K sv. Michalovi archanjelovi II.

Sv. Michal archanjel, bráň nás v boji,
buď nám ochrancom proti zlobe a úkladom diabla.
Pokorne prosíme, nech mu Boh ukáže svoju moc.
A ty, knieža nebeských zástupov,
Božou mocou zažeň do pekla satana
a iných zlých duchov,
ktorí sa na skazu duší potulujú po svete.

Amen.
svaty michael archanjel

12 thoughts on “K sv. Michalovi archanjelovi II.

 • 29. septembra 2018 at 4:25
  Permalink

  Svätý Michal prosím ochraňuj mňa a moju rodinu od útokov diabla a zleho ducha ktorý útočí na moju rodinu,pokorne prosím nech mu Boh ukáže svoju moc,zazen ho do pekla svojou nebeskou silou.amen.

  Reply
 • 13. júla 2018 at 22:29
  Permalink

  Svaty michal archaniel zachran manzelstvo mojej dcery pred utokmi zlych duchov zazen ich prec svojou nebeskou silou lebo ty zijes a kralujes na veky vekov amen.

  Reply
 • 20. marca 2018 at 6:21
  Permalink

  SV. Michal prosim o pomov v rodine,nech manzel prijme syna,nech dokazeme vyriesit problem s financiami,prosim za vieru,pokoj,lasku a vzajomne odpustenie v našej rodine

  Reply
 • 30. októbra 2017 at 22:12
  Permalink

  Svätý archanjel Michael, ochraňuj môjho otca pred útokmi diabla, nech sa jeho duša netrápi a nájde pokoj Boží. Prosím o ochranu aj ostatných členov našej rodiny. Zažeň ho v mene Božom, Amen. Ďakujem.

  Reply
 • 29. septembra 2017 at 22:45
  Permalink

  Svätý Michal,
  Dnes, zvlášť v Tvoj sviatok, Ťa prosím, ochraňuj moju rodinu a mňa od útokov diabla. Od osočovania a zákernosti na pracovisku, od ohovárania a všetkého škodenia. Zažeň svojím mečom diabla do pekelných hlbín.

  Reply
 • 15. septembra 2017 at 1:11
  Permalink

  Svätý Michal. Ochranuj nás pred diabolskou zlobou s ktorou bojujeme už 8 rokov.Pomôž nám prosím dostať sa von z tej zloby a pomôž nám zvíťaziť. Zažen s pomocou Božou do pekla tých satanov čo si myslia že sú nad Bohom a trápia,mučia našu rodinu. Zachráň nás v mene Kristovej krvi jednorodeného Syna večného Otca, amen.

  Reply
 • 25. mája 2017 at 14:10
  Permalink

  Sv. Michal archanjel ochranuj mna a moju rodinu v boji proti zlu a ukladom diabla. Pokorne prosim zvlast za mojich synov skrze Jezisa Krista. Amen

  Reply
 • 17. mája 2017 at 22:48
  Permalink

  Svätý Michal, ochraňuj moju rodinu pred úkladmi diabla, nech neovláda môjho muža,pretože je plný nenávisti, zla, nevie byť pokorný. Zažeň ho svojou nebeskou silou, nech zavládne pokoj. Amen

  Reply
 • 26. apríla 2017 at 19:15
  Permalink

  Svätý Michal.Ochraňuj našu rodinu proti zlým silám a diablovi.Zažeň ich preč svojou nebeskou silou lebo Boh žije a kráľuje na veky vekov AMEN.

  Reply
 • 5. apríla 2017 at 5:52
  Permalink

  Svätý Michal ochraňuj Štefana aj celú našu rodinu pred útokmi zlých duchov a zachráň nás v mene Kristovej krvi jednorodeného Syna večného Otca, amen.

  Reply
 • 27. februára 2017 at 8:06
  Permalink

  Svätý Michal ochraňuj Jana pred útokmi zlých duchov ktorí sa na skazu duši potuluje po svete zažen ich Bozou mocou do pekla amen

  Reply
 • 7. augusta 2015 at 12:01
  Permalink

  Skoda, ze na Slovensku je malo zname putnicke miesto San Damiano piacentino, ktore aktualne je uznane Cirkou podobne ako Litmanova. Rosa Buzzini in Quatrini sa radi medzi najvacsie mysticky dejin. Viaceri znami teologovia sa zaoberali tymito zjaveniami.Roland Maisonneuve napisal velmi kvalitnu knihu, ktora sa da zohnat po francuzsky a po taliansky. Aj Rene Laurentin, Jacques Philippe sa zaujimali o udalosti v San Damiano. 5 dni pred atentatom na papeza JP2 Rosa povedala, ze chcu zabit papeza. Ked jej Matka Bozia povedala, ze slobodomurari (framassoneria) chcu znicit Cirkev, ona si myslela, ze je to jedna zena. Potom jej vysvetlili, co to je. 12 krat bola na puti u patra Pia, ktory ju povzbudil modlit sa velmi k sv. Michalovi. Velmi trpela a bola velmi osocovana. aj to jej Matka Bozia predpovedala.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *