Vzácne oleje

Otázka: 
Pochválený buď Ježiš Kristus.
Chcem sa spýtať ohľadne bio obchodov. Rada by som si kúpila vzácny opunciový olej a našla som ho u nás v meste v bio obchode… aj som si už chcela kúpiť, ale všimla som si, že tam predávajú napríklad aj liečivé kamene, alebo ajurvedské čaje. V obchode je kopec dobrých veci. No neviem, či si odtiaľ môžem kúpiť ten olej.  A ak nie, tak by som si chcela kúpiť olej priamo od výrobcu. Išla som teda na stránku toho výrobcu, no tiež som tam našla nejaký krém či vodičku – Bachové kvety, alebo nejaké tabletky čínske, ktoré podla zloženia nemuseli byť zlé, ale spomína sa pri nich jing a jang. Aby som to upresnila, výrobca vzácnych olejov Dr. feelgood vyrába čisto čiste len tie 100% oleje a nejaké kvetové vody, ktoré niesu zlé, a ten produkt s bachovymi kvetmi a tie čínske tabletky sú od iných výrobcov. Veľmi by som chcela si objednaľ ten opunciový, olej ale neviem či môžem. Nedá sa zohnať len tak niekde v normálne v obchode ako kokosový alebo olivový  olej. Ja to beriem tak, že sa takýmto a podobným veciam už skoro ani vyhnúť nedá, veď aj v lekárni predávajú homeopatiká. V darčekových obchodoch sa okrem iného predávajú napr. Budhovia a nebudem všetko menovať. Rada by som teda váš názor. Ďakujem
Julia

 

Odpoveď:
Myslím si, že rozmýšľate správne. Kúpte si ho, len je potrebné v modlitbe prosiť Ježiša o duchovné očistenie
a požehnanie tohto prípravku, lebo aj keď ho vyrába niekto iný, ale tí, u ktorých to nakupujete, sú duchovne zamorení a pod autoritou okultných síl, ktoré uznávajú a propagujú.

Problém je, že zisk z vami zakúpeného oleja sa použije na ďalší nákup aj tých prípravkov, ktoré sú tiež duchovne zamorené. Otázkou je tiež, či ten olej tak nutne potrebujete. V prípade lekární, lieky nutne potrebujeme a nemáme na výber. Kdežto tento olej nemusíte mať… Riešte to v slobode. Sv. Pavol píše: „Všetko môžem, ale nie všetko osoží…“

12 thoughts on “Vzácne oleje

 • 17. augusta 2022 at 21:31
  Permalink

  Pochválený buď Ježiš Kristus. Aj ja sa chcem opýtať kde sa dá kúpiť olej sv. Charbela ?

  Reply
  • 10. októbra 2022 at 6:17
   Permalink

   Dobrý den, sehnal jste někde tento olej? Mě by též zajímalo kde ho sehnat? Děkuji za odpověď Blanka

   Reply
   • 5. marca 2023 at 23:07
    Permalink

    Dobrý deň. Dnes 5.3.2022 som kúpila olej sv. Charbela na Pútnickom mieste v Marianke od predavačky v stánku s naboženskými predmetmi, ktoré sú umiestnene pri kostole. Nieje tam síce napísané na fľaštičke o aký olej ide a je k nemu pripojená magnetka sv. Panny Márie z Lurd, no pani predavačka mi pivedala, že to je olej sv. Charbela a ja som uverila, nakoľko si myslim, že nemala dôvod ma zavadzať. Dokonca povedala, ze si ludia beru aj 10 ks. Tak verím.

    Reply
 • 4. apríla 2022 at 10:32
  Permalink

  Dobrý deň, prosim Vás ,kde by som mohla kúpiť olej sv.Charbela?
  Ďakujem

  Reply
  • 13. apríla 2023 at 8:57
   Permalink

   žial, nie je to pravý olej. Ja som ho v Marianke kupila tiež a potom som dostala od jednej pútničky z Libanonu priamo olej a sú neporovnateľne iné aj konzistenciou aj vôňou, takže treba si naozaj overovať zdroje, odkiaľ olej sv. Charbela kupujete.

   Reply
 • 28. januára 2022 at 22:25
  Permalink

  Prosím Vás kde je možné zakúpiť olej sv.Charbela?

  Reply
 • 21. novembra 2019 at 17:06
  Permalink

  Pochvaleny buď Ježiš Kristus
  Chcem sa informovať ohľadom oleja sv Scharbela kde si ho môžem zakupit ďakujem

  Reply
  • 31. januára 2021 at 16:42
   Permalink

   Pochválený buď Ježiš Kristus. Aj ja sa chcem opýtať kde sa dá kúpiť olej sv. Charbela ?

   Reply
   • 22. augusta 2022 at 22:00
    Permalink

    Pochváleny buď Ježiš Kristus
    Aj ja by som veľmi chcela vedieť kde môžem kúpiť olej sv.Charbela.
    Pán Boh zaplať za odpoveď

    Reply
 • 17. septembra 2017 at 10:47
  Permalink

  PBJK.V našom meste mame adoracnu kaplnku.Chodi tam človek,ktorý má 4.stupen reiky.je tam často.je to nepríjemné tam sedieť a adorovat hoci je tam živý Pan Ježiš.v čom je problém? Malo milujem tohto hriešnik a alebo mam slabu vieru?prosim odpovedzte mi na Vašu odpoveď cakame viacerí adoranti.Pan Boh zaplať.

  Reply
   • 30. augusta 2023 at 14:22
    Permalink

    Olej sv sarbela by som chcela kúpiť za koľko máte a mate

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *