Modlitba k sv. Júdovi Tadeášovi

Svätý Júda Tadeáš, príbuzný Ježiša Krista, slávny apoštol a mučeník, ty sa skvieš čnosťami a zázrakmi, si verným a rýchlym pomocníkom všetkých, ktorí ťa ctia a dôverujú v teba vo svojich trápeniach. Hľa, s dôverou prichádzam k tebe a s najväčšou vrúcnosťou ťa prosím, pomáhaj mi svojím mocným orodovaním v mojej úzkosti. Veď Pán Boh ti dal tú výhodu, že mimoriadne pomáhaš tým, čo sa už zriekli všetkej zemskej nádeje. Zhliadni na mňa z neba a pomáhaj mi v tomto mojom trápení. Prosím ťa, neopusť ma v mojom biednom stave. Dokáž aj na mne, aké vzácne je u Boha tvoje orodovanie. Za tvoju pomoc budem ti po celý svoj život povďačný. Od tejto chvíle budem ťa ctiť ako svojho zvláštneho patróna a podľa možnosti rozširovať úctu k tebe.

Amen.

190 thoughts on “Modlitba k sv. Júdovi Tadeášovi

 • 1. júna 2020 at 20:14
  Permalink

  Svätý Juraj Tadeas, príbuzný Pána Ježiša a Panny Márie, veľký pomocník v našich starostiach, ďakujem Ti za vyslyšanie prosieb, a dnes Ťa prosím o príhovor za môjho zaťa A. aby si našiel vhodnú a trvalú prácu a o vyprosenie daru materstva pre moju dcéru I. u nášho nebeského Otca, jeho Syna Ježiša Krista i Ducha sv., Nech sa stane Jeho sv. vôla, vďaka Ti sv.Juda Tadeas.

  Reply
 • 1. júna 2020 at 11:04
  Permalink

  Sv. Júda Tadeáš, prosím za zachovanie manželstva mojich známych.

  Reply
 • 28. mája 2020 at 9:38
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, prosím o Tvoju láskavú pomoc a orodovanie u Ježiša Krista, za uzdravenie našej skoro triapolrocnej dcery. Má choré srdiečko a jej diagnóza je vážna. Prosím, pomôž nám v našej úzkosti a zúfalstve, nech sa naša dcéra uzdraví. Ďakujem. Od tejto chvíle Ťa budem ctiť až na veky vekov Amen.

  Reply
 • 5. mája 2020 at 8:45
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš pomôž môjmu manželovi uzdraviť sa z ťažkej onkologickej choroby, pomôž nášmu synovi v jeho ťažkých finančných problémoch a usporiadať si život , pomôž aj druhému synovi v jeho manželstve aby netratili vieru v Boha a lásku jeden k druhému, pomôž našej krásnej dcére aby mohla počať dieťatko bez asistencie lekárov a moje sestre uzdraviť sa zo svoje ťažkej chronickej choroby ďakujem ti sv. Tadeáš že nám aj teraz pomáhaš zvládať tieto problémy s tvojou a božou pomocou

  Reply
 • 22. apríla 2020 at 18:35
  Permalink

  Drahý Sv. Júda Tadeáš, vždy si mi pomohol, keď som to potrebovala a za to Ti nesmierne ďakujem! Opäť prišli časy, kedy si neviem rady a potrebujem tvoju pomoc a tvoje orodovanie u nášho Boha. Ty vieš, čo ma trápi a hoci to v porovnaní s inými možno nevyzerá tak dôležito, ničí to moje vnútro každý deň.
  Veľmi a úprimne Ťa prosím, nech s tvojou pomocou dokážem priviesť R. naspäť k Bohu, pretože mu po veľkom sklamaní prestal veriť a rovnako aj ľuďom. Prosím Ťa tiež, nech pochopí ako nesmierne mi na ňom záleží a že ja ho nikdy sklamať nechcem. Dnes má narodeniny. Prosím, Sv. Júda Tadeáš, viem, že len ty mi dokážeš pomôcť. Ďakujem

  Reply
  • 20. mája 2020 at 6:21
   Permalink

   Nesmierne Ti ďakujem za túto zmenu, ktorá nastala! Veľmi Ti ďakujem! Buď ešte pri mne, prosím.

   Reply
 • 15. apríla 2020 at 8:53
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, pomôž mi žiť viac v prítomnosti a tešiť sa z každej chvíle tu na zemi. Pomôž mi prosím otvoriť srdce pre lásku a partnera, aby som mohla s nim vytvoriť rodinu, po ktorej tak dlho túžim. Otvor mi srdce pre radosti s úspechy, ktorrými ma Boh zahrňuje neustále ale ja mám oči slepé a uši hluché. Pomôž mo , svätý Tadeáš. Amen

  Reply
 • 3. apríla 2020 at 5:51
  Permalink

  svaty Tadeas. nech sa Tvoja vola stane. Nech sa moja kolegyna prestane trapit koli manzelovi. nech najde pokoj v dusi a nech jej srdcce zaplni laska

  Reply
 • 14. marca 2020 at 23:52
  Permalink

  Sv. Júda Tadeáš, ďakujem Ti za doterajšiu pomoc. Prosím, stoj pri nás aj teraz, v čase pandémie koronavírusu. Oroduj za život a zdravie mojej rodiny, nášho slovenského národa i celého sveta. Oroduj za zastavenie nákazy a u nakazených za mierny priebeh ochorenia. Ďakujem.

  Reply
 • 26. februára 2020 at 10:10
  Permalink

  Sv Juda Tadeas,pomoz prosim.

  Reply
 • 3. februára 2020 at 19:59
  Permalink

  Znova prosim,sv. JUDA TADEAS,uzdrav,prosim,moju mamu. Uz nevladze.

  Reply
 • 26. januára 2020 at 7:19
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas,nikdy si mi neodmietol pomoc. Prosim Ta znova,vrucne a z celeho srdca,pomoz mojej mame Marii. Nech sa uzdravi. Prosiiiiim…..

  Reply
 • 20. januára 2020 at 20:24
  Permalink

  Sv. JUDA TADEAS,prosim,uzdrav moju mamu. Prosiiiiim……

  Reply
 • 14. januára 2020 at 7:55
  Permalink

  Milovaný sv.Júda Tadeáš. Prosím o ochranu a šťastlivú cestu pre môjho manžela a tiež o ochranu mojich blízkych. Ďakujem, že sa za nás prihováraš u nebeského Otca a Jeho syna p. Ježiša.

  Reply
 • 13. januára 2020 at 2:35
  Permalink

  sv Juda Tadeas, Tvoje meno som si vybral za birmovne, tuzim Ta uctievat a Nazaretskeho milovat…. ale som slaby a stale upadam do hriechu, den za dnom…. aj ked som sa posledne dni tesil ze najvacsie pokusenia su uz za mnou, opat som do toho padol…… prosim za orodovanie u Pana aby som mal silu odolat a bojovat, prosim v mene Jezisa Krista za zlomenie vsetkych prekliati ci uz umyselnych ci neumyselnych voci mne a mojim blizkym, voci stastiu….. daj mi silu odpustit vsetkym a prosit o odpustenie….. Pane Boze,Ty najlepsie poznas moje tuzby a sny……. verim v Teba a verim Ti skrze Krista nasho Pana….. amen

  Reply
 • 12. januára 2020 at 10:44
  Permalink

  Prosim Ta,sv. Juda Tadeas,o orodovanie za uzdravenie pre tazko chorych clenov nasej rodiny V. I. a M. A za stastnu cestu na dnesne vystupenie. Dakujem.

  Reply
 • 12. januára 2020 at 1:59
  Permalink

  svätý juda tadeas, prosím ta, daruj mi dobrého kamaráta do života, aby som nebol stále smutný a sám. Daj mi dobrého najlepšieho kamaráta, ktorého nemám a ktorého potrebujem. Tiež prosím za vyslyšanie všetkých prosieb tých, ktorí to potrebujú a nech je v prvom rade vypočutá naliehavejšia prosba ostatných alebo mňa ako táto. no prosím ta aj o vypočutie tejto prosby. Ďakujem za každú vypočutu prosbu, nestalo sa ani raz v živote, žeby si mi nepomohol. Vždy bola potrebná trpezlivosť, pokora a obetavosť.
  Amen.

  Reply
 • 7. januára 2020 at 23:19
  Permalink

  Sv. Júda prosím za zdravie mojej ťažko chorej sestry, ktorá je v ohrození života. Prosím, oroduj za ňu.

  Reply
 • 22. decembra 2019 at 13:49
  Permalink

  Sv. JUDA TADEAS,prosim o Pokoj v rodine a o zazrak uzdravenia pre M. I. a V. Dakujem.

  Reply
 • 10. decembra 2019 at 6:48
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš, zázračný pomocník v zufalych ťažkostiach, prosím Ťa vyries svojim zásahom ťažkú rodinnú situáciu v ktorej som sa naskytla a odvrat nečestné, lživé ohovárania, ktorými bývalý manžel poškodzuje moje dobré meno pred už dospelými deťmi, ktoré sa odo mňa odvrátili. Zober prosím spravodlivosť do svojich rúk a svojim mocným príhovorom u nebeského Otca a a u Panny Marii odvrat všetku snahu zlého ublížiť mi a rozbiť vzťahy v našej rodine. Amen

  Reply
 • 8. decembra 2019 at 12:17
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas,vyries,prosim,tazku situaciu v nasej rodine. Dakujem.

  Reply
  • 14. decembra 2019 at 2:39
   Permalink

   Sv. Juda Tadeas, pomôž Petre. Ďakujem!

   Reply
 • 28. novembra 2019 at 6:36
  Permalink

  Prosim Ta,sv. Juda Tadeas,pomoz mi….

  Reply
 • 21. novembra 2019 at 6:29
  Permalink

  Prosim o zazrak uzdravenia mojej mamy. Dakujem vo viere.

  Reply
 • 18. novembra 2019 at 6:33
  Permalink

  Prosim,sv. JUDA TADEAS,pomoz… prosiiim.

  Reply
 • 15. novembra 2019 at 12:14
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, najprv Ti chcem poďakovať za to, že si mi vždy pomohol. A teraz znova prichádzam s prosbou o orodovanie za môjho kmotra, ktorý je chorý. Vypros mu prosím zdravie.
  V modlitbách sa pripájame a vopred ďakujeme za pomoc, ktorú mu vyprosíš od nášho Nebeského Otca.

  Reply
 • 15. novembra 2019 at 8:50
  Permalink

  Svätý Tadeáš,

  Prosím daj zdravia našej dcérke.

  Reply
  • 28. decembra 2019 at 6:01
   Permalink

   Svätý Juda Tadeáš prosím o zdravie pre môjho ťažko chorého manžela a prosím o pomoc pre nášho syna pri hľadaní prace aby mohol vyrovnať dlhy ktoré má a ktorými ohrozil aj nás

   Reply
 • 15. novembra 2019 at 7:10
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas,potrebujem Tvoju pomoc. Prid,prosim.

  Reply
 • 2. novembra 2019 at 7:36
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas,nikdy si mi neodmietol pomoc. Aj teraz Ta prosim o zazrak uzdravenia pre mojich rodicov V. a M. Dakujem.

  Reply
 • 28. októbra 2019 at 19:29
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas, prosim ta za kamarata, zachran nase priatelstvo, nech ma bude mat rad ako kedysi a nech si najdeme cas vyrozpravat v com sme pochybili a odpustil mi. Dakujem

  Reply
 • 20. októbra 2019 at 12:32
  Permalink

  Prosim Ta,sv. JUDA TADEAS,uzdrav zlcnik a srdce mojej mamy. Prosiiim…

  Reply
 • 18. októbra 2019 at 7:40
  Permalink

  Sv. JUDA TADEAS,z hlbky duse a srdca Ta prosim,uzdrav moju mamu Mariu…

  Reply
 • 15. októbra 2019 at 22:38
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, prosím o záchranu manželstva Petra a Jany.

  Reply
 • 15. októbra 2019 at 11:10
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas, uprimne prosim o orodovanie za uplne uzdravenie mojho synceka Filipka. Dakujem

  Reply
 • 14. októbra 2019 at 19:56
  Permalink

  Svätý Tadeáško veľké Dakujeme ti z celého srdca všetko čo si pre nás urobil a s dôverou Ta prosíme o uzdravenie v chorobe.Ty nikdy nezabúdas. Veď si taký dobrý a láskavý a pomáhaš všetkým, čo sa k tebe s dôverou utiekajú! Pomôž teraz aj nám všetkým čo ťa tu o pomoc s dôverou prosime.Na povzbudenie bratov a sestier odporúčam deviatnik k Svätému Tadeášovi.

  Reply
  • 28. novembra 2019 at 16:27
   Permalink

   A koľko tých deviatnikov. Ja už začínam piaty a zatiaľ nic

   Reply
 • 10. októbra 2019 at 8:36
  Permalink

  Prosim Ta,Sv . JUDA Tadeas,nikdy si ma neodmietol,prosim,uzdrav moju mamu. Dakujem.

  Reply
 • 5. októbra 2019 at 23:53
  Permalink

  Prosim Ta,Sv. Tadeas,zachran mi mamu. Nech nam neodide,uzdrav ju,prosiiiim.

  Reply
  • 9. októbra 2019 at 13:27
   Permalink

   Pomôž prosím sv. Tadeáš. Vypros jej pokoj, telesne aj duševné zdravie.

   Reply
   • 20. októbra 2019 at 20:00
    Permalink

    Sv. Juda Tadeas, dakujem Ti za doterajsiu pomoc! Pomahaj prosim aj nadalej!

    Reply
 • 29. septembra 2019 at 20:59
  Permalink

  Svätý Tadeasko, ďakujem ti za všetko v mojom živote co si pre mna spravil, vždy keď som ťa prosila o pomoc si TU bol pri mne a stále si a na tvoje orodovanie Pán Boh nás vypočul. Som stastna že si.A prosim ta za všetkých ľudí čo si ťa vybrali za patróna nech uveria a zosilneju vo viere, v dôvere nášho milujuceho Boha,že na tvoj príhovor Pán Boh koná neuveriteľne zázraky. Jezisu celkom sa ti odovzdavam,postaraj sa o vsetko. Milujem Vas

  Reply
 • 17. septembra 2019 at 8:02
  Permalink

  Sv. JUDA Tadeas,uz naozaj nevladzem. Pomoz mi a celej nasej rodine…

  Reply
 • 13. septembra 2019 at 18:05
  Permalink

  Prosim Ta.sv. Juda Tadeas,orodovnik a ochranca moj. Vypros mi u Pana milost uzdravenia pre moju mamu Mariu. Vo viere dakujem.

  Reply
 • 31. augusta 2019 at 7:46
  Permalink

  svaty Tadeas,upenlivo ta prosim,pomoz v tejto situacii,oroduj za nas,za moje trapenie,nech duch svaty osvieti nase konanie,pomoz prosim

  Reply
 • 15. augusta 2019 at 20:53
  Permalink

  Sv.Juda Tadeaš môj veľký pomocník v beznadeji, z celého srdca Ti ĎAKUJEM za všetky vyslíšané prosby a veľmi Ťa PROSIM zhliadni milostivo na moju dcéru Lianku a vypros jej u nášho Boha Otca uzdravenie zo všetkých chorôb a bolesti ktoré sužujú jej telo a dušičku.
  PROSIM PROSIM PROSIM A ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM.

  Reply
 • 6. augusta 2019 at 11:42
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš oroduj za nášho syna Štefana ktorý má veľké dlhy nemá prácu je na nebo podané trestné oznámenie ešte aj náš dom je v ohrozeni lebo sme na nebo vybrali hypotéku aby sme mu pomohli sme vo veľkom smútku lebo sme dôchodcovia a manžel je ťažko chorý pomôž nám sv. Tadeáš aby sme nezúfajte ale do dôverovali Panu Bohu s plačom prosí mama

  Reply
 • 30. júla 2019 at 19:27
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas dakujem ti za doterajsiu pomoc a upenlivo ta prosim za mojho manzela, za jeho duchovne i telesne uzdravenie, za jejo obratenie, aby nasiel duchovny pokoj. Pomoz prosim. Dakujem

  Reply
 • 30. júla 2019 at 19:24
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas dakujem ti za doterajsiu pomoc a upenlivo ta prosim za mojho manzela, za jeho duchovne i telesne uzdravenie, za jejo obratenie, aby nasiel duchovny pokoj a vratil sa k rodine. Pomoz prosim. Dakujem

  Reply
 • 30. júla 2019 at 19:24
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas dakujem ti za doterajsiu pomoc a upenlivo ta prosim za mojho manzela, za jeho duchovne i telesne uzdravenie, za jejo obratenie, aby nasiel duchovny pokoj a vratil sa k rodine. Pomoz prosim. Dakujem

  Reply
 • 29. júla 2019 at 8:10
  Permalink

  Svaty Juda Tadeas,mocny orodovnik v trapeniach,prosim,vyries strasnu situaciu v nasej rodine. Uz nevladzeme. Pomoz nam u Pana. Z celeho srdca Ta prosim.

  Reply
 • 18. júla 2019 at 20:02
  Permalink

  Sv Juda Tadeas prosim ta pomoz mi aby som bola zdrava a aj Radka , vypros nam milost u nebeskeho Otca. Amen

  Reply
 • 11. mája 2019 at 15:55
  Permalink

  Prosim Ta,Sv. Tadeas,oslobod nasu rodinu od strasnych muk. Dakujem.

  Reply
  • 13. júla 2019 at 6:52
   Permalink

   Prosím ta svätý tadeáš pomôž mojej dcére dostať sa z finančných ťažkosti .Ďakujem

   Reply
 • 5. mája 2019 at 14:21
  Permalink

  Sv.Juda Tadeáš prosím ťa o uzdravenie evy . Prosím, uzdrav ju na duši a na tele, uzdrav každý jej orgán a daj aby bola silná a dokázala sa postaviť na svoje nohy. Prosim ťa o príhovor o nášho Boha otca, ktorému nieje nič nemožné.
  Prosím a ĎAKUJEM

  Reply
 • 1. mája 2019 at 10:47
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas,nikdy si ma neodmietol. Pomoz aj teraz,prosim. Vypros milost uzdravenia pre tazko trpiacu Bohuznamu. V dovere v Krista dakujem vopred.

  Reply
 • 28. apríla 2019 at 20:23
  Permalink

  Sv.Júda Tadeáš prosím Ťa o pomoc s mojím synom,za jeho duševné trápenie,ďakujem z celého srdca za rýchlu pomoc od Teba.

  Reply
 • 24. apríla 2019 at 5:07
  Permalink

  Prosim z celeho srdca,Mily sv Juda Tadeas,pomoz tazko chorej,Bohuznamej I. Velmi Ta prosiiim.

  Reply
 • 10. apríla 2019 at 5:17
  Permalink

  Ďakujem za všetky doterajšie milosti a pomoc a prosím aj naďalej o Tvoju pomoc, odvráť od nás zlo, ktoré ničí našu rodinu, prosím pomôž mne aj manželovi v práci. Drahý Júda Tadeáš ochraňuj nás.

  Reply
 • 5. apríla 2019 at 12:42
  Permalink

  Prosim Ta,Sv. Juda Tadeas,uzdrav moju choru sestru. Ty mi nikdy nepovies nie….

  Reply
 • 2. apríla 2019 at 6:29
  Permalink

  Pomôž môjmu bratovi v jeho ťažkej chorobe. Daj nám aj jemu silu aby sme to zvládali.

  Reply
 • 29. marca 2019 at 8:35
  Permalink

  Prosim Ta,Sv. Juda Tadeas,uzdrav mojho tazko choreho ocka. Prosiiim.

  Reply
 • 26. marca 2019 at 12:49
  Permalink

  Prosím s. Júdu Tadeáša o uzdravenie manžela aby sa mu uľavilo pri jeho chorobe modlím sa a ďakujem Anna

  Reply
 • 25. marca 2019 at 5:46
  Permalink

  Z hlbky srdca Ta prosim,sv. Juda Tadeas,o uzdravenie mojho tazko choreho ocka. Vo viere dakujem.

  Reply
 • 21. marca 2019 at 6:10
  Permalink

  Ďakijem sv. Juda Tadeáš za všetky doterajšie milosti a pomoc a prosím o pomoc v mojom trápení ktoré poznáš. Prosím o pokoj v rodine o lasku a božiu pomoc aby som spolu s manželom zvládla tieto ťažké chvíle.

  Reply
  • 24. marca 2019 at 20:52
   Permalink

   Prosím o zmierenie našej rodiny. Sv. Tadeáš prosím prídu za nás. Ďakujem.

   Reply
   • 5. septembra 2019 at 13:36
    Permalink

    Sv. Juda Tadeas oroduj za moju rodinu. Daj nech ustojim tieto trapenia a dokazem sa postarat o blizkych. Uz nevladzem niest bremeno skusok. Prosim vypros u pana ulavu v mojom trapeni. A daj nech nesklamem. Prosi ta sv. Juda Tadeas a sv. Rita. Amen

    Reply
 • 12. marca 2019 at 6:38
  Permalink

  Sv. JUDA Tadeas,prosim,uzdrav a zachran moju sestru.

  Reply
 • 12. februára 2019 at 6:33
  Permalink

  Prosim,Ta,Sv.Juda Tadeas,o pomoc v zufalej situacii s chorobou blizkeho cloveka. Uzdrav a zachran,ako uz tolko krat. Prosiiiiiim…

  Reply
  • 6. marca 2019 at 21:48
   Permalink

   Sv. Juda Tadeas. Velmi Ta prosim o uplne a skore uzdravenie nasej mamy. Prosim, pomoz nasej rodine. A tiez Ta prosim o dalsiu moju osobnu prosbu. Pomoz mi v blizkom case splnit si moj uz dlhsi sen a najst tento vzacny dar, o ktory Ta prosim v mojich modlitbach. Pan Boh zaplat za vsetko.

   Reply
 • 8. februára 2019 at 8:07
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas, ty mocní orodovnik vypros u nášho Pána Jezisa Krista milosrdenstvo pre moju rodinu a najmä pre môjho brata aby všetko zlé sa na dobré obrátilo, aby to večne trápenie už skončilo.Ty vies čo ma najviac trapy a sužuje prosím Pomôž nám amen.

  Reply
 • 7. februára 2019 at 13:24
  Permalink

  Sv. Júda Tadeáš, oroduj prosím za obrátenie môjho syna Pavla alkoholika , ktorý má týra a uráža, vydiera z penazí , prosím pomôž

  matka

  Reply
 • 6. februára 2019 at 17:50
  Permalink

  Sv.Juda z celeho srdca ta prosim o tvoj prihovor u nasho Pana Jezisa Krista za upevnenie nasho manzelstva.Bohu vdaka

  Reply
 • 6. februára 2019 at 17:28
  Permalink

  Sv.Juda z celeho srdca ta prosim o prihovor u nasho Pana Jezisa Krista za mojho manzela, prosim o jeho obratenie, prosim o dobrych kat.priatelov a pretrhnutie puta zleho a vsetkych zlych kamaratov , aby odisli z nasej cesty prec.Prosim o zmenu jeho zatvrdnuteho srdca a vela lasky , aby konecne pochopil , ze jedina cesta je cesta Bozia , aby neprisla jeho dusa do zatratenia.Sv.Juda prosim o primluvne modlidby aj za mna , prosim o silu, aby som vedela vsetko s pokorou zvladat, lebo uz nevladzem.Bohu vdaka

  Reply
  • 25. februára 2019 at 0:36
   Permalink

   V prvom rade dakujem,svaty Tadeas za vsetko ,vzdy si mi pomohol aj pan Boh,mam vsetko,momentalne ty vies o co ta ziadam ,moje srdce je Vase

   Reply
  • 24. marca 2019 at 1:25
   Permalink

   Svaty Tadeas,pomoz mi,potrebujem ta,dakujem

   Reply
 • 16. januára 2019 at 17:17
  Permalink

  Sv. Juda Tadeas prosím ťa oroduj za naše nenarodené dieťa aby sa narodilo zdravé a všetko dobre dopadlo veľmi ťa o to prosíme pomôž nám.

  Reply
 • 14. januára 2019 at 16:42
  Permalink

  Prosim Ta,sv Juda Tadeas,o pomoc,orodovanie a uzdravenie pre V a I. Nikdy si ma neodmietol. Prosim,pomoz aj teraz. Dakujem.

  Reply
  • 16. januára 2019 at 0:39
   Permalink

   Dakujem Ti, svaty. Tadeas

   Reply
 • 12. januára 2019 at 21:41
  Permalink

  Sv.Juda Tadeáš prosím ťa o uzdravenie mojej babičky Apolonie. Je v nemocnici, chorá, slabá. Prosím Ťa uzdrav nám ju na duši a na tele, uzdrav každý jej orgán a daj aby bola silná a dokázala sa postaviť na svoje nohy. Prosim ťa o príhovor o nášho Boha otca, ktorému nieje nič nemožné.
  Prosím a ĎAKUJEM

  Reply
 • 8. januára 2019 at 21:06
  Permalink

  Sv.Juda Tadeaš,sv Rita,sv Charbel,všetci svati a svate,prosim vyproste mi radosť zo života,lasku,pokoj,psych.pohodu,prosim o zdravie moje,mojej rodiny ,babky a o pracu aby som ju stale mala..dakujem zo

  Reply
 • 8. januára 2019 at 10:42
  Permalink

  sv. Judáš Tadeáš, z celého srdca Ťa prosím o obrátenie môjho syna, priveď ho naspäť k správnemu životu, aby sa vzdal zlých návykov, našiel zmysel života a našiel Boha.
  Uzdrav to čo ho bolí a daj mu nádej.
  S vďačnosťou…

  Reply
 • 8. januára 2019 at 9:51
  Permalink

  Svätý Juda Tadeas,upenlivo Ta prosim o obratenie srdca a zmyslania mojho svagra Lukasa,aby dokazal prijat a pochopit ze len jeho pokora a odovzdanost Jezisovi ho moze uzdravit z choroby.Prosim za jeho obratenie,prosim Sv.Juda prihovor sa za neho u nasho Pána.Dakujem

  Reply
 • 4. januára 2019 at 11:22
  Permalink

  Prosim,sv. JUDA TADEAS, o Tvoje orodovanie u Pana,za uzdravenie pre I . V . a M. Dakujem.

  Reply
 • 30. decembra 2018 at 16:19
  Permalink

  Sv.Juda Tadeáš, prosím ťa o príhovor u Boha nášho otca o uzdravenie. Ťažko sa mi dýcha, prosím ťa uzdrav má. Ja viem, že Bohu nieje nič nemožné a Ty máš tú moc pomáhať ľuďom aj v najťažších situáciách. Prosím ťa uzdrav má nech môžem plnohodnotne žiť a vrátiť sa domov ku svojej rodine.
  Ďakujem Ti sv.Juda Tadeaš.
  Tvoja SIMONA K.

  Reply
 • 29. decembra 2018 at 18:10
  Permalink

  Prosim Ta,Sv. TADEAS,uzdrav moju choru mamku Mariu. Nikdy si ma neopustil. Prosiiiiim.

  Reply
 • 9. decembra 2018 at 9:52
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš, ty poznáš moje biedne rozpoloženie, prosím ťa, pomôž mi. Môj manžel ma psychicky týra, som z toho psychicky i telesne chorá a naša rodina je rozbitá.
  Vypros mu milosť obrátenia a mne vnútorný i vonkajší pokoj a dôveru v Boha, lebo to trvá už 40 rokov a ja žijem v strese a už nikomu a ničomu neverím, som na tú obrovskú bolesť a slabosť sama.
  Ďakujem ti, pomôž mi, prosím.

  Reply
 • 17. novembra 2018 at 8:30
  Permalink

  Prosim vrucne a z celeho srdca,sv. TADEAS,oroduj za uzdravenie choreho V. Vypros mu,prosim,milost odpustenia hriechov a zazrak uzdravenia. Tebe dal Pan tento dar a Tvoje prosby vzdy vypocuje. Verim z celeho srdca!

  Reply
  • 19. novembra 2018 at 3:59
   Permalink

   Dakujem Ti svaty.Tadeas za zdravie, za vsetko co mam, prosim Ta pomoz mi Ty vies co ma trapi

   Reply
 • 12. novembra 2018 at 14:49
  Permalink

  Svätý Juda, prosím ťa oroduj u Boha za zdravie môjho syna.Slubujem že ho budem celý môj život viesť k viere a láske k Bohu.Velmi Ťa prosím pomôž.

  Reply
 • 10. novembra 2018 at 8:39
  Permalink

  Prosim vrucne,sv Juda,uzdrav mojho choreho ocka. Dakujem

  Reply
 • 6. novembra 2018 at 13:53
  Permalink

  Prosím o uzdravenie môjho malého synčeka z nevyliečitelnej choroby.

  Reply
 • 12. októbra 2018 at 9:27
  Permalink

  Sv. Juda prosim pomoz mi v boji s diablom, ktory utoci na mna cez zlych ludi. Prosim postav sa na moju stranu a vyoroduj mi pomoc v praci, kde ma tak ponizuju, ociernuju a kde pre nich nic neznamenam a nemam hodnotu. Prosim, prosim, prosim pomoz mi! Dakujem.

  Reply
 • 12. októbra 2018 at 6:57
  Permalink

  Z celeho srdca prosim Teba,sv. JUDA TADEAS,o orodovanie u nasho dobrotiveho Spasitela,za Pokoj a uzdravenie pre M.I. V. a M. Za ochranu nasej rodiny pred kazdym zlom. Za silnu vieru,za dar stalej pritomnosti Bozej v nasich srdciach. A dakujem za vsetko. Bohu vdaka.

  Reply
 • 7. októbra 2018 at 15:34
  Permalink

  Úpenlivo prosím o uzdravenie Petra po autonehode

  Reply
 • 23. septembra 2018 at 18:42
  Permalink

  Sv. JUDA TADEAS, TY si ma stale prijal a nikdy neodmietol moju modlitbu. Z celeho mojho nehodneho srdca verim, ze TA Nas Pan miluje a neodmieta Tvoje prosby. Preto Ta vrucne a pokorne prosim o modlitby a orodovanie u nasho Spasitela za zazrak uzdravenie mojej tazko chorej sestry a ocka.

  Reply
 • 1. septembra 2018 at 0:35
  Permalink

  Prosim, aby mi Boh odpustil hriechy a aby moj krasny syncek nasiel robotu ,aby bol stastny financne a aby aj on nezisiel z Bozej cesty milujem Ta

  Reply
 • 28. júla 2018 at 21:06
  Permalink

  O Svaty Juda Tadeas, prosim o uzdravenie mojho manzelstva. Nech nezanechame nasej dcere dedicstvo rozvodu. Dakujem. Budem ti do konca svojho zivota vdacna

  Reply
 • 21. júla 2018 at 17:58
  Permalink

  Sväty Juda Tadeàš pomoz mi prosim ,aby som nasu dcerku mohla kojit. Prosim ta najpokornejsie ,aby si sa prihovoril za mna u Boha

  Reply
 • 19. júla 2018 at 5:21
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš z celého srdca Ťa prosím o pomoc v mojom veľkom súžení,zbav môjho syna Branislava od závislosti na alkohole a drogách,aby neviedol bezbožný život,lebo nás to zničí.

  Reply
 • 12. júla 2018 at 8:32
  Permalink

  Modlím sa k Tebe s vierou a ďakujem za vyslyšanie.

  Reply
 • 11. júla 2018 at 17:38
  Permalink

  Modlím sa k Tebe s vierou a ďakujem za vyslyšanie sv. Júda Tadeáš.

  Reply
 • 11. júla 2018 at 9:28
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš, veľmi Ťa prosím, aby sa môj syn navrátil k viere, našiel si veriace dievča, prácu, ktorá ho bude robiť šťastným, kamarátov, ktorí mu pomôžu duchovne rásť a aby dokázal odlišovať dobro od zla, pravdu od klamstva a aby dokázal vidieť všetkých tých, ktorí ho neustále využívajú. Z celého srdca Ti ďakujem.

  Reply
 • 8. júla 2018 at 22:56
  Permalink

  Sv.Juda Tadeaš, z celo srdca Ťa prosim o uzdravenie mojej mamičky. Prosim Ťa uzdrav jej pľuca a prinavrať jej zdravicko, aby mohla plnohodnotne žiť.
  Prosim Ťa a ĎAKUJEM Ti.

  Reply
 • 2. júla 2018 at 6:45
  Permalink

  Drahý Sv. Júda Tadeáš prosím ťa uzdrav lásku a vzťah medzi Slávka a Janík…ochraňuj a upevňuj našu lásku a daj, aby ešte viac rástla. Ochráň náš vzťah od všetkého zlého a prosím daj, aby sme mali možnosť sa stretávať…Sv. Júda Tadeáš prosím ťa daj, aby naši rodičia, najmä Janíkovi nerobili zle nám dvom…aby sa zmierili s našim vzťahom…Amen

  Reply
 • 1. júla 2018 at 17:35
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, ty poznáš moje trápenie, veľmi ťa prosím o záchranu nášho vzťahu: vráť doňho lásku, úctu, slušnosť, pokoru, dar odpúšťania, osloboď priateľa od závislosti na internete, ochráň ma pred jeho ostrým jazykom, urážaním, ponižovaním, vyhrážkami, aby sme si vážili jeden druhého, boli si oporou a žili príkladným kresťanským životom.
  Daj, prosím, aby ma prijali i jeho deti.

  Reply
  • 18. novembra 2018 at 21:01
   Permalink

   Svätý Júda Tadeáš, ty poznáš moje dlhoročné trápenie, veľmi ťa prosím o záchranu nášho vzťahu: vráť doňho lásku, úctu, slušnosť, pokoru, dar odpúšťania, osloboď priateľa od chorobnej závislosti na internete, ktorá ničí náš vzťah, ochráň ma pred jeho ostrým jazykom, urážaním, ponižovaním, vyhrážkami, výbušnou povahou, aby sme si vážili jeden druhého, boli si oporou a žili príkladným kresťanským životom. O to Ťa vrúcne a z celého srdca prosím, pomôž mi.
   Daj, prosím, aby ma prijali i jeho deti.

   Reply
 • 29. júna 2018 at 22:19
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš ,z celého srdca prosím,ochraňuj moju dcérku v utorok pri operácii.

  Reply
  • 1. júla 2018 at 17:47
   Permalink

   Svätý Júda Tadeáš, ty poznáš moje trápenie, veľmi ťa prosím, zachráň náš vzťah, vráť doňho lásku, úctu, pokoru, slušnosť, súcit, dar odpúšťania, osloboď priateľa od závislosti na internete, ochráň ma pred jeho ostrým jazykom, ponižovaním, urážkami, vyhrážaním sa, daj, aby sme si boli navzájom oporou, vedeli sa rešpektovať, ustúpiť.
   Daj, prosím, aby ma prijali i jeho deti.

   Reply
 • 26. júna 2018 at 23:35
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, prosím pomôž mojej dcére úspešne zvládnuť skúšku v pondelok. Ďakujem.

  Reply
 • 26. júna 2018 at 23:29
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, prosím o príhovor u Ježiša a pomoc pre moju dcéru, ktorá bude robiť v pondelok skúšku.

  Reply
 • 26. júna 2018 at 14:07
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš,prosím,nech urobím skúšku vo štvrtok.

  Reply
  • 29. júna 2018 at 5:32
   Permalink

   Ďakujem z celého srdca.

   Reply
 • 25. júna 2018 at 12:02
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, z celého srdca Ťa prosím o Tvoj mocný príhovor k Ježišovi za jeho pomoc a dary Ducha svätého pri skúškach, ktoré čakaju môjho syna v tychto dňoch, lebo Ty si bol obdarený Bohom týmito milosťami prihovárať sa za pomoc v ťažkých chvíľach a situàsciách.
  Pri tejto prosbe spomínam na pani, ktorá ma k Tebe priviedla s. Júda a som jej vďačná. Odpočinutie večné daj jej pane a svetlo večné nech jej svieti.
  Prosím Ježušu vypočuj naše prosby a volania.
  Amen

  Reply
 • 20. júna 2018 at 14:41
  Permalink

  Sv.Juda Tadeas, prosim ta o zachranu nasho manzelstva, vrat lasku do srdca mojho manzela, ktory nas opustil, aby nasiel pokoj v dusi a vratil sa spat k svojej rodine. Prosim ta aj za jeho obratenie. Sv.Juda Tadeas,oroduj za nas, vypros nam u Boha hojnost milosti.

  Reply
 • 19. júna 2018 at 17:10
  Permalink

  Svätý Juda Tadeas prosím pomôž mi v mojom trápení ,prosím za kamaráta ktorého ovládol hnev a nenávisť a ktorý ubližuje slovami a činmi,s dôverou sa obraciam k tebe svätý Juda Tadeas nie prvý krát,velke Pán Boh zaplať za všetko čo pre mňa robíš.

  Reply
 • 14. júna 2018 at 22:32
  Permalink

  Svaty Juda Tadeas, z celeho srdca Ti dakujem za pomoc pri statniciach a opat sa obraciam na Teba s prosbou o orodovanie a zazrak… prosim, prinavrat lasku do srdca mojho draheho. Dakujem Bohu, Tebe a vsetkym svatym za vsetko

  Reply
 • 14. júna 2018 at 22:17
  Permalink

  Svaty Juda Tadeas, dakujem Ti z celeho srdca za orodovanie a pomoc pri statniciach na VŠ a opat sa na Teba obraciam s prosbou o zazrak.. prosim, prinavrat lasku do srdca mojho draheho.. ak je Bozia vola ina, prosim, daj mi silu to zvladnut.

  Reply
 • 31. mája 2018 at 11:19
  Permalink

  svaty Juda Tadeas, prosim oroduj za mna a za moju manzelku , aby nam Pan Boh doprial byt rodicmi, ak je to jeho svata vola… Dakujem z celeho srdca

  Reply
  • 6. júna 2018 at 13:52
   Permalink

   sv .Juda Tadeaš ,oroduj za syna miška,aby sa podarila operácia, a uzdravil sa, zo srdca ďakujem …

   Reply
 • 2. mája 2018 at 23:04
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš. Prosím ťa v mene nášho Pána Ježiša Krista. Pre jeho zamilovanie a milosrdenstvo. Pomôž mi v tejto kríze a zmätenosti. Zachráň naše manželstvo, ktoré spečatil Boh Otec. Ukáž mi moje chyby a zlyhania, aby som napravil už zrúcané a znova vybudoval to, čo postavil Ježiš. Obmäkči moje srdce, aby som vo svojej manželke videl lásku a jedinečnosť tak, ako na začiatku. Aby som v nej videl dar Boží, oporu, útechu a silu nevzdávať sa, odpúšťať a neopúšťať, keď príde zlo, hádky, hnev, urážky. Nech sme pre nášho syna a ak nám Pán dopraje a bude to v jeho vôli aj pre ďalšie deti vzorom kresťanskej lásky a viery. Skrze nášho Pána Ježiša Krista. Amen.

  Reply
 • 1. mája 2018 at 14:36
  Permalink

  Mily Juda,
  Uz viac krat si mi pomohol. prosim ta aj teraz v mojej bezvychodiskovej situacii. Pomoz mi najst pracu/povolanie ,cim skor, a aby sa stotoznovala s boziou volou.
  Dakujem {}

  Reply
 • 13. apríla 2018 at 12:38
  Permalink

  Svätý Juda viem, že ľudia sa k tebe utekajú s dôležitejšími prosba mi ale prosím ta vysliš ma. Prosím ťa nabrať lásku do srdca môjho milého a odvráť môj zrak od zlého. Prosím daj nám aj zdravia a Božieho požehnania.
  Amen.

  Reply
 • 12. apríla 2018 at 7:34
  Permalink

  Sväty Juda Tadeas , ty si mi pomohol uz pockas 9 dnovej modlitby. Prve znamenia si mi dal uz pocas piateho dna noveny.
  Ano, ja som uplne presvedcena, ze to Boh vypocul moju naliehavu prosbu na tvoje laskave orodovanie.
  Dakujem!!!!!!

  Milovany jediny pravy Boh, ktory si stvoril vsetko. TEBE PATRI KRALOVSTVO, MOC A SLAVA, NA VEKY VEKOV.
  MILUJEM TA MOJ BOZE.

  Reply
 • 4. februára 2018 at 22:09
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš daj trpezlivosť znašať starobu a samotu mojej starke…..Bohu vďaka

  Reply
 • 26. januára 2018 at 20:41
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš vrúcne a z celého srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho dieťatka, mojej najdrahšej dcérky Lianky.
  Zo srdca ĎAKUJEM sv. Júda Tadeáš

  Reply
 • 12. januára 2018 at 23:20
  Permalink

  Prosim sv.Juda Tadeas o zdravie mojho tela a duse. Prosim, zmiluj sa nadomnou..

  Reply
 • 12. januára 2018 at 13:42
  Permalink

  Sv.Juda Tadeaš vypočuj moju upenlivu prosbu ,aby sa lekári spravne rozhodli o bratovej onkologickej liečbe.Jemu daj trpezlivo znášať chorobu.Bohu vďaka

  Reply
 • 12. januára 2018 at 9:01
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš s veľkou prosbou utekám k Tebe aby si mi pomohol zo zlými susedami ktorých máme a úmyselne a vedome nám robia problémy. Osvieť im rozum a pomôž nám nech nám dajú svätý pokoj veď nič od nich nechceme len aby skutočne sme mohli tam žiť kľudným a pokojným životom.Pomôž nám nech firma ktorá má prísť dokončiť oplotenie nech všetko prebehne v poriadku začo Ti skutočne s celého srdca povďační svätý Juda Tadeáš.

  Reply
 • 7. januára 2018 at 0:03
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, ďakujem úprimne za všetky doterajšie dobrodenia. Prosím o záchranu manželstva medzi mnou a manželkou, ktorá ma opustila, prosím ukáž jej na príhovor u Boha späť cestu k tebe, aby sme ťa spoločne mohli chváliť a velebiť. Prosím za jej obrátenie. Prosím za všetky manželstvá v kríze a pred rozpadom, kde aspoň jeden partner túži a bojuje za zachovanie manželského zväzku, aby mali vytrvalosť odvahu a statočnosť, nech Duch svätý posväcuje každý ich krok.

  Reply
 • 2. januára 2018 at 10:50
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, mocný orodovník, pokorne prosím o príhovor za môjho syna za jeho oslobodenie od všetkých závislostí a zlých náklonnosti a jeho obrátenie na cestu spásy. Pán Boh zaplať.

  Reply
 • 22. decembra 2017 at 5:07
  Permalink

  Prosím o pomoc v mojej ťažkej finančnej situácii prosím neopusť ma drahý Júda Tadeáš zachráň moju rodinu nech vianoce sú ozaj pokojné a aby nás Tvoja ochrana sprevádzala po všetky dni

  Reply
 • 20. decembra 2017 at 20:55
  Permalink

  Sv.Juda Tadeáš veľmi vrúcne ťa prosím pomôž mi nech sa nejako vyliečim ale zastav tuto moju chorobu leukémie krvi ktorá ma ubíja a ničí moje telo pomôž mi aby som mál pokoj na veľa,veľa rokov kde by som nemusel chodiť na chémoterápie ani na ďalšie onkologické procedúri ale dopraj mi aby som zo svojou milou rodinkou žil veľa rokov v pokoji,zdraví,šťastí a krásnym kresťanským životom.Verím,že s Tvojou a ďalšími svätými ako aj s Ježiškom jeho matkou s otcom aj s Duchom svätým ni pomôžete sa tešiť veľa rokov v kruhu mojich najmilších.

  Reply
 • 1. decembra 2017 at 20:42
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš, prosim ťa oroduj za moju dceru Adrianu aby sa jej situácia vyriešila a všetko už čoskoro dopadlo k spokojnosti nas všetkých, Boh najlepšie pozna naše úmysly.Amen

  Reply
 • 29. októbra 2017 at 16:21
  Permalink

  Prosím ta sv. Juda Tadeáš drz ochrannu ruky nad mojimi synmi. Daj im zdravie prosím ta. Stráž a uzdravuj nech len rastie a robí nám radosť moje ešte nenarode dieťatko. Prosím ta, oroduj za moju rodinu. Všetko vklade k do tvojich rúk. Stoj pri mne, uzdrav nás vsetkych, prosím.

  Reply
 • 14. októbra 2017 at 22:50
  Permalink

  Prosím sv. Tadeáš o obrátenie dcéry Evy Márie, o patronát nad ňou. Ďakujem.

  Reply
 • 8. októbra 2017 at 13:27
  Permalink

  Sv.Júda Tadeáš pomôž nám prosím v našej veľmi ťažkej finančnej situácií a vyliečenie nádoru na mozgu našej dcéry. Prosíme z celého srdca vypočuj naše prosby a oroduj u nášho Nebeského Otca. Prosíme Ťa o Tvoj príhovor, ktorý bol stále vypočutý. Ďakujeme.

  Reply
  • 13. októbra 2017 at 7:36
   Permalink

   Zazrak, ano, stal sa zazrak. ..Vdaka, sv, Juda Tadeasovi. Na jeho mocny prihovor moj syn po 3 rokoch si nasiel primeranu pracu. Uz bol aj psychicky na dne a iste na prihovor tohto svatca i Fatimskej Panne Marii, je zas medzi ludmi. Povzbudzujem Vas, proste, toho mocneho ochrancu. Je ti sila a zazraky sa deju… mama Maria

   Reply
 • 24. septembra 2017 at 11:38
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš prosím o príhovor u Pána Ježiša za uzdravenie môjho manžela z ťažkej choroby, aby po uzdravení mohol vzdávať vďaku a oslavovať Božie milosrdenstvo. Preukáž sv. Juda Tadeáš svoj dôkaz na mne, aký vzácny je u Boha Tvoj príhovor. Budem Ti vďačný po celý svoj život a v nebi sa Ti po´dakujem za tvoju láskavu pomoc. Amen.

  Reply
 • 20. septembra 2017 at 6:30
  Permalink

  Sv. Júda Tadeáš, veľmi ťa prosím o zdravie pre moju maminku. Ďakujem

  Reply
 • 10. septembra 2017 at 20:53
  Permalink

  Sv. Juda Tadeaš mi pomáhal cez celé študium na medicíne pred mnohými rokmi. i potom.
  Prosím ťa Sv.Juda Tadeaš za záchranu manželstva môjho staršieho syna.
  Deo gratias !

  Reply
 • 14. augusta 2017 at 20:09
  Permalink

  Prosim o uzdravenie,aby som nasla pracu v ktorej ostanem hlavne najprv nech sa mi vrati zdravie,nech to zle uz prestane,aby som bola ako predtym,nech som zdrava moj mozog uzdrav Boze.prosim svaty Juda Tadeas o prihovor za mna a moju rodinu. Aby som mala pracu ktoru zvladnem a vydrzim v nej prosim velmi o zdravie psychicke aj fyzicke,mozog ovlada moje telo uzdrav ho prosim nech mozem pracovat,som bez prijmu Boze pomoz.

  Reply
 • 15. júla 2017 at 22:48
  Permalink

  Svätý Juda Tadeaš prosím ťa stoj pri mojom manželovi daj mu silu všetko prekonať a aj lekárom čo ho operujú.

  Reply
 • 28. júna 2017 at 6:49
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš, ďakujem Ti za pomoc v ťažkych chvíľach, ktoré sme zazivali, budem Ťa do smrti chváliť a modliť sa k Tebe a ďakovať za krásnu rodinu a za to,že si mi dal a vždy mi davas silu zvládnuť tak náročné fyzicky, psychicky aj finančne tazkosti. Tvoju pomoc teraz potrebuje môj brat Ivan, ktorý pred rokmi stratil cieľ a zišiel z cesty. Pomôž mu prosím ťa nájsť cestu späť,aby viedol dobrý život,v úcte k rodičom, vážil si zázemie, pomáhal rodine a našiel si partnerku,ktorá mu bude oporou na jeho ceste. ďakujem a prosím

  Reply
 • 25. júna 2017 at 20:22
  Permalink

  Svätý Tadeas prosím ta velmi o pomoc v mojom trápení, o milosrdenstvo a odpustenie od konkrétnych ludi, poznas moje limity, strach, odovzdávam cele svoje trápenie do bozich ruk a prosim o tvoje orodovanie a laskavu pomoc. Vrucne dakujem

  Reply
 • 23. júna 2017 at 6:30
  Permalink

  Savaty Juda Tadeaš, ďakujem za pomoc ktoru si mi poskytol a prosím pommôž mi v mojom dlhoročnom trápení. Srdečná vďaka.

  Reply
 • 20. júna 2017 at 0:02
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš, prosím Ťa vyslyš moje modlitby za obrátenie môjho hriešnika manžela, nech nerobí nič, čo sa protiví tebe a cirkvi.
  Ďakujem

  Reply
  • 20. júna 2017 at 23:20
   Permalink

   Sv. Juda Tadeáš prosím o pomoc pre moju dcéru aby začala žiť usporiadaný život a aby sa jej partner začal starať o rodinu a našiel si prácu. Drž nad ňou ochrannú ruku a veď ju v živote smerom k Bohu a z jej partnera nech sa stane slušný človek, ktorý sa vráti k Bohu. Ďakujem

   Reply
 • 8. júna 2017 at 12:40
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, ty poznáš moje trápenie. Vypros mne a môjmu nenarodenému dieťaťu zdravie a pochopenie mojich blízkych. Staň sa patrónom našej rodiny. Amen

  Reply
 • 7. júna 2017 at 13:49
  Permalink

  Sväty Juda Tadeáš, prosim Ta z celeho srdca aby si mi pomohol v mojich tazkych chvilach, prosim vypros u Boha zdravie pre mna a moje este nanarodene babatko a nech sa moje momentalne zdravotne problemy pominu, nech uz viac netrpim.
  Dakujem Ti

  Reply
 • 2. júna 2017 at 23:02
  Permalink

  Prosim ta sv.Juda Tadeas o vyslisanie mojej prosby a velmi pekne dakujem za pomoc

  Reply
 • 2. júna 2017 at 22:57
  Permalink

  Svaty apostol Juda Tadeas prosim ta o pomoc ,aby som sa uzdravila o zdravie celej mojej rodiny a navratenie vztahu medzi mnou a Miroslavom.Budem ti vdacna .Dakujem za pomoc

  Reply
 • 31. mája 2017 at 21:17
  Permalink

  Svätý Juda Tadeaš, vucne ťa prosim pomôž ,aby vnúčik Erik mohol bývať u starých rodičov.Boh pozna situaciu v akej vyrasta u svojich rodičov. Ďakujem Amen

  Reply
 • 27. mája 2017 at 21:48
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš prosím ozdravie a Božiu pomoc mňa a môjho manžela, vypočuj moju prozbu Pán Boh zaplať za vyslišanie mojích prozieb

  Reply
 • 21. mája 2017 at 16:55
  Permalink

  Svätý Juda Tadeáš, veľmi ťa prosím o vyliečenie z depresie a pomoc pri podnikaní.

  Reply
 • 15. mája 2017 at 17:46
  Permalink

  Sv. Juda Tadeáš, prosím ťa o príhovor k nášmu všemohúcemu Otcovi, aby ochraňoval moju rodinu pred ohováračskými jazykmi, pred ostrým jazykom tebe známej osoby, ktorý zraňuje moje srdce. Prosím popros nášho nebeského Otca aby sme ako rodina sami rozhodovali o svojom živote bez pocitu zodpovedania sa a obhajovania sa. Prosím ťa sv. Júda Tadeáš prihovor sa za môjho manžela aby mu Pán dal veľa sily a odvahy v ochrane svojej manželky a rodiny, aby mu Pán dal bojovné srdce pred neúctivými a lživými výrokmi na jeho manželku. Za Tvoj mocný príhovor a Tvoju nevýslovnú pomoc budem Ti po celý život povďačná. Amen.

  Reply
 • 30. apríla 2017 at 19:58
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, úpenlivo prosím, pomáhaj mi svojím orodovaním u nášho Pána a pomôž v mojom trápení. S dôverou ťa prosím a odovzdávam ti moje ťažkosti. Prosím ťa oroduj za mňa aj za moje deti a celú rodinu.

  Reply
 • 27. apríla 2017 at 15:47
  Permalink

  Prosim o pomoc Sv. Juda Tadeas.

  Reply
 • 18. apríla 2017 at 15:18
  Permalink

  Sv. Júda Tadeáš, pomôž nám prosím v našej zúfalej finančnej situácii…..prosím….vyslyš moje prosby……

  Reply
 • 5. apríla 2017 at 22:07
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, z celého srdca Ťa prosím o orodovanie za uzdravenie môjho otca /Dušana/ z choroby.
  Ty si mi doposiaľ vždy pomohol, keď som bola v núdzi. Prosím, oroduj zaňho u nášho Nebeského Otca. Ja nie som hodná prosiť, preto Ty pros za nás. Ďakujem.

  Reply
 • 5. apríla 2017 at 15:26
  Permalink

  Prosím za to aby ma zobrali pomáhať na svadbu na ,ktorú chem ísť a idú tam ja moje kamarátky ďakujem za modlitby a prosby

  Reply
 • 29. marca 2017 at 9:17
  Permalink

  Veľmi prosím za svoju rodinu, synov, zdravie, pokoj a Božie požehnanie…….

  Reply
 • 27. marca 2017 at 8:50
  Permalink

  Dakujeme sv. Juda Tadeas, z celeho srdca

  Reply
 • 27. marca 2017 at 0:37
  Permalink

  Prosim sv.Juda Tadeáš o vyslisanie mojej prosby a dakujem Ti za vsetko

  Reply
 • 15. marca 2017 at 18:41
  Permalink

  Svätý Júda Tadeáš, z celej duše a z celého srdca Ťa prosím o zacelenie rán na duši a srdci nás manželov, o návrat lásky, vernosť, pravdy, súdržnosti a šťastia do nášho manželstva, aby sme znova k sebe našli Bohu milú cestu a kráčali po nej až do smrti tak, ako sme si kedysi sľúbili. Prosím Ťa o šťastnú a požehnanú rodinu, aby sme našim deťom viac nepripravovali trápenie a smútok a sami seba znova našli ako manželov, ktorí sa milujú nadovšetko. Svätý Júda vysloboď nás z trápenia a manželskej krízy, prosím nesmierne a zo srdca ďakujem…odovzdávam Ti celé moje manželstvo, moju rodinu a naše srdcia. Amen

  Reply
 • 10. marca 2017 at 22:28
  Permalink

  sv.juda tadeaš,prosim ťa pomož my aby som bola zdrava,prišla k sebe a tešila sa zo života ,prosim za mojho manžela aby bol zdravi,prosim za moje deti ktore ked porastli maju svoje rozumi a padaju pred mojimi očami dole
  ,ukaž im aby videli život s bohom a stupali hore aby sme z manželom z nich mali radosť,za moje vnučatka prosim aby boli zdrave,za mojich zaťov prosim ,všetkych nas odovzdavam do božich ruk a verim že zazrak sa stane ,budem sa modliť a prosiť

  Reply
 • 6. marca 2017 at 19:37
  Permalink

  Prosím o dar uzdravenia na tele a duši pre brata Dušana, nech je aj nadalej pod lekárskym dohľadom až kým sa nepostaví na nohy a jeho stav bude stabilný, silu a zdravie pre všetkých , ktorý mu v tomto boji pomáhame. Prosím o dobrých lekárov a ich správne rozhodnutia v liečbe. Pan Boh zaplať.

  Reply
 • 31. januára 2017 at 12:34
  Permalink

  Ďakujem svätému Júdovi Tadeášovi za jeho pomoc a príhovor.

  Reply
 • 26. januára 2017 at 13:39
  Permalink

  Sv.JUDA Tadeas pomoz mi pri zvladnuti chemoterapie a vyliecenie z nadoru.PanBOH zaplat

  Reply
 • 18. januára 2017 at 8:14
  Permalink

  Úprimne prosím o pomoc pre syna Patrika pri skúškach

  Reply
 • 8. januára 2017 at 20:45
  Permalink

  dakujem a prosim o pomoc a ochranu

  Reply
 • 20. decembra 2016 at 19:14
  Permalink

  Prosím pomôž môjmu kamarátovi v jeho ťažkej chorobe…ďakujem

  Reply
 • 28. novembra 2016 at 10:12
  Permalink

  Ďakujem sv.Júdovi Tadeášovi za pomoc a prosím o pomoc v práci a vo vzťahu.Veľká vďaka.

  Reply
 • 14. novembra 2016 at 19:15
  Permalink

  Sv.Juda Tadeaš úprimne prosím o veľkú pomoc a Božiu milosť pre ťažko chorú Janku a jej uzdravenie

  Reply
 • 13. novembra 2016 at 20:48
  Permalink

  Sv.Juda úprimne prosím oroduj za mňa a vyslyš moju prosbu.ďakujem

  Reply
 • 26. októbra 2016 at 6:42
  Permalink

  svaty Tadeas stoj aj dnes primne,oroduj u nasho Pana Jezisa ,aby vsetko dobre dopadlo,a dakujem za tvoju velku pomoc doteraz amen,

  Reply
 • 19. októbra 2016 at 20:11
  Permalink

  Velmi prosim o pomoc

  Reply
 • 5. októbra 2016 at 11:34
  Permalink

  Děkuji sv. Judovi Tadeášovi za vyslyšení mé prosby. A to již v první den novény!
  Je to náš mocný přímluvce.
  Prosím o vyslyšení i tentokrát.

  Reply
 • 20. septembra 2016 at 19:34
  Permalink

  Dakujem a prosim ponizene o velku pomoc sv Juda zmiluj sa nado mnou.

  Reply
 • 18. septembra 2016 at 23:13
  Permalink

  Dakujem a prosim o pomoc

  Reply
 • 15. septembra 2016 at 11:21
  Permalink

  Ďakujem , prosim o modlitbu

  Reply
 • 13. septembra 2016 at 8:52
  Permalink

  Velke dakujem a prosim o pomoc .

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *