Osobné zasvätenie sa Božskému Srdcu Ježišovmu

Ja, M. zasväcujem sa Tebe, Božské Srdce Ježišovo. Odovzdávam Ti seba celého(ú) – svoj život, svoje myšlienky, svoje skutky, bolesti, aj trápenia. Zasväcujem sa Ti tak, aby každá čiastka mojej vôle a mojej bytosti oslavovala Teba, môjho Tvorcu a Vykupiteľa a patrila iba Tebe.
Chcem z lásky k Tebe rešpektovať Tvoju svätú vôľu, ktorú mi zjavuješ v slovách Evanjelia a chcem sa vyhnúť všetkému, čo Ty odsudzuješ ako hriešne a nehodné Božieho dieťaťa. Ty, Božské Srdce, buď jediným objektom mojej lásky, ochrancom môjho života, zárukou spasenia, lekárom mojej krehkosti a nestálosti v dobrom, buď mojím útočiskom v hodine mojej smrti.
Dobrotivé Srdce, buď mojím ospravedlnením u svojho Otca. Odvráť odo mňa trest jeho spravodlivého hnevu. Láskavé Srdce, na Tebe staviame všetku svoju dôveru. Pre svoju hriešnosť sa obávam všetkého, ale pre Tvoju dobrotu nestrácam nádej.
Znič vo mne všetko, čo by sa Ti nepáčilo, alebo bolo proti Tebe. Vtlač do môjho srdca svoju lásku tak hlboko, aby som na Teba nikdy nezabudol(a).
Amen.

3 thoughts on “Osobné zasvätenie sa Božskému Srdcu Ježišovmu

 • 29. decembra 2017 at 16:18
  Permalink

  Božské ♥ Ježišovo, ľutujem všetko zlé, čo som v živote urobila. Prosím, Ježišu, zmiluj sa nado mnou a pomôž mi , daj zdravia. Ty všetko môžeš, Ty si vo Svojom pozemskom živote uzdravoval, dokonca mŕtvych kriesil. Tak veľmi, veľmi by som ešte chcela žiť. Zmiluj sa nado mnou, buď mojím zástancom pred Otcovým hnevom, prosím…

  Reply
 • 5. júla 2017 at 22:02
  Permalink

  Bozske srdce Jezisovo,tebe sa zasvacujem, seba, moj urodinu,moju pracu,bud pri mne prosim

  Reply
 • 2. mája 2017 at 6:05
  Permalink

  Božské srdce Ježišovo, prosím vtlač do srdca môjho syna Svoju lásku tak hlboko, aby na Teba nikdy nezabudol AMEN

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *