Modlitby k Panne Márii II.

Najsvätejšia a nepoškvrnená Panna, moja milostivá matka, Mária, k Tebe sa utiekam ja, biedny človek, ako k matke svojho Pána, ku kráľovnej sveta, k mojej orodovnici, k nádeji a ochrane hriešnikov. K Tebe sa obraciam, mocná Pani, a ďakujem Ti za premnohé dobrodenia, ktoré si mi preukázala, najmä za to, že si ma chránila od večného zatratenia, ktoré som si už toľko ráz zaslúžil(a).
Milujem Ťa, Kráľovná, lásky najhodnejšia, a sľubujem, že Ti budem verne slúžiť a urobím všetko, aby Ťa aj iní milovali. V Teba vkladám všetku svoju nádej a dúfam, že na Tvoj príhovor dosiahnem spásu. Matka milosrdenstva, príjmi ma za svojho(u) služobníka(u) a prikry ma plášťom svojej ochrany! Keďže Tvoj príhovor je taký mocný u Boha, vypros mi milosť v pokušeniach a dostatok sily, aby som až do smrti premáhal(a) všetky útoky Zlého. Vyprosujem si u Teba pravú lásku k Pánu Ježišovi a dúfam, že sa dožijem šťastnej hodiny smrti.
Ty moja matka, pre Tvoju lásku k Bohu Ťa prosím, pomáhaj mi až do poslednej hodiny môjho života. Neopúšťaj ma, kým ma neuzrieš blahoslaveného(ú) v nebi, kde uvidím svojho Boha, ktorému budem ďakovať a velebiť Jeho milosrdenstvo na veky vekov.
Amen.

13 thoughts on “Modlitby k Panne Márii II.

 • 18. marca 2022 at 23:58
  Permalink

  …že si ma uchránila od večného zatratenia, ktoré som si už toĺko krát zaslúžil…by malo byť odstránené, lebo večné zatratenie neexistuje a nedá sa ešte aj viackrát zaslúžiť!
  Sv. Maria je ale úžasná a svet momentálne ani nemôže mať úžasnejšiu patrónku. Ona má na starosti v podstate všetko, k nej treba adresovať prosby, len ku nej. Ježiš na prosby nereaguje, jemu sa len ďakuje…

  Reply
 • 26. novembra 2021 at 5:25
  Permalink

  Panna Mária prosím pomôž mi aby som sa zbavil starosti,ktoré som si nedopatrením narobil…prosím Amen

  Reply
 • 15. septembra 2021 at 22:26
  Permalink

  Panna Mária prosím ťa o zdravie dakujem pekne.

  Reply
  • 26. novembra 2021 at 6:35
   Permalink

   Dobrí čítal že ste na modlitbách panny Márie…pomohla vám???

   Reply
 • 8. septembra 2020 at 23:24
  Permalink

  Matka Ustavičnej Pomoci, prosím ťa uzdrav môjho syna Jozefa na tele i na duši. Budem Ti do smrti ďakovať, chváliť a velebiť Ťa. Tvoju úctu budem šíriť AMEN

  Reply
 • 17. mája 2020 at 18:32
  Permalink

  Prosím o modlitby za zosnulého brata Františka ktorý náhle zomrel aby mu pán odpustil všetky chriechy a priviedol ho večného kráľovstva Pane odpusť mi zmiluj sa

  Reply
 • 20. apríla 2020 at 13:40
  Permalink

  Drahá Panna Mária prosím, pomôž mi v mojom trápení. Budem Ti do smrti povďacná. Budem Ťa velebiť a tvoju úctu šíriť. Ale nech sa stane Tvoja nie moja vôľa. AMEN

  Reply
 • 4. júna 2019 at 19:37
  Permalink

  ….pomoz mi draha Matka milosrdenstva v mojom pre mna tazkom zivotnom udele ,vyslobod ma, daj mi silu,pokoj na dusi pomoc pri neseni mojho kriza a vypros odpustenie hriechov pre celu rodinu,priatelov i nepriatelov aj cely svet.

  Reply
 • 4. júna 2019 at 12:27
  Permalink

  Maticka moja prosím ta pomôž mi v mojej ťažkej situácii je mi tažko veľmi

  Reply
 • 17. mája 2019 at 15:45
  Permalink

  Matka ustavične pomoci, oroduj za nás, za moju rodinu. Daj mojej rodine duchovné i fyzické zdravie, o to ta úpenlivo prosím. Aby môj prvorodeny syn sa raz vyzdravel s chronického ochorenia, aby môj druhorodeny syn bol zdravý a moje milované tretie nenarodené dieťa bolo úplne zdravé. Pomôž nám, milovaná matka.

  Reply
 • 21. januára 2019 at 16:22
  Permalink

  Maria matka najvznešenejšia uzdrav vypros nám u svojho jediného syna uzdravenie celej našej rodiny, našich dvoch dcér a mňa s manželom, myslím uzdravenie našich vzťahov a duchovné uzdravenie a daj nám jednotu a naše dcéry priveď prosím na cestu k Bohu k Tebe a Ježišovi. Si naša jediná nádej. Pomáhaj nám prosím v každej sekunde nášho života a v hodine smrti odprevaď nás k Tvojmu synovi. Amen – ďakujem

  Reply
 • 10. decembra 2017 at 5:59
  Permalink

  Sveeta Neposkvrnena Panna oroduj za moju rodinu vypros nam potrebne milosti a zdravie pre nas hlavne pre mojho syna Majka pokorne Ta prosim.

  Reply
 • 29. novembra 2017 at 13:11
  Permalink

  matka ustavicnej pomoci zhliadni aj na mna hriesnu dusu,pomoz mi prosim v tazkom obdobi co prezivam uzdrav ma prosim,budem ta chvalit a velebit cely zivot milujem ta maticka nasa dobrotiva,prosim pomoz mi.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *