. Je to v programe Svetovlády urobiť z ľudí morálne trosky, ktoré by bez rozmýšľania počúvali na slovo.

Marshall Bruce Mathers III better known by his stage name Eminem and by his alter ego Slim Shady,... - See more at: http://www.chacha.com/question/who-is-the-song-how-come-about%3F-%28eminem%29#sthash.P075P6QU.dpuf
Eminem, vlasným menom Marshall Bruce Mathers III., nezaprie šelmu v sebe najmä oplzlým slovníkom. Bývalý katolík, ktorý verejne vzýva démonov úspechu a prosperity. Toto je obal z jeho CD Americká nočná mora.

 

 Iniciácia

Ako dochádza k takému niečomu, že napr. speváčka, ktorú ešte pre rokom či dvoma médiá proklamovali ako katolícku pannu, ktorá „do svatby nie!“ a spievala zaliečavé romantické piesne, má dnes za sebou aféry, potrat, bezsenné noci, koncerty pre gayov a lesby ale najmä rozbitý osobný život? Všetko je to daň, ktorú si dobrovoľne zvolia …

Pokračovanie nabudúce.

 

 

 

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *