Modlitba ponorenia do Kristovej krvi

Modlitba ponorenia do Kristovej krvi 

Ježišu, ponáram do tvojej krvi celý deň, ktorý sa práve začína a ktorý je pre mňa darom tvojej nekonečnej lásky. Ponáram do tvojej krvi seba a všetkých, ktorých dnes stretnem, na ktorých si spomeniem alebo sa o nich niečo dozviem. Ponáram do tvojej krvi všetkých svojich blízkych a tých, ktorí ma prosia o modlitbu. Pane, ponáram do tvojej krvi všetky situácie, ktoré dnes vzniknú, všetky záležitosti, ktoré budem vybavovať, rozhovory, ktoré budem viesť, prácu, ktorú budem vykonávať, ako aj svoj odpočinok. Ježišu, pozývam t’a k týmto situáciám, záležitostiam, rozhovorom, práci a odpočinku. Prosím ťa, aby tvoja krv obmývala týchto ľudí a tieto situácie a prinášala im oslobodenie, očistenie, uzdravenie a posvätenie podľa tvojej vôle. Nech sa dnes prejaví sláva a moc tvojej krvi. Prijímam všetko, čo mi dnes zošleš, na slávu tvojej krvi, úžitok svätej Cirkvi a na zadosťučinenie za svoje hriechy. Na príhovor Panny Márie to všetko odovzdávam Bohu Otcovi. Celý sa odovzdávam k dispozícii Panne Márii. Bezvýhradne jej odovzdávam svoju minulosť, budúcnosť aj prítomnosť.
Amen.

8 thoughts on “Modlitba ponorenia do Kristovej krvi

 • 20. augusta 2019 at 10:06
  Permalink

  Drahý Ježišu,ponáram do Tvojej Presvätej Krvi svoju psychiku:úzkosti.strachy,depresiu-Pane,veď Ty vieš… Taktiež ponáram svojich blízkych,ale aj tých,ktorí mi tak veľmi ublížili a ktorým som ublížila ja…Odpusť nám Ježišu.lebo sme hriešni a biedni…Nech je navždy uctená Predrahá Ježišova Krv!

  Reply
 • 15. júla 2019 at 17:45
  Permalink

  Pane Jezisu, ponaram do Tvojej drahocenej krvi mojho choreho brata Martina, moju manzelku a aj moje tri deti. Taktiez aj svojich rodicov a ostatnych clenov mojej rodiny. Pane Jezisu, velmi Ta prosim ocist ich a zabudni na ich hriechy a bud im milosrdny….dakujem Pane

  Reply
 • 3. júna 2019 at 11:25
  Permalink

  Jezisu drahy,do Tvojej drahocennej krvi ponaram svojho muza,seba,moje 3 deti,vsetkych nasich rodinnych prislusnikov,vsetky nase zranenia,neodpustenia, kazdu situaciu,nasu pracu,nas domov,nase peniaze,do vsetkych tychto oblasti vstup so svojou drahocennou krvou a obmy vsetko,co potrebuje tvoje uzdravenie a oslobodenie.Amen

  Reply
  • 24. augusta 2019 at 21:26
   Permalink

   Pane Ježišu prosím ta za uzdravenie vzťahu mojej sestry Katky a jej priateľa Rada pomôž im z celého srdiečka ti dakujem

   Reply
 • 5. januára 2019 at 9:07
  Permalink

  Pane Ježišu, ponaram do Tvojej predrahej krvi moje deti, zachráň ich duše pred zlom!. Vo svojom veľkom milosrdenstve zachráň našu rodinu! Panna Mária, Matka milosrdenstva ,oroduj za nás u svojho Syna!

  Reply
 • 5. augusta 2018 at 19:12
  Permalink

  Pane Jezisu ponaram do tvojej predrahej krvi mojho manzela Pavla, deti Lenku a Andreja a seba. Prosim o tvoje nekonecne milosrdensvo.Bohu vdaka.

  Reply
 • 16. júla 2018 at 13:19
  Permalink

  Pane Ježišu, ponáram do Tvojej predrahej krvi všetky dnešné rozhodnutia, stretnutia a všetkých ľudí, ktorých stretnem tak ako aj celú moju rodinu. Buď nám milosrdný Pane.

  Reply
 • 19. júna 2018 at 7:48
  Permalink

  Pane Ježišu, ponáram do Tvojej predrahej krvi môjho manžela a mňa, naše manželstvo,vo svojom veľkom milosrdenstve , zachráň nás ,Pane!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *