Modlitba po sv. prijímaní

Verím, Pane, že si v Oltárnej sviatosti prítomný ako Boh a človek s prebodnutým srdcom, ale už osláveným. A nemusím sa ja dotýkať teba, ty sa dotýkaš mňa, môjho tela a mojej duše, celej mojej bytosti. Ty si vo mne a ja v tebe. Aká to slasť, aká radosť, aké šťastie! Verím Pane, no nech verím ešte pevnejšie. Dúfam, Pane, ale nech dúfam ešte istejšie. Milujem, ale nech milujem vrúcnejšie…“

Zdieľať

One thought on “Modlitba po sv. prijímaní

  • 10. augusta 2025 at 9:05
    Permalink

    Prosím za uzdravenie a Božie požehnanie

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *