Modlitba za uzdravenie duše

Otče, pozdvihujem k Tebe svoju dušu.
Získaj ma pre seba, Pane. Zasiahni do mojej pamäte a odstráň všetko, čo bráni Tvojej milosti. Zasiahni do hĺbky mojej duše, podstaty môjho tela, ktorá bola zranená a osloboď ma svojím mocným objatím, v ktorom nič nezostáva nedotknuté či nedokončené.
Požehnaná Matka, prikry ma plášťom svojej milosti a získaj ma pre seba, aby som bol daný Ježišovi svätý a bez viny.
Všemocný Duchu Svätý, odkry a uvolni všetky myšlienky odporu, zakorenené v mojom chápaní, ktoré som používal, aby som prežil. Duchu Svätý, zostúp na mňa, posväť ma a ponor ma do Drahej Krvi, aby zmyla všetku moju nelásku a nahradila ju láskou obety preliatej na kríži. Vlej do mojej pamäte, do môjho chápania a do mojej vôle hojnosť lásky.
Pane Ježišu Kriste, mocou kríža a Drahej Krvi prikazujem v Ježišovom mene každému zlému duchu, ktorý sa ku mne priviazal, aby odišiel. Nech ma opustí okamžite, v tichosti a bez rozvratu a nech je zničený pri päte kríža.
Pane, teraz, keď začínam vnímať novosť v mojom vnútri, ktorá ma uvádza do neistoty a rozpakov, vstúp ku mne a naplň každú trhlinu mojej duše pocitom a vedomím, že som dieťaťom Kráľa. Zaplň každú trhlinu novou láskou a prijatím toho, kým som.
Keď vo mne padajú hradby Jericha, nech ma tiché hradby svetla Tvojho Svätého Ducha uistia v tom, že je dobré byť mužom, žiť v tomto svete meno, ktoré si mi dal.
Vylej svoje svetlo, vylej svoju lásku, Pane. Nech starý človek, ktorého odhadzujem, je odstránený, aby nič nebránilo mojej odpovedi na Tvoje objatie, lebo Ty si môj skutočný Otec.
Ďakujem Ti, Pastier Pastierov, že si vypočul moju modlitbu.
Amen.

18 thoughts on “Modlitba za uzdravenie duše

 • 8. januára 2022 at 17:37
  Permalink

  Najdrahsi Jezisu, prosim ta za uzdravenie zranenej duse mojho syna, zacel vsetky rany ktore stale krvacaju a daj sa mu spoznat, zahrn ho svojou laskou a milostou aby ta prijal a uveril v teba ako svojho spasitela. Dokonci dielo ktore si zacal. Uplne ti odovzdavam svojho syna a jeho rodinu a doverujem ti vo vsetkom.Amen.

  Reply
 • 28. septembra 2021 at 7:00
  Permalink

  Pane Ježišu, prosím o uzdravenie duše, mysle a psychiky pre moju rodinu a oslobodenie môjho manžela od závislosti, prosím o pokoj a zdravie v našej rodine. Ďakujem Ti Pane Bože z celého srdca. Amen.

  Reply
 • 7. septembra 2021 at 3:07
  Permalink

  Nebesky otce,znova prichadzam pred tvoju tvar s prosbami skrze tvojho syna a nasho pana Jezisa Krista.Prosim uzdrav moju mamu z dusevnej tiesne a utrpenia,vlej do jej srdca neotrasitelnu vieru v tvoje nekonecne milosrdenstvo.Prosim opat za svoju dceru,jej dceru,mojho syna za vsetkych mojich blizkych a vyprosujem im od teba dar viery. Nech Duch svaty naplni ich srdce laskou ich duse pokojom a ich hlavy mudrostou a rozumnostou. O to ta prosim v mene Jezisa Krista,ktory nas tak draho vykupil svojou smrtou na krizi. Amen

  Reply
 • 17. augusta 2021 at 16:55
  Permalink

  Pane Bože aj Ty Ježišu Kriste pomôžte mojej dcére aby mala bábätko. Panenka Mária oroduj za ňu. Ďakujem.

  Reply
 • 8. júna 2021 at 22:37
  Permalink

  Otče můj, prosím o uzdravení mě a moji rodiny, zbav nás od zlého, náplň nás láskou, prosím pane zbav mě úzkosti a strachu abych mohla pečovat a naplňovat duši mých děti láskou a úsměvem, prosím můj pane, můj otče můj velký pane, budu vděčná za uzdravení celé mé RODINY, AMEN

  Reply
 • 8. mája 2021 at 23:12
  Permalink

  Pane Ježišu môj milovaný prosím ťa o uzdravenie duše a mysle a psychiky pre mňa a môjho brata a moju celu rodinu a aj pre všetkých ľudí, ktorí to potrebuju, budem ti povďačná po cely svoj život, Amen.

  Reply
 • 3. apríla 2021 at 10:49
  Permalink

  Duchu svaty, prid do mojho srdca zo svojou laskou,vstup de mojej duse zo svojim pokojom a vstup do.mojej hlavy zo.svojou mudrostou. Otce nebesky zosli svojho ducha ,navrat mi radost a veselost z mojej spasy. Amen

  Reply
 • 14. marca 2021 at 1:28
  Permalink

  Pomôž mi prosím Bože. Ďakujem.

  Reply
 • 7. marca 2021 at 10:15
  Permalink

  Boze otce Vsemohuci,prosim ta pre tvoje milosrdenstvo a tvoje velke zlutovanie o odpustenie mijich hriechov i hriechov mojej rodiny,pomoz nam prosim vyriesit financne problemy sposobene mojim hriechom. Pomoz prosim mojim detom zit podla tvojho slova. Odpust mi ze som im nedala dost viery a vlej do nich ducha svateho nech ich privedie k tebe Otce nebesky.pomoz dcere pri vychove svojej dcery a pomoz jej budovat spokojny zivot a prived ju k sviatostnemu zvezku z jej druhom. Prosim pomoz mojmu synovi vybydovat stastny domov a taktiez ho prived k uzatvoreniu sviatostneho manzelstva. Viem ze od teba chcem vela, ale ty si povedal proste a dostanete,klopte a bude vam otvorene. Ja ta z vierou prosim a klopem na tvoje srdce, lebo verim ze si verny svojim prislubom nam nehodnym hriesnikom. Daj nam Ducha Svateho, nech nas vodi po soravnych chodnikoch a privedie nas az do nebeskeho kralovstva. Amen

  Reply
 • 8. februára 2021 at 10:23
  Permalink

  Pane prosím ťa pomôž mi,vďaka ti pán môj

  Reply
 • 21. novembra 2020 at 15:53
  Permalink

  Pane bože daj mojim dcéram zdravie aby v zdraví prežili a mohli sa starať o svoje deti

  Reply
 • 29. augusta 2020 at 17:16
  Permalink

  Drahý Ježišu pomôž mi mojich ťažkostiach pomôž mi uzdraviť sa stej zákernej choroby prosím ta Pane posilní ma Aby som to zvládla ❤️❤️❤️Ďakujem Amen

  Reply
 • 16. mája 2020 at 23:21
  Permalink

  Pane prosím osloboď môjho manžela a daj mu milosť spoznať ťa živého a pravého v našich životoch

  Reply
 • 10. marca 2020 at 4:37
  Permalink

  Pane môj otec môj pomôž mi abi som sa zbavila zlých myšlienok aby si má uzdravil tí jediní vieš čo má trápi ach bože dovol mi abi som bola tvojov cerov amen

  Reply
 • 5. decembra 2019 at 0:17
  Permalink

  Pane Bože, v mene Ježiša Krista prosim o zdravie pre moju dcerku Sarku, preblahoslavena panna Maria vypros u Boha zdravie pre moju dcerku. Z celeho srdca ďakujem.

  Reply
 • 26. novembra 2019 at 11:20
  Permalink

  Pane Ježišu, prosím Ťa pomôž mojej dcére Erike, aby sa zbavila úzkosti a mohla sa starať s plnou silou a láskou o svoje 3 deti. Ďakujem Ti z celého svojho srdca Pane.

  Reply
 • 15. februára 2019 at 18:36
  Permalink

  Prosim Pane Jezisu pomoz mojmu bratovi aby sa mu splnilo vsetko pocom tuzi sceleho srdiecka ti dakujem amen

  Reply
 • 18. novembra 2018 at 14:44
  Permalink

  Pane, prosim ta pomoz nam..aby moj rocny syn Janicko bol zdravy cely zivot.Aby skuska , ktora nas caka, v stredu 21.11.aby sme ju zvladny s dobrym vysledkom.Aby nic nenasli, dakujem ti pane Boze.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *