Modlitba za uzdravenie duše

Otče, pozdvihujem k Tebe svoju dušu.
Získaj ma pre seba, Pane. Zasiahni do mojej pamäte a odstráň všetko, čo bráni Tvojej milosti. Zasiahni do hĺbky mojej duše, podstaty môjho tela, ktorá bola zranená a osloboď ma svojím mocným objatím, v ktorom nič nezostáva nedotknuté či nedokončené.
Požehnaná Matka, prikry ma plášťom svojej milosti a získaj ma pre seba, aby som bol daný Ježišovi svätý a bez viny.
Všemocný Duchu Svätý, odkry a uvolni všetky myšlienky odporu, zakorenené v mojom chápaní, ktoré som používal, aby som prežil. Duchu Svätý, zostúp na mňa, posväť ma a ponor ma do Drahej Krvi, aby zmyla všetku moju nelásku a nahradila ju láskou obety preliatej na kríži. Vlej do mojej pamäte, do môjho chápania a do mojej vôle hojnosť lásky.
Pane Ježišu Kriste, mocou kríža a Drahej Krvi prikazujem v Ježišovom mene každému zlému duchu, ktorý sa ku mne priviazal, aby odišiel. Nech ma opustí okamžite, v tichosti a bez rozvratu a nech je zničený pri päte kríža.
Pane, teraz, keď začínam vnímať novosť v mojom vnútri, ktorá ma uvádza do neistoty a rozpakov, vstúp ku mne a naplň každú trhlinu mojej duše pocitom a vedomím, že som dieťaťom Kráľa. Zaplň každú trhlinu novou láskou a prijatím toho, kým som.
Keď vo mne padajú hradby Jericha, nech ma tiché hradby svetla Tvojho Svätého Ducha uistia v tom, že je dobré byť mužom, žiť v tomto svete meno, ktoré si mi dal.
Vylej svoje svetlo, vylej svoju lásku, Pane. Nech starý človek, ktorého odhadzujem, je odstránený, aby nič nebránilo mojej odpovedi na Tvoje objatie, lebo Ty si môj skutočný Otec.
Ďakujem Ti, Pastier Pastierov, že si vypočul moju modlitbu.
Amen.

7 thoughts on “Modlitba za uzdravenie duše

 • 29. augusta 2020 at 17:16
  Permalink

  Drahý Ježišu pomôž mi mojich ťažkostiach pomôž mi uzdraviť sa stej zákernej choroby prosím ta Pane posilní ma Aby som to zvládla ❤️❤️❤️Ďakujem Amen

  Reply
 • 16. mája 2020 at 23:21
  Permalink

  Pane prosím osloboď môjho manžela a daj mu milosť spoznať ťa živého a pravého v našich životoch

  Reply
 • 10. marca 2020 at 4:37
  Permalink

  Pane môj otec môj pomôž mi abi som sa zbavila zlých myšlienok aby si má uzdravil tí jediní vieš čo má trápi ach bože dovol mi abi som bola tvojov cerov amen

  Reply
 • 5. decembra 2019 at 0:17
  Permalink

  Pane Bože, v mene Ježiša Krista prosim o zdravie pre moju dcerku Sarku, preblahoslavena panna Maria vypros u Boha zdravie pre moju dcerku. Z celeho srdca ďakujem.

  Reply
 • 26. novembra 2019 at 11:20
  Permalink

  Pane Ježišu, prosím Ťa pomôž mojej dcére Erike, aby sa zbavila úzkosti a mohla sa starať s plnou silou a láskou o svoje 3 deti. Ďakujem Ti z celého svojho srdca Pane.

  Reply
 • 15. februára 2019 at 18:36
  Permalink

  Prosim Pane Jezisu pomoz mojmu bratovi aby sa mu splnilo vsetko pocom tuzi sceleho srdiecka ti dakujem amen

  Reply
 • 18. novembra 2018 at 14:44
  Permalink

  Pane, prosim ta pomoz nam..aby moj rocny syn Janicko bol zdravy cely zivot.Aby skuska , ktora nas caka, v stredu 21.11.aby sme ju zvladny s dobrym vysledkom.Aby nic nenasli, dakujem ti pane Boze.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *