8 thoughts on “Nič ťa nemá vystrašiť

 • 21. apríla 2017 at 6:13
  Permalink

  Svätá Mária matka Božia prosím za uzdravenie Rolanda Č.a Františka K.Pane Jezisu do Tvojich rúk vkladám cestu na seminár p.Vellu, za seminár, moju rodinu ktorú nechávam doma.

  Reply
 • 1. marca 2017 at 22:09
  Permalink

  Prosím o Božie požehnanie pre synov Tomáša i Aleša, manžela Pavla , nebeská Mamička. Vďaka!

  Reply
 • 20. februára 2017 at 22:14
  Permalink

  Prosim ťa panna Mária o pomoc v tomto ťažkom životnom boji. Ochraňuj mojích dvoch synov Maximka a Viktorka a nedovoľ zlým ľuďom aby ich rozdelili.Želám si,aby po 6 rokoch ťažkeho boja prišla úľava do našej rodiny a aby sme už nemuseli prežívať psychický teror zo strany môjho expartnera.Vysliš prosím ťa moju prosbu a ochraňuj nás.Amen

  Reply
 • 12. decembra 2016 at 16:20
  Permalink

  Draha ,milostiplná naša mamička,prosim ťa pomôž a vypros pre našho vnúčika uzdravenie z jeho psychických problémov. Amen

  Reply
 • 2. októbra 2016 at 13:18
  Permalink

  Drahá naša Nebeská Matička.
  Už druhý rok som bez pozemskej mamičky, ktorá sa tiež neustále utiekala a dávala pod tvoju ochranu celú našu rodinu. Si našou ochranou, viackrát za deň v mojich myšlienkach, najmä v nepríjemných situáciach ťa prosím, aby si nás prikryla pod svoj ochranný plášť. Si láskavá matička, cítim tvoju pomoc a ochranu… ďakujem.

  Reply
 • 30. januára 2016 at 1:00
  Permalink

  Čokoľvek Panna Mária hovorí z Božej milosti k nám ľuďom je úžasné a plné lásky. Povzbudivé a ozaj poukazujúce, že sme milované Božie detí – máme svojho Ocka – Boha Otca, Mamku – Nepoškvrnenú Pannu Máriu, brata a nášho Spasiteľa-Pána Ježiša a patríme do tejto Božskej rodiny. Čo môže človek chcieť viac?

  Reply
 • 4. januára 2015 at 15:21
  Permalink

  Ďakujem Panne MariiGuadalupskej za večnú lásku a orodovanie

  Reply
 • 9. mája 2014 at 10:20
  Permalink

  Toto to úžasne povzbudivé slová. Keď človek opravdivo verí, nemôže sa báť.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *