Démon na pleci muža na svadobnej fotografii

Bola to jedna z mnohých rodinných fotografií, na ktorých sa všetci smejú a hľadia do kamery. Až kým Joe Martinez zo štátu Colorado v USA na obrázku, ktorý bol roky prilepený so stovkami iných v albume, neobjavil démonickú grimasu, ktorá sa škľabila spoza jeho ľavého pleca. Jeho manželka Patty bola presvedčená, že to môže byť iba diabol.
Nech už sa za touto fotografiou skrýva hocičo, pre Joa sa tento zvláštny obrázok stal podnetom na to, aby zmenil svoj život. Prestal brať drogy a začal s terapiou.
„Hľadel som na túto fotografiu a zrazu som videl pred sebou, kam sa dostanem, ak budem takto pokračovať,“ povedal pre „Fox News“.
Fotografiu medzitým už vedecky preskúmali. John Davenport, odborník na fotografovanie z ateliéru Roach Photo pre televíziu povedal, že fotografia nevykazuje nijaké známky manipulácie a nič sa na ňu dodatočne nepridávalo.

Zdroj: svetový katolícky portál kath.net, č. čl. 0729

 

2 thoughts on “Démon na pleci muža na svadobnej fotografii

 • 4. októbra 2014 at 14:08
  Permalink

  to vyzerá skôr ako pes

  Reply
 • 10. apríla 2014 at 16:49
  Permalink

  aj ja som mala podobnu..ked som bola chora a z dlhej chvile v posteli som fotila izbu mobilom..dost nekvalitny fotak…ale cosi cierne v rohu miestnosti cumelo z jednej fotky na mna…knaz mi to kazal vymazat a nezaoberat sa tym:)

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.