Zázraky ruženca

S manželom sme veľmi túžili po dieťatku, ale kvôli menštruačným problémom a veľmi častému krvácaniu som nedokázala otehotnieť. Krvácala som bolestivo a veľmi často. Bola som veľmi smutná, ale v najväčšej bolesti neviem prečo, som si spomenula na sedembolestný ruženec, ktorý vždy ležal na mojom nočnom stolíku. Nemodlila som sa ho, iba tam tak ležal lebo vzbudzoval vo mne pocit bezpečia. Vedela som však, že vďaka tomuto ružencu dokázali otehotnieť páry, ktoré sme s manželom poznali v našom okolí. Začala som sa z celého srdca modliť a hovorila som Márii, že sa chcem stať matkou, ale nechám na nej, aby rozhodla o tom správnom okamihu. Prosila som ju, aby mi pomohla trpezlivo prijať celý proces nech už bude výsledok akýkoľvek. Po 3 dňoch dalšieho krvácania na ktoré som odpovedala časťou modlitbou ruženca sa krvácanie zrazu zastavilo. Ani na chvíľu som si nepredstavovala, že som tehotná. Bola som len vďačná, že krvácanie ustalo. Dieťatko už v tom čase bolo počaté v mojom lone! O mesiac neskôr sme zistili, že som tehotná! Vďaka tomuto úžasnému daru, že som sa stala matkou, som sa mohla priblížiť k Bohu a Márii! Sľúbila som, že budem zdieľať sedembolestný ruženec s priateľmi, ktorí sa snažia otehotnieť častokrát roky či mesiace a so všetkými tými, ktorých poznám, tými ktorí sa snažia priblížiť k Panne Márii a Bohu. Svoj sľub teda plním.

Zdroj: Anne-Claire, Boston, Spojené štáty, apríl 2019, mariedenazareth.com, Obrázok: Pixabay

Knihu 10 zázrakov ruženca, ktorá je povinnou výzbrojou každého bojovníka Ježiša a Márie, nájdete na Zachej.sk.

6 thoughts on “Zázraky ruženca

 • 22. októbra 2019 at 22:06
  Permalink

  Ja sa modlim desiatku klasickeho ruzenca denne no casto pri nom zaspavam, lepsie sa mi modli vlastnymi slovami, .. ale vnimam Boziu pomoc i ochranu v kazdodennych potrebach. Vnimam casto napr.sled udalosti alebo aj udalosti samotne ze to niekto zhora riadi a bdie nad nami. Skratka Bozia prozretelost je uzastna. Doverujme Bohu on ma na vsetko svoj cas.

  Reply
 • 22. októbra 2019 at 9:31
  Permalink

  Moze niekto to zverejnit ako sa modli sedembolestny ruzenec prosim. Na wikipedii je nieco, ale nic moc. Iba stroha informacia. Vdaka,

  Reply
 • 21. októbra 2019 at 9:50
  Permalink

  Krásne svedectvo! Ďakujeme..ja som taktiež mávala silný a bolestivý menzes-nebolo mi pomoci,nebolo riešenia a bábätko nikde…ale za mňa sa jedna pani modlila Pompejsku novénu. A ja som sa ešte k sv.Filomene modlila. Dostane kúpiť knižočku o jej živote spolu s modlitbami v každom Spolku sv.Vojtecha. A teraz som v siedmom mesiaci a v siedmom nebi ☺️ Chvála Ti Pane

  Reply
 • 21. októbra 2019 at 8:18
  Permalink

  Ja sa modlim klasicky ruzenec a neevidujem ziaden zazrak.

  Reply
  • 22. októbra 2019 at 5:43
   Permalink

   Viki, modlite sa ho z lásky, pre Vaše posvätenie. Nie kvôli evidencii zázraku. Modlite sa ruženec ako rozhovor s maminou. Mama vie čo potrebujete, veď je živá a skutočná. Dajte sebe aj jej slobodu v konaní, buďte pri nej lebo chcete, nie preto, že očakávate zázraky. Požehnaný čas a pokojne.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.