Modlitba k svätému Charbelovi

Svätý otec Charbel, Ty si sa zriekol pôžitkov tohto sveta, žil si v pokore a skrytosti v samote pustovne a teraz prebývaš v nebeskej sláve. Prihováraj sa za nás. Očisť naše myšlienky i srdcia, upevni nás vo viere a posilni našu vôľu. Rozpáľ v nás lásku k Bohu i k blížnemu. Pomáhaj nám voliť si dobro a vyhýbať sa zlu. Chráň nás pred viditeľnými i neviditeľnými nepriateľmi a posilňuj nás vo všednosti dňa. Mnohí ľudia na Tvoj príhovor dostali od Boha dar uzdravenia duše i tela, vyriešenie problémov v ľudsky beznádejných situáciách. Zhliadni na nás s láskou a ak je to v súlade s Božou vôľou, vypros nám u Boha milosť, o ktorú pokorne prosíme, no predovšetkým nám všetkým pomáhaj každodenne kráčať cestou svätosti do večného života. Amen.

Zdroj: Milujte sa! 4/2015/44/

169 thoughts on “Modlitba k svätému Charbelovi

 • 12. novembra 2018 at 8:03
  Permalink

  Svätý Charbel, dobrý svätec, z celého srdca ťa prosím o pomoc pre švagra Martina. Je posadnutý závislosťou na liekoch a alkohole tak, že si vôbec neuvedomuje svoje konanie a to, že ubližuje svojej rodine. Modli sa za neho u nášho láskavého a dobrotivého Otca a vypros, aby sa zlomila jeho hrdosť a bol ochotný podstúpiť liečbu zo závislosti. Prosím o tvoj príhovor za neho a jeho rodinu. Amen.

  Reply
 • 6. novembra 2018 at 21:08
  Permalink

  Svätý Charbel, dobrý svätec, prosím Ťa o príhovor u nášho Pána, oroduj za moje zdravie a dobré výsledky. Prosím, pomôž mi uzdraviť sa z ťazkej choroby aj o silu bojovať ďalej k uzdraveniu podľa Božej vôle. Ďakujem Amen

  Reply
 • 6. novembra 2018 at 21:00
  Permalink

  Svätý otec Charbel, prosím Ťa o príhovor u nášho Pána, oroduj za moje zdravie a dobré výsledky. Prosím o silu bojovať ďalej k uzdraveniu podľa Božej vôle. Ďakujem Amen

  Reply
 • 31. októbra 2018 at 7:33
  Permalink

  Svätý Charbel prosím o uzdravenie vzťahu.

  Reply
 • 24. októbra 2018 at 20:24
  Permalink

  Svatý Charbel aj ja sa opovážim poprosiť ťa o pomoc a príhovor u nášho najsladšieho otca najmúdrejšieho o uzdravenie mojej dcéry a aj moje od závislosti ty vieš akej veľmi ťa o to prosím a prepáč že ti tak dôverujeme ved ty si tak blízko pri našom otcovi a tvoje prosby za nás určite počuje a vyslyší dakujem

  Reply
 • 12. októbra 2018 at 21:43
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros u Boha moje telesné a psychické uzdravenie, najmä aby som sa dostala z depresií kvôli neopätovanej láske, a aby sme si so sestrou našli dobrých manželov. Zo srdca ďakujem.

  Reply
 • 8. októbra 2018 at 18:15
  Permalink

  Sv.Charbel prosim ta o uzdravenie mojho syna Petra z alkoholizmu, prosim ta odožen od neho demona alkoholu nech je z neho poriadny človek veriaci a laskavy a ešte ta prosim za mojho manžela daj mu prosim do srdca lasku k mojmu synovi nech je už konečne pokoj v našej rodine vypros mi prosim tieto milosti u našho milosrdneho Pana Ježiša Krista dakujem.

  Reply
 • 4. októbra 2018 at 22:31
  Permalink

  Sv. Charbel prosim ta o prihovor u nasho pana, prosim vypros mi uzdravenie tela i duse a prosim ta aj o silu, aby som dokazala zvladnut toto tazke obdobie. Amen.

  Reply
 • 24. septembra 2018 at 5:28
  Permalink

  Na mocný príhovor sv. Charbela Ťa Bože prosím o uzdravenie na tele aj duši. Uzdrav, prosím, Pane, moje tráviace orgány, žalúdok, dvanástnik, črevá, pankreas, žlčovody, pečeň. Amen.

  Reply
 • 10. septembra 2018 at 18:58
  Permalink

  Svätý Charbel, dobrý svätec, prosím Ťa o príhovor u nášho Pána, oroduj za moje zdravie a dobré výsledky. Prosím aj o silu bojovať ďalej k uzdraveniu podľa Božej vôle. Ďakujem za všetky dobrodenia.

  Reply
 • 10. septembra 2018 at 11:54
  Permalink

  Z celého srdca ďakujem za vypočutie mojich prosieb a modlitieb. Stále nás prosím ochraňuj a vypros nám u Boha zdravie a požehnanie.

  Reply
  • 12. septembra 2018 at 18:35
   Permalink

   Svätý Charbel, nebeský priateľ, dobrý svätec, prosím Ťa za Vierku a dieťatko pod jej srdcom. Oroduj za nich u nášho Pána a vypros im milosť, aby tehotenstvo a pôrod prebehli bez komplikácií a mohli sa tak tešiť z nového života. Veľmi Ťa prosím o jej ochranu.

   Reply
 • 8. septembra 2018 at 0:54
  Permalink

  Sv Charbel, prosila som Ta pred niekolkymi mesiacmi v nadeji o uzdravenie mojej mamy, no nevypocul si ma. Prosim Ta znovu a znovu. Mozno raz ma vypocujes….

  Reply
 • 27. augusta 2018 at 16:50
  Permalink

  Sv,. CHarbel vypros u pána Boha dar dieťatka pre môjho syna po ktorom tak veľmi túžia. Ďakujeme pánu Bohu za naše životy za zdravie a jeho pomoc. Chvála mu na veky. Matilda

  Reply
 • 27. augusta 2018 at 16:48
  Permalink

  Sv,. CHarbel vypros u pána Boha dar dieťatka pre môjho syna po ktorom tak veľmi túžia. Ďakujeme pánu Bohu za naše životy za zdravie a jeho pomoc. Chvála mu na veky. Matilda.

  Reply
 • 25. augusta 2018 at 23:00
  Permalink

  Sv,. CHarbel vypros u pána Boha dar dieťatka pre môjho brata a švagrinú , po ktorom tak veľmi túžia. Ďakujeme pánu Bohu za naše životy za zdravie a jeho pomoc. Chvála mu na veky. Martina z Hlohovca

  Reply
 • 9. augusta 2018 at 11:44
  Permalink

  Svätý Charbel, dobrý svätec, prosím Ťa o orodovanie za zdravie Radka, ktorého zajtra čaká operácia a ak je to vôľa Božia, nech vedie k jeho uzdraveniu. Amen.

  Reply
  • 11. augusta 2018 at 11:07
   Permalink

   Vďaka Ti Bože za tvoje milosti a Tebe svätý Charbel za vrúcny príhovor. Chvála Bohu na výsosti!

   Reply
   • 20. augusta 2018 at 16:32
    Permalink

    Vďaka Ti Bože, a Tebe svätý Charbel za príhovor.

    Reply
 • 8. augusta 2018 at 13:01
  Permalink

  Svatý Charbeli prosím o Tvoji přímluvu u našeho Pána Ježíše Krista, ať nehledí na mé hříchy a uzdraví mne z onemocnění rakovinou.
  Sláva Otci, Synu i Duchu Svatému, jako bylo na počátku, nyní, i vždycky a na věky věků. Amen

  Reply
 • 1. augusta 2018 at 18:46
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros u Boha milosti pre moju rodinu, priateľov a známych. Prosím o zdravie a pokoj v rodine. Vrúcne prosím o to, aby sme spoznali s manželom dar rodičovstva a spolu s manželom sme mohli našu lásku dávať bábätku. Prosím o vypočutie mojich modlitieb. Ďakujem.

  Reply
 • 1. augusta 2018 at 18:36
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím vypros nám u Boha požehnanie celej našej rodiny, mojich blízkych a známych. Udeľ nám prosím zdravie a pokoj v rodine. Daj nám prosím s manželom spoznať dar rodičovstva, aby sme našu lásku mohli ďalej rozdávať aj bábätku. O to ťa z celého srdca prosím. Ďakujem

  Reply
 • 30. júla 2018 at 23:34
  Permalink

  Svaty Sarbel, prosim ta o uzdravenie mojek kmotry Marty, ktora caka kvoli rakovine prsnika na operaciu. Daj, aby vsetko dopadlo dobre a nech je este dlhe roky zdrava. Dakujem.

  Reply
 • 30. júla 2018 at 22:01
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím vypros pre moju dcéru dobrého manžela.
  Vrúcna vďaka.
  Meggy

  Reply
 • 30. júla 2018 at 7:10
  Permalink

  Svätý Charbel, dobrý svätec, oroduj za moju rodinu a moje zdravie. Prosím, stoj pri mne v tento deň. Ďakujem. Amen.

  Reply
  • 30. júla 2018 at 16:59
   Permalink

   Ďakujem za dobrú správu. Oroduj za všetkých, ktorí to potrebujú, prosím. Amen.

   Reply
 • 28. júla 2018 at 10:52
  Permalink

  Prosím sv.Charbel vzhliadni láskavým pohladom na moju rodinu,mojich synov Jakuba (28 r.) a Mareka(24),ktorí su vlažní vo viere,nemodlia sa,podceňujú duchovný život.Vdaka za modlitby.

  Reply
  • 30. júla 2018 at 0:49
   Permalink

   Svatý otec Charbel, prosím Ta o uzdravenie mojho syna Miska,za uzdravenie mojho manžela Milana, za vrátenie lásky manželskej,za odchod tretej osoby,Aleny z manželovje práce ktorá nám ničí manželský vztah a za uzdravenie vztahov v našej rodine

   Reply
 • 24. júla 2018 at 5:07
  Permalink

  Dnes 24.7 keď si sa Ty sv. Sarbel narodil pre nebo Ťa z celého srdca úprimne prosím o Tvoj mocný príhovor. Urob prosím zázrak, príď a navštív moju manželku Danku,dotkni sa jej srdca a znovu v ňom zápal vieru v nášho Boha a v svätú Cirkev. Daj,aby si uvedomila, že náš život nie je len telesný,prestala ma ako manžela podvádzať,prestala sa sexuálne stýkať s iným mužom, ktorý tiež pred Bohom patrí k inej žene,aby si uvedomila, že sme tu my,jej rodina ktorá ju veľmi potrebuje a veľmi chceme,aby sa odvrátila od hriechu. Svätý Sarbel ešte raz Ťa veľmi prosím, príď k nej,dotkni sa jej a osláv Boha v jej živote aby po rokoch znova spoznala jeho lásku,jeho odpustenie a konala pokanie.Nech mňa na Tvoj mocny príhovor Pán chráni pred hriechom nečistoty, aby som aj napriek svojej ťažkej situácii dokázal zachovať vernosť manželskému sľubu. Nech na Tvoj mocný príhovor náš Pán zapáli v jej srdci lásku a vášeň pre Boha,Cirkev i pre náš manželský vzťah,aby sme sa znova milovali ako kedysi,aby som jej dokázal celkom odpustiť,aby z nášho vášnivého telesného spojenia vznikol nový život ktorý bude požehnaním nielen pre nás,ale pre všetkých i pre celú svätú cirkev.O to všetko Ťa veľmi úctivo prosím a verím v Tvoj mocný príhovor.Amen

  Reply
  • 31. októbra 2018 at 7:28
   Permalink

   Svätý Charbel, prosím Ťa za seba i moju manželku,aby si zázračne uzdravil naše srdcia od všetkých zranení, ktoré sme si vzájomne spôsobili,vyliečil moju manželku od nevery,aby mala na pamäti 6-te a 9-te prikázanie,aby našla cestu späť k Bohu konala pokanie…aby som jej dokázal odpustiť,aby som sa i ja v tejto ťažkej situácii dokázal zachovať čisto,aby som mal trpezlivosť,nevyviedol nijakú hlúposť a naučil sa odpustiť.Na Tvoj mocný príhovor svätý Charbel,nech nás Pán obmyje svojou predrahou krvou a zachová naše manželstvo i rodinu, veľmi prosím o to,aby sa všetko už vyriešilo.Amen

   Reply
 • 18. júla 2018 at 7:00
  Permalink

  Sväty Charbel vypros u Boha uzdravenie vzťahu dcery a jej priateľa, švagra a švagriny.

  Reply
 • 2. júla 2018 at 6:48
  Permalink

  Drahý Sv. Charbel prosím ťa o tvoj mocný príhovor u Boha za môj vzťah Slávka a Janík. Vyrieš a pomôž našej láske, daj aby naša láska rástla a bola ešte silnejšia, aby sme stáli pri sebe…daj, aby sme sa mohli stretávať. Prosím ťa aj za rodičov, aby prestali brániť nášmu vzťahu a dokázali prijať náš vzťah…Uzdrav našu lásku a vzťah, prosím drahý Sv. Charbel. Amen

  Reply
 • 23. júna 2018 at 21:41
  Permalink

  svätý Charbel, velmi pekne ťa prosím za môjho muža Jula, aj za moje deti, chlapcov,aby boli dobrými ludmi, zmenili svoje zmýšlanie..prosím ťa i za moje túžby a potreby slúžiť Bohu a blížnym..dakujem .

  Reply
  • 2. júla 2018 at 1:08
   Permalink

   Svatý Charbel,zo srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho syna Miška,za zdravie a lásku v našej rodine,hlavne za zlepšenie vztahu a lásky s mojím manželom.Ďakujem.

   Reply
 • 18. júna 2018 at 11:13
  Permalink

  Svätý Charbel prosím ťa pomôž nám v beznádejnej situácii ktorú máme a to aby nám pan Ramšak pomohol vyriešiť tak aby už nám konečne dokončil oplotenie nášho pozemku vypočuj moju prosbu a pomôž nám v tejto beznádejnej situácii v ktorej sme.S celého srdca ti ďakujem a verím,že nám pomôžeš lebo si dobrý a láskavý verím v tvoju pomoc svätý Charbel.

  Reply
 • 15. júna 2018 at 16:12
  Permalink

  Svätý Chavariel pomôž nám v našom probléme ktorý máme aby nám pan Jaroslav Ramšak už prišiel dokončiť oplotenie kde už tak veľa dni a rokov čakáme.Naveď ho aby tento náš problém ktorý máme nech ho nepredlžuje ale naj ho nám čím skôr pomôže vyriešiť ďakujem Ti svätý Chavariel za vypočutie mojej prosby a verím,že nám pomôžeš vyriešiť náš problém aby sme aj my mali oplotený náš pozemok.

  Reply
  • 20. júna 2018 at 0:57
   Permalink

   Svatý Charbel, zo srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho syna Miška, brata Pavla,prosím nech to čo má dnes absolvovať ,nech dobre dopadne .Ďakujem Dana.

   Reply
 • 11. júna 2018 at 21:33
  Permalink

  Sv. Charbel prosím o tvoj príhovor u Nebeského Otca za zdravie tela i duše pre mňa i moju dcéru a tiež mi vypros dobrého manžela a šťastnú kresťanskú rodinu ako i pokoj a Božie požehnanie v práci. Z celého srdca ďakujem za tvoje orodovanie a tvoju pomoc sv. Charbel. Česť, chvála a sláva Nebeskému Otcovi, Pánu Ježišovi i Duchu sv. na veky vekov. Amen.

  Reply
  • 14. júna 2018 at 1:02
   Permalink

   Svatý Charbel ,zo srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho syna Miška a brata Pavla. Ďakujem.

   Reply
 • 7. júna 2018 at 19:36
  Permalink

  Sv. Charbel vypros u Boha pokoj pre celú našu rodinu, uzdrav naše duše. Ďakujeme. Amen.

  Reply
 • 3. júna 2018 at 11:33
  Permalink

  Svätý Chavariel pomôž nám vyriešiť beznádejní problém ktorý ná úmyselne a vedome robia naši zlý susedia Farkašova a jej druh Džudža ohľadom oplotenia nášho pozemku.Daj nech naša právnička aj geodet už nech dokončia tento problém v náš prospech a nech už konečne aj my môžme oplotiť náš pozemok.Verím v tvoju pomoc svätý Chavariel aj v tvoju spravodlivosť,že nám pomôžeš vyriešiť tento beznádejní problém s našimi zlými susedmi začo ti už teraz vopred ďakujem a dôverujem v tvoju silu a pomoc ktorú máš.

  Reply
  • 8. júna 2018 at 0:05
   Permalink

   Svatý Charbel,zo srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho syna Miška a uzdravenie brata Pavla. Ďakujem.

   Reply
 • 30. mája 2018 at 10:24
  Permalink

  Svätý Chaveriel prosím ťa veľmi obmäkči srdce mojej mami nalej do jej srdca lásku ku mne mojej dobrej manželky a tiež nech má rada aj našu dcérku i nášho zaťa aj naše vnúčatá. Pomôž jej nech toľko nehreší nech nikoho nepreklína ale nech skutočne bude mi dobrou mamou,svokrou,babkou,prababkou a nech má rada aj nášho Patrika zaťa.Vyžeň z nej zlého ducha a nalej do jej srdca lásku,nehu,pokoru a úctu k mojej rodine hlavne k mojej milej manželke Marienke.

  Reply
  • 1. júna 2018 at 0:11
   Permalink

   Svatý CHarbel zo srdca Ťa prosím o uzdravenie mojho syna Miška, tiež za uzdravenie mojho brata Pavla, za šťastie a lásku a uzdravenie vztahov v našej rodine,hlavne s mojím manželom.Ďakujem.

   Reply
   • 3. júna 2018 at 0:39
    Permalink

    Svatý CHarbel zo srdca Ťa prosím o uzdravenie mojho syna Miška a brata Pavla. Ďakujem.

    Reply
  • 2. júna 2018 at 1:18
   Permalink

   Svatý CHarbel zo srdca Ťa prosím o uzdravenie mojho brata Pavla.Ďakujem.

   Reply
 • 28. mája 2018 at 13:21
  Permalink

  Svätý Chavariel pomôž nám v ľudsky beznádejnej situácii ktorú máme pre susedov Farkašovej a jej druha Džudžu ktorý nám vedome a úmyselne robia zle veci a peklo zo života kde nám dlhodobo škodia a brania nám oplotiť náš pozemok.Pomôž našej právničky aj geodetovi aby sa čím skôr stretli a dali tie našu beznádejnú situáciu do poriadku aby sme mohli konečne oplotiť náš pozemok.

  Reply
 • 27. mája 2018 at 13:00
  Permalink

  Svätý Chavariel pomôž nám vyriešiť problém ktorý nám robia susedia Farkašova a jej druh Džudža ľudský neznesiteľný kde nám úmyselne a vedome škodia aby sme nemohli dokončiť oplotenie nášho pozemku.Osvieť im rozum a nech sa v ných pohne svedomie lebo my od ných nič nechceme len mať svätý pokoj a konečne dokončiť a oplotiť náš pozemok.Daj nech aj naša právnička a náš geodet nech sa stretnú a túto zaležitosť s naším oplotením dajú na správnu mieru aby nám viacej títo susedia nerobili problémy ohľadom oplotenia nášho pozemku.Ďakujem Ti svätý Chavariel za vypočutie mojej prosby a všetku nádej v kladám do Tvojich rúk.

  Reply
 • 26. mája 2018 at 9:56
  Permalink

  Svätý Chavariel veľmi ťa prosím pomôž mi aby sa stretla naša právnička z geodetom ohľadom nášho oplotenia a nech už všetko dajú do poriadku aby sme už konečne mohli aj my oplotiť náš pozemok kde nám zlý susedia Farkašova zo svojim druhom Džudžom vedome a úmyselne brania oplotiť náš pozemok.

  Reply
 • 25. mája 2018 at 11:15
  Permalink

  Svätý Chavariel veľmi ťa prosím vypočuj moju prosbu a pomôž mi aby naša právnička a geodet sa stretli a už konečne ten spor ktorý máme zo susedmi Farkašovou a jej druhom Džudžom aby ho dotiahli do úspešného konca v prospech spravodlivosti na ktorý s manželkou tak dlho čakáme ohľadom toho aby sme už mohli konečne oplotiť náš pozemok.Ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Tvojich rúk.Ježišu vezmi všetko do svojich rúk.

  Reply
 • 23. mája 2018 at 9:24
  Permalink

  Svätý Chavariel veľmi Ťa prosím pomôž nám s manželkou v našom trápení ktoré nám robia susedia Farkašova a jej druha Džudžu pomôž aj našej právničky aj geodetovi nech tento prípad uzavrú v prospech k dobru na ktorý už tak dlho čakáme aby sme mohli oplotiť konečne náš pozemok a tiež nech sa mi ozve naša právnička aj geodet kde netrpezlivo čakám na ich správu.Pomôž nám sv. Chavariel v tomto veľkom probléme ktorý nám úmyselne a škodoradostne robia naši susedia.Prosím Ťa osvieť im rozum aj s Duchom svätým aby nám skutočne nerobili zle veci ale nech nám dajú svätý pokoj.Drahý Ježišu zober všetko do svojich rúk a nech sa koná Tvoja voľa

  Reply
 • 16. mája 2018 at 16:17
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím Ťa o Tvoj mocný príhovor za obrátenie môjho syna. Ježišu, dôverujem Ti.

  Reply
  • 18. mája 2018 at 17:14
   Permalink

   Sv CHarbel prosim ta za moje zdravie,velmi prosim za vyriesenie môjho problemu ,za syna a jeho pracu,za môjho ziv.partnera PBZ

   Reply
 • 13. mája 2018 at 12:27
  Permalink

  Svätý Chaveriel veľmi Ťa prosím pomôž nám poraziť zlo ktoré prevláda u našich susedov Farkašovej a Džudžu ktorý nám už dva roky strpčujú život a robia nám zle kde nám nedovolia aby sme mohli dokončiť oplotenie nášho pozemku veľmi Ťa sv.Chavariel osvieť im rozum a nech nám dajú svätý pokoj a nerobia nám zle veď oni nech si žijú svoj život ako chcú len nám nech vedome ani nijak neubližujú.Sv.Chaveriel všetku nádej vkladám do Tvojich rúk aj do rúk nášho Ježiša Ježišu vezmi všetko do svojich rúk. <3 Amen <3

  Reply
  • 16. mája 2018 at 0:48
   Permalink

   Svatý Charbel, prosím Ťa o uzdravenie syna Miška, o ochranu pred vplyvom zlých ludí, za zlepšenie vzťahov a lásky v našej rodine. Zo srdca Ďakujem.

   Reply
 • 12. mája 2018 at 23:09
  Permalink

  Sv. Charbel prosim za obratenie mojich synov a brata. Synovia nech sa dobre vyvijaju na dusi a na tele. Tiez Ta upenlivo prosim za svoju zivotnu lasku. DAKUJEM.

  Reply
 • 11. mája 2018 at 20:41
  Permalink

  Svety Charbel vypros mi u Boha uzdravenie pre seba a pre brata Jana Pan boh zaplať

  Reply
 • 8. mája 2018 at 21:59
  Permalink

  Sv. Charbel, oroduj prosím u nášho Pána Ježiša Krista za uzdravenie mojej maminky Emílie. PBZ

  Reply
 • 8. mája 2018 at 16:48
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím za príhovor pre moje dcéry, za ich obrátenie, vzájomné odpustenie, uzdravenie, oslobodenie a za pokoj v rodine. Ďakujem.

  Reply
 • 3. mája 2018 at 23:31
  Permalink

  Sv. Charbel, prosim Ta za uzdravenie mojho syna, ktory je v dalekom svete, nech jeho zranena ruka sa vylieci a nech nepotrebuje operaciu. Pan Boh zaplat.

  Reply
 • 1. mája 2018 at 8:16
  Permalink

  Sv.Charbiel veľmi Ťa prosím pomôž mi sa uzdraviť s mojej zákernej choroby ktorá ma trápi požehnaj mi aby som žil zo svojou rodinou ešte veľa rokov v láske,zdravý, šťastí a milote veľmi Ťa prosím o Tvoje požehnanie a požehnanie nášho Ježiša nech všetko zoberie do svojich rúk.

  Reply
  • 2. mája 2018 at 23:02
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja

   Reply
  • 3. mája 2018 at 0:44
   Permalink

   Svatý Charbel,prosím ťa o uzdravenie psychické aj fyzické, brata Pavla, aj za uzdravenie mòjho syna Miška. Zo srdca ďakujem.

   Reply
 • 29. apríla 2018 at 21:10
  Permalink

  SV.Charbel prosim vypros zdravie pre mojho otca

  Reply
 • 29. apríla 2018 at 4:24
  Permalink

  Sv. Charbel, vypros milosť uzdravenia pre môjho otca.

  Reply
 • 19. apríla 2018 at 16:09
  Permalink

  Svätý Charbel vypros u Boha uzdravenie mojej manželky. Verím v Tvoje orodovanie.

  Reply
  • 21. apríla 2018 at 23:12
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja

   Reply
   • 29. apríla 2018 at 21:08
    Permalink

    Sv.Charbel,prosim vypros zdravie pre mojho otca.

    Reply
  • 28. apríla 2018 at 0:15
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja

   Reply
 • 18. apríla 2018 at 21:42
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím Ťa,
  pomôž mi usporiadať si život v súlade s Božou vôľou

  Reply
 • 16. apríla 2018 at 9:23
  Permalink

  Sv.Charbel prosim pomoz mi, vyliec ma a zbav ma porobenia. Dakujem a prosim

  Reply
 • 13. apríla 2018 at 9:46
  Permalink

  Svatý Charbel,děkuji Ti,že nám i z nebíčka pomáháš,prosím vyslyš prosby lidí,kteří k Tobě volají o pomoc,a i já Tě prosím za našeho syna Davídka ,aby se nám uzdravil,a mě prosím jeho matce dej pravou víru v lásku Boží,která mě někdy vede i trnitou cestou,děkuji Ti Pane Bože za svatého Charbela,děkuji za každého človíčka na zemi

  Reply
  • 15. apríla 2018 at 0:26
   Permalink

   Svatý CHarbel, prosím ťa za uzdravenie syna Miška, prosím ťa ,aby lie čba zabrala.ZO SRDCA ĎAKUJEM.

   Reply
 • 3. apríla 2018 at 15:36
  Permalink

  Sv.Charbel, prosím o uzdravenie môjho syna Daniela. Ďakujem.

  Reply
 • 29. marca 2018 at 0:51
  Permalink

  Svätý Charbel vypros mi zdravie tela ,aby som mohla si porobiť doma a pomáhať iným ľuďom,za uzdravenie vzťahov v našom manželstve,aj ostatné vzťahy uzdravuj,uzdrav manžela,aby mi bol oporou a ochrancom ,aby si plnil stavovské povinnosti.Pán Boh zaplať.

  Reply
  • 1. apríla 2018 at 7:26
   Permalink

   Svaty CHarbel,prosím Ta, vypros mi uzdravenie mojho syna Miška, zlepšenie vztahov v rodině, zdravie štastie a lásku.Ďakujem.

   Reply
 • 21. marca 2018 at 13:14
  Permalink

  Svätý Šarbel, oroduj, aby som vládala.

  Reply
  • 27. marca 2018 at 1:13
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja!

   Reply
 • 17. marca 2018 at 21:03
  Permalink

  Milý svätý Charbel! Prosím Ťa, nauč ma pokore, akú si mal ty.

  Reply
  • 20. marca 2018 at 2:24
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja!

   Reply
 • 15. marca 2018 at 16:00
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím Ťa pomôž mojej chorej mamke. A pomôž aj mne v práci, aby sa zlepšili moje vzťahy s kolegyňou a celkovo, aby boli lepšie vzťahy medzi kolegyňami. Ďakujem. Amen.

  Reply
 • 13. marca 2018 at 14:45
  Permalink

  Sv.Šarbel prosím, nezabudni ani na moje prosby. Ďakujem.

  Reply
  • 14. marca 2018 at 20:48
   Permalink

   Sv. Šarbel vysliš moje prosby za zdravie pre Mirka.

   Reply
 • 12. marca 2018 at 13:19
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros prosím uzdravenie u Martina, ktorý je ťažko skúšaný už od narodenia. Tiež ťa prosím, vypros zdravie aj celej mojej rodine a obrátenie môjho syna. Pán Boh zaplať. Amen

  Reply
  • 13. marca 2018 at 0:06
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja

   Reply
 • 12. marca 2018 at 13:13
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros prosím uzdravenie mojej mamy, ktorú čaká druhá operácia prsníka. Vďaka a chvála BOHU. Amen

  Reply
 • 5. marca 2018 at 6:46
  Permalink

  Svaty Sarbel, prosim o uzdravenie tela i duse mojej dcery. Cely jej zivot je sprevadzany bojom s chorobou s trapenim, hladanim pomoci..Prihovor sa prosim u Pana a skrze vasu vseobjimajucu lasku, uzdrav moje dieta. Odpusti nam nase viny a sprevadzaj na ceste do vecnosti.

  Reply
  • 5. marca 2018 at 23:40
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja!

   Reply
  • 7. marca 2018 at 0:10
   Permalink

   Svatý Charbel prosím Ta o uzdravenie mojho syna Michala,nech dnes všetko dobre dopadne ,čo má absolvovať, za zdravie celej rodiny,zlepšenie vzťahov a vzájomnej lásky medzi nami, zo srdca ďakujem.

   Reply
   • 27. marca 2018 at 8:41
    Permalink

    Svatý CHarbel, prosÍm Ťa o uzdravenie mojho syna Miška, nech mu dnes dobre dopadne vyšetrenie, ktoré má mat. Ďakujem.

    Reply
 • 24. februára 2018 at 14:40
  Permalink

  sv.Charbel prosím o pomoc pre vnuka Maxíka a o požehnanie
  dieťaťa pre dceru

  Reply
 • 23. februára 2018 at 20:53
  Permalink

  sväty charbel vypros prosim u boha zravie a bozie pozehnanie a dary ducha sveteho za moju sestru a svagra ktory su chory a su priputany na lozku za ich syna aby nasiel vieru v boha a pracu ktoru tak potrebuje oroduj za nich sväty charbel pan boh zaplat.

  Reply
 • 20. februára 2018 at 18:41
  Permalink

  Svätý Charbel, pokorne prosim za uzdravenie svojho syna od závislosti hazardných hier, všetkych zlých závislosti čo má a za zdravie celej mojej rodiny, veľmi pekne ďakujem.

  Reply
 • 15. februára 2018 at 15:34
  Permalink

  Sv.Charbel, vypros mi prosím, aby sa naša rodina nerozpadla.
  Zachráň ju . Ďakujem.

  Reply
 • 2. februára 2018 at 6:13
  Permalink

  prosim svaty Sarbel,dnes pri mne stoj,oroduj za mna

  Reply
  • 10. februára 2018 at 8:11
   Permalink

   Svatý Charbel, prosím Ta o uzdravenie syna Miška, za zdravie celej našej rodiny a vzájomné zlepšenie vzťahov, zo srdca Ďakujem.

   Reply
  • 12. februára 2018 at 4:31
   Permalink

   Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja!

   Reply
  • 15. februára 2018 at 13:08
   Permalink

   Sv. Charbel, zmiluj sa na do mnou a oroduj za mna, stoj pri mne, nech moje zajtrajsie vysetrenie v nemocnici dopadne dobre, nech su vsetky vysledky z CT v poriadku.
   Vrucne ti dakujem sv. Charbel
   Pan Boh zaplat

   Reply
 • 30. januára 2018 at 9:12
  Permalink

  Sv. Charbel, prihovaraj sa aj dnes za chorého Michala,nech sú dobré jeho výsledky CT.
  Bože ďakujem za všetko

  Reply
 • 30. januára 2018 at 3:37
  Permalink

  Sv. Charbel, vypros uzdravenie pre prosiacich. Aleluja!

  Reply
 • 13. januára 2018 at 21:18
  Permalink

  Prosim o duševne ale aj fizicke zdravie mňa a celej mojej rodiny. Aby všetko dobre dopadlo aby nalez nebol pozitivny aby odišli všetky zavraty a depresie aby sme sa dostali z dlhov ale hlavne nech sa stane vôľa Božia a nech ťa ešte dlho tu môžme velebiť na zemi. Prosim ťa sv. Charbej oroduj za nas

  Reply
 • 7. januára 2018 at 11:41
  Permalink

  Sv. Charbel, upenlivo prosim oroduj za celu nasu rodinu, zvlast za mojich synov!!!!! Prosim

  Reply
 • 17. decembra 2017 at 21:20
  Permalink

  Sv. Charbel prosím prihováraj sa za Katarínu, za jej zdravie, za jej ochranu od všetkého zlého a ďakujem za pomoc včera, ktorú si jej vyprosil u nášho Pana.

  Reply
 • 17. decembra 2017 at 14:47
  Permalink

  Svätý Charbel upenlivo prosim za syna, ktory uz dlho trpi psychickou poruchou.Prosim ta o milost vyslisania tejto prosby, ma iba 14 rokov a velmi trpi.Pan Boh zaplat za Tvoju pomoc.

  Reply
 • 15. decembra 2017 at 20:56
  Permalink

  Sv.CHARBEL,pros za môjho vnuka Matúška,ktorého práve v týchto večerných hodinách operujú.Pán Boh zaplať.

  Reply
 • 7. decembra 2017 at 20:35
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím ťa o zdravie pre mňa a celú moju rodinu a vypros u Pána Ježiša manželovi aj synovi dobrú prácu a za ňu aj plácu. Zo srdca ti ďakujem za vyslyšanie mojich prosieb.

  Reply
 • 26. novembra 2017 at 21:38
  Permalink

  Sv. Charbel, oroduj za moje deti. Prosim za ich obratenie, tiez nech dobre studuju a nech si najdu dobre manzelky. Tiez prosim za mojich bratov, Ty vies co potrebuju. Nezabudaj ani na mna a mojich rodicov. Zo srdca dakujem.

  Reply
 • 1. novembra 2017 at 19:02
  Permalink

  Prosim o uzdravenie pre syna Ondreja. Na prihovor sv.Charbela.
  Prosim aj za seba za neriesitelne situacie, neviem ako dalej.

  Reply
  • 22. novembra 2017 at 16:38
   Permalink

   Prosim o modlitbu za moje manzelstvo,za obratenie a boziu milost pre mna,manzela a synou.Za lasku,vieru,pokoj a pokoru v nasich srdciach.Nech do nas,nasej rodiny pride Duch Svaty a naplni nase srdcianekonecnou laskou k Jezisovi.Prosim Svaty Charbel oroduj za nas u Nenezkeho otca amen.

   Reply
 • 2. októbra 2017 at 13:45
  Permalink

  Prosíme o modlitbu za trojmesačnú Elišku, ktorá kvôli vážnemu ochoreniu musí podstúpiť operáciu. Prosíme o príhovor u Nebeského Otca svätého Charbela. Pán Boh zaplať.

  Reply
  • 3. októbra 2017 at 20:24
   Permalink

   Svätý Otec Charbel, prosím o zachovanie manželstva pre najmladšiu dcéru, o zdravie pre najstaršiu dcéru a syna. Veľmi prosím o o prebudenie viery v nášho Pána u manžela, detí, zaťov , nevesty a vnúčat. O pokoj pre mamičku. Ďakujem Pane

   Reply
 • 26. septembra 2017 at 20:56
  Permalink

  Prosím o uzdravenie Michala, dobrý priebeh zajtrajšieho vyšetrenia a dobre výsledky

  Reply
 • 19. septembra 2017 at 7:57
  Permalink

  Svätý Šarbel, pros za mňa a moje bábätko v brušku, daj aby sa narodilo zdravé, dobré na obraz Boží stvorené, a aby som mala dnes dobré výsledky. Ďakujem Amen

  Reply
 • 14. septembra 2017 at 17:00
  Permalink

  Sv. otec Charbel, prosím o príhovor u Pána za moje uzdravenie nôh a za uzdravenie môjho vnúčika Samka ,za moje obrátenie a silu vydržať v dobom .Dakujem Bohu za každé nové ráno .

  Reply
 • 9. septembra 2017 at 19:55
  Permalink

  Sv.Chabrel prosim o prihovor u nasho Pana za choru bohuznamu sestru .Amen

  Reply
 • 3. septembra 2017 at 21:18
  Permalink

  Prosím ťa sv.charbel ochraňuj a uzdrav môjho otca z depresie a zároveň uzdrav jeho choré telo aby prežil chemoterapiu a dokázal bojovať a vedel prijímať pomoc ..amen !

  Reply
 • 29. augusta 2017 at 13:10
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím, pomôž mi uzdraviť sa z tazkej choroby. Vrúcne ďakujem a prosím o požehnanie celej rodiny.

  Reply
 • 27. augusta 2017 at 17:41
  Permalink

  Svätý Charbel vypros prosím u Boha uzdravenie môjho tela aj duše a obrátenie môjho manžela. Verím v Tvoje orodovanie Svätý Charbel. Pán Boh zaplať. Nech je oslávený a zvelebený Boh naveky. Dobrotivá Matka Panna Mária oroduj za nás u svojho Syna Ježiša.

  Reply
 • 27. augusta 2017 at 17:38
  Permalink

  Sv. Sarbel prosím vypros pre môjho otca uzdravenie, vyslobod ho z choroby s ktorou bojuje teraz …daj mu uzdravenie tela a duše

  Reply
 • 21. augusta 2017 at 9:17
  Permalink

  Svätý Charbel prosím vypros u Boha pre mňa a pre môjho manžela požehnanie a aby môj manžel našiel a stretol Boha, aby sa mu otvoril, prosím pre môjho syna Michala v tomto čase prípravy na birmovku tiež požehnanie a aby stretol Boha, prosím o spoločenstvo ktoré ho privedie k nemu, prosím o požehnanie pre Katarína s rodinou a Martina o požehnanie dieťatka.

  Reply
 • 20. augusta 2017 at 20:37
  Permalink

  Svaty Sarbeli prosim primluv se.za uzdraveni mych vazne nemocnych deti Janicky a Bohdana a zete Kamila.prosim pomoz me dceri Pavle najit veticiho hodneho partnera. dekuji

  Reply
 • 16. augusta 2017 at 19:01
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím ťa o orodovanie za uzdravenie mojej dcérky z epilepsie.

  Reply
 • 15. augusta 2017 at 17:52
  Permalink

  Sv.Charbel veľmi ťa prosím .vypros u pána Ježiša Krista pokoj pre moju manželku moje deti a pre mňa za pokoj a kľud . prosím vypros my dobrú prácu aby som mohol začať splácať dlhy pre ktoré je to už neúnosné veľmi pekne ťa prosím.dakujem.sv.Charbel.Dobrotiva matka ďakujem za vypočutie sv.Charbela

  Reply
 • 11. augusta 2017 at 6:54
  Permalink

  Sv.Charbel ,prosím Ťa o vyliečenie syna Miška.Ďakujem.

  Reply
  • 11. augusta 2017 at 17:41
   Permalink

   Sv.Charbel velmi ta prosim o moje uzdravenie ukaz o čo ide.Prosim za uzdravenie a obratenie manžela Ľuba.Martina

   Reply
 • 8. augusta 2017 at 16:03
  Permalink

  Sv.Charbel, prosím o vyprosenie mojej prosby, ktorú denne opakujem pri modlitbe.
  Amen.

  Reply
 • 6. augusta 2017 at 20:38
  Permalink

  Svätý Charbel vypros u Boha uzdravenie duše i tela Oliviera a silu zvládnuť túto ťažkú situáciu našej rodiny aj jeho rodiny.

  Reply
 • 6. augusta 2017 at 19:41
  Permalink

  Svaty Charbel,prosím Ťa vypros nám u pána Boha uzdravenie mójho syna Michala ,zdravie pre syna Tomáša, zdravie celej rodiny, zlepšenie vzťahov a lásky v našej rodine.Ďakujem.

  Reply
 • 5. augusta 2017 at 20:05
  Permalink

  Sv. CHARBEL, PROSIM ORODUJ ZA MOJE DETI, ZA MNA A ZA CELU NASU RODINU! Nech sa veci menia k lepsiemu!! Dakujem!!

  Reply
 • 26. júla 2017 at 21:48
  Permalink

  Sv. Charbel, prosíme o príhovor za uzdravenie ťažko chorého Martina.
  Sv. Charbel, oroduj za nás!

  Reply
 • 20. júla 2017 at 18:11
  Permalink

  Sv.Charbel,prosím ťa,vypros mi u nášho Pána Ježiša Krista uzdravenie zo strachu a paniky.Ďakujem

  Reply
 • 3. mája 2017 at 22:32
  Permalink

  Svätý Charbel prosim Ta o Tvoj prihovor u nasho Pana Jezisa Krista za telesne a dusevne uzdravenie mojej dcerky, ktora ma DMO. Prosim ta ak je to vola Božia, aby sa jej podarilo najst si pre nu vhodnu pracu. Prosim ta aj o zdravie a dary Ducha svätého pre moje dalsie dve dcery. Ochranuj mojho manzela, mna, mojich rodicov, svokrovcov, sestru po operacii oci a ludi, ktori su v mojom srdci. Nech sa stane vola Božia. AMEN

  Reply
 • 3. mája 2017 at 22:29
  Permalink

  Svätý Charbel prosim Ta o Tvoj prihovor u nasho Pana Jezisa Krista za telesne a dusevne uzdravenie mojej dcerky, ktora ma DMO. Prosim ta ak je to vola Božia, aby sa jej podarilo najst si pre nu vhodnu pracu. Prosim ta aj o zdravie a dary Ducha svätého pre moje dalsie dve dcery. Ochranuj mojho manzela, mna, mojich rodicov, svokrovcov, sestru po operacii oci a ludi, ktori su v mojom srdci. Nech sa stane vola Božia. AMEN

  Reply
 • 26. apríla 2017 at 21:24
  Permalink

  Prosim o pomoc pre mna a moju rodinku.
  Ty vieš, ze chcem, aby ini netrpeli kvoli mne.

  Reply
 • 17. apríla 2017 at 18:42
  Permalink

  Svätý Charbel,prosim,oroduj za nášho zaťa o uzdravenie z dlhotrvajúcej choroby a tiež uzdravenie jeho duše. Nech je zvelebený Ježiš a jeho matka i naša matka Mária.Amen

  Reply
 • 11. apríla 2017 at 9:51
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros prosím u nášho Pána uzdravenie mojej mamičky. Verím v Tvoju pomoc. Nech ešte dlho môže velebiť nášho všemohúceho Boha, ktorého tak miluje.

  Reply
 • 12. marca 2017 at 12:18
  Permalink

  Sv. Charbel vypros nam u Boha uzdravenie mojej dcerky z epilepsie. Nech je oslaveny a zvelebeny Boh naveky. Dakujem Amen.

  Reply
 • 5. marca 2017 at 20:52
  Permalink

  Svátý Charbel, prosím ťa o uzdravenie zo sklerózy multiplex pre seba aj pre manžela. Oroduj za nás!

  Reply
 • 21. februára 2017 at 13:59
  Permalink

  sv ,Charbel velmi Ta prosím záchranu manželstva z mojej rodiny pre B a J,nech si najdu opäť k sebe cestu.Vrucne daujem za vypočutie prosby.

  Reply
 • 11. februára 2017 at 14:36
  Permalink

  Svaty Charbel, prosim o prihovor za mojich synov, nech ich Pan Boh oslobodi od zavistlosti a uzdravi telo a dusu. Nech je zvelebeny Boh naveky. Amen

  Reply
 • 9. februára 2017 at 13:54
  Permalink

  svatý Charbel,,prosím ťa o mojich synov,za úspešné ukončenie školy syna Dominika a aby si našli milujúce a milé parterky,aby ťa všetci milovali.Panna Mária pomocnica kresťanov oroduj za nás a vypros nám milosť u svojho syna! ďakujem Amen

  Reply
 • 5. februára 2017 at 22:44
  Permalink

  Svätý Charbel, pokorne ťa prosím vypros u Boha uzdravenie tela aj duše mojej mamičky, aby sme sa mohli spolu tešiť ešte ďalším krásnym spoločným chvíľam. Panna Mária, Matka Božia a Pane Bože nechaj nám ju tu prosím a prosím aj za silu mne aj mojej rodiny. Ďakujem Amen.

  Reply
 • 28. januára 2017 at 18:33
  Permalink

  Svety CHarbel prosim o pmoc pre moju dcerku alenku a vnucatka aby mali zdravicko lasku a porozumenie a nech sa im dari .velmi pekne dakujem pamboch zaplat .

  Reply
 • 21. januára 2017 at 21:54
  Permalink

  Sv. Charbel prosim o prihovor za Odpustenie a Lasku v mojej rodine. Ak je to vola Nasho Pana Jezisa Krista, prihovor sa o zachranu mojej rodiny.

  Reply
 • 20. januára 2017 at 16:51
  Permalink

  Svátý charbely vypros nám u Pána Boha uzdravenie manžela zo zavislosti alkoholu a cigariet na koľko je po infarkte. Pán boh zaplať.

  Reply
 • 17. januára 2017 at 14:25
  Permalink

  Sv.Charbel vypros mi u Nebeského Otca oslobodenie môjho manžela od všetkého zlého čo v ňom pôsobí, prosím tiež o pomoc v našich finančných dlhoch,za požehnanie pre mojich najbližších.Pan Boh zaplať.

  Reply
 • 16. januára 2017 at 18:41
  Permalink

  svety charbel pekne prosim o zdravicko mojej rodiny vnucatok a prosim ta o nejaku financnu pomoc ktoru velmi potrebuje velmi pekne dakujem .panboch zaplat zdenka

  Reply
 • 26. decembra 2016 at 20:31
  Permalink

  Sv. Charbel prosím o príhovor za uzdravenie mojejrodiny a za vyslobodenie z biedy a neschopnosti zarobiť peniaze a tiez za to aby sme uz mali aj my vlastnú strechu nad hlavou a hlavne pevnú vieru

  Reply
 • 18. decembra 2016 at 16:40
  Permalink

  Prosim Ta vrucne sv.Charbel o pomoc pri mojom trapeni ,potrebujem pomoc pri mojom trapeni na dusi ….a ochranuj moju rodinu.

  Reply
 • 10. decembra 2016 at 7:06
  Permalink

  Prosím sv.Charbel oslobodenie a uzdravenie nasej rodiny,hlavne manzela,c iti sa uplne beznadejne pre svoje činy,velmi potrebuje Božie uzdravenie.Maticka Bozia pomahaj

  Reply
 • 21. novembra 2016 at 21:28
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím o príhovor u Pána, za zdravie mne a mojim detom, za ochranu pred pôsobením všetkého zlého, za utuženie vztahov v rodine , za obnovenie komunikácie , za vyslobodenie sa z biedy, za nájdenie práce. Srdečná Bohu vdaka.

  Reply
 • 19. novembra 2016 at 19:41
  Permalink

  Svatý Charlbeli, prosím u uzdravení moji dcerky Natálky a jejího ustavičného nočního pláče. Dej nám sílu být ji nablízku a oporou. Prosím chraň celou moji rodinu – rodiče, bratra, manžela, dceru a také mě. Oroduj za nás.

  Reply
 • 13. novembra 2016 at 16:38
  Permalink

  Sv otec Sarbel, prosim o prihovor u Pana za moje uzdravenie chrbtice. Pane zmiluj sa nado mnou. Chvala Panu!

  Reply
 • 19. októbra 2016 at 8:22
  Permalink

  Svatý Chabrel vypros prosím u Pána Boha uzdravenie mojej psychiky,vypros všetky moje modlidby a pomož mi.Panna Mária Matka Božia a Pane Bože dajte mi silu všetko zvládnuť.Pán Boh zaplať.

  Reply
 • 12. októbra 2016 at 9:31
  Permalink

  Svaty Charbel vypros prosim u Boha uzdravenie dcerky z tazkej choroby. Dakujem

  Reply
 • 7. októbra 2016 at 14:14
  Permalink

  Svätý Charbel, vypros prosím u Pána Boha uzdravenie môjho manžela z hroznej choroby, aby sme mohli po uzdravení vďaky vzdávať , ak je to Božia vôľa, nech sa stane tak ako chce Pán Boh. Veríme v Tvoje orodovanie
  sv. Charbel. Pán Boh zaplať.

  Reply
 • 7. októbra 2016 at 8:34
  Permalink

  Svätý Charbel, prosím o príhovor,za moju dcéru Andreu, nech ju milosrdný Pán vnútorne uzdraví, nech ju zbaví márnivosti a závislostí na peniazoch…..

  Reply
 • 5. októbra 2016 at 21:24
  Permalink

  Svätý Charbel ,prosím ťa o uzdravenie mojich ženských organov,uzdravenie psychiky sebavedomia zatrpknutosti prosím o zdravie pre maminu bratov oslobodenie pre nich od sebectva pýchy nevdacnosti . Prosím ochraňuj môjho duchovného otca , moje stretko ,môj zbor . Špeciálne prosím Za Martina,aby prekonal stratu otca a uzdravenie srdca citov pre neho. Amen

  Reply
 • 4. októbra 2016 at 17:09
  Permalink

  Svaty otec Charbel, pokorne prosim, prihovaraj sa za nas u Pana Boha. Posilni nas vo viere a rozpal v nas lasku k Bohu. Prihovor sa o uzdravenie tela a duse mojho syna, manzela a nma. Prosim, vypros za mna zdravie cistej hlavy, rozumu,myslienok,dobrej pamati,zmatenosti,bolesti hlavy,straty videnia,trpnutia. Tiez prosim o dusevnu, telesnu pohodu a rovnovahu, ktoru velmi potrebujem. Prosim Ta o vyriesenie mojich existencnych problemov. Svaty Charbel, vypros nam u Boha milost, o ktoru pokorne prosim. Pan Boh zaplat. Zvelebeny Boh naveky. Amen

  Reply
 • 3. októbra 2016 at 19:59
  Permalink

  Svatý Charbel vypros prosím u Boha uzdravenie mojej rodiny na tele aj na duši,hlavne matka,brat Pavol,syn Martin,otec,ja,a cela moja rodina.Vypros nám,aby bolo porozumenie v našich rodinách,prosím ta aj za bývanie mojej sestry,za pomoc v biede.Veríme v tvoje orodovanie.Pán Boh zaplat.

  Reply
 • 1. augusta 2016 at 20:42
  Permalink

  Sv charbel prosím tá vrúcne vypros u Boha uzdravenie mojej dcéry Vanesy a mojej rodiny.Pan Boh zaplat

  Reply
 • 17. júla 2016 at 17:56
  Permalink

  Ak je to Božia vôla, nech sa na príhovor svätého Charbela uzdravím po telesnej ale hlavne po duchovnej stránke, aby som vedela prijímať utrpenie z lásky k Bohu.

  Reply
  • 21. januára 2017 at 21:53
   Permalink

   Sv. Charbel prosim o prihovor za Odpustenie a Lasku v mojej rodine. Ak je to vola Nasho Pana Jezisa Krista, prihovor sa o zachranu mojej rodiny.

   Reply
 • 26. februára 2016 at 10:52
  Permalink

  Svaty Charbel, prosim ta vypros obratenie a uzdravenie mojej dcery ,taktiez moje uzdravenie i celej rodiny. Ďakujem Amen

  Reply
 • 30. januára 2016 at 1:14
  Permalink

  Svätý Charbel vypros prosím u Boha uzdravenie tela aj duše u mojej rodiny, hlavne mami, ale ja ostatných členov aj pre mňa. A vypros nám aj milosť zbaviť sa zlých návykov a hobby, ktoré nám viac škodia ako pomáhajú. Verím v Tvoje orodovanie Svätý Charbel. Pán Boh zaplať. Nech je oslávený a zvelebený Boh naveky. Dobrotivá Matka Panna Mária oroduj za nás u svojho Syna Ježiša.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *