Rodinné modlitby k Panne Márii

Mária, zverujeme Ti svoju rodinu. Navštív nás, prines nám Krista a pomáhaj nám, aby sme žili v milosti sviatosti manželstva. Buď pre nás matkou a vychovávateľkou. Usporiadaj našu rodinu podľa obrazu Svätej rodiny v Nazarete, aby sme boli malou cirkvou, miestom viery, bezpečnosti a istoty. Nauč nás láske, trpezlivosti a pochopeniu pre všetkých. Daj nám silu, aby sme rozvíjali atmosféru slobody a čistoty, radosti a pokoja.
Vytvor z nás, rodičov, otcov a matky, ktoré ukazujú cestu predovšetkým svojim príkladom. Nauč nás chrániť nenarodený život, aby sme každé dieťa prijímali a vytvorili mu domov. Nauč nás slúžiť tým povolaniam, ktoré Boh vložil do srdca našich detí.
Stoj pri nás v našich núdzach a pomáhaj nám, aby sme ochotne hovorili Áno Božej vôli. Daruj nám svetlo v temných hodinách, silu k odriekaniu a trpezlivosť v utrpení.
Pomáhaj nám, aby sa náš domov stal svätyňou, z ktorej vychádza láska, pokoj a radosť, aby sme boli živými stavebnými kameňmi Cirkvi budúcnosti. Daj, aby sme ako rodina boli tiež svetlom pre iné rodiny.
Matka a Kráľovná rodín, zasväcujeme sa Ti. Žehnaj nás a chráň naše rodiny. Amen.

9 thoughts on “Rodinné modlitby k Panne Márii

 • 18. júla 2020 at 14:22
  Permalink

  Matka ustavičnej pomoci, oroduj u svojho syna, vypros zdravie pre môjho vnuka, pomôž jeho mamke, mojej dcére, trpezlivo znašať nepriazeň osudu a prijať Božiu vôľu …

  Reply
 • 30. mája 2018 at 8:20
  Permalink

  Uzdrav nasu mamku a babku Annu. Velmi prosime o Boziu pomoc aby sa jej upravil krvny obraz☺, zvysili biele krvinky. Daj jej sily. Ochrannu a pozie Bozehnanie Panny Marie.

  Reply
 • 6. marca 2018 at 15:30
  Permalink

  Matka Ustavicnej Pomoci,z celeho srdca ta prosim o rozviazanie puta zla medzi PP a porosim ta o ochranu mojho manzelstva.Chvala Panu a Panne Marii

  Reply
 • 28. februára 2018 at 8:26
  Permalink

  Panna Mária, drahá matka.
  Ďakujeme za Tvoju pomoc a ochranu našej rodiny. Prosím pomáhaj dnes pri operácii našej mamičky, daj jej silu a zdravie. Zároveň prosím o dary Ducha Svätého, zdravie, BP a Tvoju ochranu pre celú našu rodinu – babičky, mamičky, dedkov, sestry, bratov a všetky deti.
  … vrúcna vďaka <3

  Reply
 • 28. novembra 2017 at 8:59
  Permalink

  Ďakujeme Tie Panna Mária za Božiu pomoc, prosíme za manžela, ktorý má dnes operáciu, pomôž muž A vypros zdravie, za nas všetkých, ochranuj našu rodinku,

  Reply
 • 25. júna 2017 at 18:39
  Permalink

  Matka prosím o pomoc pre dcéru pri skúškach veď jej rozum

  Reply
 • 14. mája 2017 at 21:42
  Permalink

  Draha Matka prosim ta pomoz mojmu synovi Jurajovi k tory pracuje v nemecku a je vo velkom nebezpeci prosime ta Maticka o to my rodicia modlime sa za neho vo dne aj v noci . Ja ako matka som stoho zufala pomoz mu Maticka ochranuj ho . Zufala matka Helena pan Boh zaplat.

  Reply
 • 11. decembra 2016 at 22:27
  Permalink

  Draha Matka, ochranuj moju rodinu a pozehnaj nam radostne Vianocne sviatky , plne lasky a radosti a zdravia. Stoj pri tych , na ktorych mi zalezi. Za tvoju ochranu uprimne dakujem. Doverujem ti.

  Reply
 • 4. júla 2016 at 23:22
  Permalink

  Draha matka prosim ta o odstranenie strachu mojej dcerky. Pomoz nam to spolu prekonat az je spokojna a zdrava. Dakujem ti.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.