4 thoughts on “Miluj Pannu Máriu

 • 30. januára 2016 at 0:50
  Permalink

  Ja som Pannu Mária nevnímala,neuznávala, považovala za omyl a chybu, že ju v kostole aj ľudia uctievajú. Ale bola to práve ona, ktorá sa dotkla môjho srdca tak mocne ako nikto a nič. Moje zatvrdnuté a hriešne srdce už nepoznalo lásku ani k ľuďom, nikomu som neverila. A zrazu prišla taká láska a dobrota. Priviedla ma k svojmu Synovi Pánovi Ježišovi, ktorého som tiež neuznávala, len Boha Otca som uznávala. Priviedla ma do cirkvi, ktorú som opustila, vyprosila mi dokonalú ľútosť nad hriechmi, priviedla ma ku generálnej spovedi a k sv. prijímaniu. Priviedla ma k láske a k úcte k pápežovi, kňazom a rehoľníkom. Jej posolstvá z Medjugoria na YouTube ma oslovujú, učia ma o cirkvi, Biblií viac ako moje vlastné čítanie celé roky.Vďaka nej a jej orodovaniu u jej Syna Pána Ježiša – som sa z vlažnej neveriacej, potom tej čo opustila cirkev a mala na ňu ťažké srdce – stala veriaca, so silnou vierou a nesmiernou láskou a vďakou k Pánovi Ježišovi a Panne Márií. Nie nadarmo sa hovorí cez Máriu k Ježišovi. Sú živí a veľmi nás milujú, nemali by sme na to zabúdať a často im to hovoriť a ďakovať. Ježiš a Mária milujem Vás z celého srdca a ďakujem za všetko.

  Reply
 • 17. februára 2015 at 14:14
  Permalink

  moja úcta je veľká k Panne Márii. Je to moja Kráľovná. Ona sa mi snívala a ukázala mi, že mám prísť na miesto jej zjavenia, že budem uzdravená. Tak sa aj stalo, aj telesne aj duševne. To Ona ma priviedla späť k Synovi a stále ma učí, ako žiť vieru a modliť sa srdcom.
  Tiež zvyknem pri debate začať rozprávať o Panne Márii a súhlasím s autorom tohto príspevku. Ľudia sa sami „vyfarbia“. Na mňa aj útočia kvôli Panne Márii, že moja úcta je prehnaná, že ju nepotrebujeme, že máme priamo Boha…Len zabúdajú, že Boh ju tak miluje, že všetky milosti idú cez Ňu. Preto sa modlím za tých ľudí a Pannu Máriu prosím o odpustenie

  Reply
 • 13. augusta 2014 at 23:03
  Permalink

  PM stoj pri mne v moje práci amen

  Reply
 • 9. mája 2014 at 11:25
  Permalink

  Ked potrebujem, v otazkach viery, rozlisit ci moj spolurecnik je uprimne veriaci clovek, alebo clovek ktory sa len tak tvari, cielene spomeniem Pannu Mariu.

  Ak je moj spolurecnik ulisny, podliak, bigotny, alebo provokater, zacne o Panne Marii hovorit ironicky, zbozstvovat ju, utocit na nu, spochybnovat jej existenciu, hovorit o veciach ktore s temou nesuvisia, …

  Uprimne veriaci clovek (nezalezi na tom ci je to katolik, evanielik, baptista, adventista, zit, moslim, …) o nej bude hovorit s primeranou uctou.

  Skuste si to overit vo svojich spomienkach, alebo v najblizsej buducnosti na ludoch ktorych poznate.

  Meno Panny Marie vyrazne pomaha v ROZLISOVANI.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *