Odprosovanie milosrdného Boha

Za nedostatok viery, lásky a dôvery v Tvoje milosrdenstvo, odprosujeme Ťa, Pane.

Za nestálych kresťanov, ktorí sa vzpierajú milosti a stavajú sa proti Božej vôli,

Za vlažnosť, nedbalosť a lenivosť v Božej službe,

Za zanedbávanie svätej omše vo sviatočné dni a v nedele,

Za porušovanie pôstov a nezachovávanie striedmosti v jedle a v pití,

Za neposlušnosť a znevažovanie rodičov i predstavených,

Za nedbalosť vo výchove detí,

Za zabíjanie nenarodených,

Za neviazanosť, nehanebnosť a nedostatok skromnosti v živote i obliekaní,

Za priestupky rodičov a manželov,

Za hriechy hnevu, nenávisti a závisti,

Za krivdy spáchané blížnym na majetku a dobrej povesti,

Za nedostatok lásky a ducha obetavosti,

Za pýchu, lakomstvo a hriešnu žiadostivosť,

Za nedostatok úcty k duchovným a posvätným miestam,

Za nedbalé vykonávanie sviatosti zmierenia,

Za zneucťovanie svätosti oltára,

Za ľahkovážnosť pri vysluhovaní a prijímaní svätých sviatostí,

Za nedostatok dôvery v Božie milosrdenstvo,

Za opovážlivé hriechy v nádeji na získanie Božieho milosrdenstva,

Za uspokojovanie vášní a nedostatok umŕtvovania,

Za slabosti a pády spravodlivých a pobožných, 
odprosujeme Ťa, Pane.

Večný Otče, zhliadni na nás očami milosrdenstva a skrze bolestné Kristovo umučenie udeľ nám a všetkým hriešnikom milosť odpustenia. Skrze Krista, nášho Pána. Amen.

modlitba chlapa

24 thoughts on “Odprosovanie milosrdného Boha

 • 3. februára 2020 at 7:15
  Permalink

  Dnes Ta chcem Pane chvalit a velebit za vsetko Tvoje milosrdenstvo co mas s nami svojimi uboziakami. Milujem Ta z celeho srdca Pan moj a Boh moj.

  Reply
 • 24. júla 2019 at 16:04
  Permalink

  Ďakujeme za obrovské MILOSRDENSTVO, v ktorom sme všetci ponorený

  Reply
 • 11. júna 2019 at 22:17
  Permalink

  Milosrdny Ježišu, odprosujem Ťa v mene mojho muža za všetky urazky a hriechy ktorych sa dopustil a stale dopušťa a prosim o pokoj v našej rodine. Ten pokoj ktory si nam slubil a ktory nam nemože dať tento svet. Zmiluj sa moj pane nad nami všetkymi. Ježišu doverujem Ti.

  Reply
 • 23. januára 2019 at 15:11
  Permalink

  prosim za navrat Ilinka, Tomicka, Miusky, jerinky a Blackynka, Bojicka a ostatnzch a hviezdicky a prosim pomoz mi niest kriz pane ja nevladzem .Odpustam rodine co mi urobila odpustam take, bratovy ktory pre majetok mna vystval z domu odpustam otcovi a bratom za bitky, ponizovanie robenie zo mna psychicky chorej odpustam im to aj ked nezabudam .Chran ich pane a nedaj im znova padat dole.Su ombmedyeni vo svojom vedomi a nevedia ze co konaju je zle . Pomoz nam pane byt stastnymi a vrat mi prosim tych ktorzch potrebujem . Vkladam „rodinu“ do tvojej starostlivosti , lebo ja im odpustam ale uz nikdy sa nebudem starat o nich v inicom. Zehnaj ich a vyved s temnoty na svetlo.Pomoz mi nadalej pomahat inym ci ludom ci zvieratam .Dakujem

  Reply
 • 23. januára 2019 at 15:09
  Permalink

  prosim za navrat Ilinka, Tomicka, Miuskz, jerinky a Blackynka a hviezdicky a prosim pomoz mi niest kriz pane ja nevladzem .Odpustam rodine co mi urobila odpustam take, bratovz ktory pre majetok mna vystval z domu odpustam otcovi a bratom za bitky, ponizovanie robenie zo mna psychicky chorej odpustam im to aj ked nezabudam .Chran ich pane a nedaj im znova padat dole.Su ombmedyeni vo svojom vedomi a nevedia ze co konaju je zle . Pomoz nam pane bzt stastnymi a vrat mi prosim tych ktorzch potrebujem . Vkladam „rodinu“ do tvojej starostlivosti , lebo ja im odpustam ale uz nikdy sa nebudem starat o nich v inicom. Yehnaj ich a vyved s temnoty na svetlo

  Reply
 • 10. decembra 2018 at 6:02
  Permalink

  Odprosujem Ta Pane Jezisu za hriech ohovarania,odpusti mi prosim.

  Reply
 • 29. augusta 2018 at 11:36
  Permalink

  Pane, prosím Ťa za všetkých ľudí a za celý svet. Otvor nám oči a srdcia, aby sme videli a vedeli, že TY si CESTA, LÁSKA a NÁDEJ ♥

  Reply
 • 24. januára 2018 at 16:05
  Permalink

  Pane Ježišu, prosím Ťa, odpusť nám všetky naše hriechy a zmiluj sa nad nami. Amen

  Reply
 • 4. januára 2018 at 21:19
  Permalink

  Pane boze ešte raz sa na teba obraciam stou istou prosbou veď ti vieš čo myslím prosím o oslobodenie našej rodine od všetkého zlého a aby mu vyšla mojmu manželovi tá práca a prosím ťa o obrátenie môjho manžela aby sa polepšil. Vďaka

  Reply
 • 4. januára 2018 at 21:12
  Permalink

  Prosím ťa bože o zlepšenie môjho manžela a o zdravie našej celej rodine a teba matka božia orduj za nás u svojho syna Ježiša Krista.

  Reply
 • 16. septembra 2017 at 20:59
  Permalink

  Pane Bože – Otecko Nebeský, zmiluj sa nad nami, odpusť nám naše viny, prosím ťa o Tvoje Milosrdenstvo a spásu našich duší. Duchu Svätý naplň nás láskou a pokojom, zošli na nás svoje dary. Matička Nebeská oroduj za nás, ochraňuj nás od každého nebezpečenstva – celú moju rodinu. Oroduj za celý svet – za obrátenie hriešnikov, o ochranu pred vojnou.

  Reply
 • 4. septembra 2017 at 6:29
  Permalink

  Milosrdny Jezisu do Tvojho Milosrdenstva ponaram Katku a Ivka Ty vies o nas vsetko Vies ake velke problemy maju Zdravotne a Katka aj pracovne Ty vies ako dlho to trva a ako to cloveka velmi ubija A keby nemali vieru v Teba tak sa to snad neda ani vydrzat Prosim vyries tie problemy a ukaz im cestu po ktorej maju dalej kracat Zmiluj sa nad nadriadenymi v robote Daj im milost obratenia aby neprisli do zatratenia Ved aj za nich si zomrel Amen Dakujem Marta

  Reply
 • 16. augusta 2017 at 15:01
  Permalink

  Prosíme Ťa Bože o požehnanie a silu pre našu rodinu, odprosujeme ťa za naše poklesky a pády v manželstve, zmiluj sa nad nami a nech naša rodina spolu drží v zdraví , v srdci s láskou a vierou v teba.
  Vďaka

  Reply
 • 26. júla 2017 at 8:55
  Permalink

  Tvoje Milosrdenstvo Pane nech je nad nami a mojou rodinou, prinávrať môjho syna k modlitbe a do kostola k oslave Tvojho mena a zbav ma prosím môjho súženia s bytom…Vďaka. Amen.

  Reply
 • 26. júla 2017 at 8:50
  Permalink

  Požehnaj nás Pane, našu rozvrátenú rodinu, odpusť nám, odvráť od nás zlobu…prinávrať môjho syna k modlitbe a do kostola k oslave Tvojho mena…pre Tvoje milosrdenstvo, zmiluj sa nad mojim duševným stavom…Nech je zvelebené meno Pánovo. Amen. Vďaka.

  Reply
 • 22. júla 2017 at 9:14
  Permalink

  Prosim ta pane o pokoj vdusi vsetkych clenov mojej rodiny ktorej je velka kriza a nenavist a zlo.Udel prosim kazdemu do srdca lasku k bliznemu.Znic v ich srdciach nenavist ktoru v sebe nosia.Pan Boh zaplat.

  Reply
 • 2. júla 2017 at 0:56
  Permalink

  Pane Bože Ty si láska, ďakujem, že nám odpúšťaš nedostatky, viem, že máme v Tebe oporu. Ďakujem Ti za pomoc a prosím naďalej aj v mene mojich detí o Tvoju ochranu od zlého, nech sa stane Tvoja vôla. Amen.

  Reply
 • 9. marca 2017 at 11:36
  Permalink

  Prosim za uzdraveni dcery syna a zete z vaznych nemoci dekuji

  Reply
 • 17. februára 2017 at 11:16
  Permalink

  Prosím za požehnanie mojej rodiny. Ďakujem

  Reply
 • 24. decembra 2016 at 8:30
  Permalink

  Prosím za milosť odpustenia za hriechy, ktorými som ťa veľa krát urazil… Daj mi silu vytrvať v dobrom. Ježišu Kriste syn živého Boha zmiluj sa nadomnou hriešnikom.

  Reply
 • 13. novembra 2016 at 18:37
  Permalink

  prosim Ta pane omilosť obratenia pre mojho syna martina.Večný bože pomož mu najsť cestu obratenia

  Reply
 • 6. novembra 2016 at 19:18
  Permalink

  Prosím o modlitby za nás. Pane, ochráň nás a znič všetko zlo. Zmiluj sa nad nami a pomôž nám. Nech láska zvíťazí. Za synov Miška a Dominika .Pán Boh zaplať

  Reply
 • 30. októbra 2016 at 9:02
  Permalink

  Odprosujeme ťa Bože za naše pády v rodine, ďakujeme za víťazstva čo si nám dal, daj nech horime láskou v tebe a nech si želáme to čo je milé a múdre Tebe.

  Reply
 • 15. júla 2016 at 8:59
  Permalink

  Prosíme Ťa za požehnanie,duševné aj telesné zdravie, pokoj ,dary Ducha Sväteho a oslobodenie od zlého v našej rodine. Vďaka

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *