Pod tvoju ochranu

Pod tvoju ochranu sa utiekame, svätá Božia Rodička,
neodvracaj zrak od našich prosieb,
pomôž nám v núdzi a z každého nebezpečenstva nás vysloboď,
ty Panna slávna a požehnaná.
Amen.

21 thoughts on “Pod tvoju ochranu

 • 3. mája 2022 at 13:10
  Permalink

  Panna Mária, z celého srdca Ťa prosím o Tvoju ochranu, ochraňuj našu rodinu, naše manželstvo, prosím Ťa za záchranu manželstva, za trvalé odpustenie a pokoj v našej rodine. Bohu vďaka

  Reply
 • 24. apríla 2022 at 5:57
  Permalink

  Pod Tvoju ochranu sa utiekam Matička draha pomož mi dostať sa z úzkosti a depresie ktorú prežívam a vypros mi pokoj a správne rozhodnutie. Ďakujem Ti mama

  Reply
 • 6. januára 2022 at 22:04
  Permalink

  Panna Mária, prosím ťa z celého srdca o môjho ocka. Nech mu operácia dobre dopadne, nech je nádor nezhubný, nech nemá metastázy, nech je zdravý. Prosím nech sa nám už začne dariť, nech sa môžme smiať a byť šťastní. Ja ti sľubujem, že sa zmením a budem ti slúžiť celý život. Prosím ťa ❤️ v kútiku duše za .

  Reply
 • 8. augusta 2021 at 22:20
  Permalink

  Panna Mária,prosím o Božie požehnanie a ochranu pre moju dcéru a jej rodinku,nech sa vráti na cestu viery.Dakujem Ti,Bože.

  Reply
 • 18. decembra 2020 at 23:21
  Permalink

  Panna Mária prosím ťa aby si môj brat našiel priateľku ďakujem

  Reply
 • 14. decembra 2019 at 10:08
  Permalink

  Prosím o modlitby pre mňa za dobré kontrolné výsledky, za nájdenie dobrej práce.
  Prosím aj za moju sestru s rodinou za zdravie, šťastie a Božie požehnanie. Ďakujem

  Reply
 • 20. októbra 2019 at 19:48
  Permalink

  Pani naša Orovnica naša u syna svojho nám zmilovanie vypros k synovi svojmu nás doporuč a synovi svojmu nás doprovod

  Reply
 • 1. septembra 2019 at 14:05
  Permalink

  Panna Maria prosim, obrat srdce mojho manzela, aby sa vratil spat ku mne a nasmu synovi. Oroduj za nas panna Maria, ktori sa k Tebe utiekame. Bohu vdaka.

  Reply
 • 4. augusta 2019 at 9:50
  Permalink

  Prosím z celého srdca o zázrak a záchranu mojej rodiny Morky Terezky Gregorka a Reginka a aj. Mojich rodičov aby sme dosiahli milosť odpustenia amen.

  Reply
 • 26. júla 2019 at 9:20
  Permalink

  Panna Maria prosím z celého srdca o uzdravenie mojej obličky a ochranu mojej rodiny. Panna Maria oroduj za na, ktorí sa ku Tebe utiekame. Bohu vďaka

  Reply
 • 12. mája 2019 at 23:54
  Permalink

  Sv Panna Maria prosím ta o ochranu, pozehnanie pre mojho synceka ktorý zajtra podstupi ambulantny zakrok. Pozehnaj ho svojim materinským požehnanim zbav ho strachu a obav, požehnaj ruky dr. ktorý mu zakrok bude robit. Pod tvoju ochranu sa utiekame a o tvoje orodovanie prosime. Pan Boh zaplat. Amen

  Reply
 • 16. apríla 2019 at 5:40
  Permalink

  Panna Mária a, prosim Ťa za zdravie môjho svata Andreja, ktorý dnes podstupuje vážny chirurgický zakrok. Vypros mu silu u svojho syna aby všetko tko dobre dopadlo. Pan Boh zaplat.

  Reply
 • 29. marca 2019 at 21:08
  Permalink

  Panna Mária, prosím o pomoc pre moju sestru, aby Ti po uzdravení mohla vzdávať vďaky !

  Reply
 • 24. decembra 2018 at 7:59
  Permalink

  Panna Mária, aj keď sme sa rozviedli s manželkou, ty poznáš dôvody, prosím Ťa o jej obrátenie, nech zanechá terajší vzťah, nech necudzoloží a naspäť sa vráti ku mne a ku dcére, ty vieš, že ju milujem. Chcem, aby sme mohli ako kresťanská rodina Teba chváliť a byť príklad v manželskom vzťahu, pretože pred Bohom sme ostali navždy manželia.

  Reply
 • 11. augusta 2018 at 7:40
  Permalink

  Prosim i uzdravenie pre moju kmotru Martu z vaznej choroby a o posilu pre jej rodinu, aby to spolu zvladli. Pan Boh zaplat.

  Reply
 • 21. mája 2018 at 7:15
  Permalink

  Prosim za uzdravenie pre Lauru z vaznej choroby, o posilu pre jej rodinu. Nech sa v ich zivote Boh oslavi!
  Zaroven prosim o zdravie pre vsetky chore deti, tiez o pomoc pre tych, co sa o nich staraju.
  Amen!

  Reply
 • 21. mája 2018 at 7:09
  Permalink

  Dakujem za dnesny sviatok Preblahoslavenej P.Marie Matky Cirkvi!
  Prosim o potrebne milosti pre moju rodinu. Za dar viery, milost obratenia, za pokoj a dobrotu v nasich srdciach, za oslobodenie od zavislosti, aby sme zili podla B.vole a konali dobro. Vypros nam, prosim B.pozehnanie. Vdaka! Amen!

  Reply
 • 15. mája 2018 at 12:21
  Permalink

  Panna Maria obrat srdce mojho manzela, nech zanecha cudzolozstvo, opusti milenku. A daj mu silu, aby sa vratil spät ku mne a nasej dcere. Oroduj za nas Panna Maria, ktori sa k tebe utiekame. Nenechaj nad trpiet. Dakujem

  Reply
 • 25. marca 2018 at 1:12
  Permalink

  Panna Maria odovzdavam ti hriesnu dusu svojho manzela, prosim ta pretvor ju v dobro a lasku a obetuj ju svojmu Synackovi nasmu Panu Jezisovi.Bohu vdaka.

  Reply
 • 22. marca 2018 at 11:49
  Permalink

  Pod tvoju ochranu sa utiekam sv.Bozia Rodicka,zober moju rodinu pod tvoj Ochranny Plast a ochranuj nas od utkov zleho.Orodovnica nasa oroduj u svojho Synacika za nase manzelstvo a nasu rodinu.Bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas,ktori sa k tebe utiekame.Bohu vdaka.

  Reply
 • 11. marca 2018 at 20:10
  Permalink

  Panna Maria z celeho srdca ta prosim o tvoju ochranu,zober moju rodinu pod tvoj Ochranny plast a ochranuj nas od utokov zleho.Bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas, ktori sa k tebe utiekame.Bohu vdaka.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *