Zázračné pôsobenie znaku kríža a modlitby

23212562(Interfax, Moskva) –

Vedci experimentálne dokázali zázračné pôsobenie znaku kríža a modlitby.
„Zistili sme, že starý zvyk robiť znak kríža nad jedlom a pitím má hlboký mystický význam. Prakticky vzaté: jedlo je v okamihu doslova očistené. Je to veľký zázrak, ktorý sa deje dennodenne.“, hovorí fyzička Angelina Malachovskaja pre denník Žizň.

Malachovskaja robila štúdiu sily kríža s požehnaním ruskej ortodoxnej cirkvi. Uskutočnila veľké množstvo experimentov, ktoré boli opakovane overené predtým, ako boli publikované.

„Objavila tiež unikátne bakteriálne vlastnosti vody po tom, ako nad ňou bola vyrieknutá modlitba a urobený kríž. Štúdia tiež objavila nové, doteraz nepoznané vlastnosti Božieho slova pri transformácii štruktúry vody, pričom značne vzrastá optická hustota v ultrafialovom spektrálnom pásme.“, uvádza denník.

Vedci overili dopad modlitby k Bohu a znaku kríža na patogénnej baktérii. Zobrali vodné vzorky z rôznych rezervoárov – studní, riek a jazier . Všetky vzorky obsahovali zlatého stafylokoka v kolónach. Ich počet však klesol sedem až tisícnásobne po vyrieknutí modlitby a urobení znaku kríža nad skúmanými vzorkami.

Experiment bol nastavený tak, aby sa vopred vylúčil vplyv akejkoľvek mentálnej sugescie. Modlitbu vyriekli dvaja veriaci a dvaja neveriaci. Počet baktérií v rôznych prostrediach klesal oboch prípadoch porovnateľne.

Vedci tiež dokázali užitočný vplyv modlitby a znaku kríža na ľudí. Všetci účastníci testu mali stabilizovaný a zlepšený krvný tlak – ľuďom s nízkym tlakom stúpol a opačne.

Bolo tiež spozorované, že ak bol znak kríža urobený nepatričným spôsobom – náhle, drsne a pod, alebo urobený mimo obvyklého miesta, ktorým je stred čela – jeho pozitívne účinky boli oveľa slabšie, v niektorých prípadoch absentovali úplne.

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *